Skocz do zawartości

Liwak w grudniu otwiera kopalnię w Ińsku


Łopata

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Pola napisał:

Mamy w Ińsku dużo głupków i nienawiści.To straszne jakich mamy gospodarzy i  radnych.P.burmistrzu ogarnij pan swoich ludzi.

Burmistrz tego nie zrobi. Rozwałka wszystkiego to jego pasja.

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Tadeusz że napisał:

Taką mamy władzę,że nie popusci,jak tam jest większość Ukraińców z pochodzenia,to czego my Inszczanie możemy się po nich spodziewać 

Zbyszek a to nie jest mowa nienawiści ??

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Scienne napisał:

Włodek jak przyjdziesz do mnie po głosy to na kołach wylecisz z mojego domu albo cię psem posZczuje 

Tak jest. Lenser jeden nic nie zrobił w tej kadencji dla nas. Tylko pluje na innych radnych i mieszkańców . Jak by mógł to by na stojąco zbychowi opitolil 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Wiedza napisał:

Zamiast zająć się praca dla dobra swoich wyborców to jeżdżą i zdjęcia robią . Halo burmistrz zabrać im diety jak tak lubią fotografować to niech profesje zmienia 

Tak jest całkiem ich odwołać z rady . I wtedy sam się zrobi porządek. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Pola napisał:

Mamy w Ińsku dużo głupków i nienawiści.To straszne jakich mamy gospodarzy i  radnych.P.burmistrzu ogarnij pan swoich ludzi.

 

26 minut temu, Tola napisał:

Burmistrz tego nie zrobi. Rozwałka wszystkiego to jego pasja.

Pan Racinowski już dawno by to ukrócił, ale Racinowski ma jaja w przeciwieństwie do Liwaka.

Odnośnik do odpowiedzi
Burek nie pisal
2 minuty temu, Gośka napisał:

Ty mały hujku w ząbek czesany wszystko robisz żeby zostać Burkiem ,wes się do pracy ,odpocznij ,bo poniedziałek tuż tuż.Bedzesz niewyspany jak zwykle .

Kazik to ja a nie burek . Twój największy wróg. Ty menddo . Krzyż ci 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...