Skocz do zawartości

Żwirowe eldorado czyli gruszki na wierzbie


Toffik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Od rana maciej sra żarem pewnie po maryście. I potem leci d*** podcierać niemcom po południu znów usiadzie przy kompie i bedzie udawał znawcę tematu.

Musi znowu łyknąć marychę albo inny proszek.Bo ciągle udaje najmądrzejszego, myśli że euro to wszystko.Może tam ale tutaj liczą się stosunki. Bez nich ciężko srałeś przez lata pomimo geldu.

Odnośnik do odpowiedzi
spadaj głupku

A może takie uzależnione od prochów istoty trzeba po prostu eliminować.Bo stanowią zagrożenie dla samodzielnie myślących i wyrażających swoje własne wypowiedzi.To jest zaburzenie pschychomatyczne leczone w zakładach zamkniętych.

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam dosyć tych durnych wpisów , nie na temat i tylko sieją zamęt , jestem tylko ciekawa kto z kim rozmawia i obraża a może to monologi ??? Mam taką nadzieję że kiedyś wyjdzie to na jaw i dostanie porządnie ten głupek po d**** ! Każdy wpis jest komentowany , to już wygląda tak że nie można mieć własnego zdania gdyż każdy taki wpis zaraz jest skomentowany obraźliwymi słowami .

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam dosyć tych durnych wpisów , nie na temat i tylko sieją zamęt , jestem tylko ciekawa kto z kim rozmawia i obraża a może to monologi ??? Mam taką nadzieję że kiedyś wyjdzie to na jaw i dostanie porządnie ten głupek po d**** ! Każdy wpis jest komentowany , to już wygląda tak że nie można mieć własnego zdania gdyż każdy taki wpis zaraz jest skomentowany obraźliwymi słowami .

Też mam takie zdanie. Nie można się skupić na pisaniu nawet o fajnych sprawach w gminie bo podziękowania za lustro które jest super przy omedze to wzbudza jego śmiech. A przecież jego ulubieniec rządził 8 lat i nie zdążył nic zrobić. Na dodatek żąda od nowych władz w 6 miesięcy realizacji obietnic wyborczych. Idiota nie rozumie że nawet jak rozmowy trwają to do ich realizacji trzeba czekać nawet dwa lata bo takie są procedury. Trzeba głupka ignorować mam nadzieję że przyjdzie sądny dzień zapłaty. Wcześniej czy później trafi po coś do nowej władzy. Nawet niemiecka opcja musi sprawy załatwiać.

Odnośnik do odpowiedzi

To forum zeszło na psy, nie ma tu czego szukać.

To nie forum zeszło na psy tylko idiota z hamburga za dużo bierze ziela i zgłupiał,myślał że jak tam nachachmęcił to tutaj jest milionerem.Po zachowaniu można wnosić,że to taki komuszy kapuś nastawiony na wieczne psucie świata.

Odnośnik do odpowiedzi

To nie forum zeszło na psy tylko idiota z hamburga za dużo bierze ziela i zgłupiał,myślał że jak tam nachachmęcił to tutaj jest milionerem.Po zachowaniu można wnosić,że to taki komuszy kapuś nastawiony na wieczne psucie świata.

to ty jesteś tym baranem , a skąd to niedługo się dowiemy wszyscy i zapłacisz za te wszystkie wyzwiska i pomówienia , ty jesteś tym który od paru lat sieje ferment w gminie i manipuluje mieszkańców swoimi wpisami w postaci co inni myślą i jeszcze nie powiedzieli a ty już wiesz .

Odnośnik do odpowiedzi

Tadeusz 
Chrószcz, wójt gminy Marklowice, 
przewodniczący Stowarzyszenia 
Gmin Górniczych

Wydobywanie każdej kopaliny ma skutki społeczne. Można je zminimalizować poprzez odpowiednią politykę gminy i mediacje z inwestorem. Natomiast pozbawienie gminy prawa decydowania o miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, gdy na jej terenie występują kopaliny strategiczne, potęguje te skutki. Przychodzi mi na myśl pewna gmina niemiecka, 
w której miała powstać kopalnia węgla brunatnego dająca pracę 3 tys. ludzi. Społeczność lokalna powiedziała jednak „nie". Jej mieszkańcy uznali, że kopalnia zdewastuje ich mienie i relacje międzyludzkie. Posłowie landu uszanowali tę decyzję i postanowili poszukać innego rozwiązania. Nie powinniśmy ubezwłasnowolniać ludzi, bez względu na interes państwa. Nie można ustawowo nakładać 
na społeczność lokalną nadmiernych obciążeń i degradować przyrody, jeżeli ta społeczność tego nie akceptuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Tadeusz 
Chrószcz, wójt gminy Marklowice, 
przewodniczący Stowarzyszenia 
Gmin Górniczych

Wydobywanie każdej kopaliny ma skutki społeczne. Można je zminimalizować poprzez odpowiednią politykę gminy i mediacje z inwestorem. Natomiast pozbawienie gminy prawa decydowania o miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, gdy na jej terenie występują kopaliny strategiczne, potęguje te skutki. Przychodzi mi na myśl pewna gmina niemiecka, 
w której miała powstać kopalnia węgla brunatnego dająca pracę 3 tys. ludzi. Społeczność lokalna powiedziała jednak „nie". Jej mieszkańcy uznali, że kopalnia zdewastuje ich mienie i relacje międzyludzkie. Posłowie landu uszanowali tę decyzję i postanowili poszukać innego rozwiązania. Nie powinniśmy ubezwłasnowolniać ludzi, bez względu na interes państwa. Nie można ustawowo nakładać 
na społeczność lokalną nadmiernych obciążeń i degradować przyrody, jeżeli ta społeczność tego nie akceptuje.

Ośle , Osle coś wkleiłes .... i jak to się ma w naszym klimacie, Oco idzie ? czyżby Ci welbie ktoś namieszal!...Nie przyrównój węgla brunatnego do żwirka i do tamtej sytuacji ekonomicznej U nas jest sytuacja geologiczna i ekonomiczna inna ...od tej germańskiej Oni już dawno to przerobili a My jesteśmy w ogonie tego wszystkiego i sami dojdziemy do tego co jest dobre dla naszego regionu .... A rozwój ekonomiczny na wysokim poziomie , to dobrobyt mieszkańców znaczący ...a Ty podpisz sie pod kopiejką ....wszak nie jestes Tadeuszem CH......
Odnośnik do odpowiedzi

macieju baumawanie twoje ranczo tez w gówno obrócimy. Co ty możesz wiedzieć o ekonomii i geologii jak ty niemcom d*** wycierasz. Na szczęście nie ty będziesz decydował o żwirkach. Pomyśleć że tyle paliwa spaliłeś żeby z tym pudłem jeździć a teraz tak popierasz kopalnię. O kopalni możesz jedynie ŚNIĆ z białymi myszkami hahahahahah.

Odnośnik do odpowiedzi

Tadeusz 
Chrószcz, wójt gminy Marklowice, 
przewodniczący Stowarzyszenia 
Gmin Górniczych

Wydobywanie każdej kopaliny ma skutki społeczne. Można je zminimalizować poprzez odpowiednią politykę gminy i mediacje z inwestorem. Natomiast pozbawienie gminy prawa decydowania o miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, gdy na jej terenie występują kopaliny strategiczne, potęguje te skutki. Przychodzi mi na myśl pewna gmina niemiecka, 
w której miała powstać kopalnia węgla brunatnego dająca pracę 3 tys. ludzi. Społeczność lokalna powiedziała jednak „nie". Jej mieszkańcy uznali, że kopalnia zdewastuje ich mienie i relacje międzyludzkie. Posłowie landu uszanowali tę decyzję i postanowili poszukać innego rozwiązania. Nie powinniśmy ubezwłasnowolniać ludzi, bez względu na interes państwa. Nie można ustawowo nakładać 
na społeczność lokalną nadmiernych obciążeń i degradować przyrody, jeżeli ta społeczność tego nie akceptuje.

Tak właśnie zrobi Jacek, Włodek i Michał. Pogonią to żwirkowe plemię bo to żadne miejsca pracy a degradacja wręcz katastrofalna. Dziwię się, że jeszcze z tym nic nie zrobili na co czekacie Panowie aż was wybory zastaną? Znów powiecie że nie bedzie żwirowni? To był najważniejszy wasz postulat więc dalej do realizacji.

Odnośnik do odpowiedzi

Nic ciapaku z hh nie zrozumiałeś. Tutaj nie da się nikim manipulować ale idiotów można eliminować.Piszesz na forum ,które nie jest twoją własnością, obrażasz ludzi i liczysz na zrozumienie? To przypomina UB-wskie metody nacisku. Za cienki jesteś w tym zakresie.To nie komuna i układy z SB-kami i gliniarzami. Albo to zrozumiesz,albo zostaniesz na zawsze idiotą,któremu prochy wyżarły umysł. Pamiętaj jednak ,że ta demokracja trwa już ponad 25 lat a ty czepiasz się tych,co dostali w spadku po poprzednikach mniej niż zero. Przemyśl te refleksje bo szkoda mi czasu na udowadnianie oczywistych faktów.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...