Skocz do zawartości

Burmistrz?Burek?Czy burak?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no ale to jak wyzywacie tu racina od rużnych że kasy nie szanuje że przetraca a tu gdzie żle się dzieje nie chcecie reagować co z wami

Ty jesteś stuknięta/ ty ta twoja metoda szczucia nie wypali. Pieprzysz o wszystkim i o niczym szanowna "mieszkanko". Chyba za bardzo wiedzy to ty na temat gminy nie masz. Błądzisz i błądzisz i co?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 705
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

no ale to jak wyzywacie tu racina od rużnych że kasy nie szanuje że przetraca a tu gdzie żle się dzieje nie chcecie reagować co z wami

No nic negatywnego na tego burmistrza nie ma,więc powiem to co inni-TW Janek - kapuś i likwidator!

Odnośnik do odpowiedzi

gratulacje a ryszard fuchy sobie robi i się śmieje z debili że on zarabia a wy głupcy racina lpisujecie . tylko brawa dla was można słać a wy i tak nic nie zrozumiecie co tu chodzi

Widać,że masz ochotę na Rysia i jego długą drabinę. "Mieszanko"tu nie jest forum erotyczne do zaspokajania chcicy.Umów się z nim(jeśli zechce)to może cię połechce(drabiną).

Odnośnik do odpowiedzi

tak mam ochotę na ryśka żeby zrobić z nim porządek żeby skończyło się cwaniactwo i naciąganie podatników przez niego straż nie ma robić fuch i zarabiać tylko ratować nas i nasze dobytki na to są przeznaczane nasze pieniądze nie na przekręty jakiegoś rysia i jego ekipy

Odnośnik do odpowiedzi

tak mam ochotę na ryśka żeby zrobić z nim porządek żeby skończyło się cwaniactwo i naciąganie podatników przez niego straż nie ma robić fuch i zarabiać tylko ratować nas i nasze dobytki na to są przeznaczane nasze pieniądze nie na przekręty jakiegoś rysia i jego ekipy

Rozmawiałam z Ryśkiem. Powiedział,żebyś mu wskoczyła na szankiel.

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawe spostrzeżenie w końcu ryśiek wykorzystał sprzęt ratowniczy do tego do czego został zakupiony dla straży do ratowania . Żeby tak go właśnie wykorzystywał nie miałabym nic przeciwko. Ale jak się kominy czyści to mnie za bardzo razi i nie byłabym sobą gdybym nie napisała.

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawe spostrzeżenie w końcu ryśiek wykorzystał sprzęt ratowniczy do tego do czego został zakupiony dla straży do ratowania . Żeby tak go właśnie wykorzystywał nie miałabym nic przeciwko. Ale jak się kominy czyści to mnie za bardzo razi i nie byłabym sobą gdybym nie napisała.

Robisz postępy "mieszanko". Nie robisz już celowo rażących błędów w pisowni.Masz do zapamiętania jeszcze jedną regułkę-nazwiska i imiona piszemy z wielkiej litery. Jeśli napiszesz poprawnie,umówię ciebie z nim.

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie o czym wy tu piszecie czepiacie się Ryszarda a to najporządniejsza osoba w Ińskiej Straży Pożarnej nie ma takiego drugiego jak on szuja nieprzeciętna za 10 zł na godzinę wszystko zrobi nie ważne czy to dla dobra mieszkańców czy swojego . Kto zna Ryszarda W. z przed lat to wie zawsze dusigroszem był ale teraz to już poziom expert.

Odnośnik do odpowiedzi

Iński buraku nie próbuj po raz kolejny ukrywać swoje dochody i majątek.Tak jak robiłeś to dotychczas.To jest przejawem twojej arogancji i lekceważenia wyborców.I bez tego wiemy,że oszukujesz i do koryta doprowadzasz swoją rodzinkę i klanowych pociotków:

Wójt czy radny nie wpisuje do oświadczenia tego, co zgromadził na emeryturę w ZUS czy OFE.

Do końca kwietnia samorządowcy składają coroczne oświadczenia majątkowe dotyczące ich majątku odrębnego oraz objętego wspólnością majątkową małżeńską według stanu na 31 grudnia 2013 r.

Odnośnik do odpowiedzi

Rychu sobie zrobił z OSP zakład usługowo kominiarski tylko niech nasz rencista ZUSu nie oszukuje jak z niego taki społecznik ! I strażak wzorowy za to dostał odznaczenie za te lewizny powinni mu je zabrać .A na ostatni pożar Rysiu sie nie załapał za wolny jest nasz rencista ciekawe co za lekarz dopuścił go do udziału w akcjach ?!

Odnośnik do odpowiedzi

On ma jeszcze język brązowy od czasów lizania d*** u pakolow Adam nie musiał papieru toaletowego używać !!!

Co wy tacy pamiętliwi? Może do trzeciego pokolenia go prześwietlicie! Myślę sobie komu tak zalazł za skórę bo to przecież jedna i ta sama sierota to pisze.

Odnośnik do odpowiedzi

Iński buraku nie próbuj po raz kolejny ukrywać swoje dochody i majątek.Tak jak robiłeś to dotychczas.To jest przejawem twojej arogancji i lekceważenia wyborców.I bez tego wiemy,że oszukujesz i do koryta doprowadzasz swoją rodzinkę i klanowych pociotków:

Iński buraku nie próbuj po raz kolejny ukrywać swoje dochody i majątek.Tak jak robiłeś to dotychczas.To jest przejawem twojej arogancji i lekceważenia wyborców.I bez tego wiemy,że oszukujesz i do koryta doprowadzasz swoją rodzinkę i klanowych pociotków:

To jest dział poświęcony lokalnemu burakowi barany....

Odnośnik do odpowiedzi

To jest dział poświęcony lokalnemu burakowi barany....

Właśnie miałam okazję wjechać na "teren" gminy Ińsko od strony Drawska, CZARNA DZIURA tylko tak można nazwać tę gminę.Tutaj wszystko pozostało tak , jak komuna zostawiła po 1989r. Dziury, doły,drogi nie remontowane od ww.roku i coraz bardziej zaniedbane pobocza , nowoczesnym sposobem segregacji śmieci.Czy ten lokalny kacyk nie widzi tego brudu i zaniedbań? Przecież z tego co wiem od lat , kasuje co miesiąc niezłą pensję. Pytam za co radni mu ją przyznają,jeżeli dookoła jest taki syf. Ińsko z pozarywanymi studzienkami i o zgrozo spowalniaczem zainstalowanym na drodze powiatowej w kierunku Stargardu....Czy to wszystko jest zgodne z logiką rozwoju?Przecież to już jest IV świat...

Odnośnik do odpowiedzi

Gościu od której strony byś nie wjechał to jak to nazwałeś czarna dziura. Pan Bóg o nas zapomniał tylko dlaczego? Tylu grzeszników czy tylu łajdaków tu mieszka? Biedny lud uciśniony nawet nie wiek zrobić pospolite ruszenie. Bo opozycja czyha tylko na wskoczenie na stołki tyle dla nich są warci mieszkańcy. Nic nie zrobią a obiecują w rozmowach z ludźmi kokosy. Gruszki na wierzbie to ja już mam dwie kadencje obecnego darmozjada i kapusia. teraz głęboko się zastanowię zanim skreślę kolejnych żyjących z moich podatków.

Odnośnik do odpowiedzi

Gościu od której strony byś nie wjechał to jak to nazwałeś czarna dziura. Pan Bóg o nas zapomniał tylko dlaczego? Tylu grzeszników czy tylu łajdaków tu mieszka? Biedny lud uciśniony nawet nie wiek zrobić pospolite ruszenie. Bo opozycja czyha tylko na wskoczenie na stołki tyle dla nich są warci mieszkańcy. Nic nie zrobią a obiecują w rozmowach z ludźmi kokosy. Gruszki na wierzbie to ja już mam dwie kadencje obecnego darmozjada i kapusia. teraz głęboko się zastanowię zanim skreślę kolejnych żyjących z moich podatków.

Co się będziesz zastanawiał, wybierz go na trzecia kadencję
Odnośnik do odpowiedzi

Co się będziesz zastanawiał, wybierz go na trzecia kadencję

Na tym polega demokracja,że zwycięża nie lepszy,ale ten,który uzbiera więcej głosów . Ponadto wybiera się lepsze zło,które później okazuje się złem gorszym. A powiedzenie brzmi: jeszcze się taki nie urodził,który by wszystkim dogodził. Życzę owocnych przemyśleń.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...