Skocz do zawartości

Burmistrz?Burek?Czy burak?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 705
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Przyznaję to ja. Przeoczyłem wpisanie użytkownika. Potwierdzam to ja się wpisałem i nie mam zamiaru oponować.

Zgadzam się z wszystkim,co napisałeś powyżej, oprócz propozycji wyjazdu Olo z Ińska. Olo jest stąd i ma prawo wyrażać się krytycznie o osobach publicznych,które nie spełniają jego oczekiwań.Najwidoczniej troszczy się o Ińsko i być może ma uzasadnienie na swoje poglądy.To forum jest miejscem na wyrażanie swoich opinii.Byłbym rad,gdyby Olo zamiast wyzywania napisał o konkretnych faktach z jego doświadczeń. Jeśli tego nie będzie,to znaczy,że Olo jest prymitywnym pieniaczem.Oby nie.

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z wszystkim,co napisałeś powyżej, oprócz propozycji wyjazdu Olo z Ińska. Olo jest stąd i ma prawo wyrażać się krytycznie o osobach publicznych,które nie spełniają jego oczekiwań.Najwidoczniej troszczy się o Ińsko i być może ma uzasadnienie na swoje poglądy.To forum jest miejscem na wyrażanie swoich opinii.Byłbym rad,gdyby Olo zamiast wyzywania napisał o konkretnych faktach z jego doświadczeń. Jeśli tego nie będzie,to znaczy,że Olo jest prymitywnym pieniaczem.Oby nie.

Do "wyborcy": napisałem, że nie zagłosuję na obecnego burmistrza ale też nie napisałem, że na ciebie "wyborco"! Może na Jacka albo Tomka tak reszta to chłam nie wart zauważenia. Bo tak sobie myślę, że ty jesteś taka "flaga" co w zależności od okoliczności wieje z wiatrem. Wiem co Szafran robił w trakcie trwania referendum co obecny jego faworyt Halejcio teraz nazwali się opozycją i pokazują jacy dobrzy dla mieszkańców. Myślicie na poważnie ,że ludzie z Linówka nie pamiętają co wtedy mówiliście???? W czsie wyborów Linówko powinno zrobić tak jak w referendum dać wam podpisy a potem wydymać w głosowaniu. Oszukaliście wtedy tych ludzi -oni myśleli, ze nic im ze żwirowni nie grozi a niestety dla Linówka groźba jest taka jak dla Ińska.Świetlica też była super i ciepła porządna to dlaczego teraz jest zamknięta i nic w niej działa? Bo kłamaliście jak psy pomagaliście Racinowskiemu na wszelkie sposoby. Teraz odwracacie kota ogonem i myślicie, że mieszkańcy zapomnieli. Ulotki też halejci zbierał i nie pozwalał plakatów wieszać a Szafran w Ściennem co robił????Ludzie wiedzą dobrze wiedzą i mówią ja coś wiem bo do tych ludzi docieram na co dzień i przypomnę że nie zapomnieli niczego.Może "wyborco" jestem prymitywnym pieniaczem ale nie jestem łgarzem, kłamcą, chorągiewką na wietrze.

Odnośnik do odpowiedzi

No nareszcie ktoś kto i na jednych i na drugich coś powie a nie tylko ten racin i IFS Z takim to można pogadać

Nie chwal kogoś kto na to nie zasługuje.Poczytaj wpisy powyżej tego ola. W jaki wulgarny sposób traktuje on osoby,których nie akceptuje. Wyzwiska wulgaryzmy, którymi sie posługuje, świadczą o jego niskim poziomie intelektualnym i brakiem akceptacji dla innych poglądów, które muszą ze sobą się ścierać nawet w tak małej społeczności jak nasza. O chrześcijańskim miłosierdziu i zwykłej ludzkiej empatii nie ma co wspominać. Czy jest to prostak, menel albo zwykły kloszard, to może ocenić każdy czytający jego "twórczość". Może i on chce dobra dla tej społeczności ale swoimi wpisami dyskwalifikuje się jako merytoryczny dyskutant. I w końcu ja powyżej także widać, ściąga na siebie gniew swoich interlokutorów, którzy grożą mu a i w pracy, jak sam przyznaje, za tego rodzaju "działalność" ma problemy.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chwal kogoś kto na to nie zasługuje.Poczytaj wpisy powyżej tego ola. W jaki wulgarny sposób traktuje on osoby,których nie akceptuje. Wyzwiska wulgaryzmy, którymi sie posługuje, świadczą o jego niskim poziomie intelektualnym i brakiem akceptacji dla innych poglądów, które muszą ze sobą się ścierać nawet w tak małej społeczności jak nasza. O chrześcijańskim miłosierdziu i zwykłej ludzkiej empatii nie ma co wspominać. Czy jest to prostak, menel albo zwykły kloszard, to może ocenić każdy czytający jego "twórczość". Może i on chce dobra dla tej społeczności ale swoimi wpisami dyskwalifikuje się jako merytoryczny dyskutant. I w końcu ja powyżej także widać, ściąga na siebie gniew swoich interlokutorów, którzy grożą mu a i w pracy, jak sam przyznaje, za tego rodzaju "działalność" ma problemy.

Tak pisze "mieszczuch" ale czy wie, że":

c893c43c89469c17fb4fe062d51fa3d3.png

Odnośnik do odpowiedzi

Co twoje zapytanie ma do wpisu mieszczucha ?

To, że nie umiesz na nic odpowiadać a wygłaszasz mowy jak encyklopedyczny cymbał. Tym mądrości nie pokazujesz bo rzucić hasła z wikipedii każdy głupi potrafi. No i wreszcie naucz się odpowiadać na pytanie- co co ta Michoński i o jaki plan chodzi-chyba proste pytanie czy dla ciebie za trudne?

Odnośnik do odpowiedzi

Olo a ty skorzystałeś z zaproszenia i byłeś na tym spotkaniu??

Nie niestety nie było. Ubolewam nad tym, że nie mogę brać udziału np. na sesji chociaż posłuchać bo mam taką a nie inną pracę. Gdyby burmistrz nie zmienił dostępności do przychodzenia mieszkańców na sesje to byłoby to możliwe. Kiedyś były po południu każdy mógł znaleźć czas ale jemu to nie pasował i zrobił po swojemu żeby nikt mu nie podskakiwał. Nie ma żadnych naturalnych wrogów a opozycja wcale nie należy do uciążliwych tylko do krzykaczy. Poza tym o spotkaniu dopiero się dzisiaj dowiedziałem z przykrością to powiem.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie niestety nie było. Ubolewam nad tym, że nie mogę brać udziału np. na sesji chociaż posłuchać bo mam taką a nie inną pracę. Gdyby burmistrz nie zmienił dostępności do przychodzenia mieszkańców na sesje to byłoby to możliwe. Kiedyś były po południu każdy mógł znaleźć czas ale jemu to nie pasował i zrobił po swojemu żeby nikt mu nie podskakiwał. Nie ma żadnych naturalnych wrogów a opozycja wcale nie należy do uciążliwych tylko do krzykaczy. Poza tym o spotkaniu dopiero się dzisiaj dowiedziałem z przykrością to powiem.

Olo jak sesje były po południu to też ciebie na nich nie było. Chyba raz jak była tak zwana batalia żwirowa.Zmiana godzin sesji RM nie jest w kompetencjach burmistrza. Godziny ustala przewodniczący rady po akceptacji większości radnych. A zmiana ta nie była podyktowana chęcią utrudniania komukolwiek uczestniczenia w posiedzeniach, lecz usprawnieniem prac tej rady. W trakcie wielu popołudniowych posiedzeń rady wypływały wnioski radnych o udostępnienie odpowiednich dokumentów lub złorzenia wyjaśnień przez odpowiednich pracowników urzędu (np. kierownika OPS, lub inpektota ds. budownictwa). A oni po g. 16-tej już byli poza urzędem ! Praktycznie wszystkie albo prawie wszystkie Rady w okolicy naszej , obradują w godzinach pracy urzedów.

Burmistrz tylko przystał na propozycję Rady , mówiąc dosadniej nie miał innego wyjścia !!

Odnośnik do odpowiedzi

Olo nie ściemniaj, ogłoszenia o spotkaniach były na stronie gminnej, Krokus tez coś o tym pisał na portalu

co to ma znaczenie dzisiaj! Po wpisie "Olo" jest dla mnie oczywistą oczywistością, że Racin skutecznie zamknął ludziom możliwość przychodzenia na sesje i komisje. To jest niezaprzeczalny fakt i ja się z nim zgadzam. Kto tam myśli teraz o jakiś planach teraz idą wybory i to jest temat.

Odnośnik do odpowiedzi
walczcie dalej

co to ma znaczenie dzisiaj! Po wpisie "Olo" jest dla mnie oczywistą oczywistością, że Racin skutecznie zamknął ludziom możliwość przychodzenia na sesje i komisje. To jest niezaprzeczalny fakt i ja się z nim zgadzam. Kto tam myśli teraz o jakiś planach teraz idą wybory i to jest temat.

Mylisz się, wiem z wiarygodnego źródła,że w tym planie można było zablokować żwirownię, Olo zebrał kilka podpisów w referendum i usiadł na laurach, mnie w Szczecinie żwirowni nie zbudują, a wy zamiast walczyć dalej to odpuściliście sprawę, a wybory owszem są ważne, bo jeśli wybierzecie burmistrza przeciwnego żwirowni to bardzo dobrze, a jeśli racinowski to żwirownia pewna jak w ruskim banku!
Odnośnik do odpowiedzi

Ech tam ciągle straszycie mieszkańców. Opozycja na dzień dzisiejszy tyle wie co sama zje. Liwak nawet nie potrafi sam siebie bronić. Nie przypominam sobie żeby Liwak pisał cokolwiek na portalu nawet tam za niego( nauczyciela polonistę) pisze Włodzimierz. Może zapomniał ortografii? Jak myślicie czemu nie ma nagrań z sesji rady listopadowej Bo Włodzimierz dostał zjebki razem z kolegą radnym. Burmistrz trzymał ich krótko A Liwak nawet nie wiedział o co pyta. Niby szkoła go interesuje niby opalanie niby mieszkańcy ale nic do końca bo wszystko było dla pozostałych radnym już wiadome. Tak to jest panie radny jak się nie interesuje własną posługą radnego. Ożywa się przed wyborami i to wtedy nawet się nie wie gdzie dzwon!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie martw się gminny darmozjadzie, już my się nie damy kolejny raz nabrać na wasze ekologiczno turystyczne myślenie, pójdziecie na szczaw aż miło!

Oceniając po 6 latach panowania obecnej kliki, można stwierdzić że gmina już niewiele posiada do zbycia. Stąd łatanie dziur przy pomocy żwirowni ,spalarni i jeszcze kilku cwanych firm ustawiających rządzących do swoich potrzeb. Dadzą np:10 tys.zł a wyciągną przez głupotę burmistrza i rady setki milionów. I tak się kręci ta gminna głupota od lat. Zresztą to już nie jest gminna miejska lecz wieś zabita dechami,dogorywająca na postkomunistycznych resztkach.......

Odnośnik do odpowiedzi

Pogonią was mieszkańcy, a wasza buta, pycha i arogancja przekonują mnie do głosowania w Ińsku, specjalnie załatwię sobie zaświadczenie i pojadę zagłosować przeciw obecnym gamoniom

Głosy takich malowańców, zostaną odpowiednio policzone. Ważne jest kto liczy głosy...ty niedzielny inszczaninie !!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...