Skocz do zawartości

Liwak w grudniu otwiera kopalnię w Ińsku


Łopata

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Gosia napisał:

I to jest wierutne kłamstwo ponieważ u nas na naszym stanowisku Jacek zostawił 110 złotych. Tak właśnie rodzą się plotki 

Gosia a te 110 zł co on u ciebie wydał to skąd on wziął ? Z naszych podatków pensję dostaje,czyli oddał to co nam zabrał.

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie radni burmistrza są w takiej świetniej akcji jak akcja na ryneczku nie biorą udziału,mało im dał burmistrz diet.Gdzie Jurus chtrusek ,,Geniu, diabełki,Dolcioi reszta chytruskow..i Małgorzatka itd.

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Widz z boku napisał:

A gdzie radni burmistrza są w takiej świetniej akcji jak akcja na ryneczku nie biorą udziału,mało im dał burmistrz diet.Gdzie Jurus chtrusek ,,Geniu, diabełki,Dolcioi reszta chytruskow..i Małgorzatka itd.

Człowieku widać że nie byłeś na rynku. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Ala napisał:

Ja też byłam, kiermasz spoko, dużo klientów i sprzedawców. Ale nie ma stołów, nie ma gdzie towaru zaprezentować i sprzedawać . 

 

 

Jakoś wczoraj nie słyszałem żadnych uwag co do braku stołów 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Edek napisał:

Ja jestem codziennie na ryneczku i nikomu to nie przeszkadza . Teraz taka moda. Super rynek . Gratulacje dla włodarzy 

Edek porozmawiaj z tymi co tam handlują i za ten handel na polbruku, muszą zrobić opłatę do Urzędu! Oni ci powiedzą jaka to moda. To jest "moda" na fuszerkę, nieudolność w naszej Gminie. Podobne Targowiska są w Resku i Choszcznie, jedź Edward i zobacz. 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem codziennie na ryneczku i nikomu to nie przeszkadza . Teraz taka moda. Super rynek . Gratulacje dla włodarzy 

Też jestem często, ale władza to jednak jest bardziej uparta od osła.90% osób chciałoby stoły,a władza mówi nie, bo nie. Nie muszą stać wszędzie,ale4-6 wystarczyłoby. Wiadomo do jakiej grupy osób należysz, że brak stołów  uważasz za trendy.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Ala napisał:

Ja też byłam, kiermasz spoko, dużo klientów i sprzedawców. Ale nie ma stołów, nie ma gdzie towaru zaprezentować i sprzedawać . 

 

 

Masz rację nie ma stołów ,nie ma światła od lata w kiblu,i uważają że jest ok .Durny brzydal pomarszczony dlablowi to się podoba.Ok była impreza wyszła nieźle ,co do pracowników kina to powinni zatrudnić się do handlu ,bo im ta praca lepiej wychodzi niż kultura w kinie .

Odnośnik do odpowiedzi

Ej wy dwaj burmistrzowie wielcy mądrzy ,idź do kibla i wyciąg fujarę i ewylej się po ciemniaku ,zobacz gdzie nalalesJa można w takim miejscu nie mieć tak długa światła i stołów i głupoty gadać ,że handlarze mnie potrzebują.

 

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Babeczka napisał:

Ej wy dwaj burmistrzowie wielcy mądrzy ,idź do kibla i wyciąg fujarę i ewylej się po ciemniaku ,zobacz gdzie nalalesJa można w takim miejscu nie mieć tak długa światła i stołów i głupoty gadać ,że handlarze mnie potrzebują.

 

Kazik to nie to nic nie pasuje w tym Ińsku . Robili promenadę na h**, robili wieże na h** robili molo na h**. To nie nic nie odpowiada w tym miasteczku.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Soltys napisał:

Kazik to nie to nic nie pasuje w tym Ińsku . Robili promenadę na h**, robili wieże na h** robili molo na h**. To nie nic nie odpowiada w tym miasteczku.

Akurat promenada super, wieża też, a i molo z częstymi problemami też mi odpowiada, jednak ryneczek bez stołów i światła w kibelku niekoniecznie. A tobie odpowiada?

Odnośnik do odpowiedzi

Strzelasz jak z karabinu to ten pisze to ten ,cz masz pewność że to ten ,ja bym nie była taka pewna .Jak zwykle wszystka pod twoją nutkę ma być .Ja ci powiem że tutaj nie wiemy kto pisze ,ale wiemy co piszą i co się komu nie podoba.

 

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, Babeczka napisał:

 

 

1 minutę temu, Edek napisał:

Myślę że nie wszystko w Ińsku poszlo po myśli władz. Ale bez przesady jest też kawał dobrze wykonanej roboty.

Wrescie jakieś metodyczne pisanek a nie tylko mowa nienawiści ze strony członków i SKO plus. Brawo. Czasami krytyka może być napisana w sposób normalny akveptowalny

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Magda napisał:

Strzelasz jak z karabinu to ten pisze to ten ,cz masz pewność że to ten ,ja bym nie była taka pewna .Jak zwykle wszystka pod twoją nutkę ma być .Ja ci powiem że tutaj nie wiemy kto pisze ,ale wiemy co piszą i co się komu nie podoba.

 

Kaziu myślę że nikt nie strzela . Cofnij się troszeczkę wstecz 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...