Skocz do zawartości

Czy jesteś za powstaniem kopalni kruszyw SKSM w pobliżu Ińska  

8 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

żwirownia - czy raczej ( władza ) Ty powinieneś nazywać się komisarz ludowy bo straszysz jak za bezpieki , ale tobie to nic nowego łajzo jedna ze śląska .

Odnośnie urzędu skarbowego , rozwiązanie jest proste i zgodne z prawem .

Po referendum przenosi się ponownie do miejsca wcześniejszego zameldowania .

Natomiast ten z bezpieki zrobi tylko durną minę ................

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie jak nazwać tych ludzi co rządzą przeciwko nam , okłamują , nakręcają sobie układy , utrudniają załatwianie najdrobniejszych spraw w tym Urzędzie Gminy , jak nazwać tą grupę która im przyklaskuje ? jak nazwać tych którzy zmarnowali i ukradli nam tyle lat z rozwoju gminy ? i wreście jak nazwać to co oni nazywają pracą dla społeczności ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli MY to przeciwnicy żwirowni to Wy zwolennicy! Coś słabo kumasz i dlatego od lat mamy stagnację tej pięknej, cichej i wymarłej gminie.

Ta cicha i wymarła gmina ma zwolenników ze Szczecina, którzy jak sądzę, wolą, by żwirowni tu nie było.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale co to ma być? Ja byłem, jestem i będę przeciwny żwirowni bo mam ku temu podstawy. Zagłosuje tak jak uważam a nie jak ktoś mi każe głosować. Jak ludzie zagłosują za żwirownią to niech ona będzie bo tak zadecydował lud ale potem jak się domy będą sypały a wszystkie wsie dostaną środkowego palca do oblizania bo nie mają pieniędzy to nie lećcie do inicjatorów referendum i nie proście o pomoc. Aha i nie próbujcie robić wspólnego frontu odnośnie żwirowni.

Od kiedy to zwolennicy żwirowni są tacy chętni do rozmowy? Z Wami nie ma rozmowy bo Wy już jesteście wszyscy ustawieni. Dziękuję, nie mamy o czym rozmawiać. Życzę miłej nocy a imbecyla, który będzie coś próbował spłodzić żeby mi się naprzykrzyć, informuję, że mam to w poważaniu.

Pozdrawiam Edward Eligiusz Nożycoręki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie niestety niektórzy mnie oskarżali o wpisy na temat Linówka. Byłem na uczelni i nie mogłem narzekać na świetlice w wymienionych miejscowościach. Jeżeli chodzi o obraźliwe teksty na temat kogokolwiek chciałbym aby wszyscy wiedzieli, że grupa inicjatywna odsuwa się od jakich kol wiek obraźliwych tekstów Nikt z nas nie chce nikogo obrażać. A co do przyjezdnych i urzędu skarbowego dziękuje burmistrzowi, że wziął udział w dyskusji na forum bo ten temat był dzisiaj przedmiotem dyskusji z burmistrzem i grupą inicjatywną. Brawo dla burmistrza, że udziela się na forum.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Michał Twoje tłumaczenie jest niewystarczające, obraźliwe wpisy o Ściennym i Linówku pojawiły się po waszych zebraniach i wpisów mógł dokonać ktoś, kto tam był, głównym podejrzanym jest ktoś z komitetu, a odpowiedzialnym jest organizator. Jest bardzo nieładnie, że takie wpisy się pojawiły, zrobiła to wredna osoba. Udostępniono wam świetlice, a wy im odpłacacie w taki wredny sposób to już jest przegięcie i jest to dla was minus długości papieru toaletowego. Bardzo wątpię, czy ktoś kiedykolwiek odważy się jeszcze kiedyś wpuścić was do świetlicy. Powinniście jak najszybciej sprawę wyjaśnić, wpisy usunąć, a sołtysów i mieszkańców Ściennego i Linówka przeprosić, Trzeba z honorem wyjść z tej przykrej sytuacji, ale czy wy to potraficie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, bo albo ja nie znam języka polskiego albo ktoś nie wie co to jest obraźliwy wpis. Poza tym skoro dla Ciebie Michał to jest również obraźliwe to przepraszam bardzo ale dajcie sobie spokój z Waszą inicjatywą. Wygląda na to, że jecie gminnym włodarzom tak samo z łapki jak radni burmistrzowi. Zdajecie sobie w ogóle sprawę z tego o co walczycie? Przypomnę Ci bo chyba zapomniałeś: Walczycie o to żeby nie powstała żwirownia w pobliżu Ińska. Takie lizanie się po jajach Wam nic nie da. Jeżeli wy bazujecie na tym co Wam burmistrz czy inni dadzą to śmiać mi się chce. Gdzie jest Wasze zaangażowanie? Z prochu powstało i w proch, ekhm, żwir się zamieniło? Powiedz mi Michał gdzie coś obraźliwego się pojawiło w tych wypowiedziach bo chyba nie powiesz mi, że wypominanie etykiety to dla Ciebie coś obraźliwego icon_rolleyes.gif ?

No i oczywiście pochwała dla osoby/osób, które dodały te wpisy tam. Sztuka hiperbolizacji, ironii i sarkazmu opanowana na poziomie mistrzowskim :lol:!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wam się podobać czy też nie ale chodzi o sprawę a nie o to, żeby obrażać innych. Udostępnili bo mieli obowiązek to fakt, ale ja nie będę brał udziału w dyskusjach mających na celu kłótnie. NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ABYŚMY SZANOWALI SIĘ WZAJEMNIE I JEŻELI KTOŚ MA INNE ZDANIE TO MA DO TEGO PRAWO!!! SZACUNEK DO SIEBIE JEST NAJWAŻNIEJSZY!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może wam się podobać czy też nie ale chodzi o sprawę a nie o to, żeby obrażać innych. Udostępnili bo mieli obowiązek to fakt, ale ja nie będę brał udziału w dyskusjach mających na celu kłótnie. NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ABYŚMY SZANOWALI SIĘ WZAJEMNIE I JEŻELI KTOŚ MA INNE ZDANIE TO MA DO TEGO PRAWO!!! SZACUNEK DO SIEBIE JEST NAJWAŻNIEJSZY!!!

Pytam się więc gdzie jest coś obraźliwego napisane. Nie ma i o to mi chodziło. Dobrze jest utrzymywać konwenanse kulturowe ale z tego co widzę ktoś wyraźnie próbuje manipulować tym co jest napisane. A jeżeli sam mówisz, że mieli obowiązek udostępnić miejsce do prezentacji to tym bardziej nie rozumiem tego, że ocenianie jest źle odbierane.

Niech ktoś nie przesadza z tą "obraźliwością" bo to się zaczyna robić podejrzane. A dobrze wiemy, że domysły są złe.

Ja szanuje czyjeś zdanie ale tylko jeżeli to nie podchodzi pod chorobliwą pedanterię. A tutaj mamy niestety z takim przypadkiem do czynienia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie prostym językiem! Chodzi pewnie o to, że w świetlicach było zimno.Czy sołtysi którzy wiedzieli wcześniej o spotkaniu w poszczególnych wioskach nie mogli uprzedzić o tym że tam nic nie działa i trzeba się samemu zagospodarować?Oczywiste jest, że brak sołtysów było niegrzecznością.Chyba naturalne jest, że jak goście przyjeżdżają to gospodarz jest w domu.Co było obraźliwego w stwierdzeniu"dziękujemy sołtysom i Burmistrzowi" niech ten cep co żąda jakiś przeprosin się goni.Skoczek masz rację ten co najwięcej tu pyszczył teraz sporządniał i pod innym nikie drąży temat który już dawno za nami.Wiadomo który radny zawsze bez uzasadnienia nadaje bez sensu.Kto był na ostatniej sesji wie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie rozumiecie którym wpisem obrażono sołtysów i mieszkańców wiosek to jesteście cymbałami! A cymbał może wygrać referendum tylko na cymbałkach!

To idź zagraj w takcie dyktowanym przez radnych i burmistrza. W końcu też chcecie wygrać a to co napisałeś działa w dwie strony. CYMBALE.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...