Skocz do zawartości

Liwak w grudniu otwiera kopalnię w Ińsku


Łopata

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Gość napisał:

Honor? Odwołali Mazurka powiedział że poddaje się decyzji rady,po czym poleciał do sądu. 

Wygrał w sądzie? Wygrał. Mnie zastanawia jak można było odwołać kogoś z funkcji przewodniczącego naruszając procedurę odwoławczą. Trzeba być wyjątkowym pustakiem żeby takiego wyczynu dokonać.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Znajomka napisał:

Jestem za P.Zbigniewem,widać że facet ma jaja i nie boi się burków .Dobrze niech  zobaczą ,że tak nie wolno traktować ludzi.Gdzie ich honor ,gdzie ich godność,czy tak trudno szanować kolegów z rady .Jeden nauczyciel i nie zna takiego słowa jak szanowanie ,to jak on uczył nasze pociechy,o tym drugim  to wiadomo że nie potrafi dać drugiemu szacunku.Matce , ojcu nie potrafi dać.

Co Zbyszek ma jaja. Gdyby je miał to nie pisalby tu tych bredni ale powiedział to prosto w twarz. Ale on jest tylko mocny za ścianą a twarzą w twarz to zwykły łysy tchórz 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Wlodarz napisał:

No Zbyszek to kanalia jego dni w radzie są policzone zresztą jak Kazika co przegrał w sądzie. Wiem że Kuba działa w tym temacie. Ińsko będzie dobrze. A ty Kuba rob to o czym rozmawialiśmy 

A Kubę to odwołał Michał. Nasyłał mu kontrole, grzebał w papierach, gnębił i nachodził bo Kuba był lepszy od Michała

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Karate napisał:

Ooo to medy. Zbychu dziad  i meda. Kazik zwykły pantofel co stara go napierdala po ryju , Włodek czerwony indor co dziki strzela na lewo. 

Ooo to się ekipa trafiła. Zbychu z włodkiem to jak flip i Flap a znowu Kazik że zbychem to jak pink i mózg. A Włodek z Kaziem to jak ci. Filmu głupi i glupszy

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...