Skocz do zawartości

Liwak w grudniu otwiera kopalnię w Ińsku


Łopata

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko głupek może tak uważać.Wszelkie inwestycje to zasługa PiS,który po prostu realizuje swoje plany(droga wojewódzka),dotacje dla gminy no i do tego dotacje od Rzepy za wspieranie jego partii.Zapytajcie burków ile przeznaczyli z budżetu na inwestycje gminne przez 8 lat ze swojego budżetu.Wówczas zrozumiecie ,że mniej niż zero.A z drugiej strony dowiedzcie się ile w tym czasie otrzymali podwyżek cen za opierdalanie się.Sitwa wie o co walczy.Koryta są najważniejsze.

Odnośnik do odpowiedzi

Strzelasz jak z karabinu to ten pisze to ten ,cz masz pewność że to ten ,ja bym nie była taka pewna .Jak zwykle wszystka pod twoją nutkę ma być .Ja ci powiem że tutaj nie wiemy kto pisze ,ale wiemy co piszą i co się komu nie podoba.

 

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, gość napisał:

Tylko głupek może tak uważać.Wszelkie inwestycje to zasługa PiS,który po prostu realizuje swoje plany(droga wojewódzka),dotacje dla gminy no i do tego dotacje od Rzepy za wspieranie jego partii.Zapytajcie burków ile przeznaczyli z budżetu na inwestycje gminne przez 8 lat ze swojego budżetu.Wówczas zrozumiecie ,że mniej niż zero.A z drugiej strony dowiedzcie się ile w tym czasie otrzymali podwyżek cen za opierdalanie się.Sitwa wie o co walczy.Koryta są najważniejsze.

To chyba o to chodzi żeby pozyskiwać kasę na inwestycje, nie inwestując z tego ogromnych środków z budżetu. To obowiązek państwa spierać samorządy!! 

 

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Gość napisał:

To chyba o to chodzi żeby pozyskiwać kasę na inwestycje, nie inwestując z tego ogromnych środków z budżetu. To obowiązek państwa spierać samorządy!! 

 

Patrzcie państwo!!! Jak tak to samorządy same się chcą rządzić i sami o sobie decydować a jak inwestować to rola państwa!!!! Ty kretynie a samorządy to kto? Platfusowo słomiane buraki od siania propagandy? Tfuuu lewusy!

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, gość napisał:

Tylko głupek może tak uważać.Wszelkie inwestycje to zasługa PiS,który po prostu realizuje swoje plany(droga wojewódzka),dotacje dla gminy no i do tego dotacje od Rzepy za wspieranie jego partii.Zapytajcie burków ile przeznaczyli z budżetu na inwestycje gminne przez 8 lat ze swojego budżetu.Wówczas zrozumiecie ,że mniej niż zero.A z drugiej strony dowiedzcie się ile w tym czasie otrzymali podwyżek cen za opierdalanie się.Sitwa wie o co walczy.Koryta są najważniejsze.

Glopek to może ty jesteś. Najlepiej robić tak jak racin z Kazikiem i Zbychem nabrać kredytów i odjebac fuszerkę jak promenada albo świetlica w ciemniku. Prawidziwe pracowite samorządy poznać można po pozyskanych funduszach. W tych czasach liczy się inwestycja z jak najmniejszym wkładem 

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie poprzednie burki tylko kredytów nabrali a efektów brak. Wreszcie burek który mało gminnych pieniędzy wydał a dużo pozyskał. I o to chodzi w takich samorządach jak Ińsko czy inne tego typu gminy.

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, gość napisał:

Tylko głupek może tak uważać.Wszelkie inwestycje to zasługa PiS,który po prostu realizuje swoje plany(droga wojewódzka),dotacje dla gminy no i do tego dotacje od Rzepy za wspieranie jego partii.Zapytajcie burków ile przeznaczyli z budżetu na inwestycje gminne przez 8 lat ze swojego budżetu.Wówczas zrozumiecie ,że mniej niż zero.A z drugiej strony dowiedzcie się ile w tym czasie otrzymali podwyżek cen za opierdalanie się.Sitwa wie o co walczy.Koryta są najważniejsze.

Widzisz Zbychu Kaziu dlatego że nie rozumiecie takich prostych spraw to za waszych zadów panował nieład burdel i kredyty których niebyliscie w stanie spłacić. Przypomnijcie Jacka początki jak brakowało na podstawowe opłaty a teraz są inwestycje są pieniądze i jest płynności gminy

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem jakoś za Burkiem ale trzeba przyznać że inwestycje gminne trafione.teta znak dojdzie nowy stadion świetlica w ścienne to przed wyborami podbije ich szanse które teraz są duże. Jak nie będzie odpowiedniego kandydata to burek będzie miał 3 kadencję. Bo racina nie liczę rozniesie go w 1 tuze

Odnośnik do odpowiedzi
kasa PiSowska
2 minuty temu, Soltys napisał:

No właśnie poprzednie burki tylko kredytów nabrali a efektów brak. Wreszcie burek który mało gminnych pieniędzy wydał a dużo pozyskał. I o to chodzi w takich samorządach jak Ińsko czy inne tego typu gminy.

Burak ma kasiore od PiSowców, swoją przejada na wysokie pensje

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Prawdomówny napisał:

Nie jestem jakoś za Burkiem ale trzeba przyznać że inwestycje gminne trafione.teta znak dojdzie nowy stadion świetlica w ścienne to przed wyborami podbije ich szanse które teraz są duże. Jak nie będzie odpowiedniego kandydata to burek będzie miał 3 kadencję. Bo racina nie liczę rozniesie go w 1 tuze

Racinowski miał w budżecie 8 mln i więcej zrobił od Liwaka który ma 22 mln.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, kasa PiSowska napisał:

Burak ma kasiore od PiSowców, swoją przejada na wysokie pensje

Dla mnie mieszkańca gminy liczą się efekty. Skoro widzę efekty i żeby nie było moi znajomi którzy przyjeżdżają 1 w roku też są w szoku z pozyskanych funduszy na infestycje oraz z ich wykonania. Dla tego dla mnie jest ok

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, wyborca napisał:

Racinowski miał w budżecie 8 mln i więcej zrobił od Liwaka który ma 22 mln.

Ale ty jesteś ciemna masa. Teraz te 2w warte mniej niż 8 w czasach rządów twoich zbychu i racina. Po drugie jak tak liczysz to napisz ile kredytów zaciągnęła z Racinem a ile burek . Czekam na odpowiedź . Nie speniaj zbyszku

Odnośnik do odpowiedzi

Piękne te wszystkie inwestycje burmistrza. Nie ważne czy za pieniądze własne czy PiSu. Ważne że nasza gmina się zmienia. Ja czekam na inwestycje w szkole . Mam nadzieję że będzie też tak udana jak ryneczek wieża czy molo. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Wanda napisał:

Piękne te wszystkie inwestycje burmistrza. Nie ważne czy za pieniądze własne czy PiSu. Ważne że nasza gmina się zmienia. Ja czekam na inwestycje w szkole . Mam nadzieję że będzie też tak udana jak ryneczek wieża czy molo. 

O Wanda strzeliła w100. Tak jak mówisz a dopoi.ze ja jako aktywny sportowiec czekam na budowę nowego stadionu. To nasza wizytówka wiazd do Ińska 

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się inwestycje udane. Ale też mały kamyczek do ogródka burmistrza i radnych. Myślę że można zainwestować w choinkę sztuczna metalowa a nie takiego chabazia. Ale myśle że za rok będzie lepiej 

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Prawdomówny napisał:

Glopek to może ty jesteś. Najlepiej robić tak jak racin z Kazikiem i Zbychem nabrać kredytów i odjebac fuszerkę jak promenada albo świetlica w ciemniku. Prawidziwe pracowite samorządy poznać można po pozyskanych funduszach. W tych czasach liczy się inwestycja z jak najmniejszym wkładem 

No tak tak molo takie zrobiliście za 1mln że po roku dołożyliście kolejne 600 tys za deski i barierki.....dwie kadencję i świetlicy dalej nie ma w Ciemniku. Bo to wszystko fuszera o wieży widokowej nie wspominam.

8 minut temu, Widz napisał:

Dla mnie mieszkańca gminy liczą się efekty. Skoro widzę efekty i żeby nie było moi znajomi którzy przyjeżdżają 1 w roku też są w szoku z pozyskanych funduszy na infestycje oraz z ich wykonania. Dla tego dla mnie jest ok

Ty żabi tworku przyjezdny milcz. Tobie się wszystko podoba co związane z kopalnią.

8 minut temu, Wlodarz napisał:

Ale ty jesteś ciemna masa. Teraz te 2w warte mniej niż 8 w czasach rządów twoich zbychu i racina. Po drugie jak tak liczysz to napisz ile kredytów zaciągnęła z Racinem a ile burek . Czekam na odpowiedź . Nie speniaj zbyszku

Na prawdę? Ale Racin nie robił drogi powiatowej za gminne pieniądze i nie robił jako gmina drogi dla żwirków. Jak na razie to wy tylko przejadacie kasę gminną a inwestycje to nie te na potrzebne a te które bierzecie w darze od byle kogo bo inne samorządy nie chciały.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Widz napisał:

Dla mnie mieszkańca gminy liczą się efekty. Skoro widzę efekty i żeby nie było moi znajomi którzy przyjeżdżają 1 w roku też są w szoku z pozyskanych funduszy na infestycje oraz z ich wykonania. Dla tego dla mnie jest ok

Tak jest są w szoku tu masz rację bo nie może być inaczej.  Przepadek 125 tyś. dopłaty do Targowiska, spierdol.na świetlica w Czertyniu gdzie wypłacono środki za nie wykonane roboty, opóźniona o ponad rok naprawa drogi w Ściennem, skandal z naprawą mola i wieży widokowej, samowolka budowlana na drogach powiatu i Koszalina, świetlica w Ściennem ect,ect. Środki "pozyskane" na papierze i kartonikach leżą i leżeć będą w Brukseli mimo że buraki już nie krzyczą ***** *** a liżą odbyty szałabawkom i im podobnym.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Prawdomówny napisał:

Zbychu świecie w ciemniku to ty z Racinem zjebaliscie 

No dokładnie. A powiedz jak racin z***** sprawę z budowa świetlicy że Jacek w sądzie kupę lat walczył i dzięki Bogu że wygrał. Racin że zbychem. By przejebali 1ml zlotowek

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Zgred napisał:

Otworzyliście mendy przebrzdłe żwirownię i to was zatopi ! Zbychu wam nie odpuści  już jedziecie z tym koksem !

Zbychu jest mądry za klawiatury a w cztery oczy to zwykły tchóRz . Taka jest prawda o działaniach  łysego zbycha.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...