Skocz do zawartości

Burmistrz?Burek?Czy burak?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbyś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie doczekanie twoje.......

A ci dam argumenty a ty je wykorzystasz w odwrotnym kierunku............

Ty dobrze wszystko wiesz ale nie myśl, że inni są tacy jak ty - głupi - są w gminie ludzie wielkiego rozumu........

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 705
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nawet nie wiesz jak dużo masz racji , - opcja żwirkowa - wsza ze Sciennego zwana opozycją .Ta gnida zawsze z natury jest przeciw gdyż to nie jego temat . Lata wszędzie , podsłuchuje , filmuje itd. Jak agent Bezpieki . Jak go tu nie było , było co prawda biednie ale spokojnie , a tak mamy zakamuflowanego UBeka . :angry: :angry: :ph34r:

MAM PYTANIE DO CIEBIE PALANCIE? PO CO OGLĄDASZ TO CO ON SFILMUJE? MASZ TELEWIZJĘ RADIO PO CO CI PORTAL SZAFRANA????? A WIDZISZ I OTO WŁAŚNIE CHODZI TY TO LUBISZ I ZARAZEM ZAZDROŚCISZ POPULARNOŚCI! NIE SĄDŹ WSZYSTKICH PO SOBIE ON SIĘ NIE UKRYWA A TY MUSIAŁEŚ WYJECHAĆ ZA CHLEBEM> DLACZEGO?????? MASZ COŚ NA SUMIENIU???????

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie argumentem dla powstania żwirowni jest to że może jak szczeciny się dowiedzą że jest u nas żwirownia t może przestaną d nas przyjeżdzać b jak na razie to brzydzę się tych świniach turystach do wody wchodzić . nasza społeczność w liczbie ograniczonej takiego syfu jak te świnie turyści nie robią

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie argumentem dla powstania żwirowni jest to że może jak szczeciny się dowiedzą że jest u nas żwirownia t może przestaną d nas przyjeżdzać b jak na razie to brzydzę się tych świniach turystach do wody wchodzić . nasza społeczność w liczbie ograniczonej takiego syfu jak te świnie turyści nie robią

Chora jesteś "mieszkanko" chora z nienawiści szkoda mi ciebie. Może ty z jakiegoś zakładu dla psychicznie chorych piszesz? To by wszystko wyjaśniało hmmmm

Siki twoje są mniej trujące niż przyjezdnych a to dobre nic tylko psychiatra dla ciebie -turystów zostaw w spokoju.

Odnośnik do odpowiedzi

Chora jesteś "mieszkanko" chora z nienawiści szkoda mi ciebie. Może ty z jakiegoś zakładu dla psychicznie chorych piszesz? To by wszystko wyjaśniało hmmmm

Siki twoje są mniej trujące niż przyjezdnych a to dobre nic tylko psychiatra dla ciebie -turystów zostaw w spokoju.

Skupcie się osły i oślice na innych zagrożeniach jakie w najbliższej przyszłości tutaj nastąpią.Czy wam trzeba dać kamieniem w łeb,żebyście to poczuli? Myślenie wam wyparowało wraz z nastaniem ińskiej pseudodemokracji. A może lud upodobnił się do swego burka i jego piesków.

Odnośnik do odpowiedzi

Największym zagrożeniem dla gminy jest w tej chwili Racinowski i jego radni, jeśli oni zostaną wybrani na kolejną kadencję to doprowadzą Ińsko do ruiny.

W ruinie intelektualnej jest twoja mózgownica...dupku .A kto inny może być wybrany w zamian za obecnych.. no kto ? Na obecną chwilę nikt poza IFS-em nie ma najmniejszych szans ! Paniali ? Wot i wsio !!

Odnośnik do odpowiedzi

W ruinie intelektualnej jest twoja mózgownica...dupku .A kto inny może być wybrany w zamian za obecnych.. no kto ? Na obecną chwilę nikt poza IFS-em nie ma najmniejszych szans ! Paniali ? Wot i wsio !!

Masz rację, bądź pewny, że wygracie, mnie to pasi i cieszy wasza pewność, tak trzymajcie
Odnośnik do odpowiedzi

Kandydatów może być bez liku, ale liczyć się będzie może dwóch, może trzech

szafran uważa jak widać że tylko jego kandydatura się liczy , on już wielokrotnie dowiódł jak bardzo jest arogancki i prostacki .

Pytanie tylko czy to polityczna kalkulacja , czy też po prostu głupota . Jak widać teraz obrał inną metodę jak w poprzednich wyborach , aby wyborców do siebie przekonać .

Odnośnik do odpowiedzi

szafran uważa jak widać że tylko jego kandydatura się liczy , on już wielokrotnie dowiódł jak bardzo jest arogancki i prostacki .

Pytanie tylko czy to polityczna kalkulacja , czy też po prostu głupota . Jak widać teraz obrał inną metodę jak w poprzednich wyborach , aby wyborców do siebie przekonać .

Przecież Szafran jest pierwszy raz radnym i zaraz za pierwszym razem sukces. Nikt nie wie czy będzie startował co ty wymyślasz zazdrosny człowieku! Szafran to jedyna alternatywa i wiarygodna. Masz inne propozycje to pisz.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież Szafran jest pierwszy raz radnym i zaraz za pierwszym razem sukces. Nikt nie wie czy będzie startował co ty wymyślasz zazdrosny człowieku! Szafran to jedyna alternatywa i wiarygodna. Masz inne propozycje to pisz.

O jakim sukcesie piszesz bo coś nie rozumiem . Jak mam inne propozycje to jest moja osobista sprawa nie sądzisz . Dziwi mnie ton twojej wypowiedzi , jest bardzo natarczywy , wygląda na to że każdy ma robić to co ty uważasz za stosowne i tobie meldować . Człowieku mamy ponoć demokrację . Szafran nie jest dla mnie żadną alternatywą niestety

Odnośnik do odpowiedzi

O jakim sukcesie piszesz bo coś nie rozumiem . Jak mam inne propozycje to jest moja osobista sprawa nie sądzisz . Dziwi mnie ton twojej wypowiedzi , jest bardzo natarczywy , wygląda na to że każdy ma robić to co ty uważasz za stosowne i tobie meldować . Człowieku mamy ponoć demokrację . Szafran nie jest dla mnie żadną alternatywą niestety

Jasne dla ciebie alternatywą jest Racinowski. Chory człowieku nikt ci nie każe iść na niego głosować ale jego zwolennicy mają prawo też o tym pisać tu na forum. Nie masz glejtu na pranie nam mózgu. Ty już masz wyprany. Jak chcesz to startuj! zmierz się z tym trudem a zobaczysz jak to łatwo zostać choćby radnym o burmistrzu nie wspomnę. Wystartuj i pokaż jaki jesteś wspaniałomyślny. Jechać tylko na " banerze" nie da się latami. Rusz tyłek i wyjdź choćby trochę do ludzi. Nie tych tylko co u ciebie robią tylko innych którzy mają chęci na realną poprawę swojego losu. Dobrze głos zabierać inkasując ojro a tu wydawać. Taki jakiś śmieszny jesteś.

Odnośnik do odpowiedzi

szafran z tobą już nikt nie chce rozmawiać nawet twoje sobowtóry

Baumwan z tobą też się nie da poważnie rozmawiać. Idź glosuj na swego ulubieńca i nie obrażaj innych. Co zrobisz jak się okaże że do stołka wystartuje 5 realnych na dzisiaj kandydatów! Też będziesz się czepiał tylko jednego Szafrana. To już psychoza w twoim wydaniu. Ty jednak nie wystartujesz sam wiesz dlaczego.....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...