Skocz do zawartości

Żwirowe eldorado czyli gruszki na wierzbie


Toffik

Rekomendowane odpowiedzi

co ty chcesz z tym olem czy jak on tam się obecnie zwie rozmawiać , stworzył temat choć poprzedni miał być jedyny o żwirowni bo chciał błysnąć ,opluł chyba już wszystkich na tym forum , patrząc na jego argumenty każdy sam może ocenić co to za nawiedzony typ. Zamiast rozmów o problemie żwirowni cały czas czytam rynsztokowe pomyje , jak mu temat nie pasuje wpisuje bzdury aby inni czytelnicy nie zwrócili uwagi lub aby ich ogłupiać . Naturalnie każdy ma prawo do swojego zdania , ale według niego jego opinia jest najważniejsza , spędza tutaj całe dnie chyba , aby zawsze móc na każdy wpis odpowiedzieć . Nasuwa się uzasadnione pytanie czy ten człowiek jest normalny psychicznie , jak sądzę zaraz nam odpowie . Jest tragedią tej gminy że ludzie tego typu szczekają i bluzgają na innych z ukrycia internetowej anonimowości . Myślę że mamy do czynienia z biednym i zagubionym człowiekiem który zawsze będzie niezadowolony i któremu żadna władza i jej inicjatywy nie zdobędą aprobaty . Jestem przekonany że facet ma też kompleksy nad którymi nie panuje . Mnie osobiście nie interesują jakiekolwiek rozmowy z tym człowiekiem , jest niestety bardzo prawdopodobne że on rozmawia sam ze sobą gdyż jest to jego jedyna rozrywka . Szkoda że przy takiej energii nie wykazał się całkowicie na referendum , gdyż może problemu by nie było .

Tutaj można by wiele dodać i gość 1 ma rację , ja jednak muszę dodać że w gminie nigdy nie będzie spokoju i lepiej jak nie będzie jedności i jak takie szumowiny jak olo będą miały posłuch . Zazdrość , zawiść i głupota to jest ich cel. Tutaj nie ma dla kogo pracować , nikomu nie dogodzisz takie mamy relacje i prymityw.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale spalarnie śmieci w Ińsku zablokowaliśmy, a żwirownia nadal nam grozi i tu się musimy zmobilizować i walczyć przeciw żwirkom.

Wszędzie ludzie protestują przeciw norkom, biogazowni, słupom energetycznym, kopalniom a u nas wszyscy czekają i oglądają się na innych. Pewnie że nie chcemy żwirowni w Ińsku to jest jak samobójstwo , samozagłada i nie wiem jak jeszcze można nazwać takie pomysły. Jednak słuchy chodzą że każdego można kupić kwestia pieniędzy. Przyglądajmy się naszej władzy która obiecała nam coś pół roku temu. Czekamy na decyzje.

Odnośnik do odpowiedzi

"tok szok",czy" tik tak"? Jeśli ma tikać zegar i wskazywać jajwyższy czas do podejmowania logicznych decyzji,to tak też się dzieje. Ta rada nie pozwoli na budowę i eksploatację żwiru,jednak są możliwości prawne,by żwirownia powstała pomimo negatywnej uchwały rady.Dlatego też nasza władza gminna robi wszystko,by decyzję o budowie odwlec w czasie.

Odnośnik do odpowiedzi
bez wyborczego picu

"tok szok",czy" tik tak"? Jeśli ma tikać zegar i wskazywać jajwyższy czas do podejmowania logicznych decyzji,to tak też się dzieje. Ta rada nie pozwoli na budowę i eksploatację żwiru,jednak są możliwości prawne,by żwirownia powstała pomimo negatywnej uchwały rady.Dlatego też nasza władza gminna robi wszystko,by decyzję o budowie odwlec w czasie.

Baju , baju ,będziem w raju. Znasz takie powiedzenie? Tylko skasowanie tego dziadostwa nawet ze studium może dać pozytywne rezultaty.

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu taka cisza ? Gdzie się podział ten ryży lizodup helmutów ? Kiedy żwirownia, podobno w maju ? Dawaj no tu !!

Wreszcie normalność na forum. Nie przywołuj tu ludzi i typów z pod ciemnej gwiazdy. Żwirowni ma nie być i finito.

Odnośnik do odpowiedzi

Co to z tym molem się stało? Dzisiaj przeszedłem i nie ma o co się oprzeć. Strach na te deski wejść. Tak ma zostać na całe lato czy jeszcze coś zrobią?

Molo w tym roku bez barierek a w przyszłym do rozbiórki !

Odnośnik do odpowiedzi

Bo? Przecież stoi komu ono przeszkadza. Zawsze to atrakcja na plaży.

Bardzo rozsądne posunięcie z e ścięciem barierek.W takim stanie więcej przynosiły zagrożenia ( niestety głupi turyści) skakali z barierek narażając innych, bo tych skaczących bez rozumu to mniej żal.

Odnośnik do odpowiedzi

Molo w tym roku bez barierek a w przyszłym do rozbiórki !

Tak, to prawda.Postawili "babola",który i tak przetrwał lata(dzięki corocznemu łataniu dziur).Nowa dokumentacja nowego mola z pewnością nie będzie niespodzianką.

Odnośnik do odpowiedzi

Do Gościa.Przywołałęś mnie więc jestem.Nie jestem Cicho ale na forum panuje cenzura,wielu wpisów moich znikło a ponadto zostałem na krótko zbanowany.Także ta osoba co się odgrażała co do mych wpisów jest załozycielem tego forum .Sama z soba pisze pod wieloma nikami i nakręca to co mu pasuje.Wrzuca tematyktóre najmniej znaczenia mają ,kto wygra wybory uzupełniające,oczernianie komitetów wyborczych,wyzywa tu wszystkich.Mnie może banować a ja i tak robię swoje i to że tu wyzywa w większości od komuny czy buraków ,złodziei,czerwonych to on usiłuje pokażac ze do nich nie należy,że oderwał się odnich a jest jeszcze gorszy od nich.Ja juz postaram się aby zawsze rano wstawał opuchnięty rano a oczy zasklepione będzie miał ropą.Tyle dla Ciebie abyś wiedział .Może jesteś nim i nudno Ci było na tym forum.

Co do tego mola to uważam ze decyzja małostkowa nie męska.nie umnieja problemu wziąść na klatę.Tu maże przydał by im do pomocy ARNOLD TERMINATOR.Racin zlikwidował molo co Ciocia wybudowała,nigdy w odpowiedniej kwocie nie było zabezpieczonych srodków w budżecie na remonty biezące nie mówiąc o jakims kapitalnym.Strugał te deski i ktoś tam łatał.Nie umniał z policją i urzednikami przypilnowac kradzieży kabli i przezto najprostrzym sposobem zdemontował lampy.Nie da sie inwestycji jak się nie myle 650 tys utrzymac w stanie dobrym jesli przed sezonem wyda sie tysiąc zł gora pięć.Kazda inwestycja pozytku publicznego musi miec zabezpieczone odpowiedznie srodki w budżecie na utrzymanie i remonty a nie psełdo remonty..Tak było z boiskiem treningowym pieniązki były dane i wydane a pózniej nic i jest zaorane przez dziki,nastepną sprawa będzie Orlik jeszcze troche,jak obecny burmistrz będzie łatał tak jak poprzednik to nastepna klapa.Na końec jesli Teresa zostawiła molo Racinowskiem w stanie dobrym to on powienien przekazać Liwakowi w stanie dobrym i tak powinno byc z całym majątkiem.Jesli inaczej robią to jest nie tak.Jeszcze jedno co do plazy.Proszę zobaczyc ile jest wpływów do budżetu a ile jest wydatków,,Wydatki oczywiście najwięcej na sprzatanie ,ratownicy i WC.

Najpierw naucz się pisać w języku polskim. Gramatyka, ortografia, składnia, interpunkcja. Zdanie pojedyncze, złożone i logika całości tekstu.

Jak się tego nauczysz w stopniu podstawowym, polonistyczny banito, to nikt Ci postów nie będzie kasował !

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano dziś, 08:00

Do Gościa.Przywołałęś mnie więc jestem.Nie jestem Cicho ale na forum panuje cenzura,wielu wpisów moich znikło a ponadto zostałem na krótko zbanowany.Także ta osoba co się odgrażała co do mych wpisów jest załozycielem tego forum .Sama z soba pisze pod wieloma nikami i nakręca to co mu pasuje.Wrzuca tematyktóre najmniej znaczenia mają ,kto wygra wybory uzupełniające,oczernianie komitetów wyborczych,wyzywa tu wszystkich.Mnie może banować a ja i tak robię swoje i to że tu wyzywa w większości od komuny czy buraków ,złodziei,czerwonych to on usiłuje pokażac ze do nich nie należy,że oderwał się odnich a jest jeszcze gorszy od nich.Ja juz postaram się aby zawsze rano wstawał opuchnięty rano a oczy zasklepione będzie miał ropą.Tyle dla Ciebie abyś wiedział .Może jesteś nim i nudno Ci było na tym forum.]

Czytałem twoje wypociny i powiem tak! Dobrze że ktoś to forum kontroluje bo już tego pisania samego ciebie ze sobą czytać nie dało się. Ktokolwiek administruje tu dobrze zrobił że cię zbanował. Dla mej wiedzy może to robić bo nie w twoich wpisach treści tylko wyzwiska, podejrzenie i bicie piany. Powiedz wszystkim komu tak źle życzysz i wszystko będzie jasne. Co za pierdoła z ciebie że zajmujesz się wyglądem innych. Może ty Gere jesteś albo inny Belmondo. Spójrz czasem na siebie.

Odnośnik do odpowiedzi

Bana dostał i się chwali. Jak demoralizowałeś forumowiczów to i zostałeś potraktowany jak trzeba. ja to forum czytam od dawna i nie zgodzę się z tezą że tu ktoś może kneblować usta. Tu piszą wszyscy i o wszystkim tylko do tego służy forum a nie do dochodzenia kto jest kim. Bardzo mnie cieszy że są bany na takich jak "gośc". Myślałem że to on sam dał sobie na lizik bo to chore było.

Odnośnik do odpowiedzi

Do Gościa.Przywołałęś mnie więc jestem.Nie jestem Cicho ale na forum panuje cenzura,wielu wpisów moich znikło a ponadto zostałem na krótko zbanowany.Także ta osoba co się odgrażała co do mych wpisów jest załozycielem tego forum .Sama z soba pisze pod wieloma nikami i nakręca to co mu pasuje.Wrzuca tematyktóre najmniej znaczenia mają ,kto wygra wybory uzupełniające,oczernianie komitetów wyborczych,wyzywa tu wszystkich.Mnie może banować a ja i tak robię swoje i to że tu wyzywa w większości od komuny czy buraków ,złodziei,czerwonych to on usiłuje pokażac ze do nich nie należy,że oderwał się odnich a jest jeszcze gorszy od nich.Ja juz postaram się aby zawsze rano wstawał opuchnięty rano a oczy zasklepione będzie miał ropą.Tyle dla Ciebie abyś wiedział .Może jesteś nim i nudno Ci było na tym forum.

Co do tego mola to uważam ze decyzja małostkowa nie męska.nie umnieja problemu wziąść na klatę.Tu maże przydał by im do pomocy ARNOLD TERMINATOR.Racin zlikwidował molo co Ciocia wybudowała,nigdy w odpowiedniej kwocie nie było zabezpieczonych srodków w budżecie na remonty biezące nie mówiąc o jakims kapitalnym.Strugał te deski i ktoś tam łatał.Nie umniał z policją i urzednikami przypilnowac kradzieży kabli i przezto najprostrzym sposobem zdemontował lampy.Nie da sie inwestycji jak się nie myle 650 tys utrzymac w stanie dobrym jesli przed sezonem wyda sie tysiąc zł gora pięć.Kazda inwestycja pozytku publicznego musi miec zabezpieczone odpowiedznie srodki w budżecie na utrzymanie i remonty a nie psełdo remonty..Tak było z boiskiem treningowym pieniązki były dane i wydane a pózniej nic i jest zaorane przez dziki,nastepną sprawa będzie Orlik jeszcze troche,jak obecny burmistrz będzie łatał tak jak poprzednik to nastepna klapa.Na końec jesli Teresa zostawiła molo Racinowskiem w stanie dobrym to on powienien przekazać Liwakowi w stanie dobrym i tak powinno byc z całym majątkiem.Jesli inaczej robią to jest nie tak.Jeszcze jedno co do plazy.Proszę zobaczyc ile jest wpływów do budżetu a ile jest wydatków,,Wydatki oczywiście najwięcej na sprzatanie ,ratownicy i WC.

Przez takich cweli jak ty zostałem po raz pierwszy na tym forum zbanowany. Od tego czasu powiedziałem sobie nigdy nie będę wchodził w dyskusję z frajerem. To tak na wstępie. Dalej tylko powiem że tyle pomyj, żmijowego jadu wylałeś po adresem nieznanych ci przecież osób to musisz być bardzo złym człowiekiem. Szukasz Złotego Runa a dostaniesz gar smoły w piekle. Ja wyznaję teorię że nie ma ideałów ale widać twój narcyzm powalił ciebie samego. Nikt tu płakać nie będzie po tobie. Widać że tobie chodzi tylko i wyłącznie o szczucie i plucie niż o dyskusję na WSZYSTKIE tematy. W tym całym żalu który mnie przez ciebie spotkał jedna radość jest że w końcu będzie spokój. Wygląd jest rzeczą wtórną.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...