Skocz do zawartości

Burmistrz?Burek?Czy burak?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To ciekawe, że większość Polaków w tamtym czasie walczyło o wolną Polskę a ten wstąpił do ubecji by walczyć o jedynie słuszny socjalizm!

W dniu 06.03.1987 zarejestrowany pod numerem 36614 w kategorii kandydat na TW przez Pion VI RUSW w Stargardzie Szczecińskim. Następnie w dniu 5.05.1987 przerejestrowany na TW ps. "Janek" (pozyskany w dniu 02.04.1987). Materiały zostały wycofane decyzją jednostki w dniu 02.02.1990.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 705
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jaki "wyrok"? Z faktami się nie dyskutuje, mało ci jeszcze?

Jakie fakty? To że był zarejstrowany? Zobacz biedaku ilu było zarejstrowanych !

Z racji pełnionych stanowisk i funkcji w tych niesłuszniei minionych czasach, automatycznie rejestrowano ludków.

A to czy donosił lub komuś zaszkodził to inna inszość ! Jako znający temat nie znam osób, które wniosły do IPN-u

wnioski o ściganie Janka za "zbrodnie" komunistyczne ! Jasne ?

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie fakty? To że był zarejstrowany? Zobacz biedaku ilu było zarejstrowanych !

Z racji pełnionych stanowisk i funkcji w tych niesłuszniei minionych czasach, automatycznie rejestrowano ludków.

A to czy donosił lub komuś zaszkodził to inna inszość ! Jako znający temat nie znam osób, które wniosły do IPN-u

wnioski o ściganie Janka za "zbrodnie" komunistyczne ! Jasne ?

Nie nie jasne! Ja bym to pod zbrodnie nie podciągał tylko pod kłamstwo lustracyjne. Wtedy ma zakaz zajmowania stanowisk. Bo jak taki kapuś jak TW JANEK" może latami żyć z krzywdy ludzkiej i jeszcze udawać, że to jemu działa się krzywda? Jak to wszystko można w gówno obrócić.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nie jasne! Ja bym to pod zbrodnie nie podciągał tylko pod kłamstwo lustracyjne. Wtedy ma zakaz zajmowania stanowisk. Bo jak taki kapuś jak TW JANEK" może latami żyć z krzywdy ludzkiej i jeszcze udawać, że to jemu działa się krzywda? Jak to wszystko można w gówno obrócić.

Gówniane myślenie, gówniana teza. Zamelduj tu chociaż jedno nazwisko, na które donosił Janek ! Może wszyscy "pokrzywdzeni" jeszcze nie wymarli? Weźnie się naszego Janka w obroty i będzie takiemu płacił odszkodowanie jak "za zboże". No podaj tu chociaż jednego takiego delikwenta.

A jak go nie masz, to nie szczekaj bo to i tak nic nie da !

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsce jest tak - nawet jak są pewne kwity to ludzie nie uwierzą. Patrzę na te karty z IPN i nie mogę zrozumieć! Czy w Ińsku wszyscy byli donosicielami że tak uparcie bronią racinowskiego, działoszewskiej czy innych donoszących osób w dawnym systemie? Też w tamtych komuszych czasach żyłem i mam sąsiadów co są porządnymi obywatelami i mieszkańcami. Dlaczego takiego łachudrę trzyma się na stanowisku? Mam żal do opozycji bo nic nie robi żeby złożyć wniosek o lustrację tego potwora. Żaden mieszkaniec nie odważy się tego zrobić ale opozycja może bez konsekwencji -widać nie chcą wolą tu pisać, uświadamiać jakbyśmy nie umieli czytać, że TW "Janek" to świadomy tajny współpracownik bezpieki. No i co z tego?

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsce jest tak - nawet jak są pewne kwity to ludzie nie uwierzą. Patrzę na te karty z IPN i nie mogę zrozumieć! Czy w Ińsku wszyscy byli donosicielami że tak uparcie bronią racinowskiego, działoszewskiej czy innych donoszących osób w dawnym systemie? Też w tamtych komuszych czasach żyłem i mam sąsiadów co są porządnymi obywatelami i mieszkańcami. Dlaczego takiego łachudrę trzyma się na stanowisku? Mam żal do opozycji bo nic nie robi żeby złożyć wniosek o lustrację tego potwora. Żaden mieszkaniec nie odważy się tego zrobić ale opozycja może bez konsekwencji -widać nie chcą wolą tu pisać, uświadamiać jakbyśmy nie umieli czytać, że TW "Janek" to świadomy tajny współpracownik bezpieki. No i co z tego?

Pozyskany,ale nie aktywny,to znaczy,że żadnego z niego pożytku. Nie doniósł na nikogo!!!Jeśli ta osoba nie donosiła na nikogo, to można nazywać ją kapusiem?To nielogiczne.Logiki szukajmy gdzie indziej.Łachudra,potwór. Może coś się przyklei i uda się wyeliminować ważnego konkurenta do fotela burmistrza.Kombinuj Olo,kombinuj. I tak to wszystko na.uj.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nasza straż pożarna sprzętem który ma służyć do ratowania życia i mienia fuchy jakieś sobie robi To już chyba jakaś przesada jak nie czyszczą szamba na zielonej to ostatni widziałam jak komin na sienkiewicza i dzisiaj znowu jeżdzą o co tu chodzi czy burmistrz nie widzi że strażacy pieniądze z budżetu gminy na swoje zachcianki przetracają. Panie burmistrzu jak pan to czyta niech się pan zainteresuje co tam się wyprawia.

Odnośnik do odpowiedzi

Pozyskany,ale nie aktywny,to znaczy,że żadnego z niego pożytku. Nie doniósł na nikogo!!!Jeśli ta osoba nie donosiła na nikogo, to można nazywać ją kapusiem?To nielogiczne.Logiki szukajmy gdzie indziej.Łachudra,potwór. Może coś się przyklei i uda się wyeliminować ważnego konkurenta do fotela burmistrza.Kombinuj Olo,kombinuj. I tak to wszystko na.uj.

Stwierdzam, że logiki w tym żadnej! Gnój to gnój taczką na obornik wywalić. Skąd ty wiesz "wyborco", że nie donosił? Olo ma rację tylko zlustrowanie pacana ma rację bytu. Znalazł mi się "wyborca"- lustrator- prokurator...........

Odnośnik do odpowiedzi

czyszczenie szamba czy kominów to fucha bo straż nie jest od tego i nie do tego służy sprzęt ratowniczy

GŁUPI JESTEŚ. TAKI SPRZĘT JEST POTRZEBNY DO WSZYSTKIEGO CO SŁUŻY MIESZKAŃCOM. NIE MA W TYM NIC NEGATYWNEGO. TRZEBA TYLKO WIEDZIEĆ O TYM I NIE OSKARŻAĆ WSZYSTKICH O MANIPULACJE. TROCHĘ ROZSĄDKU PROSZĘ.

Odnośnik do odpowiedzi

No chyba coś tu jest nie tak do czyszczenia szamba jest taka maszyna wuka czy jakoś tak na nią mówią a kminy czyści kominiarz o jakim dobru tu mówimy spółdzielnia zapłaci ważnemu za wyczyszczenie kanalizy a gmina zapłaci za paliwo i sprzęt jak się zepsuje od kanałów jest puwis od kominów kominiarz nie straż to nie jest dla dobra mieszkańców tylko na stratę naszej gminy

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...