Skocz do zawartości

Żwirowe eldorado czyli gruszki na wierzbie


Toffik

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma do rzeczy sąsiad czy nie. Jeden musi miesiącami czekać na pozwolenia a drugi machnął staw bez zezwoleń po latarnią i wszyscy wciskają kit że pod nią najciemniej. Liwak przecież ty teraz rządzisz i wszystko naprawiasz po Endriu to zawezwij obywatela na tę okoliczność. Dzisiaj podpis złożyłeś dla jednego sprawdź czy ten pod nosem ma takie pozwolonko.

:lol: gwiazdor coś mi się wydaje że ty z zawiści i zazdrości że ktoś coś robi , a ty siedzisz na d**** i tylko szukasz sposobu żeby ludzi denerwować . Może ty byłeś kiedyś w ORMO i czasy ci się poj.....ły. Na ORMowców są też sposoby . Ty na nic nie musiałeś miesiącami czekać ...

Odnośnik do odpowiedzi

:lol: gwiazdor coś mi się wydaje że ty z zawiści i zazdrości że ktoś coś robi , a ty siedzisz na d**** i tylko szukasz sposobu żeby ludzi denerwować . Może ty byłeś kiedyś w ORMO i czasy ci się poj.....ły. Na ORMowców są też sposoby . Ty na nic nie musiałeś miesiącami czekać ...

Gwiazdor by chciał z burmistrza zrobić psa policyjnego co lata po sąsiadach i im pozwolenia sprawdza, pierdolnij się gwiazdor w głupi łeb bo ci się klepki poprzestawiały!
Odnośnik do odpowiedzi

Gwiazdor powiem ci prosto i wyraźnie jak chłopu na gnoju, spadaj na drzewo banany prostować! Co cie obchodzi cudzy staw? My tu się zajmujemy sprawami poważnymi, żwirownia nam wszystkim zagraża, a ty tu z pierdołami wyjeżdżasz.

Tak tak wszystko jasne. Wszyscy równo będą traktowani. Ale cyrk na kółkach. Ryba psuje się od głowy. Każda sprawa jest ważna i samowoli nie można tolerować. W Ciemniku chłop musiał zgodnie z procedurą a ten zrobił niczego. Polska sprawiedliwość.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bicie piany bo "gwiazdor" po trosze ma rację. Staw to staw kopać trzeba i pozwolenie wodno -prawne musi być. To tak jak kopanie żwiru na kopalni.

Wróble ćwierkają że smażalnia ma być zamknięta będzie można kupić tylko rybę surową ale smażonej i wędzonej nie. Jaka prawda niech piszą mądrzejsi od nas. Czy mietek wiedział wcześniej że tak będzie być może. Na staw jest wymagane pozwolenie i basta.

Odnośnik do odpowiedzi

ec4fd52948c0937067802eb2eb198c76.png

Proszę co podpisał Burmistrz.

3abf67f61fd0669438fec1e3ebb437b0.png

3abf67f61fd0669438fec1e3ebb437b0.png

To czego nie ma na stronie gminy a jest na stronie SKSM. Nowa władza popiera żwirownię tylko głośno nie mówi. Jednak tobie "rajco" i "wiem" nie wierzę. Kłamcy wyborczy taki przydomek teraz macie.

Odnośnik do odpowiedzi

a mnie się wydaje że my tu mamy jedną gnidę która ciągle mąci w tej gminie , może chce zostać burmistrzem

Czemu milczysz przecież popierasz żwirownię!

Tak, to było za byłej władzy, slimak jak nastał to staw już był i basta!

Ty władzo też zaniemówiłeś i umywasz ręce?

Odnośnik do odpowiedzi

"To czego nie ma na stronie gminy a jest na stronie SKSM. Nowa władza popiera żwirownię tylko głośno nie mówi. Jednak tobie "rajco" i "wiem" nie wierzę. Kłamcy wyborczy taki przydomek teraz macie."

Zachowujesz się jak podstarzała mężatka:-Marian,a czy ty mnie jeszcze kochasz?-No...Ileż można twierdzić,że nie ma zgody na powstanie w Ińsku żwirowni?Możemy być kłamcami,ale nie w tej kwestii.

Odnośnik do odpowiedzi

"W powyższym zakresie nie zostały poczynione żadne wiążące ustalenia" mówi wam to coś?

Mnie nie mówi bo spotkania były na BIP nic nie było a pisze jak wół że Burmistrz decyzję środowiskową podejmie. Jednak są ustalenia ale nie dla mieszkańców tylko dla wybranych.

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie nie mówi bo spotkania były na BIP nic nie było a pisze jak wół że Burmistrz decyzję środowiskową podejmie. Jednak są ustalenia ale nie dla mieszkańców tylko dla wybranych.

Na najbliższej sesji(czwartek o 16:00) będzie informacja burmistrza na wszystkie ważne tematy.

Odnośnik do odpowiedzi

ec4fd52948c0937067802eb2eb198c76.png

Proszę co podpisał Burmistrz.

3abf67f61fd0669438fec1e3ebb437b0.png

3abf67f61fd0669438fec1e3ebb437b0.png

To czego nie ma na stronie gminy a jest na stronie SKSM. Nowa władza popiera żwirownię tylko głośno nie mówi. Jednak tobie "rajco" i "wiem" nie wierzę. Kłamcy wyborczy taki przydomek teraz macie.

Olo nie denerwuj się. To są normalne działania Gminy ! Urząd musi "coś" robić aby "wilk był syty i owca cała". Mniemam, że Ty przenikliwy umysł, domyślasz się co mam na myśli. Wszystkie działania sprowadzają się do jednego "nie dla żwirowni w Ińsku" (w innym miejscu..tak ?!).

Jakimi "drogami" dojdziemy do tego celu, nie ma to w tym momencie żadnego znaczenia. Prawda Olo ?

Odnośnik do odpowiedzi

Rajca nie ściemniaj Ola .Żwirownia powstanie,ponadto jak mogłeś pozwolić na dalszą dewastację mola.Zachowałeś się jak likwidator.

Molo po wydanej ekspertyzie dopuszczone zostało do użytku tylko na bieżący sezon. Najprawdopodobniej zostanie rozebrane, ponieważ jego stan techniczny zagraża użytkownikom !!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Kto będzie rozbierał molo? Może wieża?

Dobrze kumasz ! Big lady swój bezmyślny i bezzasadny "pomnik" na miarę Pałacu Kultury, będzie demontowała osobiście, po każdych Komisjach RM, jako "zasłużona", "merytoryczna" i niezwykle starannie przygotowana "działaczka gospodarcza", przy pomocy zaawansowanych technicznie narzędzi, czyli młotka i breszki. Każdy wyciągnięty przy pomocy tych narzędzi gwóźdź, ma wyprostować w zębach nie mrygając oczyma !!!

Włodek zamontujesz tam swoją kamerkę ?

Odnośnik do odpowiedzi

Pchali się do rządzenia to niech rządzą.Teraz chcesz wszystko zwalić na Terenię .Endriu jak by umiał deski wymieniać to wszystko było by spoko ale on tylko systemem gospodarczym,sam deskę wyciął a interwencyjni jak umieli tak przybili .Co do wymiany to Endriu sprawdzał sam chodząc która się nadaje.Ciekawe kto robił ekspertyzę i ile to kosztowało.,chyba nie ZUBiK ,czy urzędnik z gminy ale u nas wszystko jest możliwe.Także nowi zaczynają od rozbiórek.Jak publiczne pieniądze to wszystko można.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...