Skocz do zawartości

Burmistrz?Burek?Czy burak?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 705
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

C za różnica który bank wygra ważne żeby był stawki i tak mają takie same

Dobrze prawisz! Najlepszy byłby taki co ma niskie opłaty a nie co zdziera skórę a burmistrz załatwia sobie dogodne wpłaty zadłużeń jakich jest sam winien. Zawsze wszystko naszym kosztem. A ten przetarg to się nadaje do odpowiednich służb- tyle w temacie.

Odnośnik do odpowiedzi
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie pobierało od odbiorców niezgodne z prawem opłaty, a Prochowickie Przedsiębiorstwo Komunalne i Gmina Tyszowce zawarły w umowach z konsumentami niekorzystne dla nich klauzule. Prezes UOKiK ukarała dwóch dostawców wody, trzeci zobowiązał się zaniechać stosowania kwestionowanych praktyk.

A czy pobieranie stałej,dość wysokiej opłaty miesięczenej,zamiast tak ja za energię elektryczną . To nie jest nabijanie w butelkę odbiorców. O cenach wod-kan nawet nie wspominam, to już jest kosmos.Dlaczego mamy takich beznadziejnych od lat decydentów. Ich zarobki pozwalają nawet na takie ceny opłat. Tylko czy są uzasadnione?

Odnośnik do odpowiedzi

A ja ci gadam, że będzie musiał je opublikować. Na dodatek zrobi to szybciej niż myślisz ha ha ha

Żeby burmistrzunio znów nie powiedział, że pracownica na urlopie. tak do dzisiaj jest na stronie BIP. Co ukrywea przed mieszkańcami największy nieudacznik tej gminy. Dlaczego nie wywiązuje się ze swoich ustawowych obowiązków i dlaczego prawnik gminy też nic nie robi jak i stojąca na straży działań burmistrza Komisja Rewizyjna. Panie Skonieczko jak to z panem jest?5f49e88af3e21be047285d39f6f14931.png

Jak zapowiedziałem tak jest żaden burek nie ma prawa ukrywać swojego majątku.

ab64115e4e2cd5e66610d9d5f30a8c2d.png

Odnośnik do odpowiedzi
twarz czy maska

6a427449ef577cb8b81f715c45eea201.pngf9e2ee1630fca79adeaef9aaafe98df1.png14405c615a8d771776517091e870a5f4.png3d88c026a119b03762c2c248f97a9059.png09bd0a8c8fe870625b681c6311d34873.png

Wpłynęło 12 kwietnia 2013 r, ciężko zapracowany wydział Kontroli i nadzoru 18 czerwca 2013 stwierdziła za zgodność z oryginałem....

I dopiero przed dzisiejszymi komisjami i kolejną sesją TW "Janek" zdecydował się zamieścić swoje oświadczenie jak ciężko pracuje dla gminy.

Czy dla takiego człowieka to jest dużo? Zapewne po tych PGR-owskich etatach i likwidatorsko-agencyjnych tułaczkach to jak groch z jasnego nieba.

Gdyby ten człowiek swoją działalnością przynosił pożytki dla mieszkańców gminy, wszystko było by ok. A tak , gdy całe życie gospodarcze w gminie zanika, nie ma nawet podstawowych dla bytu firm ? Co o tym myśleć? Ci co są na garnuszku buraka a i owszem , wręcz włażą mu w tyłek, reszta nabrała wody w usta i liczy chyba na cud lub oświecenie. Niestety wszystko będzie w górę , nawet jak propaganda tej ekipy głosi inne oświadczenia. Dlaczego? Bo tak jak mówi kacyk tej gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

Naszemu troskliwemu burmistrzowi całkiem nieźle sie wiedzie, zarobił 118 tyś. zł. w bankach ma 95 tyś. zł w gotówce, dom, 17 ha ziemi, auto ma stare bo służbowym jeździ. Nic tylko sie starać o trzecią kadencję.

Bogaty burmistrz biedna gmina
Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie ja pracuję w budowlance na własną rękę mam firmę i zarabiam ok 100000zł rocznie to co to jest 118 tyś jak na burmistrza. jak byście się wzieli do roboty byście więcej od niego zarabiali . Ale przecież lepiej siedzieć przed komputerem

innym w portwel zaglądać zamiast do pracy się zabrać. WSTYD

Odnośnik do odpowiedzi

spadaj gminny gamoniu, miasteczko pada na pysk a wy sie dorabiacie naszym kosztem, co ty myslisz, że wszyscy mogą być budowlańcami? twój burek mnie pracy nie wybrał, ale o córeczkę zadbał

Co ci tu pada na pysk-baranie ?

A córeczka do gdzie niby ma pracować ?

Odnośnik do odpowiedzi
Jeden z ekspertów zespołu Antoniego Macierewicza - Chris Cieszewski, został zarejestrowany przez Służbę Bezpieczeństwa jako tajny współpracownik "Nil" - poinformował Tomasz Sekielski w programie "Po Prostu" na antenie TVP 1.

Tam jakiś TW, tutaj TW "Janek". Meritum sprawny jednak podobne. Tajny,świadomy współpracownik potocznie nazywany "kapuś". Ilu lat trzeba było , aby na tak wysokich szczeblach niektórych dopiero teraz ujawniać. A co dopiero PGR-wski ekonom ze Ściennego.Nie dziwi ,że głupio się uśmiecha. Ale przeraża głupota radnych, którzy teraz świadomie tolerują nie do końca wyjaśniony ewenement ińskiego Bolka. Czy życie z takim piętnem, przy skrywaniu swojej świadomej podłości jest etyczne i chrześcijańskie? Co na to wierzący katolicy? Przecież ludzie idą do więzienia za drobne przewinienia. Czy aby system panujący w Polsce nie działa świadomie na rzecz takich przestępców?

Odnośnik do odpowiedzi

A co mnie obchodzi Ukraina???? Mieszkam w Polsce i chcę słuchać jak własne państwo mnie okrada z OFE a nie mydlić oczy kolejną pomarańczową rewolucją!!! Chcą Bohuna niej jadą do siebie. Żeby Polak we własnym kraju słuchał o sąsiadach którzy biją się o koryto!!! O tym jak żyją nasi rodacy nikt nic nie pisze i nie martwi się o nich porąbane to wszystko.........

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...