Skocz do zawartości

Liwak w grudniu otwiera kopalnię w Ińsku


Łopata

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Iza napisał:

No super sprawa. Panie burmistrzu prosimy o więcej takich inicjatyw

Liwak żwirownię otworzył, kopary,spychacze tuż za bioetanolem pełną parą fedrują a wy buraczane pieski, ściemniacie tu o jakimś zasra+nym kiermaszu. Toż to gnój pod pachy.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, żwir napisał:

Liwak żwirownię otworzył, kopary,spychacze tuż za bioetanolem pełną parą fedrują a wy buraczane pieski, ściemniacie tu o jakimś zasra+nym kiermaszu. Toż to gnój pod pachy.

Weź spierdalaj bo już rzygać się chce, ciągle żwirownia, spychy i h** wie jeszcze co, robi coś to źle. Zasrany to jesteś Ty pajacu masz problem to zgłoś to do Prokuratury. 

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Damian napisał:

Weź spierdalaj bo już rzygać się chce, ciągle żwirownia, spychy i h** wie jeszcze co, robi coś to źle. Zasrany to jesteś Ty pajacu masz problem to zgłoś to do Prokuratury. 

To rzygaj buraczany psie, albo Liwakowi odbyt wyliż. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gość napisał:

Co ty myślisz że tylko Ińsko Plus ma głęboko w doopie ciebie i twojego burka ?

Nie podawać się za Ińsko plus. My szanujemy burka i jego inwestycje ale ojebal nas na stołki .będzie wojna

 

Odnośnik do odpowiedzi

Na rynku odbywa się kiermasz ,byłam i bardzo bacznie patrzyłam ,burmistrz  chytrus ze swoją świta nie za bardzo ochoczo kupował ,widać było że sknerusem jest.Malo chłop zarabia .A gdzie jego radni ,czego nie było tych kapuścianych główek.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Mieszkanka napisał:

Na rynku odbywa się kiermasz ,byłam i bardzo bacznie patrzyłam ,burmistrz  chytrus ze swoją świta nie za bardzo ochoczo kupował ,widać było że sknerusem jest.Malo chłop zarabia .A gdzie jego radni ,czego nie było tych kapuścianych główek.

 

 

I to jest wierutne kłamstwo ponieważ u nas na naszym stanowisku Jacek zostawił 110 złotych. Tak właśnie rodzą się plotki 

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Gosia napisał:

I to jest wierutne kłamstwo ponieważ u nas na naszym stanowisku Jacek zostawił 110 złotych. Tak właśnie rodzą się plotki 

 Przecież najwięcej ryczą ci, co nic nie dają. A pomawiają ci co nic nie robią. Wiadomo o kogo chodzi 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...