Skocz do zawartości

Żwirowe eldorado czyli gruszki na wierzbie


Toffik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie daj się wciągnąć z tym głupkiem maciejem z miałki ksywa "psychol" - gośc" w dyskusję. Omijaj i lekceważ po prostu ignoruj tego złodzieja i wyzyskiwacza pracowników. Wcześniej czy później bałwan do gminy po coś przyjdzie.

To najlepszy pomysł. Trzeba trolla ignorować a do gminy przyjdzie już niedługo jak będzie na domku szambo oddawał do użytku. Przywitamy "gośc" z honorami w NASZEJ GMINIE.

Odnośnik do odpowiedzi

To najlepszy pomysł. Trzeba trolla ignorować a do gminy przyjdzie już niedługo jak będzie na domku szambo oddawał do użytku. Przywitamy "gośc" z honorami w NASZEJ GMINIE.

Przyjdzie jeszcze nie raz a tam przywita go Michał albo Jacek no ewentualnie Włodek. Ręki mu nie podadzą ale wyciągną odpowiednie podatki ze wszystkiego co się da. Po co pajacu fikasz jak nic nie znaczysz. Będziesz klamki całował i czekał aż cię ktoś przyjmie na gminne salony. Po co ci to buraku.

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjdzie jeszcze nie raz a tam przywita go Michał albo Jacek no ewentualnie Włodek. Ręki mu nie podadzą ale wyciągną odpowiednie podatki ze wszystkiego co się da. Po co pajacu fikasz jak nic nie znaczysz. Będziesz klamki całował i czekał aż cię ktoś przyjmie na gminne salony. Po co ci to buraku.

Czemu "gośc" przeskakuje z wątku na wątek a jeszcze niedawno zarzucał to innym. Jaki ty kanalia jesteś fujjjjj

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj komunisto jeden.Wiem że trzymasz z tym czerwonym bo masz swój interesik.Działeczka i skansen dla inska a gmina ma ci tylko śmieci podrzucone zabrać.

Doby jesteś kuba,tylko swój interesik a nie gminy-Tak OLIN

Czytam , czytam, czytam i ten "gośc" nauczył się za komuny tylko słów Sztyrlic i Olin. Pierdolcu gmina wystarczy że przejrzy wszystko co masz i zaraz będzie wiedzieć jak cię capnąć za dupę. Jak powęszymy więcej z pewnością znajdzie się coś więcej. Wtedy ani twój ulubieniec Sztyrlic ani Olin nie przyjdą ci z pomocą :ph34r:

Odnośnik do odpowiedzi

Czego nie napiszesz jak zatrudniasz u siebie i na czarno jak z każda władzą kombinowałeś ,jak twe obiekty bez planów powstawały.Jak chcesz to mogę posmarować a od mojego szamba trzy H......w bok.Ręki to ja im nie podam spokojna twoja rozczochrana.

tak tak może trzy HH w bok?

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy komuchu z niczego nie przeskakiwałem i przestań mnie szambem straszyć.Ostatnio Jacek na sesji mówił że wszystko H......... z kanalizą na Ińsku to niech się biorą do roboty a nie tylko mówią

Naoglądasz się filmów ćpając i nie wiesz co zaś się dzieje. Mówił tylko że stan kanalizacji nie jest w dobrym stanie a to zasługa twojej oblubienicy Teresy która na 25 lat pozwoliła jednej firmie się panoszyć. Zlewam na ciebie moje fekalia i się okaże kiedy przyjdziesz do gminy i jaki będziesz malutki fiuciku.

Odnośnik do odpowiedzi

Przypomnieć Tu jak Teresa pomagała Ci legalizować budowle które bezprawnie pobudowaliście.Także bierz się do roboty bo tye dziamganie w niczym gminie nie pomaga.

Sztyrlic ty komuszy bolszewiku ja wiem co robię.Spokojna twa rozczochrana.

I kto tu pisze sam ze sobą! Chłopie ledwo wstałeś a już się narąbałeś. Jaką budowlę wznosiła nielegalnie Teresa? Pisz mi tu zaraz fałszu jeden.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty gamoniu to nie Teresa tylko ty czytaj ze zrozumieniem to będziesz wiedział o co chodzi

Tak czy siak maciej bałwan z miałki jest w Ińsku spalony jak jego nienawiść do nowych włodarzy. Śmieciu jak można wyzywać od komuchów ludzi niewinnych a bronić największego komucha w gminie. Zamiast mózgu masz to co w d**** jednym słowem masz gówno.

Odnośnik do odpowiedzi

Styrlic ty jesteś komuchem pierwszej maści.Jesteś bojący dupek .Jak masz odwagę to powiedz tej pani sam a nie opluwaj ją tu kapusiu .Jak inaczej twierdzisz to udowodnij to że taki nie jesteś.Co do tej władzy to jak możesz ich nie lubić jak jesteś ich i na ich polecenie masz tu pisać brednie.Guru Szafran z Mazurkiem Tobą sterują .Nie wiem czy wiesz że na ińsku pojawiły się trzy psy i mają nadane imiona.Zagadka do snu odgadnij jaka rasa i jakie imiona.

Co to za palant zaśmieca to nasze forum ? Aż się nie chce tu wchodzić a tym bardziej zabierać głos ! Bełkot tego kutafona jest nie do zniesienia. Czy jest jakiś sposób aby go uciszyć ??

Odnośnik do odpowiedzi

Co to za palant zaśmieca to nasze forum ? Aż się nie chce tu wchodzić a tym bardziej zabierać głos ! Bełkot tego kutafona jest nie do zniesienia. Czy jest jakiś sposób aby go uciszyć ??

Od dawna wiadomo że to niejaki maciej z miałki co dom buduje i wozi sie jakby panem tej wiochy był. Od dawna mówię że palanta należy stąd na zbita mordę pogonić bo nienawiść jaką sie kieruje jest nie do zniesienia. Wyzywanie od komuchów a jednocześnie być ślepym na materiały IPN i obrona komuszki jest kuriozalne. Gdzie jest Administrator?????

Odnośnik do odpowiedzi

W którym miejscu w tej Miałce buduje ? Nad jeziorem czy też w wiosce !

Cwel z nad jeziora co się monitoringiem wszędzie odgrodził. A przecież i tak wszystko widać. Patafian wykorzystuje ludzi do murzyńskiej roboty płaci grosze a tyra jak niewolników nawet odszkodowania za wypadek przy pracy. Ciekawe kto mu bedzie w tym roku za murzyna robił przy borówce bo na Ścienne niech nie liczy i Miałka ma go dosyć.

Odnośnik do odpowiedzi
w obronie przed głupkiem

Cwel z nad jeziora co się monitoringiem wszędzie odgrodził. A przecież i tak wszystko widać. Patafian wykorzystuje ludzi do murzyńskiej roboty płaci grosze a tyra jak niewolników nawet odszkodowania za wypadek przy pracy. Ciekawe kto mu bedzie w tym roku za murzyna robił przy borówce bo na Ścienne niech nie liczy i Miałka ma go dosyć.

nic z tych wpisów nie rozumiem , jednak tak sobie myślę że najbardziej to ciebie mają wszyscy na tym forum dosyć . Pieprzysz głupoty trzy po trzy , wypowiadasz się za wszystkich i innych , obwiniasz człowieka za coś co ciebie chyba nie tyczy . Może ty u niego robiłeś i ci nie zapłacił bo jesteś śmierdzący nygus ? . Jeżeli mówimy o tym samym człowieku to coś łgarz jak pies , wcześniej pisałeś że jest zwolennikiem żwirowni teraz komunista itd. , a kto jeździł z plakatem podczas referendum ? ja widziałem tylko czarną bmw z numerami HH to co był za i jeździł twoim zdaniem z plakatem przeciwko ! . Wiesz jak masz do niego sprawę to idź pogadaj jak się nie boisz że da ci w mordę , nie pisz tych idiotycznych paszkwili gdyż sam się najbardziej kompromitujesz . Każdy kto ma trochę oleju w głowie widzi że to tylko twoje naiwne i prostackie wpisy . Ja tam do faceta nic nie mam i jakoś nie widzę tutaj jakiś wpisów które on miałby napisać , a szczególnie takich które kogokolwiek by piętnowały i obrażały w odróżnieniu do twoich . Ty chyba masz straszne kompleksy koleś. Srasz ogniem na wszystkich tematach o tym gościu , powoli staje się to nudne .

Odnośnik do odpowiedzi

nic z tych wpisów nie rozumiem , jednak tak sobie myślę że najbardziej to ciebie mają wszyscy na tym forum dosyć . Pieprzysz głupoty trzy po trzy , wypowiadasz się za wszystkich i innych , obwiniasz człowieka za coś co ciebie chyba nie tyczy . Może ty u niego robiłeś i ci nie zapłacił bo jesteś śmierdzący nygus ? . Jeżeli mówimy o tym samym człowieku to coś łgarz jak pies , wcześniej pisałeś że jest zwolennikiem żwirowni teraz komunista itd. , a kto jeździł z plakatem podczas referendum ? ja widziałem tylko czarną bmw z numerami HH to co był za i jeździł twoim zdaniem z plakatem przeciwko ! . Wiesz jak masz do niego sprawę to idź pogadaj jak się nie boisz że da ci w mordę , nie pisz tych idiotycznych paszkwili gdyż sam się najbardziej kompromitujesz . Każdy kto ma trochę oleju w głowie widzi że to tylko twoje naiwne i prostackie wpisy . Ja tam do faceta nic nie mam i jakoś nie widzę tutaj jakiś wpisów które on miałby napisać , a szczególnie takich które kogokolwiek by piętnowały i obrażały w odróżnieniu do twoich . Ty chyba masz straszne kompleksy koleś. Srasz ogniem na wszystkich tematach o tym gościu , powoli staje się to nudne .

Bujaj się cwelu! To ty wypisujesz paszkwile. Jesteś w Ińsku skompromitowany i nie licz na fory. Błazen i smieszny i***** który promuje się jako pijak, ćpun, sam sie tak wypromował i już poszło w świat. Nie odkupisz win ciężko na tym forum na to pracowałeś. Oczywiście paluszkami na klawiaturze a nie na plantacji własnej borówki błachaaaaaa

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tu taki Gość,nazwany Styrlic czy LOlo nazwany Olin,mają wiele ników.Pisza o wszystkich i ich obrazaja ,nawet ostatnio czepili sie tych najstarszych z tamtego systemu.Gówno wiedzą a tu judzą,komuchy.Piszą na zlecenia Tych trzech psów co po insku biegaja.O gminie nic.to że dziecko zostało pobite w szkole,a było juz chyba z trzy rozboje po odwołaniu czubkowskeiego,nie piszą że konkursu teraz nie będzie,pani dyrektor musi zapracwać na opinie aby móc startowac na dyra,o zatrudnianiu bez kasy i zgody rady.dostana radni zmiany budżetowe ze wzrostem wynagrodzen po fakcie.nie pisza za uchwały sa uwalane,że zlikwidowali barkierki na molo zastawiając się ekspertyzą ,że zakupili kwiaty za spzredaz złomu.i.t.d.To jest jusz połrocze nowej władzy.co wykonano to ze zwiekszono etaty w gminie(nepotyzm i kolwsiostwo ),a puzniej ustawiony konkurs na dyra szkoły,a i podwyzki po obięciu władzy dla urzedników,także widzicie gdzie kasa.

Ty się Olem nie wypinaj. Kiedy on pisze wszyscy wiedzą. jak byś dobrze śledził co pisze między sesjami i na portalu to byś wiedział kiedy konkurs na dyrektora, dlaczego barierek nie ma, że wcześniej też dzieci sie biły tylko czubkowski to ukrywał i o wszystkim można przeczytać na stronie gminy ale ty jesteś głupi cep. Masz głupi łysy łeb i białe myszki . Tyle w temacie!

Odnośnik do odpowiedzi

Styrlic ty komuchu -co do mnie to mi pasuje takim być,napitym czy zadymionym.Czy rozwiązałes wczorajszą zagadkę o błakających się psach po Ińsku.

Błąkające się psy to boguś , mariusz i maciej zgadłem??????

Odnośnik do odpowiedzi

czy człowiek chory psychicznie może piastować stanowisko w administracji państwowej ( czyt. gminnej ) ?

Czy człowiek chory z nienawiści może tutaj wyrażać swoją urojoną wizję gminy? To nie faterland tylko Polska.Tutaj trzeba pilnować swojego nosa i domu.Łatwo szpanować ojro.Bez tego szmalcownictwa byłbyś mniej niż ojro.

Odnośnik do odpowiedzi
w obronie przed głupkiem

Błąkające się psy to boguś , mariusz i maciej zgadłem??????

jak wyglądasz teraz zaszczuty pomyleńcu , jak to wszystko czytam co ty tu wypisujesz to sam dałbym ci w mordę . Chowasz się za anonimowością tego forum ubliżając ludziom , wcześniej upewniłeś się u administratora czy dane z tego forum mogą być udostępnione organom ścigania - wtedy jako Kawazmlekiem. Jesteś jak tchórzliwy pies z podkulonym ogonem , choć zwierzęta są bardziej od ciebie rozumne .

Odnośnik do odpowiedzi
w obronie przed głupkiem

Pisałem ci bez wyzwisk bo odpalę dyma i ccie pozamiatam .Widzisz ja kase mam a gmina nie .ZUSU nie płaca ,nauczyciela tez wiszą a o reszcie nie wspomnę.

gadaj dalej sam z sobą , pod kogo się teraz podszywasz ?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...