Skocz do zawartości

Żwirowe eldorado czyli gruszki na wierzbie


Toffik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj byłam na plaży sprzątały babki na robotach, a o parkingach zapomniały zarośnięte, czyżby nie widziały tego zielska

Po co wymyślasz na plaży nie sprzątają teraz bo gmina tam nikogo nie wysyła. Jakbyś wdziała plażę w realu to byś głupot nie pisała.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo nie denerwuj się. To są normalne działania Gminy ! Urząd musi "coś" robić aby "wilk był syty i owca cała". Mniemam, że Ty przenikliwy umysł, domyślasz się co mam na myśli. Wszystkie działania sprowadzają się do jednego "nie dla żwirowni w Ińsku" (w innym miejscu..tak ?!).

Jakimi "drogami" dojdziemy do tego celu, nie ma to w tym momencie żadnego znaczenia. Prawda Olo ?

Czytaj całe forum a nie tylko swoje chlapanie ozorem ! Rajca ci wczoraj odpowiedział !! Przecież jesteście waflami .

Odnośnik do odpowiedzi

Czytaj całe forum a nie tylko swoje chlapanie ozorem ! Rajca ci wczoraj odpowiedział !! Przecież jesteście waflami .

Twój rajca dojedzie taka drogą że Grzesiak was orżnie nawet nie będziecie wiedzieć kiedy. Nie odpowiadasz na pytanie a ono brzmi prosto - czemu nie ma nic o spotkaniach ze żwirkami? Zawsze szafran kłapał na swoim portalu teraz u niego święta jajeczkowe.

Co tam zielsko.Ławek na molo nie ma ,barierki powycinane,lampy poszły do lamusa i tak 640 tys poszło do pieca.

Podziękuj Racinowi.

Odnośnik do odpowiedzi
Jan Kiełbiński

Wczoraj jadąc od strony Stargardu Szczecińskiego zjechałem z drogi"głównej" i wjechałem do wsi Miałka.Dlaczego?Dlatego,że dwadzieścia kilka lat temu miałem przyjemność być tam "pod namiotem" na wspaniałej wyprawie "na ryby". Wiecie co? To co tam zobaczyłem przerosło nawet mnie..Nie wierzyłem ,że w Polsce "Zachodniej" jeszcze takie miejsca istnieją.To co zabyczyłem było przerażające.Postaram się się tą sprawą zainteresować TVN.Jak bozie kocham ,niemożliwe jednak istnieje.

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj jadąc od strony Stargardu Szczecińskiego zjechałem z drogi"głównej" i wjechałem do wsi Miałka.Dlaczego?Dlatego,że dwadzieścia kilka lat temu miałem przyjemność być tam "pod namiotem" na wspaniałej wyprawie "na ryby". Wiecie co? To co tam zobaczyłem przerosło nawet mnie..Nie wierzyłem ,że w Polsce "Zachodniej" jeszcze takie miejsca istnieją.To co zabyczyłem było przerażające.Postaram się się tą sprawą zainteresować TVN.Jak bozie kocham ,niemożliwe jednak istnieje.

Stwierdził komuch nie znający realiów i biedy gminy. Wówczas najwięcej było towarzyszy z milicji i komitetów . Przejedź się po pozostałych wsiach i zobaczysz bardziej dobitnie ten dorobek 25 lat demokracji zafajdanej.

Odnośnik do odpowiedzi
Jan Kiełbiński

Wiesz bydlaku,miałem ci kanalio nie odpisywać ale:

To,że twoj zapchlony dziadek ,stary esbek spłodził kanalię ,czyli twojego ojca ,który zupełnie przez przypadek wyprodukował taki bubel genetyczny jak "ty",nie upoważnia ciebie do wyzywania kogoś od komuchów.Za młody byłem na bycie komunistą,durny konfidencie.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz bydlaku,miałem ci kanalio nie odpisywać ale:

To,że twoj zapchlony dziadek ,stary esbek spłodził kanalię ,czyli twojego ojca ,który zupełnie przez przypadek wyprodukował taki bubel genetyczny jak "ty",nie upoważnia ciebie do wyzywania kogoś od komuchów.Za młody byłem na bycie komunistą,durny konfidencie.

Ale nazwisko masz komusze ?!

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz bydlaku,miałem ci kanalio nie odpisywać ale:

To,że twoj zapchlony dziadek ,stary esbek spłodził kanalię ,czyli twojego ojca ,który zupełnie przez przypadek wyprodukował taki bubel genetyczny jak "ty",nie upoważnia ciebie do wyzywania kogoś od komuchów.Za młody byłem na bycie komunistą,durny konfidencie.

Ty tak ale twoi pociotkowie nie.To płynie w waszej krwi.Mało to was obsadziło stołki dzięki dziadkom i ojcom?

Odnośnik do odpowiedzi

To jak Miałka wygląda to wina mieszkanców bo coby tam niezrobić to wszystko zniszczą ,

jak tak mówisz to co gmina zrobiła na Miałce w ciągu ostatnich 25 lat ? Faktycznie NIC ! PGR został zepchnięty ekologicznie w krzaki i to wszystko .

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
żwirrrrrrrrrrrrrr

Nie zapominajmy, że to Racinowski przygotował wszystkie dokumenty do otwarcia żwirowni, jego druga kadencja była żwirowni poświęcona, teraz Jacek musi kombinować jak się z tego ogromnego problemu wykręcić.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...