Skocz do zawartości

Liwak w grudniu otwiera kopalnię w Ińsku


Łopata

Rekomendowane odpowiedzi

Liwak z Kupką nie mają kręgosłupa moralnego. jeden wielokrotny mąż, kochanek i pijak, do tego krwiopijca i wykorzystywacz. Kupka to jakiś bydlat z dzungli wychowany przez goryle. Obaj wykazują wszelkie oznali zezwierzęcenia. Prze te 1,5 roku co im zostało zniszczą Ińsko i zostawią nam żwirownię, a jaka ona piekna to przekonacie sie niebawem.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Glos napisał:

Ja na niego nie oddam głosu. On jak moje dziecko uczył śpiewać to brał pieniądze grube za naukę. A teraz niby wielki zasłużony dla inska

Trzeba to zgłosić. Może się nieprzedawnilo .w ramach szkoły uczył dzieci brał pieniądze od dyrka i jeszcze rodziców kasował . Menda 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Elektorat napisał:

No Kazik ma emeryturę a jak go z kina za nieróbstwo wywalili to buntował radnych żeby Kubę wywalić. Dobrze że przegrał w sądzie i go wywala z radnym chyba że nie wróci że szpitala

Michał jesteś bydle żeby takie rzeczy wypisywać o człowieku co walczy o życie w szpitalu. Hańbisz swój urząd

Odnośnik do odpowiedzi
To jakiś jakąś

Nikt P. Kazimierza nie wywalił ,skończyła mu się poprostu umowa.Jego pracę wszyscy widzieli,bo to co robił to pokazywał iial duże osiągnięcia np zdziwi i młodzieżą.Teraz odpoczywana zasłużonej emeryturze.I możecie mu naskoczyć. 

Odnośnik do odpowiedzi

T

1 minutę temu, To jakiś jakąś napisał:

Nikt P. Kazimierza nie wywalił ,skończyła mu się poprostu umowa.Jego pracę wszyscy widzieli,bo to co robił to pokazywał iial duże osiągnięcia np zdziwi i młodzieżą.Teraz odpoczywana zasłużonej emeryturze.I możecie mu naskoczyć. 

On za to co robił nie powinien otrzymać emerytury. A z tego co wiem to z kina wyleciał z hukiem 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, To jakiś jakąś napisał:

Nikt P. Kazimierza nie wywalił ,skończyła mu się poprostu umowa.Jego pracę wszyscy widzieli,bo to co robił to pokazywał iial duże osiągnięcia np zdziwi i młodzieżą.Teraz odpoczywana zasłużonej emeryturze.I możecie mu naskoczyć. 

Co on robił . Nauki jak za czasu PRL-u . Żenada . Gościu ani słuchu podrzędnego nie miał grać na żadnym instrumencie nie potrafi do dnia dzisiejszego. Wielki nauczyciel muzyki. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Rosadek napisał:

Dokładnie to za kadencji Kazika kino i kultura upadła w Ińsku. Nic się nie działo. On tam siedział i nic nie robil

Teraz jest dużo pracy  macie w kinie jedzenie picie kawy, pierdolenie i kultura ok.Ty gawronie opamiętaj się..głupi byłeś i głupi jesteś , przypomnij jak źle traktowałem Moroza ,co ci zrobił,wypitoliles wybitnego muzyka,w zamian na przjeles beznadziejna kuzynkę .

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...