Skocz do zawartości

Czy jesteś za powstaniem kopalni kruszyw SKSM w pobliżu Ińska  

8 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Proszę nie zmieniać tematu i nie wyjeżdżać tu ze śląskiem bo tu jest westpommern. Ja chcę cię dowiedzieć kto był na zebraniach na wsiach z ramienia Komitetu. Sama idea to za mało, ja chcę wiedzieć kto osobiście angażuje się przeciw żwirowni. Michał napisz to wtreszcie!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcieć łajzo to ty możesz.Naucz się pisać poprawnie jak chcesz szpanować językiem niemieckim. Sprawdź jeszcze raz w słowniku.Bo napisanie ci tego niczego nie zmieni.Przecież nic nie stoi na przeszkodzie zapytać u swego źródła(sołtysi).Michała zostaw w spokoju.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Referendum im się "wali" to są wkur....i na wszystkich. A komitet, prezydium czy jak ich zwał, nie ma czym się chwalić !!Na wioskach miały walić tłumy, spragnionych wiedzy o katastrofie ekologicznej a nawet sołtysi tych bzdetów nie chcą kurtuazyjnie słuchać. A na spotkaniu w mieście czeka ich niespodzianka.......?????

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niespodzianką jest ogromna głupota ludzi ,że pozwalają się tak zniewalać przez garstkę cwaniaków, nieudaczników i dbających tylko o swój nos gęgaczy.Słusznie mieszkańcy zaufajcie tym co was okłamali, oszukali a ziońcie nienawiścią do zwykłych mieszkańców którzy chcą dobra wspólnoty gminnej.Faktem jest,że komitet to osoby bez jaj! Ja bynajmniej nic nie widzę żeby coś się działo.Pustki w Ińsku i na wioskach.Nie widać plakatów a jak są to poobrywane i nie czytelne takie fakty.Miały być ulotki dla każdego ale ja nic nie dostałem.Na czekanie nie mam czasu i nie wiem czy mnie przekonają i czym?Na pewno nie zrobi tego Pan Manske bo widziałem go w poniedziałek późno po południu z Burmistrzem pod gminą.To co tam ustalał? Na Wisoli też był bo czytałem tu na forum.Komitecie w ktorą stronę gra wasz przewodniczący?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na takich głupców jak żwirownia i jemu podobni można się denerwować. Wszak oni stanowią najgłupszą część władzy a do tego wpuszczają w maliny całe gminne społeczeństwo.To nie tylko będą cierpieć zwolennicy referendum lecz przede wszystkim wy burkowi idioci.Jeżeli ludzie się takich kłamców zlękną , to świadczy ,że zasługują na piekło żwirowni przynajmniej na sto lat.Tylko czy warto za głupie 600 tys. zł niszczyć całą gminę??? Czy nieudolność burmistrza ma się odbić na życiu wszystkich??? Mam nadzieję ,że rozum wskaże im drogę. A opluwanie tych co odważyli się przeciwstawić głupocie władzy wcale nie świadczy o waszej mądrości. To zacietrzewienie czerwonego buraka , który wpędził gminę w takie gówno, przepraszam chce wpędzić, dowodzi że nie ma zielonego pojęcia o budżecie ,jego utrzymaniu i rozwoju.Jak ktoś się na takich sprawach nie zna, to lepiej niech wróci do traktora.Bo gmina to więcej niż tylko pensja,to umiejętność pozyskiwania pieniędzy, której pomimo 5 lat rządzenia ta grupa nie posiada.Zadłużenie rośnie i będzie rosło,tym bardziej,że żwirowni już nie ma pod Storkowem.Przeniosła się do gminy Węgorzyno, tutaj zostawiają tylko zgliszcza i poniszczone drogi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupia "władzo" znów zmierzasz to swego celu? Śmiało cwelu zapytaj się o tę osobę co cię interesuje?Pomiocie twoja głupota cię zgubi.Nawet się nie spostrzeżesz kiedy? Czujesz się taki pewny.Michał ta dyskusja do niczego nie prowadzi pomiot nie umie i nie wie co to dyskusja.Bo inaczej przyszedł by na spotkanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...