Skocz do zawartości

Żwirowe eldorado czyli gruszki na wierzbie


Toffik

Rekomendowane odpowiedzi

Nic ciapaku z hh nie zrozumiałeś. Tutaj nie da się nikim manipulować ale idiotów można eliminować.Piszesz na forum ,które nie jest twoją własnością, obrażasz ludzi i liczysz na zrozumienie? To przypomina UB-wskie metody nacisku. Za cienki jesteś w tym zakresie.To nie komuna i układy z SB-kami i gliniarzami. Albo to zrozumiesz,albo zostaniesz na zawsze idiotą,któremu prochy wyżarły umysł. Pamiętaj jednak ,że ta demokracja trwa już ponad 25 lat a ty czepiasz się tych,co dostali w spadku po poprzednikach mniej niż zero. Przemyśl te refleksje bo szkoda mi czasu na udowadnianie oczywistych faktów.

Może ktoś mi odpowie o co tu chodzi , nic nie rozumiem z tych wpisów . Zaczynam czytać te strony i nie widzę żadnego powiązania tematycznego . O kim mowa w wpisie na górze i skąd ta konkluzja nie widzę odnośnika . Jak dla mnie ta strona całkowicie straciła znaczenie gdyż została opanowana przez chorych psychicznie oszołomów którzy nie wiele mogą w swoim życiu to chociaż tutaj dają obraz swojej fantazji .

Ewa chciałbym czytać tutaj mądre wypowiedzi , a z twoich mogę tylko powiedzieć że są jak ten nasz FAKT , dużo liter i pomyj mało substancji .

Odnośnik do odpowiedzi

EWUNIU piszesz że po przednicy nic nie zostawili.Oni czyli obecna władza też byłą w w gminie i wiedziała co w trawie piszczy.Tak jest że każdy sejf zostawia pusty a nowi powinni się spiąć i go napełnić.Jeśli będzie powielane to co było za poprzedników to nigdy go nie napełnią a powielają,zero oszczędności ,zatrudnianie powyborcze i.t.d.Na wyjazd ich było stać to znaczy że kasę mają.Najlepiej jest mówic o po przednich władzach aby nic nie mówić o obecnej ,która do tej pory niczym się nie wykazała.Przypomnę Ci że w INSKO RAZEM jest sześciu radnych z po przedniej kadencji i jeszcze jednej do tyłu,Z tego wybrany jest burmistrz który powinien mieć największą wiedzę a ją ma bo opierał się w kampanii na mówieniu o braku kasy i nepotyzmie więc teraz nie udawajcie że jesteście nowicjuszami.

Odnośnik do odpowiedzi

Ucz się ośle, ucz.Może po kolejnych 25 latach zrozumiesz na czym powinna polegać rola władzy samorządowej. Jak na razie to ciągle jest ten sam scenariusz od lata. A i świnie się wiele od siebie nie różnią, część stada to nawet ta sama odmiana.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...