Skocz do zawartości

Burmistrz?Burek?Czy burak?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 705
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie musisz wierzyć, twoja sprawa

Do hu.... pana napisz o tych powiązaniach rodzinnych i niech wszyscy wiedzą a nie piszesz i piszesz i g..... z tego wynika. Napisz prostym językiem np. Marguli siostra czy brat i Mazurka ktoś tam jest jego bratem lub siostrą -tak trudno napisać!!! Chcę Ci uwierzyć ale najpierw napisz jak to jest.

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkam w Ińsku w centrum miasteczka codziennie po południu z kominów tak daje, że okna nie idzie uchylić. Czy w mieście to nie ważne czym palą a na peryferiach wam wszystko przeszkadza. Czym kto pali jest jego tylko statusem materialnym podyktowane. Wcale też nie oznacza, ze jak ktoś ma restaurację czy sklep to musi mieć kasy jak lodu. Nie cierpię ludzi którzy zaglądają do cudzych kieszeni. Ten co pisze o Krakowie nie ma chyba pojęcia o braku funduszy w domowym budżecie. Ińsko to nie Kraków. Takie porównanie jest nie na miejscu i wręcz karygodne przez tego forumowicza. Bieda w Ińsku aż piszczy a wy tu z dymem z komina wyjeżdżacie. Śmieszni wy ludzie jesteście.......

Odnośnik do odpowiedzi

Bieda jest faktycznie , ale i w Krakowie żyją ludzie biedni . Wielu pali w piecach nie tylko tym co ma pod ręką z powodu braku kasy , ale są też tacy którzy to robią z pazerności i niewiedzy , czyli z głupoty . Mnie jest obojętne gdzie to ma miejsce , chodzi o fakt i o to aby starać się to zmienić . Mamy władze gminne i to one powinny się zająć tym problemem . Nic się nie zmienia od na d**** siedzenia , u naszych władz szczególnie . Jak myślę są fundusze europejskie które obejmują i tą tematykę , jednak nasza gmina nie przoduje w pisaniu wniosków o taką kasę , gdyż trzeba zadać sobie trochę trudu i mieć chęci . Dziwi mnie tylko że skoro nie możesz uchylić okna bo tak śmierdzi , temat chcesz udławić mówiąc że nie lubisz zaglądać ludziom do kieszeni , ale to chyba nie jest do końca szczere gdyż sama sobie zaprzeczasz

Odnośnik do odpowiedzi

Bieda jest faktycznie , ale i w Krakowie żyją ludzie biedni . Wielu pali w piecach nie tylko tym co ma pod ręką z powodu braku kasy , ale są też tacy którzy to robią z pazerności i niewiedzy , czyli z głupoty . Mnie jest obojętne gdzie to ma miejsce , chodzi o fakt i o to aby starać się to zmienić . Mamy władze gminne i to one powinny się zająć tym problemem . Nic się nie zmienia od na d**** siedzenia , u naszych władz szczególnie . Jak myślę są fundusze europejskie które obejmują i tą tematykę , jednak nasza gmina nie przoduje w pisaniu wniosków o taką kasę , gdyż trzeba zadać sobie trochę trudu i mieć chęci . Dziwi mnie tylko że skoro nie możesz uchylić okna bo tak śmierdzi , temat chcesz udławić mówiąc że nie lubisz zaglądać ludziom do kieszeni , ale to chyba nie jest do końca szczere gdyż sama sobie zaprzeczasz

A ty jesteś głupi zawistny pieniacz który uzurpuje sobie prawo do decydowania za innych. Przyznaj się czym ty palisz? Chcę Ci powiedzieć, że ty pewnie zależny jesteś od palenia "za ciebie" czyli mieszkasz sobie w mieszkaniu a nie w domu. Bo inaczej wiedziałbyś, że czy palisz drzewem czy węglem to śmierdzi tak samo. Niejednokrotnie smród spalania jest zależny od gatunku węgla czy koksu i nie możesz mieć pretensji, że ludzie kupują coś tańszego co i tak w Polsce jest bardzo drogie. Jak jedziesz obłudniku autem przez miasto to myślisz że mniej śmierdzi? Chcesz Krakowa to wyjazd stąd a może preferujesz inny heimat?

Odnośnik do odpowiedzi

W gminie szaleństwo świąteczne. W dniu 27. 12 nie pracują mają prawie bity tydzień wolnego. Nic tylko być burmistrzem i urzędnikiem jego a łaski spłyną jak nic.Mam nadzieję, ze w ślad za tym pensja też będzie odpowiednio mniejsza.

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem, tak: Czytam wszystkie te wpisy i itd itd... I dochodzę do wniosku, że albo my ludzie z Ińska jesteśmy ograniczeni umysłowo lub potrzebujemy zajebis.... kopa w dupę! Jedni psioczą na drugich, wafle Racinowskiego na opozycję, pieski Szafrana na Racinowskiego. Czy wy "pseudo politycy" macie za sprawę dobro Gminy? Wątpię. Szczerzę, to płakać mi się chce kto wam dał takie zaufanie, taką odpowiedzialność rządzenia naszą "małą ojczyzną"! Mówię to zarówno do jednych i do drugich. Gołymi oczami, widać że nasz Burmistrz nie nadaję się do swojej roli. Nasi Radni, są ciągle bezradni. Opozycja, tylko wytyka, taka to Ińska jest Polityka. Ja tylko czekam, aż ktoś nie wytrzyma i podpali się pod gminą. Przecież w Ińsku nie da się żyć! Jeden drugiego by zajeb... gdyby mógł, jak ktoś spotyka się w większym gronie, to już coś knuje! Ludzie paranoja! Wy jesteście chorzy! I nie pomorze Owczarska czy Lekarz z Przychodni TU W IŃSKU POTRZEBNY JEST PSYCHIATRA I PSYCHOLOG powinien przyjmować na Rynku od rana żeby każdy miał dostęp!

.

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem, tak: Czytam wszystkie te wpisy i itd itd... I dochodzę do wniosku, że albo my ludzie z Ińska jesteśmy ograniczeni umysłowo lub potrzebujemy zajebis.... kopa w dupę! Jedni psioczą na drugich, wafle Racinowskiego na opozycję, pieski Szafrana na Racinowskiego. Czy wy "pseudo politycy" macie za sprawę dobro Gminy? Wątpię. Szczerzę, to płakać mi się chce kto wam dał takie zaufanie, taką odpowiedzialność rządzenia naszą "małą ojczyzną"! Mówię to zarówno do jednych i do drugich. Gołymi oczami, widać że nasz Burmistrz nie nadaję się do swojej roli. Nasi Radni, są ciągle bezradni. Opozycja, tylko wytyka, taka to Ińska jest Polityka. Ja tylko czekam, aż ktoś nie wytrzyma i podpali się pod gminą. Przecież w Ińsku nie da się żyć! Jeden drugiego by zajeb... gdyby mógł, jak ktoś spotyka się w większym gronie, to już coś knuje! Ludzie paranoja! Wy jesteście chorzy! I nie pomorze Owczarska czy Lekarz z Przychodni TU W IŃSKU POTRZEBNY JEST PSYCHIATRA I PSYCHOLOG powinien przyjmować na Rynku od rana żeby każdy miał dostęp!

.

Całkowicie zgadzam się co do określenia cwaniactwa burka i jego piesków.Nie mają nic wspólnego z mieszkańcami.Po prostu zostali wybrani,bo ich rodziny i w przypadku Ukraińców poparli rodacy. I tak ten graj dół się toczy już siedem lat. , Kto go wybrał? Wiadomo,sami swoi znajomi, itp,itd. Gmina praktycznie stała się wiochą, ludzie nie zasługują nawet na kiwnięcie palcem.To taka mała republika kolesiów i głupoli.Wszystko zmierza do zagłady, rzeczywiście.Motorem tej zagłady są panujące w gminie stosunki międzyludzkie i głupota wyborców.Oni nawet nie wiedzą co szykuje im Racinowski i jego klika.Dopiero jak będzie to się ockną, zresztą tylko na chwilę.Bo to taki głupi naród...

Odnośnik do odpowiedzi

Przy ścieżce spacerowej naprzeciw stadionu jest ustawione 26 lamp, dzisiaj je policzyłem, aż 20 z nich nie świeci! Ta sytuacja się powtarza, podobnie było wiosną tego roku, pisałem o tym na portalu. Niektórzy mieszkańcy Ińska twierdzą, że to celowe działanie burmistrza, bo te lampy postawiła Działoszewska. A lampy przecież powinny świecić, jest to popularne miejsce dla spacerowiczów, uprawiających jogging, jest to też trasa wlotowa do miasta, więc przejeżdżający przez Ińsko od razu widzą, że z gospodarzem jest coś nie tak.

Napisał Krokus na swoim portalu

JA SIĘ PYTAM PO JASNĄ CHOLERĘ OŚWIETLAĆ CHODNIK POZA MIASTEM ,PO JAKĄ CHOLERĘ WYDAWAĆ NIEPOTRZEBNIE PIENIĄDZE NA PRĄD

można za te pieniądze coś innego kupić

Odnośnik do odpowiedzi

Przy ścieżce spacerowej naprzeciw stadionu jest ustawione 26 lamp, dzisiaj je policzyłem, aż 20 z nich nie świeci! Ta sytuacja się powtarza, podobnie było wiosną tego roku, pisałem o tym na portalu. Niektórzy mieszkańcy Ińska twierdzą, że to celowe działanie burmistrza, bo te lampy postawiła Działoszewska. A lampy przecież powinny świecić, jest to popularne miejsce dla spacerowiczów, uprawiających jogging, jest to też trasa wlotowa do miasta, więc przejeżdżający przez Ińsko od razu widzą, że z gospodarzem jest coś nie tak.

Napisał Krokus na swoim portalu

JA SIĘ PYTAM PO JASNĄ CHOLERĘ OŚWIETLAĆ CHODNIK POZA MIASTEM ,PO JAKĄ CHOLERĘ WYDAWAĆ NIEPOTRZEBNIE PIENIĄDZE NA PRĄD

można za te pieniądze coś innego kupić

To ty jesteś głupi jak but! Po to nazwa się to ścieżką bo służy do spacerów nad jeziorem. Dobrze, że Działoszewska to zrobiła ludzie mogą spokojnie nie tonąc w błocie przez ul. Orzechową pójść do lasu i nad jeziorem. Takie nasze mieszkańców prawo. Cieszę się, że Pan Szafran o tym braku lamp pisze. Brawo , że ktoś ten problem poruszył. To główna alteria do plaży i muszą być lampy. Może ty z drugiej strony mieszkasz?

Odnośnik do odpowiedzi

Kto o tej porze roku spacerujre po tej ścieżce ? No kto oprócz oczywiście "zacnego" troskliwego radnego krokusa. Każdy normalny mieszkaniec szybko pomyka do domu w tą najmniej sprzyjąjącą porę do spacerów roku !

A tak na marginesie nasz naj..naj radny w tą słotną porę próbował się ogrzać w płomieniach świec przygotowywanej kolacji wigilijnej dla uboższych i seniorów naszej Gminy. Tylko niestety nie zdołał się wprosić w OPS-ie i sam będzie moczył śledzie i smażył karpia.

Taka to biedota górnicza !!

Odnośnik do odpowiedzi

Kto o tej porze roku spacerujre po tej ścieżce ? No kto oprócz oczywiście "zacnego" troskliwego radnego krokusa. Każdy normalny mieszkaniec szybko pomyka do domu w tą najmniej sprzyjąjącą porę do spacerów roku !

A tak na marginesie nasz naj..naj radny w tą słotną porę próbował się ogrzać w płomieniach świec przygotowywanej kolacji wigilijnej dla uboższych i seniorów naszej Gminy. Tylko niestety nie zdołał się wprosić w OPS-ie i sam będzie moczył śledzie i smażył karpia.

Taka to biedota górnicza !!

Skoro to jeszcze jest miasteczkiem,to nie powinno być ciemno jak w du.ie. Bo to też ułatwienie dla lokalnych złodziei.A jak wiadomo to dobry okres na ich działania.Chyba nie masz pojęcia o życiu w tej gminie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...