Skocz do zawartości

Czy jesteś za powstaniem kopalni kruszyw SKSM w pobliżu Ińska  

8 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Panie inspektor od wszystkich zjedzonych rozumów komu jeszcze jako koleś zrobiłeś plan?Z tego co ja się orientuję to ostatni plan był za komuny.Za to teraz wysyp planów!!!! Za to w takich miejscach, że tylko koledzy ze żwirowni je zagospodarują.wszystko z widokiem na starą albo nową żwirownię :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak gmina robiła dla ciebie i twoich kumpli plan to też pytałeś kto za to zapłaci? Ty cymbale!!!!!!

Ty tępy kutafonie to wasz obowiązek jest a nie przywilej czy łaska spływająca na mieszkańców! Przestań pieprzyć i pracuj, wole gminny! :lol: :lol: :lol:

Panie inspektor od wszystkich zjedzonych rozumów komu jeszcze jako koleś zrobiłeś plan?Z tego co ja się orientuję to ostatni plan był za komuny.Za to teraz wysyp planów!!!! Za to w takich miejscach, że tylko koledzy ze żwirowni je zagospodarują.wszystko z widokiem na starą albo nową żwirownię :lol: :lol: :lol:
.

Może ktoś nie DOPATRZYŁ albo nie WSKAZAŁ tego co ma być :D :D :D. Wiesz, czasami okiem się nie sięga wszystkich horyzontów a palcem nie wypada w publice wskazać co i jak :D :D :D.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie sie ciagle inicjatorow ze to zle ze tamto zle a co Wy robicie drodzy mieszkancy zeby tej zwirowni nie bylo?? Ciagle tylko slychac zle pytanie referendalne nie ma plakatow ulotek... oczywiscie najlepiej skamlec i nic nie robic pamietajcie! Bledow nie popelnia ten co nic nie robi! Mimo wszystko mam nadzieje ze 6 listopada Pan Burmistrz i jego swita dostana pstryczka w nos...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak gmina robiła dla ciebie i twoich kumpli plan to też pytałeś kto za to zapłaci? Ty cymbale!!!!!!

Pudło dla mnie plan może nie być.Ja nic nie posiadam i jestem wolnym ptakiem.Ale dla gminy to zagłada bo się niestety rozwija w odwrotnym kierunku czyli? Stagnacja albo twój ulubiony hit przemysł.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda jedynie powstawały plany na Gryfskand i Bioetanol tam Kudła szybko załatwił procedury. Ten preceder z rozwojem w kierunku przemysłowym to nic innego jak machlojka tego pana.Nikomu tu niestety oczu mydlić nie musi, że ktoś sobie plan zrobił.Ińsko to dzięki niemu bezład przestrzenny.Tylko gdzie są burmistrzowie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kochani, Pan Burmistrz przecież dba o naturę w naszym ińsku.

Wszędzie mamy zarośnięte wszystko, stare drzewa się łamią, mamy bioetanol i spalarnie. To jest piękna kolebka natury! Żwirownia na pewno pomoże w utrzymaniu przepięknego krajobrazu ińskiego. Turyście na ten przykład będę mogli chodzić z chustami żeby wczuć się w klimat tajemniczej pustyni w którą zamieni się Ińsko po utworzeniu żwirowni. Oprócz tego będą mogli podziwiać wyścigi załadowanych ciężarówek przez miasto {na pustyni są niestety tylko wielbłądy więc nie będzie tak spektakularnie jak u nas :)}. Ahhhh..... już widzę te kolejki turystów, którzy nie będą mogli się doczekać żeby takie widowiskowe aranżacje oglądać i pokazywać swoim bliskim :)!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiejesz się a sam dobrze wiesz, że nie tędy droga. Od tego czy żwirownia powstanie będzie zależał dalszy rozwój gminy. Mi się Ińsko przemysłowe nie bardzo podoba. Poza tym zmieniający się ton zwolenników żwirowni mnie już męczy. Pamiętam jeszcze jak władza pisał, że nic nie powstanie jeżeli będzie najmniejsza wątpliwość. Teraz kiedy przychodzi co do czego to jest bardzo dużo wątpliwości a on jak ten koń idzie w zaparte chociaż niczego nie potrafi ani podeprzeć argumentami ani dokumentami. Denerwująca sytuacja zwłaszcza, że tacy ignoranci jak burmistrz czy radni siedzą i zarabiają krocie na głosowaniu nad czymś o czym nie mają jakiegokolwiek pojęcia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mogę innego zrobić? Ja pójdę zagłosować w dobrej sprawie ale co zrobią inni?

Przecież oprócz tego forum to nie ma z kim porozmawiać na ten temat. Mam prowadzić dysputę z kretynem, które popiera taką inwestycję w takiej lokalizacji?

Mam ważniejsze sprawy na głowie niż tłumaczenie debilowi, że jest debilem. Inni zresztą podobnie do tego podchodzą. Traktorzysta burmistrz zapewnia mnie, że żwirownia nie szkodzi naturze a radni, którzy łapki podnoszą śmieją się albo śpią. Ja p******* przecież to jest jak z jakiegoś felietonu. Czekam tylko aż, któryś powie, że jezioro szkodzi naturze bardziej niż żwirownia bo to w sumie do tego zmierza. Tępaki z władzy nie potrafią zagospodarować jeziora, gdzie można dużo w krótkim czasie zrobić a inwestycję pokroju żwirowni są w stanie ogarnąć? icon_rolleyes.gif :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo o nic nie można oskarżać! Przegranymi w referendum mogą być tylko sami mieszkańcy którzy nie idąc głosować lub głosując za żwirownią sami zdecydują o niebycie gminy.Obcesowe teksty krzyczących zwolenników żwirowni to jak jelenie na rykowisku.Rogi przyprawił im Burmistrz ,żony wzięli sobie sami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OBWIESZCZENIE o wszczęciu postępowania administracyjnego z dnia 13.10.2011 r.

OBWIESZCZENIE

o wszczęciu postępowania administracyjnego

Zgodnie z art. 61 § 4, i art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego

(Dz. U. z 2000 r. Nr 98, poz. 1071 ze zmianami),

z a w i a d a m i a m

że na wniosek z dnia 11.10.2011 r. Burmistrza Ińska zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie, wydania decyzji

o środowiskowych uwarunkowań zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na „Budowie ścieżki pieszo-rowerowej wraz z urządzeniem terenów zielonych zlokalizowanej na działkach nr 190/1i 372/1 obręb 1, gmina Ińskoâ€

W Obwieszczeniu pisze, że na tablicy ogłoszeń zostało wywieszone 14.10.2011 na bip dzisiaj to do kiedy można wnioski i uwagi wnosić? Dla pracowników urzędu gminy i burmistrza to pewnie obojętne ale ja chcę wiedzieć od kiedy się liczy te 21 dni icon_eek.gif Nie omsknę napomknąć, że tyle boju o ścieżkę rowerową i tyle instytucji a żwirownia tak lekko przechodzi i nikt nie ma wpływu tylko burmistrz i radni.Taki polski absurdzik :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby wiedzieć gdzie są te działki muszę iść do gminy? Dlaczego nie załączono stosownego wycinka z planów Ińska? To ma być informacja czy też dezinformacja? A może to lenistwo urzędnika!!!!

OBWIESZCZENIE o wszczęciu postępowania administracyjnego z dnia 13.10.2011 r.

OBWIESZCZENIE

o wszczęciu postępowania administracyjnego

Zgodnie z art. 61 § 4, i art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego

(Dz. U. z 2000 r. Nr 98, poz. 1071 ze zmianami),

z a w i a d a m i a m

że na wniosek z dnia 11.10.2011 r. Burmistrza Ińska zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie, wydania decyzji

o środowiskowych uwarunkowań zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na „Budowie ścieżki pieszo-rowerowej wraz z urządzeniem terenów zielonych zlokalizowanej na działkach nr 190/1i 372/1 obręb 1, gmina Ińskoâ€

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Michał, oczywiście te inne osoby to tajemnica tak jak i miejsca i terminy innych spotkań. Bardzo nie lubie nikogo ciągnąć za język, wydawało mi się, że niektóre sprawy powinny być podane do publicznej wiadomości. Dobranoc.

To trzeba być ostatnim burkowym ujadaczem, żeby taki tekst napisać! Pyskolu dlaczego nie domagasz się informacji na temat sesji i komisji? Dostajesz ją 1-2 dni przed odbyciem.Nie uważasz a może to mi się wydaje, że niektóre sprawy powinny być podane do publicznej wiadomości.Dobranoc.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Katarzyna Włoczka 2011-10-10 14:23:47

Materiały na XIII Sesję Rady Miejskiej w Ińsku w dn. 12.10.2011 Katarzyna Włoczka 2011-10-10 14:20:45

Katarzyna Włoczka 2011-10-10 14:19:54

posiedzenie Wspólnych Komisji RM w Ińsku dn. 12.10.2011 Katarzyna Włoczka 2011-10-10 14:18:23

To dla "Gościa",żeby wiedział,że ślepy jednak dobrze widział.Gratulacje "ślepy" ja tego nie wyczaiłem.Ale dobrze wiedzieć, że gmina więcej ukrywa niż MichałK.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...