Skocz do zawartości

Czy jesteś za powstaniem kopalni kruszyw SKSM w pobliżu Ińska  

8 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pan traktor nigdy nie myślał. Od kiedy traktorzysta może gospodarować gminą i jej majątkiem?

Z całym szacunkiem ale każdy ma swoje miejsce w życiu i tego się trzymajmy.

Wiadomo bowiem, że traktorzysta nigdy nie zrozumie, że są procedury, inwestycje ale przede wszystkim ludzie dla których wszystko robi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 302
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie wysilaj się nawet... Równie dobrze możesz się rozpędzić i przypier#olić w ścianę w nadziei, że coś to zmieni. Ten człowiek myśli, że jest lepszy od każdego innego a nie dość, że jest głupi to jeszcze kłamie i straszy!! To trzeba podkreślać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w tej gminie się utarło, że burmistrz i radni tylko decydują o naszym losie? Przecież jeśli by tak było to nie było by ustaw a w nich przewidzianych możliwości dla mieszkańców zrobienia referendum! Co za głupia władza? Myślicie, że tu tylko ciemnogród mieszka? Ludzie coraz bardziej swiatli i wykształceni.Przypisywanie mądrości tylko jednemu mieszkańcowi mnie obraża.Jestem przeciw żwirowni i nikt mnie nie musiał do tego przekonywać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...