Skocz do zawartości

Burmistrz?Burek?Czy burak?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

też mieszkanka

a ja to bym sobie życzyła żeby ta nędzna opozycja wzieła się w końcu do robot bo przez 3 lat tylko gadają a nic lenie nie robią

a ja to bym sobie życzyła, żebyś odczepiła się od opozycji, chwalisz swojego burka, to go sobie chwal dalej
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 705
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

b4eef6b6c7e58ad818b232e8d870254d.png

Zapewniam Was mieszkańcy,że nadal podniosę wam podatki i wszelkie opłaty i zniosę publiczną służbę zdrowia.Resztę udało mi się załatwić w czasie tych ośmiu lat siedzenia na stołku i utrzymywaniu kontaktu w wami,licznie tutaj zebranymi dla udzielenia mi poparcia w takim kierunku rozwoju gminy.Nie potrzebuję już nawet wsparcia komuchów i ich rodzin.Wystarczą mi moi zainteresowani bezrobotni i ich liczne rodziny.

Odnośnik do odpowiedzi

b4eef6b6c7e58ad818b232e8d870254d.png

Zapewniam Was mieszkańcy,że nadal podniosę wam podatki i wszelkie opłaty i zniosę publiczną służbę zdrowia.Resztę udało mi się załatwić w czasie tych ośmiu lat siedzenia na stołku i utrzymywaniu kontaktu w wami,licznie tutaj zebranymi dla udzielenia mi poparcia w takim kierunku rozwoju gminy.Nie potrzebuję już nawet wsparcia komuchów i ich rodzin.Wystarczą mi moi zainteresowani bezrobotni i ich liczne rodziny.

........................ i w końcu zlikwiduję Ińsko, zaorzę i posieję buraki !
Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem dodać zlikwiduję Gimnazjum, przeniosę posterunek do szkoły a w to miejsce wsadzę MOPS żeby hrabina wysoki dom miała bliżej do pracy a zapomniałem powiedzieć tylko cicho sza ;) w szkole pod pretekstem bezpieczeństwa montowane są drzwi oddzielające budynek nowej i starej szkoły , to przygotowania do przenosin. No i najważniejsze zapewnię jeszcze pracę żonie sąsiada znaczy się czubka bo ostatnio jak wiecie była niedokształcona przystępując do konkursu , ale uczy się i już następnego konkursu nie będę musiał odwoływać, wygra na bank :D

Odnośnik do odpowiedzi

Opamiętajcie się!!!! Chodzi o to, że człowiek który zniszczył nasze miasteczko jeszcze za to dostaje co miesiąc kasę chce na dodatek dokończyć dzieła w nadchodzącym roku dopinając dzieła uruchomieniem kopalni. Kiedy wam się ludziska otworzą, że nie chodzi o to kto ma jaki wygląd nosa tylko jak wykorzystuje "układ" na swoją korzyść.

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem dodać zlikwiduję Gimnazjum, przeniosę posterunek do szkoły a w to miejsce wsadzę MOPS żeby hrabina wysoki dom miała bliżej do pracy a zapomniałem powiedzieć tylko cicho sza ;) w szkole pod pretekstem bezpieczeństwa montowane są drzwi oddzielające budynek nowej i starej szkoły , to przygotowania do przenosin. No i najważniejsze zapewnię jeszcze pracę żonie sąsiada znaczy się czubka bo ostatnio jak wiecie była niedokształcona przystępując do konkursu , ale uczy się i już następnego konkursu nie będę musiał odwoływać, wygra na bank :D

O tak. O to też idzie co do tego nie mam też wątpliwości.... Tak będzie jak wygra wybory.... ale przecież to od nas mieszkańców zależy czy damy się kolejny raz okłamać.

Odnośnik do odpowiedzi

I jeszcze dodam, że zlikwiduję pocztę, ostatnio poczta przegrała przetarg na obsługę sadów, teraz pisma z sadu będziemy odbierali w kiosku RUCHu

A gdzie ten kiosk ruchu jest w Ińsku???? Może niedowidzę ale ostatni koło przystanku już kilka ładnych lat nie ma a przystanek to też nie jest autobusowy tylko busowy. Kompletny kotlet w tej wsi.

Odnośnik do odpowiedzi

To nawet RUCHU u was nie ma? Ale wiocha!

Odkąd nastał Racinowski polikwidował wszystko........

Niedługo wejdą fadromy z skasm-u i wyrównają wszystko.......

Władzę stać będzie na wyjazd z tej wiochy i kupienie czegoś w bardziej luksusowych miejscach.......

Nasz burmistrz już nie w tym wieku by mieć jakikolwiek "ruch".

Odnośnik do odpowiedzi

Odkąd nastał Racinowski polikwidował wszystko........

Niedługo wejdą fadromy z skasm-u i wyrównają wszystko.......

Władzę stać będzie na wyjazd z tej wiochy i kupienie czegoś w bardziej luksusowych miejscach.......

Nasz burmistrz już nie w tym wieku by mieć jakikolwiek "ruch".

Zawsze masz szansę na "Twój ruch".

Odnośnik do odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-polska-codziennie-bomba-biologiczna-nad-polska/yywlp

Tematyka wraca , kiedyś ta sprawa była tu opisywana . Jednak zbagatelizowana .

Dotyczy ścieków z oczyszczalni oraz pośrednio jakości wody w Ińsku - jak się okazuje wszyscy mają to w d**** i podobne podejście do sprawy . Temat jest bardzo ważny gdyż jak są oczyszczane nasze ścieki , taką pijemy później wodę .

Cena jaką płacimy to zdrowie nas i naszych dzieci .

Co robi opozycja w tej sprawie ? NIC bo to takie same jełopy

Odnośnik do odpowiedzi

"Gazeta Polska Codziennie": bomba biologiczna nad Polską

Wiel­kie po­ła­cie na­sze­go kraju są za­gro­żo­ne ska­że­niem. Ponad 90 proc. oczysz­czal­ni ko­mu­nal­nych nie bada wy­two­rzo­nych od­pa­dów. Nie­mal po­ło­wa z nich tra­fia na skła­do­wi­ska w po­bli­żu sie­dzib ludz­kich, na pola upraw­ne, te­re­ny ob­ję­te ochro­ną przy­rod­ni­czą, a nawet w stre­fy ujęć wody pit­nej - alar­mu­je w dzi­siej­szym wy­da­niu "Ga­ze­ta Pol­ska Co­dzien­nie".

b92a1177d532a73cd02b244eb9647d48.jpg "Gazeta Polska Codziennie": bomba biologiczna nad Polską Foto: Thinkstock

Naj­wyżÂ­sza Izba Kon­tro­li dwa dni temu ujaw­ni­ła swój ra­port do­ty­cząÂ­cy oczysz­czal­ni ście­ków. We­dług ko­mu­ni­ka­tu na stro­nie izby "ko­mu­nal­ne oczysz­czal­nie do­pusz­cza­ją się nie­bez­piecz­nych za­nie­dbań przy go­spo­da­ro­wa­niu osa­da­mi ście­ko­wy­mi".

REKLAMA

Do­dat­ko­wo aż 90 proc. skon­tro­lo­wa­nych przez NIK oczysz­czal­ni nie prze­ka­zy­wa­ło wraz z prze­two­rzo­nym osa­dem wia­ry­god­nych badań oraz in­for­ma­cji o daw­kach, w ja­kich można go sto­so­wać. Stwa­rza to ry­zy­ko ska­że­nia śro­do­wi­ska szko­dli­wy­mi sub­stan­cja­mi - czy­ta­my na stro­nach NIK.

"Osoby kie­ru­jąÂ­ce więk­szo­ścią oczysz­czal­ni ście­ków, a także nad­zo­ru­jąÂ­ce wła­dze lo­kal­ne i wo­je­wódz­kie mają za nic i życie ludz­kie. Nie przej­mu­ją się tym, że nie­prze­ba­da­ne od­pa­dy mogą za­gro­zić nie tylko przy­ro­dzie, ale i miesz­kań­com" - pisze "Ga­ze­ta Pol­ska Co­dzien­nie".

"GPC" wspo­mi­na m.​in. o tym, że in­spek­to­rzy NIK ujaw­ni­li, że osady po­cho­dząÂ­ce z oczysz­czal­ni w miej­sco­wo­ści Sze­mud k. Gdyni za­wie­ra­ły bak­te­rie sal­mo­nel­li. Od­pa­dy tra­fi­ły na pola rol­ni­ków.

"Po­zo­sta­ło­ści po fe­ka­liach z Gra­je­wa k. Ełku skła­do­wa­no 20–30 m od domów miesz­kal­nych. Osady z oczysz­czal­ni w Ko­ro­no­wie nie­da­le­ko Byd­gosz­czy tra­fi­ły do rol­ni­ków, któ­rzy mieli swoje pola w stre­fie chro­nio­nej – nie­da­le­ko było uję­cie wody pit­nej. Śmier­dząÂ­ce od­pa­dy nie omi­nę­ły rów­nież parku kra­jo­bra­zo­we­go k. Ro­goźÂ­na" - wy­li­cza na ła­mach ga­ze­ty Woj­ciech Ka­miń­ski.

(KK)

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sztuką jest wkleić coś,co jest gdzieś.Prawdziwą troska o nasze ińskie środowisko byłoby ukazanie negatywnych działań na naszym terenie.Jakoś trudno?A może najzwyczajniej ich nie ma?Warto jednak nad czystością naszego środowiska "pochylać się".

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sztuką jest wkleić coś,co jest gdzieś.Prawdziwą troska o nasze ińskie środowisko byłoby ukazanie negatywnych działań na naszym terenie.Jakoś trudno?A może najzwyczajniej ich nie ma?Warto jednak nad czystością naszego środowiska "pochylać się".

Ot filozof się znalazł :angry: Jak nie znasz problemu to i bzdury piszesz. Dokumentów jest tyyyyyyllllllleeeeee na temat zagrożeń w ińskim środowisku, że aż strach się bać :blink: Tylko co taki idiota jak ty może o tym wiedzieć :ph34r: Zakamuflowana opcja żwirkowa się odezwała :angry:

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet nie wiesz jak dużo masz racji , - opcja żwirkowa - wsza ze Sciennego zwana opozycją .Ta gnida zawsze z natury jest przeciw gdyż to nie jego temat . Lata wszędzie , podsłuchuje , filmuje itd. Jak agent Bezpieki . Jak go tu nie było , było co prawda biednie ale spokojnie , a tak mamy zakamuflowanego UBeka . :angry: :angry: :ph34r:

Odnośnik do odpowiedzi

Ot filozof się znalazł :angry: Jak nie znasz problemu to i bzdury piszesz. Dokumentów jest tyyyyyyllllllleeeeee na temat zagrożeń w ińskim środowisku, że aż strach się bać :blink: Tylko co taki idiota jak ty może o tym wiedzieć :ph34r: Zakamuflowana opcja żwirkowa się odezwała :angry:

Wskaż choćby jeden dokument,wówczas będzie on argumentem do działań. Potrafisz wyłącznie wyzywać. Wykaż siłę argumentu,a nie argument siły(wulgarność).

Odnośnik do odpowiedzi

Wskaż choćby jeden dokument,wówczas będzie on argumentem do działań. Potrafisz wyłącznie wyzywać. Wykaż siłę argumentu,a nie argument siły(wulgarność).

Odzywa się tudzież opcja szulcowa, ratkowsko- paciejewsowa a może nawet zinkowa to jest argument a raczej element popierający kopalnię. Ten kto jest ślepy na zniszczenie środowiska w naszej gminie jest zwykłą gnidą i szumowiną. Niestety tylko takie argumenty do was przemawiają.

Odnośnik do odpowiedzi

Odzywa się tudzież opcja szulcowa, ratkowsko- paciejewsowa a może nawet zinkowa to jest argument a raczej element popierający kopalnię. Ten kto jest ślepy na zniszczenie środowiska w naszej gminie jest zwykłą gnidą i szumowiną. Niestety tylko takie argumenty do was przemawiają.

Bla,bla,bla,a argumentów brak.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...