Skocz do zawartości

Kompendium wiedzy o żwirowni i spółce SKSM S.A.


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

Gaga ty masz rację.To od ludzi będzie zależało co będzie w Ińsku.W Sławnie ludzie postawili się bo tam radni chcieli im trzy szkoły zlikwidować.Różnica tylko taka ,że tam cała społeczność jest aktywna bez względu czy ich to dotyczy czy nie.A u nas niestety ludzie boją się oddychać, boją się własnego cienia albo mają gdzieś sprawy rzekomo ich nie dotyczą.A no dotyczą, dotyczą tylko oni o tym się przekonają jak już będzie musztarda po obiedzie.Taka jest nasza społeczność.Nic z obywatelskości.I ciągle narzekają ,że nic się nie dzieje w Ińsku a ,że do tego przyzwyczaili władze i pozwalają na poniżanie samych siebie to im zwisa.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 281
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tacy ludzie i taka władza.Nic dodać nic ująć.Tylko niech nikt potem nie mówi po co nam była ta żwirownia? Macie pole do popisu ,daje wam się wielką władzę co z nią zrobicie wasza sprawa.Mogliście też zablokować bioetanol i spalarnię nie umieliście wasza sprawa.Najlepiej nic nie widzieć nic nie słyszeć a potem narzekać.Jak już powstanie ta pustynia będzie za późno.Nauczyliście się tylko gderać.Storkowo już ma to co chciało a wy niedługo też pokażecie co chcecie.

Odnośnik do odpowiedzi

Nic wam nie mowia ale jest udokumentowane ze projekt zwirowni byl planowany od 2006 roku. Taka jest prawda. Burak wziol w lape groba koperte juz wtedy. To ze jest lapowkazem to jest pewne. Ta banda zaczela ten plan napasci na Gmine juz 5 lat temy pod dyrekcja Racinowskiego. LUDZIE, TO NIC NOWEGO> w 2010 roku burak naobiecal wyborcom ze zwirowni nie bedzie. Kilka miesiecy pozniej radni podniesli rece za TAK dla zwirowni. Kasa jak poszla do radnych i buraka byla juz zaplacona w 2006 roku.

Oni nie moga sie wycofac bo te lapowki dawno wydali. Jezeli by sie wycofali , musieli by oddac inwestorom lapowki . Poza tym inwestor trzyma ich za jaja. Burak i radni nie maja juz tak naprawde wyjscia bo im inwestor z zwirowni leb urwie. Boja sie inwestora zwirowni i nie maja kasy aby oddac lapowki.
icon_idea.gificon_idea.gif
Odnośnik do odpowiedzi
niedowiarek

Toto ja też uważam , że coś jest nie halo.Ale nie będę nic sugerował.Ludzie sami powinni wiedzieć czy burmistrz ich oszukał czy nie.To ,że co innego mówił przed wyborami nie ma wątpliwości to ,że się przyznaje też prawda ,to jak ludzie mu za to odpłacą jedna wielka niewiadoma.Ta wiocha jest tępa jak przysłowiowy but z lewej nogi też prawda.Na koniec dodam ,że nie wierzę w tych ludzi ,to kłamcy co mówią słowa na wiatr.Nie wierzę mieszkańcom Ińska i już.A jak wam wyjdzie z referendum to was na tym forum przeproszę.Kto będzie miał rację? Zobaczymy!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw groził "władza" teraz "żwirownia"czy wiesz jeden z drugim ,że to groźby karalne?Kto tu czeka w Ińsku na Giera?Ludzie co za debil to pisze?A może Gier ma coś na was i tak się go boicie? Wśród ludzi jest pogląd ,że to takiej inwestycji oczekują mieszkańcy w Ińsku (hotel) a nie żwirowni!Zastanów się "żwirownia"co piszesz bo grozicie o pomówienie Burmistrza a sami stosujecie groźby.Zresztą z tego co słyszę to nie tylko do Giera!Czyżby grunt się palił pod nóżkami?

Odnośnik do odpowiedzi

Co to jest lolek co pisze ten inwestor z Australi "..kasa jak poszła do radnych i buraka była już zapłacona w 2006 roku"

Dziwi ciebie,że ludziom puszczają nerwy. Pewnie Gier ma na myśli kopalnię, która zapłaciła radnym i burmistrzowi.

Przeciż z tego wpisu jasno to wynika. Powinien z tym lecieć do prokuratora.A jak tego nie zrobił to znaczy że bredzi jak cały czas zresztą na tym forum. I właśnie za to ci z kopalni powinni mu dupę skopać w tym jego "żabim dołku" !!

Odnośnik do odpowiedzi

"Władza" i 'żwirownia" to mają oczy jasnowidztwa i wiedzą co ktoś ma na myśli :lol: :lol: :lol: Zrozumcie jedno ,że nikt nie mówi że referendum w tej zapyziałej gminie wyjdzie nawet jeśli to powinno być oczywiste.Jeśli ludzie zawiodą to będą mieli co chcą.W każdym razie ja nie dziwię się Gierowi ,że jest wściekły na burmistrza bo jak to zrozumieć ,że chcecie żwirowni a nie chcecie hotelu? To jedna gmina dlaczego jednym wolno zniszczyć wszystko a drugim nie wolno robić nic na swoim.Odczep się od tych żab kretynie tej żaby tam nie było.Przyjechała na zdjęciu z Kudłą i Dytyniak na jego własność.Tych dwoje blokuje wszelki rozwój gminy a ten burek to akceptuje.Do tego jakiś cymbał z IPK i wszystko można obalić.Ale żwirownię macie jak banku -gratuluję mądrości radnych ,urzędników i innych buraków. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

A ja chcę wiedzieć gdzie dokładnie są księgowane pieniądze za tzw. "sponsorowanie"gminnych imprez przez żwirownię? Czy istnieją jakiekolwiek dokumenty na ten temat, kto w gminie je prowadzi i gdzie są dostępne? W jaki sposób są na przykład wprowadzane środki finansowe jako sponsorstwo "żwirowni", kto posiada dokumenty finansowe w tym zakresie? Jak znam życie , to w oficjalnych dokumentach nigdzie ich nie ma???????

Wygląda na to,że są przemycane za pomocą podstawionych osób,bo w ten sposób łatwiej je wydać wg."pewnych"potrzeb nie znajdujących się na liście tych "dozwolonych". Np. alkohol i inne frykasy. Może odpowiedzialni z ubiegłego roku to wyjaśnią publicznie????? No , chyba ,że się nie dogadamy!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

No pewnie że się nie dogadamy.Gmina nigdy ci nie wyjawi skąd i jak wydaje środki to ich słodka tajemnica.A za co imprezki na wisoli -piwko, kiełbaski itd. itp.Ja bym też chciał taki sponsoring, mogę się załapać?Tylko nie deklaruję poparcia dla żwirowni!!!NIE ,NIE , NIE.

Odnośnik do odpowiedzi

Alek właśnie na złość tobie i tej twojej "pewności" na 99,999 % żwirowni nie będzie i to bez względu na wynik referendum !! Porozmawiaj ty i inni oponenci z tego forum z radnymi IFS (jeżeli potraficie jeszcze rozmawiać bez inwektyw i posądzeń).A w szczególności zapoznajcie się z opinią członków Komisji Rozwoju Gospodarczego w sprawie tej żwirowni jakie zapadły na posiedzeniu klubu IFS.

Odnośnik do odpowiedzi

Bzdura radny ,kiedy takie spotkanie było?Chyba przed wyborami kiedy chcieliście ludzi oszukać.Po co czarować ,że klub IFS czy radni IFS spotykają się i ustalają ,że żwirowni nie będzie.A gdzie taka informacja dla ludzi?Mamy wam uwierzyć na słowo zrezygnować z referendum a wy nas znowu oszukacie????????????????????????KŁAMCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

I chcecie powiedzieć ,że Liwak,Sękiw i Szafran wiedzą o tej waszej komisji?Wątpię a trzech radnych IFS to chyba żart!Proszę więc nie drażnić rekina!

Komisja Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej w Ińsku:

Zbigniew Mazurek – Przewodniczący Komisji

Zbigniew Drabik

Tadeusz Michalski

Jacek Liwak

Małgorzata Sękiw

Włodzimierz Szafran

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Olo spotkania klubu radnych Ińskiego Forum Samorządowego, odbywają się co pewien czas i służą wypracowaniu spójnych opinii na posiedzenia Komisji i posiedzenia Rady Miasta. Spotkanie klubu odbyło się przed "słynną" majową sesją Komisji i Rady, jak i także po tych wydarzeniach.

Rezygnować z referendum nie ma potrzeby, bo ono i tak się odbędzie nawet z inicjatywy Urzędu Gminy !!

Negatywny wynik referendum(brak frekwencji lub większość głosujących za żwirownią) nie przesądzi o wydaniu przez Radę Miasta zgody na powstanie kopalni !!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Co za piękne słowa!To bardzo nam proszę grać w te klocki.To skoro radni IFS są przeciwni żwirowni dlaczego głosowali za jej powstaniem.Teraz się okaże ,że wy tacy dobrzy i ludzi do referendum doprowadzicie?Uchumm najpierw kiełbaski i piwko dla radnych ifs potem kiełbacha i piwsko dla ciemnoty a potem referendum.Panie Radny już pokazaliście co możecie.Dlatego wam już dziękujemy.Jedzcie ,pijcie ,popuszczajcie pasa a my sobie już bez was poradzimy.A na koniec powiemy gdzie się macie gonić.

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ Pani Gaga, proszę nie wprowadzać forumowiczów w błąd, chyba że robi to pani nieświadomie ! Radni IFS jeszcze nie głosowali za powstaniem żwirowni (i chyba nie zagłosują). Radni IFS głosowali za przystąpieniem do sporządzenia planu przestrzennego zagospodarowania terenu, dla działek, na których hipotetycznie ma się pojawić kopalnia.A to jest kolosalna różnica Pani Gaga. Nie można ludziom robić wody z mózgu !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Radny ty mówisz jak twój burak.Nie robi się planu dla planu.Wy w gminie macie swój cel a mieszkańcy swój.To wcale nie musi oznaczać,że wy wiecie co robicie i co z tego wyniknie dla gminy.Wygląda,że radni to jedno, a mieszkańcy to drugie. Właśnie swoimi działaniami dążycie do wodogłowia całej społeczności. lepiej zajmijcie się prawdziwą pracą na rzecz gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

Gmina Ińsko zostanie nie tylko rozjeżdżona lecz zmieciona z powierzchnie .Jeden TIR ze żwirem t0 35 ton ciężaru.Wiadomo że fruwać nie umieją, a drogi są dla samochodów.Nikt im nie zabroni jeździć, to jasne.

A wprowadzenie systemu opłat elektronicznych na drogach. – To, że tiry zmuszone do tego, żeby płacić kilka razy więcej niż dotychczas za przejazd przez Polskę, będą wybierały boczne drogi, to było do przewidzenia. Efekt będzie taki, że rozjeżdżą nam drogi, katastrofa!

Radni bezradni ze swoim burakiem , niech wam słońce osuszy głupotę.

Odnośnik do odpowiedzi
Alek właśnie na złość tobie i tej twojej "pewności" na 99,999 % żwirowni nie będzie i to bez względu na wynik referendum !! Porozmawiaj ty i inni oponenci z tego forum z radnymi IFS (jeżeli potraficie jeszcze rozmawiać bez inwektyw i posądzeń).A w szczególności zapoznajcie się z opinią członków Komisji Rozwoju Gospodarczego w sprawie tej żwirowni jakie zapadły na posiedzeniu klubu IFS.

Czytasz chłopie to co piszesz?Przecież to jest dopiero pranie ludziom mózgów.Chcesz powiedzieć,że żwirowni nie będzie ale plan dla niej robicie!To po co wydajecie pieniądze nasze podatników na coś co ma nie być.Bzdury ,bzdury ,bzdury.A może powiecie jak Panu Gierowi żwirowni nie zrobicie ale osiedle domków tak no i hotel na 1,5 kondygnacji.Ha ha ha co za czub z ciebie! Nie sądź wszystkich po sobie.

Odnośnik do odpowiedzi
Ależ Pani Gaga, proszę nie wprowadzać forumowiczów w błąd, chyba że robi to pani nieświadomie ! Radni IFS jeszcze nie głosowali za powstaniem żwirowni (i chyba nie zagłosują). Radni IFS głosowali za przystąpieniem do sporządzenia planu przestrzennego zagospodarowania terenu, dla działek, na których hipotetycznie ma się pojawić kopalnia.A to jest kolosalna różnica Pani Gaga. Nie można ludziom robić wody z mózgu !!!

Ja przynajmniej piszę co myślę a ty radny to co ci Racin karze.Teraz będziecie robić chodniki na szewskiej by koledzy jak Jackowska i Kościelny zbierali bonusy przed referendum.To musicie całe Ińsko przebudować bo tu nic normalnie nie działa.Co najwyżej Kudła się ucieszy ,że nogi nie złamie jak będzie szedł do sklepu po piwko.I tak co władza to koło siebie;Terebecki swoje,Zimnicki koło siebie, Sydorka koło siebie i tak cały czas.A mieszkańcy nawet z pod rybki widoków z plaży nie oglądają bo Racin światło zgasił.Przestań radny kicz wciskać to już nie przejdzie.Kolejny raz wam pranie mózgów nie wyjdzie.Kwintesencją będzie wygrana w referendum i pokazanie wam gdzie wasze miejsce w szeregu. Coś was musi nauczyć pokory.Ludzie wam to w końcu pokażą.Jak to mówią nie można wejść po raz drugi do tej samej wody.

Odnośnik do odpowiedzi

Przeciez nie widzicie rodacy ze radny, gmina i kopacz to tu zament sieje aby odwrocic uwage. Nie piszcie do nich i ignorujcie szmaty. Szmaty, nie ludzie bo na swoich napadli . Na swoich mieszkancow z Gminy. Tylko szmata tak moze. Wzieli szmaty w lape i dzisiaj musza tak grac jak im lapowki kaza, ktore dawno wydali.

Odnośnik do odpowiedzi

Czekajcie, ja tez sie niecierpliwie. Roznica jest taka ze wy czekacie bez imiennie, chowajac sie jak szczury po lakach. Ja tego nie robie. Wiec, mysle sobie co za szczur czeka na mnie? Tak nikt na mnie nie czeka wiec nie czaruj zwirownia. Makaron na uszy to sobie nawzajem nawijajcie ale nie mi. Napisz gnojku swoje nazwisko i opiniujmy otwarcie na tym forum. Wtedy wymienimy powazne argumenty na tym forum. Ja nie mam nic do ukrycia a ty / wy macie duzo i duzo ukrywacie grajac ta potwrne gre przeciwko spoleczenstwu Gminy Insko. Pomysl troche gumowa palo. Aby grac w karty ze mna , ujawnij sie gnojku.

Poza tym nikogo nie posadzam ale mam swoje opinie na ten temat. Moja opinia jest prosta, tak ......smierdzaco to wszystko wyglada. Nie trzeba byc geniuszem aby wnioski wyciagnac ze smierdzi z daleka. To jest wiecej jak pewne i w tym jestem przekonany. TAKA JEST MOJA OPINIA . POZA TYM ZGLOSILEM SKARGE DO GENERALNEGO PROKURATORA WIEC O CO CI WIECEJ CHODZI icon_mad.gif

OD 2006 ROKU GRACIE TA GRE RAMIE W RAMIE Z BURMISTRZEM POZA PLECAMI SPOLECZENSTWA GMINY. TO ZE BURMISTRZ OKLAMAL WYBORCOW W 2010 I W CIAGU 6 MIESIECY ZMIENIL ZDANIE TO NIE PRZYPADEK ALE SMROD I GANG KTORY NAPADL NA MIESZKANCOW GMINY W IMIE PRYWATNYCH ZYSKOW I KONSPIRACJI ZNISZCZENIA GMINY. Chcesz cos napisac do mnie , pisz jak kazdy [email protected]

Jak narazie mam 23 przyklady zastraszania ludzi, 34 opinie ze inni maja podebne opinie. Wiec o czym piszesz zwirownia. Trzymajcie sie raczki jak jedziecie tym wykretem w tym tramwaju. icon_idea.gif

Poza tym jak chesz ze mna rozmawiac jestem w Polsce w Warszawie, hotel Mariot. Wiec nie trudno mnie znalesc gnojku. Przekaz to do generala racinowskiego-zwirowski. Wszystkie wezwania do Sadu prosze skladac w recepcji.

Odnośnik do odpowiedzi

REFERENDUM O ZWIROWNIE STALO SIE JUZ FAKTEM icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

Studiujcie strone internetowa:

http://inskiereferendum.pl/

Zbliza sie nie odwolania referendum. W tym referendum zobaczymy kto byl i jest wrogiem Gminy a kto nie. Kochajcie swoja rodzinna ziemie i glosujcie na NIE przeciwko zwirowni.

Kochani Rodacy,prosze, dbajcie o to aby brac czynny udzial w tym referendum , komentowac i zaprzeczyc Burmistrzowi tego napadu na Gmine w postaci ZWIROWNI. GLOSUJCIE NA NIE, PRZECIWKO NAJWIEKSZEMU WROGOWI GMINY. Glosujcie na nie za te klamstwa Burmistrza wobec wyborcow. Glosujcie na NIE , przeciwko tej bombie atomowej, ktora Burmistrz wraz z Radnymi zamierzaja spuscic na Gmine Insko , jej spoleczenstwo jak i oszukanych wyborcow w 2010 przez burmistrza i radnych .
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...