Skocz do zawartości

Burmistrz?Burek?Czy burak?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

zniknął rajca i radny pojawiła się mieszkanka promująca ten sam poziom dyskusji sprowadzający chamstwo i brak możliwości krytyki buraka i buraczątek, nie ma co się zniżać do waszego poziomy komuchami i burakami byliście, jesteście i zostaniecie. Zbytnio starszy ode mnie burak nie jest wiec szacunek się jemu nie należy a nawet gdybym miał 15 lat to tez bym go nie szanował bo sprowadza tą gminę w czeluście zacofania i stagnacji. Nic dziwnego on przecież ma banderowskie korzenie, matka Racina z domu Tatarenko znam tę rodzinę na wylot dopiero zacznę ujawniać smaczki rodzinnego życia naszego buraka bo on nie taki święty jak go malują

Wypraszam sobie mości dupki. Ja może i śledzę to i owo ale jak piszę to po prostu nie jako jakiś tam gość srość tylko po prostu"radny". Oto i jestem ale do parszywej "mieszkanki" się nie przyznaję. To nie jest człowiek IFS- u to ktoś działający na naszą niekorzyść. Jeżeli patrzeć na wasze wpisy to można wnioskować, że to Pan Maciek ale my takiej "reklamy" nie potrzebujemy!!!!!! Do tego Pana też się nie przyznajemy. Ktoś kto był przeciw żwirowni nie może teraz mówić, że się z nami zgadza. Takich ludzi nie chcemy w naszych szeregach tak jak Włodka i Jacka którzy nie byli ani za ani przeciw. takich "cicho ciemnych" mamy na oku i nie spoufalamy się bo tacy "zdradą" z daleka. Tak więc Panowie szczęśliwej drogi już czas ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 705
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wypraszam sobie mości dupki. Ja może i śledzę to i owo ale jak piszę to po prostu nie jako jakiś tam gość srość tylko po prostu"radny". Oto i jestem ale do parszywej "mieszkanki" się nie przyznaję. To nie jest człowiek IFS- u to ktoś działający na naszą niekorzyść. Jeżeli patrzeć na wasze wpisy to można wnioskować, że to Pan Maciek ale my takiej "reklamy" nie potrzebujemy!!!!!! Do tego Pana też się nie przyznajemy. Ktoś kto był przeciw żwirowni nie może teraz mówić, że się z nami zgadza. Takich ludzi nie chcemy w naszych szeregach tak jak Włodka i Jacka którzy nie byli ani za ani przeciw. takich "cicho ciemnych" mamy na oku i nie spoufalamy się bo tacy "zdradą" z daleka. Tak więc Panowie szczęśliwej drogi już czas ;)

Co prawda w oczy kole!!!! "radny" niech się stanie!!!! Jak tak ma wyglądać kampania wyborcza miedzy trzema skłóconymi cymbałkami to jak wolę "wigilię" z emerytami. Naprawdę!

Odnośnik do odpowiedzi

Nas........

To znaczy kogo>>>>>>>

Oto chodzi, że oni już tak się między sobą tną, że nie wiedzą kto z nimi a kto przeciw nim hłe hłe hłe. Może jednak trochę faktów a nie straszenia nas. My nie mamy nic do ukrycia jako IFS ale Włodek, Liwak, Michał czy jakiś tam nic nie znaczący Maciek może coś ukrywają- wszystkiego się dowiemy na każdego teczka jest. Bez obawy chcecie "haków" będą wedle życzenia. Ja mówię, że kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

Odnośnik do odpowiedzi

zniknął rajca i radny pojawiła się mieszkanka promująca ten sam poziom dyskusji sprowadzający chamstwo i brak możliwości krytyki buraka i buraczątek, nie ma co się zniżać do waszego poziomy komuchami i burakami byliście, jesteście i zostaniecie. Zbytnio starszy ode mnie burak nie jest wiec szacunek się jemu nie należy a nawet gdybym miał 15 lat to tez bym go nie szanował bo sprowadza tą gminę w czeluście zacofania i stagnacji. Nic dziwnego on przecież ma banderowskie korzenie, matka Racina z domu Tatarenko znam tę rodzinę na wylot dopiero zacznę ujawniać smaczki rodzinnego życia naszego buraka bo on nie taki święty jak go malują

:D a ty niby miachał jak chcesz wybory z włodkiem wygrywać? Nie w ten sam sposób? Przeczytaj siebie :rolleyes: opozycja ma klepki na oczach. Z tym cieciem z niemiec dajcie spokój bo to kompromitacja. Niedawno go słyszałem i widziałem. Prostaczek ;)

Odnośnik do odpowiedzi

http://szafran-admin.ogicom.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=243:racinowski-zbiera-haki-na-opozycj%C4%99&Itemid=468

Biedna opozycja, "tępiona" przez burka ?! Krokus ściemnia i płacze ! A Sylwestra kto razem balował w Studnicy ? Prawie z jednej szklanicy opozycja chlała z władzą !! Nie mówiąc już że obślinili burmistrzom mankiety przy składaniu Noworocznych, oczywiście aby wygrał następną kadencję..

Ciekawe za czyją kasę tak ochoczo chlali nieboraki tępione i prześladowane aparatami fotograficznymi.

Odnośnik do odpowiedzi

http://szafran-admin...ycję&Itemid=468

Biedna opozycja, "tępiona" przez burka ?! Krokus ściemnia i płacze ! A Sylwestra kto razem balował w Studnicy ? Prawie z jednej szklanicy opozycja chlała z władzą !! Nie mówiąc już że obślinili burmistrzom mankiety przy składaniu Noworocznych, oczywiście aby wygrał następną kadencję..

Ciekawe za czyją kasę tak ochoczo chlali nieboraki tępione i prześladowane aparatami fotograficznymi.

A może jednak zaczniecie interesować się zastojem gospodarczym, panującym w tej gminie.Zamiast wzajemnie się opluwać, zacznijcie myśleć co było i jest powodem upadku gminy. Przecież to skandal,że zarówno burmistrz, jego zastępca i jego kilkunastu radnych praktycznie nic nie wnieśli w jakiekolwiek pobudzenie gminy do życia.Tutaj po prostu ludzie wegetują,pracują gdzieś w innych terenach.Pozostają starzy i biedni,bardziej bystrzy uciekają stą nie widząc dla siebie żadnych szans na przyszłość. Oczywiście ,że wina leży po stronie wyborców, świadomie bądź nie decydujących o wyborze rządzących.

Odnośnik do odpowiedzi

To że jest taka władza to nie ich wina tylko mieszkańców. Niestety.....

Jakby wiedziała że ich przepędzą na zbity pysk, na cztery wiatry to by inaczej śpiewali.

Mam dość tych bezczelnych gęb i tej arogancji. Ludzie popatrzcie tylko na inne gminy tam też jest i był kryzys a rozwój jest na każdym kroku.

Chwalenie i wysławianie Racina powinno być grzechem ciężkim dla mieszkańców. Tyle mam na ten temat do powiedzenia.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo startuj na burmistrza,albo przynajmniej na radnego. Ciekawe,czy dasz radę?

Nie dam rady niestety. Poznałem smak podczas referendum. Chociaż wiem jak to działa nie mam już odwagi na pokazanie się. Burmistrz odegra się na wszystkich i będzie robił wszystko żeby ludzi straszyć i poniewierać. Sam w pracy ucierpiałem za popieranie referendum i zbieranie podpisów. Może są odważniejsi ode mnie ja już dostałem po palcach. Niech teraz inni wychylą się trochę. Żwirowni na razie nie ma i chyba nie powstanie bo nic się o niej nie mówi. Na wybory pójdę i na pewno nie zagłosuję na obecnego burmistrza. Pisał też tu będę póki mi sił staczy żeby tego człowieka pokazać w takim świetle jakim jest na prawdę czyli mściwego i złego włodarza.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dam rady niestety. Poznałem smak podczas referendum. Chociaż wiem jak to działa nie mam już odwagi na pokazanie się. Burmistrz odegra się na wszystkich i będzie robił wszystko żeby ludzi straszyć i poniewierać. Sam w pracy ucierpiałem za popieranie referendum i zbieranie podpisów. Może są odważniejsi ode mnie ja już dostałem po palcach. Niech teraz inni wychylą się trochę. Żwirowni na razie nie ma i chyba nie powstanie bo nic się o niej nie mówi. Na wybory pójdę i na pewno nie zagłosuję na obecnego burmistrza. Pisał też tu będę póki mi sił staczy żeby tego człowieka pokazać w takim świetle jakim jest na prawdę czyli mściwego i złego włodarza.

Za wczorajszego "bydlaka", czeka ciebie coś boleśniejszego niż tylko "po paluszkach"...gminny wierszokleto z bloków !

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety Olo żwirownia powstanie jeśli Racinowski pozostanie u władzy, taka jest prawda

Nie strasz mieszkańców bo nic nie powstanie wbrew ich woli. Nie raz to mówiliśmy na sesjach i spotkaniach. Burmistrz nie podpisze niczego co będzie na szkodę mieszkańców. Drodzy Państwo to są strachy na lachy opozycji. Teraz będą straszyć nawet Burmistrzem żeby tylko pokazać go w złym świetle. A jaki jest wszyscy wiecie bo go znacie: dobry, uczciwy, spokojny, poukładane życie rodzinne. Taki właśnie jest. A do "Olo" mam jedno jak ci tak źle to wyprowadź się z Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi

Za wczorajszego "bydlaka", czeka ciebie coś boleśniejszego niż tylko "po paluszkach"...gminny wierszokleto z bloków !

Zmieniłem zdanie- to nie burmistrz jest bydlakiem tylko ty popierając jego. Nie każdy może być "zachodnim milionerem" bloki też ktoś wymyślił dla ludzi tak mieszka większość mieszkańców Ińska. Jak masz coś do ludzi z bloków to masz wszystkich przeciw sobie BYDLAKU.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie strasz mieszkańców bo nic nie powstanie wbrew ich woli. Nie raz to mówiliśmy na sesjach i spotkaniach. Burmistrz nie podpisze niczego co będzie na szkodę mieszkańców. Drodzy Państwo to są strachy na lachy opozycji. Teraz będą straszyć nawet Burmistrzem żeby tylko pokazać go w złym świetle. A jaki jest wszyscy wiecie bo go znacie: dobry, uczciwy, spokojny, poukładane życie rodzinne. Taki właśnie jest. A do "Olo" mam jedno jak ci tak źle to wyprowadź się z Ińska.

Śmierdzi "radnym" :)

Odnośnik do odpowiedzi
fałszywy radny

Przyznaję to ja. Przeoczyłem wpisanie użytkownika. Potwierdzam to ja się wpisałem i nie mam zamiaru oponować.

mnie się zdaje, że ty nie jestes radnym, a nawet nim nigdy nie byłeś, podszywasz się tylko pod radnego
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...