Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bądź zazdrosny, niech ludzie działają, rozwijają się, to dobrze dla naszego miasteczka. A nie..ja nie mam to i on nie będzie miał ?!

To nie o to chodzi bucu. Gdyby to nazywało się pensjonat to byłyby inne podatki do gminy.... a tak wielki dom stoi jako rekreacyjny przygotowany tylko i wyłącznie na przyjmowanie turystów a opłaty takie jak w domku letniskowych. Zdzieraj z dużych a nie mały imbecylu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To nie o to chodzi bucu. Gdyby to nazywało się pensjonat to byłyby inne podatki do gminy.... a tak wielki dom stoi jako rekreacyjny przygotowany tylko i wyłącznie na przyjmowanie turystów a opłaty takie jak w domku letniskowych. Zdzieraj z dużych a nie mały imbecylu.

W efekcie końcowym powstanie burdel. Pracownic nie zabraknie.

Odnośnik do odpowiedzi

A.R. zeznaje dalej; "Pamiętam, że po jakimś czasie zostałem wezwany na komisariat milicji w Stargardzie, gdzie pokazano mi trzy kartki na których były opisane wszystkie nadużycia i nieprawidłowości i zapytano, czy to prawda? Ja po zapoznaniu się z tymi kartkami, z ich treścią i charakterem pisma podejrzewałem, że napisał to ten brygadzista, o którym wcześniej wspomniałem, potwierdziłem wszystko to co było tam napisane, a było napisane więcej niż ja sam wiedziałem."

Z tych wpisów wynika, ze burek spotykał się z esbekami dość często i za każdym razem im wszystko opowiadał, ja teraz już wierzę, że jednak donosił i kapował. Ja jestem tym zszokowany!
Odnośnik do odpowiedzi

Z tych wpisów wynika, ze burek spotykał się z esbekami dość często i za każdym razem im wszystko opowiadał, ja teraz już wierzę, że jednak donosił i kapował. Ja jestem tym zszokowany!

Takie były wówczas realia.I sekretarz komitetu zakładowego z racji swej funkcji przekazywał informacje esbekowi takie,jakich esbek oczekiwał. Potwierdzał lub nie donosy spisane na papierze przekazane do SB.Donosy nie dotyczyły przeciętnego Kowalskiego,lecz kadry kierowniczej kombinatu.I sekretarz niejako kontrolował prawidłowość działań kadry kierowniczej.Te działania były częścią jego obowiązków.Tymi informacjami nie jestem zszokowany.

Odnośnik do odpowiedzi

Takie były wówczas realia.I sekretarz komitetu zakładowego z racji swej funkcji przekazywał informacje esbekowi takie,jakich esbek oczekiwał. Potwierdzał lub nie donosy spisane na papierze przekazane do SB.Donosy nie dotyczyły przeciętnego Kowalskiego,lecz kadry kierowniczej kombinatu.I sekretarz niejako kontrolował prawidłowość działań kadry kierowniczej.Te działania były częścią jego obowiązków.Tymi informacjami nie jestem zszokowany.

Ja znam takich, których SBecy nachodzili i wypytywali, ale im nie udzielano żadnych informacji, kto chciał to kapował, wielu nie dało się złamać i niczego nie podpisywali i nic nie donosili.
Odnośnik do odpowiedzi

Ja znam takich, których SBecy nachodzili i wypytywali, ale im nie udzielano żadnych informacji, kto chciał to kapował, wielu nie dało się złamać i niczego nie podpisywali i nic nie donosili.

Wszyscy I sekretarze donosili. Czytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja znam takich, których SBecy nachodzili i wypytywali, ale im nie udzielano żadnych informacji, kto chciał to kapował, wielu nie dało się złamać i niczego nie podpisywali i nic nie donosili.

Kłamiesz jak z nut. Nie było takiego odważnego w tej okolicy, który by powiedział gdy go "ładnie poproszono" o kilka informacji na temat współpracowników - spadajcie SB-cy ! Zapewniam ciebie i innych ,że tak nie było. Jak takiego delikwenta proszono o kilka zdań, to już sporo wiedziano o nim i o obiektach zainteresowania ! Wszyscy mówili. Jedni oszczędnie dukali a inni byli nazbyt wylewni.

Podaj nazwiska tych twoich "twardzieli" a dowiesz się czy aby byli w zainteresowaniu służb a jeżeli już, to co paplali. Bo paplali na pewno !

Odnośnik do odpowiedzi

Twój burek właśnie był aż nazbyt wylewny, sam się przyznaje, że "opowiedziałem co sam wiedziałem i co inni mówili" czyli był bardzo chętny do kapowania

Nie mój burek tylko mój znajomy z minionych czasów i instytucji, baranie ! Teren Ińska nie był w zainteresowaniu komórki zajmującej się "polityką", bo tej polityki w tej okolicy wcale nie prowadziła żadna opozycja PRL-owska, nawet w czasach tzw solidarności. Ale interesowała się komórka PG, tą okolicą, bo były tu tzw. zakłady pracy "państwowe" czyli KPGR, GS, itd.Kierownicy tych zakładów mieli obowiązek pilnować mienia państwowego a ich "opiekunowie" z wiadomej instytucji, pomagali im i sobie aby socjalizm kwitł a ludzie żyli dostatniej ! I tak to się toczyło. Jechało się np. do Ińska, porozmawiało z Jankiem wypiło się po kielichu.. a może kilku i coś tam napisało aby był wilk syty i ludzie w PGR-rze mogli coś tam skręcić na lewo. Tak to się turlało !Janek nikomu kariery (oborowego, czy traktorzysty) nie złamał a politykować w Ińsku nikt nie chciał...niestety dla was teraz... !

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda że dobra ekipa? Same asy z komuszej klasy :D

Tak to prawda co mamy do wyboru ! zacznę od IFs

listę otwiera D K jakiś kowboj i jego kowbojskie oblicze nie wrUży nic dobrego! reszta to antyki...nowość zenuś no może....wszyscy powinny iść na emeryture najmłodszy Woźniak i z tego powodu najgł....szy Melcer ma inny problem Czerwonka ...jest jaki jest reszta bez znaczenia ....oglądam sesje!

Teraz BABY...Rzeczpospolita babska ...Wszystkie piękne z czasów Liceum nigdy nie widziałem pani LIS tak uroczej...Motylowa sie nie zmienia wygląda jak stara ro.....ta nowa to jakieś nietypowe GURU CHŁOPSKIE BaraBara p. K utalentowana emerytka nowość p. Renia Anna Małgosia Monoika to mniej znane!

KAndydatów na radnych z kom. TEREBECKIEGO NIE będę komentował .....szkoda czasu

A Liwak zrobi swoje i pójdzie w zapomnienie !

I jeszcze jedno spacerkiem przez Ińsko zauważyłem jakieś cudo p. E kowalkowska nie umie się umalować co za foto ! p. J L wygląda jak egzotyk.. lisowa ma super perułke... zenuś ma zeza... mnichałek /// uśmiech 67 l 0etniego kabarecisty. No Zenia może trochę nowa ...ale co potrafi nawet nie śmiem mówić wolałbym wykroić z niej głąba

Kandydatkę na burmistrza pomijam.... nie jest warta mojego wspomnienia

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to prawda co mamy do wyboru ! zacznę od IFs

listę otwiera D K jakiś kowboj i jego kowbojskie oblicze nie wrUży nic dobrego! reszta to antyki...nowość zenuś no może....wszyscy powinny iść na emeryture najmłodszy Woźniak i z tego powodu najgł....szy Melcer ma inny problem Czerwonka ...jest jaki jest reszta bez znaczenia ....oglądam sesje!

Teraz BABY...Rzeczpospolita babska ...Wszystkie piękne z czasów Liceum nigdy nie widziałem pani LIS tak uroczej...Motylowa sie nie zmienia wygląda jak stara ro.....ta nowa to jakieś nietypowe GURU CHŁOPSKIE BaraBara p. K utalentowana emerytka nowość p. Renia Anna Małgosia Monoika to mniej znane!

KAndydatów na radnych z kom. TEREBECKIEGO NIE będę komentował .....szkoda czasu

A Liwak zrobi swoje i pójdzie w zapomnienie !

I jeszcze jedno spacerkiem przez Ińsko zauważyłem jakieś cudo p. E kowalkowska nie umie się umalować co za foto ! p. J L wygląda jak egzotyk.. lisowa ma super perułke... zenuś ma zeza... mnichałek /// uśmiech 67 l 0etniego kabarecisty. No Zenia może trochę nowa ...ale co potrafi nawet nie śmiem mówić wolałbym wykroić z niej głąba

Kandydatkę na burmistrza pomijam.... nie jest warta mojego wspomnienia

Nie bądź taka zgryźliwa ?! Pokaż swoją fotkę to pocmokamy ??!!

Odnośnik do odpowiedzi
ifs zdrajcy i klika

Tak to prawda co mamy do wyboru ! zacznę od IFs

listę otwiera D K jakiś kowboj i jego kowbojskie oblicze nie wrUży nic dobrego! reszta to antyki...nowość zenuś no może....wszyscy powinny iść na emeryture najmłodszy Woźniak i z tego powodu najgł....szy Melcer ma inny problem Czerwonka ...jest jaki jest reszta bez znaczenia ....oglądam sesje!

Teraz BABY...Rzeczpospolita babska ...Wszystkie piękne z czasów Liceum nigdy nie widziałem pani LIS tak uroczej...Motylowa sie nie zmienia wygląda jak stara ro.....ta nowa to jakieś nietypowe GURU CHŁOPSKIE BaraBara p. K utalentowana emerytka nowość p. Renia Anna Małgosia Monoika to mniej znane!

KAndydatów na radnych z kom. TEREBECKIEGO NIE będę komentował .....szkoda czasu

A Liwak zrobi swoje i pójdzie w zapomnienie !

I jeszcze jedno spacerkiem przez Ińsko zauważyłem jakieś cudo p. E kowalkowska nie umie się umalować co za foto ! p. J L wygląda jak egzotyk.. lisowa ma super perułke... zenuś ma zeza... mnichałek /// uśmiech 67 l 0etniego kabarecisty. No Zenia może trochę nowa ...ale co potrafi nawet nie śmiem mówić wolałbym wykroić z niej głąba

Kandydatkę na burmistrza pomijam.... nie jest warta mojego wspomnienia

Jak Dec śmie konkurować z Manhatanu,przecież tam mieszkają wykształceni ludzie ze Szczecina a ten kurdupel śmie wchodzić na teren ,gdzie nikt go nie zna i nic nigdy nie znaczył! Reszta tego bagna z IFS podzieli lub przydzieliła sobie ulice z terenów zamieszkania i liczy ,że głupi wyborcy po raz trzeci tych palantów wybiorą. To wasze rozliczenie nie trzyma się nawet gównianej kupy a co dopiero budżetu. Prawie 100 mln zł poszło się rypać a wy przygłupy chwalicie się bzdetami,typu plac zabaw lub kawałek chodnika? Oszustwo z zadłużeniem też ma krótkie łapy,bo przecież przesunęliście na innych spłacanie kredytów w przyszłości. Do pomocy nawet włączył się RDP ze Stargardu zasypując syfem główne ulice, taka beznadziejna propagandowa fucha bez sensu, wszystko fruwa po chodnikach i ulicach.Tak jak te wasze wymienione,chyba dla głupców niby sukcesy. Te same gęby po raz trzeci? To by oznaczało,że nie ma już żadnej sprawiedliwości ani tutaj na ziemi,ani tam w niebie.Boże uchroń nas od tych IFS-owskich picerów. Amen.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Dec śmie konkurować z Manhatanu,przecież tam mieszkają wykształceni ludzie ze Szczecina a ten kurdupel śmie wchodzić na teren ,gdzie nikt go nie zna i nic nigdy nie znaczył! Reszta tego bagna z IFS podzieli lub przydzieliła sobie ulice z terenów zamieszkania i liczy ,że głupi wyborcy po raz trzeci tych palantów wybiorą. To wasze rozliczenie nie trzyma się nawet gównianej kupy a co dopiero budżetu. Prawie 100 mln zł poszło się rypać a wy przygłupy chwalicie się bzdetami,typu plac zabaw lub kawałek chodnika? Oszustwo z zadłużeniem też ma krótkie łapy,bo przecież przesunęliście na innych spłacanie kredytów w przyszłości. Do pomocy nawet włączył się RDP ze Stargardu zasypując syfem główne ulice, taka beznadziejna propagandowa fucha bez sensu, wszystko fruwa po chodnikach i ulicach.Tak jak te wasze wymienione,chyba dla głupców niby sukcesy. Te same gęby po raz trzeci? To by oznaczało,że nie ma już żadnej sprawiedliwości ani tutaj na ziemi,ani tam w niebie.Boże uchroń nas od tych IFS-owskich picerów. Amen.

Oj durny ty durny !

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...