Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

mylisz się oni są przekonani , że wyrządzają nam mieszkańcom niesamowitą przysługę tak daleko odbiegli od rzeczywistości i wraz z nimi radni , którzy się sprzedali za marne diety

Odnośnik do odpowiedzi

mylisz się oni są przekonani , że wyrządzają nam mieszkańcom niesamowitą przysługę tak daleko odbiegli od rzeczywistości i wraz z nimi radni , którzy się sprzedali za marne diety

Cudownie a ludzie pójdą na wybory i znów wybiorą nierobów. jest ok!

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież teraz wygra Włodek! Już spiskuje znowu. Wszędzie jego pełno jak smród na gaciach siedzi. Włodku nie zauważasz że mamy wiele innych spraw do załatwienia. Ty jak dostaniesz materiały na komisje i sesję jak zwykle nie będziesz wiedział co z czym i dlaczego. To już wasza opozycji natura. Co wy ciecie jesteście. Zobaczymy czym teraz was zainteresujemy. Nie próbuj też aranżu, że jak na swoim portalowym śmietniku nie piszesz to my śpimy. Pamiętaj -licho nie śpi!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

dobrze to określiłeś "licho nie śpi" potwierdzasz hipotezę, że jesteście g... warci ty twoi koledzy i koleżanki z IFS-u oraz buraczek Racinowski ze swoim zastępcom

Za to wy jesteście pomazańcy których należy się bać. Opętani fanatycy.

Odnośnik do odpowiedzi

my mamy od lat WARCHOLSTWO u władzy , ludzie którzy ten system popierają nie chcą zmian gdyż się ich boją . Lepiej siedzieć w tym smrodzie i brudzie dalej , kasować diety , a na pytania odpowiadać ; jakoś to będzie my działamy ...

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież ty też siedzisz i dietę kasujesz. Tobie nie wstyd, że ty też kasujesz i na nic wpływu nie masz? zrób coś nierobie, żeby ludzie właśnie chcieli zmienić coś wokół siebie i żeby im się chciało.

Odnośnik do odpowiedzi

mylisz się , ja pracuję na takich darmozjadów i łajdaków jak ty

A może to ja pracuję na takich chamów z opozycji żeby sobie atrakcje robili moim kosztem. Może wy te tak zwane michały te duże i te małe przestaną prywatę urzadzać kosztem podatnika takiego jak ja. Pokaż co ty robisz to ja cię ocenię. Inaczej jesteś buc i darmozjad jak wszyscy.

Odnośnik do odpowiedzi

tak wy wszyscy jesteście pracusie to widać po gminie , jedno co mogę ci pokazać aby zaspokoić twoje naiwniactwo to to ,że pracujemy intensywnie nad wyborami , mam nadzieję że teraz burakowi się nie uda z tym dok. który zamieścił tylko w połowie i my mamy coś nowego do publikacji , ale wszystko w swoją porę UBecy :D

Odnośnik do odpowiedzi

A może to ja pracuję na takich chamów z opozycji żeby sobie atrakcje robili moim kosztem. Może wy te tak zwane michały te duże i te małe przestaną prywatę urzadzać kosztem podatnika takiego jak ja. Pokaż co ty robisz to ja cię ocenię. Inaczej jesteś buc i darmozjad jak wszyscy.

Znowu biurokraci zajmują się głupotami zamiast pracować dla dobra lokalnej społeczności. Jeśli ci chodzi o tę opozycje to to nietrudno wydedukować, że Jacek jest w szkole, Michał na studiach, a Szafrana dzisiaj widziałem w szpitalu na Wojska Polskiego, ale ty jesteś za tępy, żeby to wiedzieć. Twoja głupota nie pozwala ci również zrozumieć, że w opozycji jest całe Ińsko, tylko nieliczni cię popierają, bo mają z tego poparcia wymierne korzyści.

Odnośnik do odpowiedzi

tak wy wszyscy jesteście pracusie to widać po gminie , jedno co mogę ci pokazać aby zaspokoić twoje naiwniactwo to to ,że pracujemy intensywnie nad wyborami , mam nadzieję że teraz burakowi się nie uda z tym dok. który zamieścił tylko w połowie i my mamy coś nowego do publikacji , ale wszystko w swoją porę UBecy :D

Tak michałki macie dokumenty i inne materiały. Jednocześnie pracujecie, studiujecie, chorujecie a nienawiści macie tyle że starczy dla wielu.

Odnośnik do odpowiedzi

znasz te kartki ? że wiesz co zawierają SBeku lub ty jego sługusie , ciąga ciebie tyle lat za sobą jak adiutanta i pucybuta od brudnej roboty to rzeczywiście musisz wiedzieć , co twój pan i władca ma w papierach

Odnośnik do odpowiedzi

znasz te kartki ? że wiesz co zawierają SBeku lub ty jego sługusie , ciąga ciebie tyle lat za sobą jak adiutanta i pucybuta od brudnej roboty to rzeczywiście musisz wiedzieć , co twój pan i władca ma w papierach

Wiem i żadnych rewelacji tam nie ma. Jak chcesz zrobić szum medialny smrodzie to już. Tylko że my też dotrzemy do papierów o włodku bo o twojej mamuśce już tu wystarczająco napisano. Jacek też pięknej przeszłości nie ma. Rozliczcie siebie gnoje a potem innych.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...