Skocz do zawartości

Czy jesteś za powstaniem kopalni kruszyw SKSM w pobliżu Ińska  

8 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

to tego oszołoma - władzy - ty faktycznie piszesz co chcesz i jak chcesz bo to same bzdury prymitywnego jednokomórkowca .

Co do społeczeństwa gminy , to jak widzisz to wam było zawsze na rękę otumanianie ludzi , tak było za Gryfskand, Bioetanolu , spalarni śmieci .

Niestety te wasze kombinacje zostały wyłapane , dlaczego możesz ty przygłupie zapytać - władzo- dlatego ? a dlatego że coraz więcej ludzi się pyta co za banda tu rządzi , do czego doprowadzają ich rządy , a przypominam że mineło już tych pseudo rządów ponad 20 lat . !!!!!!!!!!!!!!! i co się na plus zmieniło - pobory BURAKA !!!!!!!

Błędna polityka , kopanie pod siebie , okłamywanie społeczeństwa i jego manipulowanie , grabienie gminy , układziki i kolesiostwo , gdzie jeden głup ciągnie drugiego , gdzie nie logika rządzi tylko prywata i prostactwo , gdzie szuka się otwarcie i bezczelnie układów i pakietów akcji , gdzie się ludziom sprzedaje spalarnię śmieci jako wytwórnię gazu , gdzie się sztucznie pokazuje jaka gmina biedna aby pokazać konieczność powstania paranoicznej żwirowni , gdzie brak starań w ekologiczny rozwój gminy i poprawę obecnego stanu . Gdzie przed wyborami zaciąga się kredyty aby ludzi ogłupić i pokazać że ktoś tu pracuje choć przez ostatnie 2 miesiące kadencji 4 letniej .

Z drugiej strony nie biorąc pod uwagę tej biedy , podważsza sobie zarobki nie osiągając nic zadawalającego w rządzeniu gminą . To skandal nad skandalami.

Do ciebie ty ( HULTAJU - władzo ) sądzisz że piszesz anonimowo , POMYŁKA !! są programy gdzie można z dużą dokładnością zlokalizować położenie twojego arcy łotrze komputera . ( program taki zamówiłem ) i jeśli nawet zmienisz swój nik , będziesz sprawdzalny i twoja osobowość ujawniona .

NIE DLA kolejnej głupoty inwestycyjnej , i kolejnym kłamstwom władzy - żwirowni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 302
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Witam wszystkich! Proszę mi powiedzieć, czy Pan Janek Masznicz, były burmistrz tu się wypowiada? Przyznam się, że zawsze bardzo go lubiłam i w zasadzie całe moje życie był i jest moim idolem i chciała bym wiedzieć jakie jest jego zdanie o powstającej żwirowni? Za trzy tygodnie referendum i najwyższy czas poważnie się nad tym zastanowić. Panie Janku co Pan o tym myśli? Pozdrawiam i Pana Janka i wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Proszę mi powiedzieć, czy Pan Janek Masznicz, były burmistrz tu się wypowiada? Przyznam się, że zawsze bardzo go lubiłam i w zasadzie całe moje życie był i jest moim idolem i chciała bym wiedzieć jakie jest jego zdanie o powstającej żwirowni? Za trzy tygodnie referendum i najwyższy czas poważnie się nad tym zastanowić. Panie Janku co Pan o tym myśli? Pozdrawiam i Pana Janka i wszystkich forumowiczów.

W takim razie zadzwoń do niego do domu. Poza tym nie on jest od żwirowni tylko grupa referendalna.

Gdzie on niby widnieje jako organizator czegokolwiek i od kiedy w ogóle on jest od wszystkiego?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przeciwników żwirowni: Zobaczcie jak władza się uaktywnił :P. Tylko padło hasło o spotkaniach czy o czymś podobnym to lata jak smród po gaciach żeby siać zgniliznę. Ale to świadczy tylko o jednym. Zwolennicy żwirowni się panicznie boją zarówno inicjatorów jak i spotkań z mieszkańcami. Gdyby tak było jak władza pisze, że burmistrzowi to lata koło nosa co inicjatorzy robią to nie poświęcił by nawet 2 minut żeby tutaj skrobać swoje trzy grosze. Władzo dziękujemy Ci za to, że utwierdzasz organizatorów referendum i jego zwolenników, że robią dobrze :)!! Teraz możemy ze zdwojoną siłą działać żeby naszej gminie pomóc!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On może nie jest od wszystkiego , ale zna się facet na prawie lepiej od niejednego prawnika . Choć tu stara się jeden oszołom ciągle po nim jeździć i po jego rodzinie moje zdanie pozostaje nie zmienione . To jest człowiek który już wielu w Ińsku pomagał prawnie i bezinteresownie i dlatego należy się mu szacunek .

Podobnie jest obecnie ze żwirownią .

Wszystkie paszkwile obecnie są spowodowane tym , że jak on się czymś zajmie to tej bandzie nie da się przekręcić ani wywieźć nikogo w pole . Dlatego są tacy źli i piszą te bezpodstawne paszkwile , bo czują się zagrożeni .

Pomawiają go o to że robi coś dla korzyści , no większego idiotyzmu nie słyszałam .

TU wypadało by się zapytać co dostaną ci którzy tu tak szczekają i od kogo ?

może pakiecić akcji ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zaskoczony tym co tu czytam, jeśli prawdą jest, że komitet jeszcze nie nawiązał współpracy z Panem Jankiem to niestety, ale śmierdzi mi to na odległość wielkim skandalem! Przecież ten człowiek ma olbrzymie dokonania i świetnie zna się na prawie! To niby jak komitet chce wygrać referendum bez Pana Janka? Proszę państwa! Traktujcie poważnie sprawę za którą się zabraliście i bez zbędnej zwłoki zacznijcie współpracę z Panem Jankiem! To w tej chwili sprawa priorytetowa! Michale! Zrób coś!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to tania prowokacja to ci nie wychodzi Pan Janek jest bardzo zaangażowany i wszyscy normalni mieszkańcy o tym wiedzą.Za referendum odpowiada Inicjator referendum i grupa inicjatywna.Informacje na [email protected] wszystko działa od prawie trzech miesięcy.Masz problem wejdź na stronę i można się skontaktować z grupą inicjatorów.Na wszystkie pytania zawsze odpowiedzą to bardzo mili i uprzejmi ludzie którym na sercu leży dobro mieszkańców a nie wciskanie biednym ludziom, że żwirownia ich uzdrowi.Dyskutuj o problemie nie o personaliach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie tak jest jak mówisz, zbyt często przebywam w stargardzie i nie bardzo mogę śledzić informacje "na żywo", sprawdzałem stronę http://www.inskiereferendum.pl i nie widzę informacji o wczorajszych spotkaniach na Ściennym i Linówku,(wieś jest za czy przeciw?) a co z pozostałymi wsiami? będą spotkania czy nie i kiedy? A spotkanie w Ińsku będzie? To że informacja gminna kuleje to wiadomo od dawna, ale spodziewałem się, że informacja Komitetu będzie aktualna, bieżąca, pełna i wyczerpująca. Niestety nie wierzę ci, że J jest aktywny, wierzę raczej wcześniejszym wpisom, na razie widzę, że Komitet kuleje i to bardzo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wszystko wiedzący a nie umie znaleźć wiedzy.Panie Radny proszę przeczytać wątek Ścienne i wszystko się objaśni.A te zapytania tak tendencyjne, że trudno pojmać czy się śmiać czy płakać.Zresztą trzeba było przyjść aprasz na sesje i komisje a sam grzecznością nie grzeszysz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu, pan olo w sposób wymijający, chciał oznajmić, że w Ściennem na zebraniu było zero (nul) zainteresowanych !

Prezydium Komitetu Inicjatorów za stołem a audytorium w domach !! Michał zgania ten fakt na zimną salę i komary

ha ha ha. Wpadliście we własne sidła !! Myślicie ,że psychoza strachu jaką roztaczacie w tej gminie ogarnie wszystkich jej mieszkańców ? Widzicie jak się mylicie. Nikt z tej wsi nie chce słuchać waszych kazań na temat wysychających jezior, zatrutej wodzie w studniach ect..ect..Wierzą swojemu burmistrzowi, który im krzywdy nie da zrobić.

Na referendum pójdzie Prezydium i "przesiedleńcy" ze Szczecina, którzy ochoczo zmieniają miejsce zamieszkania deklarując Ińsko. Tylko niech nie zapomną takiej samej deklaracji złożyć w Urzędzie Skarbowym w Stargardzie przy ul. Towarowej 15. Zmiana miejsca zamieszkania wiąże się ze zmianą Urzędu Skarbowego, przypisanego do danego miejsca zamieszkania ( Ińsko podlega pod ww US).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co krzyk.Jeśli ludzie w Ińsku uznają, że żwirownia to najlepsza inwestycja dla srodowiska i ludzi to niech tak będzie.Przecież opozycja musi być w zdrowej demokracji i dyskusja też.Dlatego źle ,że Burmistrz robi wszystko by nie dopuszczać do konfrontacji bo wówczas by przegrał.Liczy się z tym i woli poprzez sołtysów i radnych utrudniać działania przeciwników żwirowni.Argumentów to on nie ma ale oni mają ludzi w garści i możliwości straszenia. przeciwnicy mogą tylko wyciągnąć plakaty, ulotki i spotkania.Plakaty i tak są zrywane.No a teraz jeszcze"żwirownia" pokazał kolejną tajną broń Endriu-donoszenie do urzędu skarbowego na mieszkańców!!!! Dziękujemy Panie Burmistrzu, Radnym, pracownikom gminy za takie szykany icon_eek.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...