Skocz do zawartości

Burmistrz?Burek?Czy burak?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 705
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie wiesz baranie co z tego wynika? To ci powiem, że burek już 2 razy obiecywał i nie dotrzymał obietnic, takiemu oszustowi juz dziękujemy

Jak dla mnie nikt niczego co realne nie obieca. Gmina zeszła na psy i nic nas dobrego nie czeka tylko spłacanie długów. O rozwoju możecie zapomnieć buraki bo o tym trzeba było myśleć każdego roku budżetowego. Bo po tylu latach niebytu wzlotów nie oczekuję tylko upadek na końcowe dno.

Odnośnik do odpowiedzi

zobacz baranie co jest zrobione a nie gadasz ze nic nie zrobił co zal dupe sciska ze nawet szans nie miałes

No tak dupolizie,przeżarł większość budżetu przez te dwie kadencje.Na domiar wymienił lub wprowadził ukraińców na wszystkie możliwe stanowiska.Przekształca stosując kłamstwo wyborcze ,gminę turystyczną w teren żwirowni i przemysłu nijakiego.Bo żadnych dochodów z tego dla mieszkańców nie ma. Wiocha zabita dechami, taki jest obraz po prawie 8 latach tego nierządu.Ale wybrali mniejsze od Działoszewskiej zło , sami mieszańcy,przepraszam, - mieszkańcy tej zgnilizny.

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli chcesz porozmawiać to najpierw wymień wszystko to co zrobił póżniej to czego nie zrobił niech wszyscy wiedzą że jesteś przygotowany do dialogu a nie udajesz mądrego a nic nie wiesz

Ty "mieszkanka" jesteś poj.....bana. Napisz zatem co zrobił dla gminy twój ulubieniec. Dalej wymieniaj - zamieniam się w słuch!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

chodniki świetlice place zabaw wóz dla straży droga na plaże będzie promenada to kilka z nich . ale ja to wiem i czego nie zrobił też wiem wykaż się teraz ty głąbie j***** albo zamilcz na zawsze tłuku jak nie wiesz o czym pisać

Odnośnik do odpowiedzi

chodniki świetlice place zabaw wóz dla straży droga na plaże będzie promenada to kilka z nich . ale ja to wiem i czego nie zrobił też wiem wykaż się teraz ty głąbie j***** albo zamilcz na zawsze tłuku jak nie wiesz o czym pisać

OOOOOOOooooooo mieszkanka! Masz piekny jęzor, gratulacje! Tak samo jesteś wulgarna jak twój burek! Pasujesz do niego
Odnośnik do odpowiedzi

Ćwoku już piszę to czego ty swym pustym łbem nie ogarniasz; Kłamał przed wyborami, że nie będzie żwirowni - robi wszystko żeby jak najszybciej powstała, nie powstało żadne miejsce pracy dla zwykłego mieszkańca- tylko rodzinne układy, niszczy małe rodzinne przedsiębiorstwa a umarza wielkim oszustom podatki na setki tysięcy złotych, chciał zrobić spalarnię śmieci -tylko dzięki odważnym mieszkańcom nie ma tego syfu (na razie), chodniki porobił tylko przy urzędnikach gminnych, świetlica jeszcze się nie zawaliła... ale jak mieszkania się paliły bo szajs odstawiony i fuszera z narażeniem dorosłych i dzieci to dla ciebie pikuś, miasto popada w egipskie ciemności strach wyjść po 17 z domu nie widzisz, wypędzanie najemców żeby wprowadzić swoich lizusów to też dla ciebie niewiadoma x, no mogę tak w nieskończoność.... Co do samochodu to żeby nie osobiste zaangażowanie radnego Piotr Malcer to gówno byś miał chamie jeden niewydarzony!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

no tak tylko wy ci co nic nie potrafią dla ińska zrobić możecie na tym forum pisać. a ludzie którzy są obiektywni nie. Dobra popiście sobie i tak wam nic z tego nie wyjdzie za tępi jesteście żeby dojść do władzy i za ciency w uszach żeby coś zrobić dla NASZEGO ińska (mieszkam tu od 35 lat tłuki jedne)

Odnośnik do odpowiedzi

no tak tylko wy ci co nic nie potrafią dla ińska zrobić możecie na tym forum pisać. a ludzie którzy są obiektywni nie. Dobra popiście sobie i tak wam nic z tego nie wyjdzie za tępi jesteście żeby dojść do władzy i za ciency w uszach żeby coś zrobić dla NASZEGO ińska (mieszkam tu od 35 lat tłuki jedne)

To za mało, żeby dać ci prawo chwalenia takiej niemoty jak Racinowski i za dużo żeby pozwolić decydować o czymkolwiek z takim pustym łbem. Jak dla ciebie zrobili chodnik i widzisz wóz strażacki i nie wiesz jak to się stało nie zasługujesz na marne spadaj.

Odnośnik do odpowiedzi

To za mało, żeby dać ci prawo chwalenia takiej niemoty jak Racinowski i za dużo żeby pozwolić decydować o czymkolwiek z takim pustym łbem. Jak dla ciebie zrobili chodnik i widzisz wóz strażacki i nie wiesz jak to się stało nie zasługujesz na marne spadaj.

Brawo, brawo, brawo wreszcie " mieszkanka" przestanie chwalić burka. Lepiej niech pilnuje chodnika który mu zrobił i lepiej żeby mu się nowa chałupa nie spaliła i straż nowym wozem nie musiała do niego gnać.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję że Nowy Rok wypleni te ińskie chwasty.Burak i jego apostołowie powinni już dawno zostać zmieceni przez historię. To że osiem lat przeżerają iński budżet zawdzięczają swoim wyborcom z gminy. Może nowe wchodzące w życie pokolenia zrozumieją że TW "Janek" i jego banda to nie najszczęśliwszy wybór dla tej gminy. Stare komuchy i wschodnie narodowości miały w tym bałaganie swoje zyski i układy. Czas na młodych, precz z głupimi radnymi i ich kacykiem w roku 2014. Niech ci wszyscy co mają zamiast mózgu styropian poczytają sobie deklarację burka i jego radnych. Jakie mieli cele i co z tego zrealizowali..Okaże się wówczas ,że rozwalili resztki miasteczka ale za to wzmocnili swoje rodzinne klany.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...