Skocz do zawartości

Burmistrz?Burek?Czy burak?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 705
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ińskie Tumany! Powiem tak: W tej gminie nie ma mądrych ludzi! Bo mądrzy ludzie mają gdzieś politykę. "Palenie franka" Pana Burmistrza który piastuje obecnie stołek zarządcy, nie zna granic. W Ilu procentach Pan Burmistrz spełnił swoje obietnice wyborcze? Co zrobił dla mieszkańców, dzięki którym ma taką posadę. Prawdę mówiąc, w Ińsku nie ma kandydata na objęcie tego stołka! Nie ma! I czy byłby to Racinowski, Terebecki, Obwarzanek, Pałczyński, Kupczyński, Szulc, Działoszewska itd. obowiązywało, by to co obowiązuje teraz. Lizanie d**.., ładne oczy, i radni którzy maja najwięcej do powiedzenia na ulicy (a na sesjach nieme Łabędzie), opluwanie, knucie, ręce pod stołem i mógłbym skończyć w przyszłym miesiącu!

Odnośnik do odpowiedzi

Ińskie Tumany! Powiem tak: W tej gminie nie ma mądrych ludzi! Bo mądrzy ludzie mają gdzieś politykę. "Palenie franka" Pana Burmistrza który piastuje obecnie stołek zarządcy, nie zna granic. W Ilu procentach Pan Burmistrz spełnił swoje obietnice wyborcze? Co zrobił dla mieszkańców, dzięki którym ma taką posadę. Prawdę mówiąc, w Ińsku nie ma kandydata na objęcie tego stołka! Nie ma! I czy byłby to Racinowski, Terebecki, Obwarzanek, Pałczyński, Kupczyński, Szulc, Działoszewska itd. obowiązywało, by to co obowiązuje teraz. Lizanie d**.., ładne oczy, i radni którzy maja najwięcej do powiedzenia na ulicy (a na sesjach nieme Łabędzie), opluwanie, knucie, ręce pod stołem i mógłbym skończyć w przyszłym miesiącu!

Tomku to miód na moje skołatane serce. Tego mi trzeba było. Wreszcie jakaś mądrość.Dzięki!!!!! :wub:

Odnośnik do odpowiedzi

Ińskie Tumany! Powiem tak: W tej gminie nie ma mądrych ludzi! Bo mądrzy ludzie mają gdzieś politykę. "Palenie franka" Pana Burmistrza który piastuje obecnie stołek zarządcy, nie zna granic. W Ilu procentach Pan Burmistrz spełnił swoje obietnice wyborcze? Co zrobił dla mieszkańców, dzięki którym ma taką posadę. Prawdę mówiąc, w Ińsku nie ma kandydata na objęcie tego stołka! Nie ma! I czy byłby to Racinowski, Terebecki, Obwarzanek, Pałczyński, Kupczyński, Szulc, Działoszewska itd. obowiązywało, by to co obowiązuje teraz. Lizanie d**.., ładne oczy, i radni którzy maja najwięcej do powiedzenia na ulicy (a na sesjach nieme Łabędzie), opluwanie, knucie, ręce pod stołem i mógłbym skończyć w przyszłym miesiącu!

Tomku ty skończony baranie ??!!

Odnośnik do odpowiedzi

Ińskie Tumany! Powiem tak: W tej gminie nie ma mądrych ludzi! Bo mądrzy ludzie mają gdzieś politykę. "Palenie franka" Pana Burmistrza który piastuje obecnie stołek zarządcy, nie zna granic. W Ilu procentach Pan Burmistrz spełnił swoje obietnice wyborcze? Co zrobił dla mieszkańców, dzięki którym ma taką posadę. Prawdę mówiąc, w Ińsku nie ma kandydata na objęcie tego stołka! Nie ma! I czy byłby to Racinowski, Terebecki, Obwarzanek, Pałczyński, Kupczyński, Szulc, Działoszewska itd. obowiązywało, by to co obowiązuje teraz. Lizanie d**.., ładne oczy, i radni którzy maja najwięcej do powiedzenia na ulicy (a na sesjach nieme Łabędzie), opluwanie, knucie, ręce pod stołem i mógłbym skończyć w przyszłym miesiącu!

To niestety fakt niezaprzeczalny. Gmina jedzie na układach rodzinnych i ukraińskich.

Odnośnik do odpowiedzi

64d61ebfad76daddfabcc02785c41ccf.png

Tak to wygląda w rzeczywistości. Coraz większe zadłużenie.Praktycznie zero inwestycji pro rozwojowych. Już teraz spadek po obecnym burmistrzu, będzie kosztował następne pokolenie znacznych ograniczeń w jakimkolwiek rozwoju tej gminy. Likwidator najlepiej realizuje propagandę dokonań w prasie na koszt podatników.Czyli nas mieszkańców tej gminy.Obserwując gminę na przestrzeni ponad XX lat demokracji, należy stwierdzić,że jest to powolna śmierć inwestycyjna. Ze znanej atrakcyjnej gminy turystycznej, zostaje zamieniona w ruinę bez przyszłości. Oczywiście największym zakładom pracy (gmina i szkoła) jej pracownikom powodzi się nie najgorzej bo jest to sfera administracyjna. czyli taka , która przejada dochody w zamian nic nie wytwarzając. O przepraszam, wytwarzającą zastój i zubożenie jej mieszkańców. A w konsekwencji zanik podstawowych usług na rzecz jej mieszkańców.

Być może jest to "zasługa" tychże, bo kto jak nie oni wybrali sobie tak "znakomitych" przedstawicieli i urzędników.

Odnośnik do odpowiedzi

Kumoterska lista płac

Przez trzy najbliższe dni „Gazeta Wyborcza†będzie przedstawiać przykłady kumoterstwa – rozdziału stanowisk i posad dla rodziny, kolegów i towarzyszy z partii. Dziennik twierdzi, że przeżarte kumoterstwem są zarówno PSL i SLD, jak i PiS oraz PO.W poniedziałkowym wydaniu gazeta pisze m.in., że siostrzeniec szefowej Urzędu Pracy W Poznaniu odebrał z urzędu 10,5 mln zł dotacji – na osiem projektów. Założył firmę, która z tych pieniędzy żyje.

Zięć starosty tatrzańskiego zarabiał w minionym roku ponad 9 tys. zł miesięcznie jako dyrektor Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury, którą starosta założył i nadzoruje.

Szwagier wiceprezydenta Płocka jako prezes sekcji piłki ręcznej Wisły zarabia jeszcze więcej, bo 13,8 tys. zł. Klub podlega miastu.

Kumotrzy "siedzą" w galeriach sztuki i w oczyszczalniach ścieków, na lotniskach i w biurach promocji, pisze „GWâ€.

Ta sama sytuacja tylko inne powiązania.

Odnośnik do odpowiedzi

A płetwonurkowie z bazy na polu namiotowym nie zważając na kłody rzucane im pod nogi przez władze znowu zrobili mikołajki dla naszych dzieciaków i ufundowali 50 paczek dla dzieciaków objętych pomocą PS. Brawo dla nich .To już chyba 9 raz organizowali taka imprezę

Odnośnik do odpowiedzi
sponsorować inaczej

a czyje dzieci te paczki dostały

Dzieci wcale nie są spragnione paczek. Słodycze nie są zdrowe. Tylko niektóre mamuśki są tak zachłanne i idą tam z dziećmi,bo im się należy. Darmowe paczki to już przeżytek. Jeśli są sponsorzy,to niech lepiej pomyślą w co doposażyć nasz orlik,by nasze dzieci miały motywację do większego ruchu podczas zabaw boiskowych(siatka do tenisa,rakiety itp.).

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieci wcale nie są spragnione paczek. Słodycze nie są zdrowe. Tylko niektóre mamuśki są tak zachłanne i idą tam z dziećmi,bo im się należy. Darmowe paczki to już przeżytek. Jeśli są sponsorzy,to niech lepiej pomyślą w co doposażyć nasz orlik,by nasze dzieci miały motywację do większego ruchu podczas zabaw boiskowych(siatka do tenisa,rakiety itp.).

dzieci dostają nie tylko słodycze ale też zabawki i przybory szkolne odpowiednie do wieku.Dzieci do odbioru paczek są wyznaczane przez pomoc społeczną w naszej Gminie.Kogo oni tam wyznaczają tego nie wiem ale mam nadzieję że po paczki idą naprawdę potrzebujący.

Odnośnik do odpowiedzi
sponsorować inaczej

No właśnie o to mi chodzi czyje te dzieci bo jak znowu dzieci nauczycieli i szlachty z gminy to nie ma żadnego sensu chwalić nurków. Po prostu chcą się podlizać i zyskać zwolenników

Wybacz "mieszkanko",ale pytać o to kto dostał paczki jest zwyczajnym nietaktem. Trzeba było tam być i zaspokoić swoją ciekawość.

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz "mieszkanko",ale pytać o to kto dostał paczki jest zwyczajnym nietaktem. Trzeba było tam być i zaspokoić swoją ciekawość.

Nie wiem co tu jest nietaktem. W Ińsku władza tak szaleje, że paczki mogły dostać dzieci wcale nie potrzebujące. Tak jak to jest z opieką społeczną. Tam dopiero myszy harcują. I dobrze że ktoś pyta i się interesuje bo jak inaczej kontrolować rządzących. Pamiętajcie od teraz Mikołaj będzie przychodził nie tylko do dzieci ale wszystkich mieszkańców przez cały rok aż do wyborów hi hi hi.

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie o to mi chodzi czyje te dzieci bo jak znowu dzieci nauczycieli i szlachty z gminy to nie ma żadnego sensu chwalić nurków. Po prostu chcą się podlizać i zyskać zwolenników

A niby komu nurkowie mają się podlizywać i jakich zwolenników szukać?Głupoty piszesz straszne. Oni od wielu lat robią to charytatywnie i bezinteresownie.Idź kiedyś zobacz jak to u nich wygląda i nie pisz bzdur.Paczki daja tym dzieciom które wyznacza pomoc społeczna i nie mają za bardzo wpływu na to kto je dostanie.Dzieci nie mają na czołach wypisane "syn alkoholika" czy "syn nauczyciela" A w ramach podlizywania gmina im w tym roku podniosła czynsz o 100%.

Odnośnik do odpowiedzi

O to właśnie chodzi że nie byłam bo nic o takiej społecznej imprezie nie wiedziałam i dlatego się pytam kto dostał bo chociaż moje dzieci nie potrzebują paczek od kogoś (jakoś daję radę żeby samemu im kupić ) to jest przecież w ińsku wiele rodzin i dzieci które właśnie na taki prezent zasługują i na pewno nie są to dzieci naszych nauczycieli , pań z opieki społecznej czy innych psełdo-potrzebujących. Jeżeli wyznaczył osoby do paczek OPS i były to naprawdę potrzebujące dzieci to chwała im za to że są tacy ludzie którzy chcą jeszcze dawać bezinteresownie

Odnośnik do odpowiedzi
sponsorować inaczej

Nie wiem co tu jest nietaktem. W Ińsku władza tak szaleje, że paczki mogły dostać dzieci wcale nie potrzebujące. Tak jak to jest z opieką społeczną. Tam dopiero myszy harcują. I dobrze że ktoś pyta i się interesuje bo jak inaczej kontrolować rządzących. Pamiętajcie od teraz Mikołaj będzie przychodził nie tylko do dzieci ale wszystkich mieszkańców przez cały rok aż do wyborów hi hi hi.

Olo,a ty jakie masz kwalifikacje,że do paczek wyznaczyłbyś lepiej,niż iński OPS?Nie przesadzasz?Obejrzałem fotki i rzeczywiście dzieciom otrzymującym paczki z radości świeciły się oczka. Sory za poprzedni komentarz.

Odnośnik do odpowiedzi

OPS w Ińsku? Hahaha to żenada. Mariola Hochhaus, która została kierownikiem OPS tylko dlatego, że poparła buraka Racinowskiego w drugiej turze wyborów w 2006 roku. Skupczyli to stanowisko za poparcie. Szybko zapłaciła za swój dyplom i ma "wykształcenie". Zapomniała jak kiedyś mafia u niej w domu strzelała ciekawe dlaczego? Ta Beatka, która jest pracownicą OPS to robotę dostała tylko dlatego, że jej mamusia sołtys Granicy pani Chrobak popiera ślepo Racinowskiego i ot tak w OPS Ińsko mamy towarzystwo wzajemnej adoracji. Ten kto mocno popiera zakłamanych Terebeckich Racinowskich i Paluchów albo jest ich rodziną dostaje prace uczciwi roboty nie znajdą

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...