Skocz do zawartości

Kompendium wiedzy o żwirowni i spółce SKSM S.A.


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

kontrast, najlepiej tego wladza ignorowac i nie komentowac a sam zginie w tym tlumie komentarzy. Tutaj jest forum i zwirowni. Robimy forum na temat odpowiadania na debilne i klamliwe jak i prowokacyjne komentarze wladzy, kopacza. To sa te metody propagandowe ktore widac pracuje. Nie sadzicie Panstwo? Dlatego na kazdy komentarz wladzy i kopacza , nie odpowiadac. Umowmy sie ze przez tydzien nie komentujemy tych jego opini. Niech sobie pisze slugus co chce. Przeciez wszyscy wiedza tutaj ze ten slugus prowokuje, broni klamstwa, broni czegos co nie zasluguje na obrone. Wiec, rodacy.... do dziela...nie komentujemy.

Racja, nie ma sensu pisac cos co i tak jest ewidentne. Z czasem moze da sobie spokoj.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 281
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Szanowni Państwo internauci.

Pragnę tą drogą Państwa poinformować, że w dniu 03. czerwca 2011,Pan Burmistrz Racinowski Andrzej zawiadomił Prokuraturę Rejonową w Stargardzie, o mozliwości popełnienia przesępstwa pomówienia, przez Pana Jerzego Giera

(piszącego na tym forum pod nickiem Inwestor), przyjmowania korzyści majatkowych (łapówek) od Szczecińskich Kopalni Surowców Mineralnych, przez burmistrza i radnych z Ińskiego Forum Samorządowego.Z chwilą pojawienia się Pana Giera w naszym kraju, zostanie on wezwany przed oblicze prokuratora, celem złożenia obszernych wyjaśnień, potwierdzających jego tezę o przymowniu korzyści majątkowych przez burmistrza i radnych IFS.

Ponadto Pan burmistrz zwócił się do prokuratury o udotępnienie danych IP komputerów, piszących min. pod nickami olo,oko, gaga, kontrast itd., w celu złorzenia wyjaśnień, na temat przyjmowania korzyści majątkowych od SKSM przez Burmistrza I Radnych IFS.

Odnośnik do odpowiedzi

Władza w odpowiedzi na twoje bzdurne i głupie oskarżenia oświadczam ci ,że twoja i twoich lizobiorców wiedza jest zerowa. Straszyć to wy możecie siebie zakute pały i nieroby.Uważam,że przeżeracie nasze pieniądze i jesteście zakałą tej gminy bardziej niż ustawa przewiduje. Cała wasza pozorowana praca opiera się na wsparciu, m.in,żwirowni , mającej w tym swój interes. Nic więc dziwnego, że zastraszanie piszących jest waszą domeną.Otóż musisz wiedzieć baranie, ze ja także uważam was za fikołków bez wiedzy. Róbcie to za swoje , prywatne pieniądze a nie z budżetu gminy. Wasze zakłamanie w posługiwaniu się fikcją i omamianiem mieszkańców nie znajduje żadnych podstaw prawnych. Służycie swoim prywatnym interesom za nasze pieniądze.Czas najwyższy ,żebyście to zrozumieli i najlepiej sami zrezygnowali z reprezentowania nas mieszkańców . Przypominacie sąsiadów z Łukaszenką na czele, u was jest to burak i jego brukwie.Największym waszym oszołomem jest górnik KROKUS,szpicel i kapuś . Najgorsze jest w tym wszystkim to, że o tej gminie wie tylko to , co mu odpowiada.Wracaj zasrany ślązaku do swoich hałd, tam jest twoje miejsce.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie krokus za komuny władza straszyła utratą pracy, stanowisk , brakiem awansu. A teraz ty szary śląski człowieczku próbujesz straszyć niezależnych od was postowiczów.Niech prokuratura spróbuje wykorzystać swoje układy a zrobimy ją sławną w całej Europie i nie tylko. Co do buraka i jego ludzi już od dawna jest wiadomym co sobą reprezentują.Kombinacje z wprowadzeniem po cichu uchwały o nowej żwirowni, to nic innego jak działanie na szkodę mieszkańców. Dla mnie był to zawsze człowiek ograniczony i niedouczony.Pięć lat jego burkowania to potwierdza.Najlepiej mu wychodzą podwyżki podatków i sobie oraz swoim nierobom pensji.A swoją drogą krokus, czy ty aby nie jesteś kapusiem policji, bo wszystko na to wskazuje.Uważaj ,żeby cienie nie zakapowali, też nie masz czystej duszy. A raczej sprzedałeś ją diabłu.

Odnośnik do odpowiedzi

Do fadromy - Oni gdyby mogli to by pozwali wlasna rodzine za to, ze nie podzielaja ich swiatopogladu.

W tej chwili wladzo udowodniles, ze jestes kims z gminy to po pierwsze. A po drugie oficjalnie pokazaliscie, ze straszycie ludzi sadem bo wam jest niewygodnie jak ktos wam pluje w twarz majac racje. Wytykam wam bledy, klamstwa i naganne zachowanie i nadal to bede robil. A teraz nawet ze zdwojona sila. Chyba nie sadziles, ze nagle moje wpisy sie zmienia icon_twisted.gif .

Odnośnik do odpowiedzi

Odkąd władza pojawił się na tym forum zaczął obrażać ludzi bez wyjątku wszystkich, którzy poddali choć trochę pod krytykę władzę ińską.Sam używał słów ,że brakowało oddechu ale pluć świni w oczy będzie mówić ,że deszcz pada.Nie przypominam sobie "władzo" ,żebym używał takich epitetów jak ty obleśny wieśniaku.Nie strasz bo nie boję się tak jak ty, bo to właśnie ja mam dowody na gminne wpisy na bip co wyrabialiście.Zamiast uczyć się na błędach ,że ludzie już nie tacy durni i nie można im kitu wciskać zrobiliście kolejne widowisko zamykające ludziom usta przed referendum.Bardzo dobrze ,że zgłosiliście ,bo mam zamiar upublicznić to tam gdzie wasze macki i układy z prokuraturą nie sięgają.A prokurator niech się też głęboko zastanowi czy krytyka władzy która okłamuje ludzi to przestępstwo.I czy tym powinna się zajmować dla jakiegoś burka co mu słoma z butów wystaje.Pan poseł Dorn nazwał Premiera Tuska matołem i nikt z tego powodu nie robi szumu .Trzeba niestety mieć KLASĘ wy w Ińsku jesteście dno gorsi niż Łukaszenka.ZAPAMIĘTAJ SOBIE <ŻE JEST DEMOKRACJA I SWOJE ZDANIE MAM PRAWO POWIEDZIEĆ GŁOŚNO I NIKT MI TEGO NIE ODBIERZE NAWET TWÓJ PROKURATOR .Tylko to jedno potraficie straszyć ,straszyć i jeszcze raz straszyć a najwyższy czas wziąć się do roboty lenie a nie całymi godzinami śledzić forum.Kiedy więc gadzie pracujesz na rzecz mieszkańców????????????????Bujaj się gamoniu ze swoim burkiem i IFS razem.

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zwarta i gotowa.Jeśli to wasz sposób, na bunt ludu który was wybrał i czuje się oszukany to życzę powodzenia.Co mnie to wasze IFS obchodzi generalnie wypowiadałam się krytycznie o Racinie i pracownikach gminy i powiem ,że to wszystko takie buractwo ,że aż żal dupę ściska.Ale myślę tak jak "kontrast " dopiero teraz mnie wkurzyliście i dam czadu ile siły będę miała i czasu. Bo z tym jest u mnie najgorzej dlatego tak rzadko tu pisuję ale używam sobie ile mogę. Zgadzam się też z Olo to ty gnido "władzo" wlazłeś tu i siałeś ferment od samego początku.I choć zwolenniczką PIS-u nie jestem powiem ci głośno i wyraźnie-s******** DZIADU. icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif Jeśli to co władza nabazgrał okaże się prawdą to na 100% będzie to wasz gwóźdź do własnej trumny.Bo ludzie dłużej tego straszenia i ucisku nie zniosą.Niestety panowie wasz czas się kończy.Będzie o was głośno w Polsce -takiej gminy daleko szukać w całym kraju.A jak PROKURATOR ma coś do forum krytykującego kłamczuchów to niech się za kłamców najpierw wezmą .Jeśli wg.ciebie burak czy buraki jest obraźliwe to od dzisiaj będę pisała matoł i matoły .Bo jak tu ktoś napisał tak się mówi o premierze jeśli wam lepiej brzmi to macie jak w banku. icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Szanowni Państwo internauci.

Pragnę tą drogą Państwa poinformować, że w dniu 03. czerwca 2011,Pan Burmistrz Racinowski Andrzej zawiadomił Prokuraturę Rejonową w Stargardzie, o mozliwości popełnienia przesępstwa pomówienia, przez Pana Jerzego Giera

(piszącego na tym forum pod nickiem Inwestor), przyjmowania korzyści majatkowych (łapówek) od Szczecińskich Kopalni Surowców Mineralnych, przez burmistrza i radnych z Ińskiego Forum Samorządowego.Z chwilą pojawienia się Pana Giera w naszym kraju, zostanie on wezwany przed oblicze prokuratora, celem złożenia obszernych wyjaśnień, potwierdzających jego tezę o przymowniu korzyści majątkowych przez burmistrza i radnych IFS.

Ponadto Pan burmistrz zwócił się do prokuratury o udotępnienie danych IP komputerów, piszących min. pod nickami olo,oko, gaga, kontrast itd., w celu złorzenia wyjaśnień, na temat przyjmowania korzyści majątkowych od SKSM przez Burmistrza I Radnych IFS.

Nie mogę wyjść ze zdumienia ,że jakaś tępa władza, próbuje straszyć ludzi. Zachowuje się przy tym jak kacyk w namiocie ze swoimi dupolizami. Zwykle staram się zachować umiar ale w przypadku straszenia , umiar znika.Jak taki komuch ,kombinator i oszust ma czelność straszyć postowiczów. Panie władza jedźcie sobie nawet do prokuratora generalnego, to i tak nie zmieni mojego stosunku do waszych zachowań. Przestępstwa popełnia wasz burek tworząc plan sprzeczny z prawem,narzucając sposób korzystania z prywatnej własności, unikając wykonywania zadań obligatoryjnych narzuconych na gminę, przetrzymując plan zagospodarowania przestrzennego miasta Ińska tylko po to, aby ułatwić żwirowni wykorzystanie momentu na załatwienie swoich "interesików". Jeżeli tzw. dotacje na różne imprezy ostatnio hojnie dawane przez SKSM , mają być sposobem na pozyskanie przychylności burka i jego trupy. To jest pewne,że swoje osiągną. Zresztą stać ich na dużo większe granty i zapewne to uczynią bez skrupułów. Bo to dla nich być albo nie być na ponad sto lat.Burek osobiście decyduje co jest budynkiem rekreacyjnym a co domem mieszkalnym. Przy tym te decyzje nie trzymają się kupy.To kolejny powód , aby zajął się nim prokurator.Przetrzymywanie niezałatwionych w terminie spraw i oszukiwanie petentów to już norma.Głupie sekretarki bez zgody buraka nie wydadzą żadnej kopii dokumentu, chociaż to jest ich ustawowy obowiązek.Komuch władzo, weź swojego burka i wróćcie do szkoły, trochę się pouczyć. tylko nie do Ińska, bo poziom tutaj beznadziejny.Chciały zakuty baranie abyś to właśnie mnie ze swoim burakiem ścigał. Może wówczas prokuratura szybciej by się dobrała do waszej skóry. Ja chciałbym np: wiedzieć dlaczego bez przetargu parkingi otrzymała ta sama osoba, gdy byli inni zainteresowani. To też nazywasz waszą "uczciwością". Dla mnie jest to manipulacja i oszustwo właśnie burka.Gdzie w tej sprawie było informacja o przetargu na dzierżawę. może na waszej zafajdanej stronie. Dlaczego twój burak stosuje różne kryteria zabudowy w stosunku do różnych osób w tej samej gminie?? To rzeczywiście człowiek bez honoru, zmieniający zdanie jak chorągiewka na wietrze. Takich jak ja są setki i na pewno wy ich nie reprezentujecie w żadnym zakresie swojego obijania się. Wasza głupota i zawiść jest podobna do kawału o rycerzu. Macie z niego tylko i wyłącznie zakuty łeb.Cdn.

Odnośnik do odpowiedzi

No i gratuluje wladzo.

Niestety , dajemy sie prowokowac przez wladze i jego propagande, drodzy Panstwo.

Wiem ze ciezko nie odpisywac na te falszerstwa i propagande, ale gwarantuje ze to podpucha. Skoro wladza pisze o takich sprawach jak Prokuratura tzn. ze jest b blisko Burmistrza KLAMCY i SPOLECZNEGO OSZUSTA. icon_idea.gif

wladzo, prosze podpowiedziec Burmistrzowi (jezeli nie udajesz i mowisz prawde o co ciezko ciebie o to posadzic) , ze nie trzeba czekac (braku inteligencji) na to kiedy sie zjawie, ale Prokuratura MOZE powiadomic mnie elelktronicznie do wstawiennictwa. icon_idea.gif

Gmina zna moje adresy elelktroniczne z setek listow i wnioskow jak i skarg na Burmistrza. Wiec, cierpliwie czekam. LEPIEJ BYLOBY SPOTKAC SIE W SADZIE. Byloby weselej.

Wyglada na to ze KLAMCY kozystaja z Konstytucyjnej ochrony ich tylkow jako Samorzad. Dobre. Tam gdzie trzeba byc Konstytucyjnym , Burmistrz i Rada robi wszystko odwrotnie i NIE broni obywatelskich praw spoleczenstwa. Zostac Burmistrzem i Radnym w oparciu o OSZUSTWO I KLAMSTWO spoleczne to ....nie widaje mi sie Konstytucyjne i bardzo prawne albo normalne.

Teraz , kiedy cos nie tak, straszy tymi zapisami. Najpierw trzeba byc samemu w porzadku z przepisami , miec honor , byc lojalnym wobec spoleczenstwa......, wtedy mozna powolac sie na przepisy. To jest straszne.

Slysze glos wladzy stajacy z klamstwem w ustach poza tarcza Konstytucji. Wstretne to . To jest wyrachowanie i bezczelnosc. Szkoda slow. Przyziemna inteligencjo....., wladzo,...... czekam na wezwanie.

Jakkolwiek, jestem przekonany ze to klamstwo i prowokacja. Podpowiem, bede w PL po 15 lipca. Czekam na wezwanie Pana Prokuratora. Mam nadzieje , ze chociaz raz nie klamiesz.

A poza tym , czemu zakuta klamstwem i propaganda glowo - wladzo, Prokurator nie zaprosi mnie teraz, placac za bilet samolotowy ? Ja sie nie ukrywam . Ja jestem J. Gier, a ty wladzo...... ujawnij sie na tym forum. Bedzie bardziej interesujaco. Fajnie byloby abys dzialal w imieniu Wladzy bardziej oficjalnie.

Drodzy Panstwo, dobrze by bylo aby sie spotkac w Sadzie...... to bedzie b b b medialne. Burmistrz i jego swita bedzie miala b duzo do wytlumaczenia spoleczenstwu nie tylko z Inska ale i z Polski.

Poza tym Burmistrz ma prawo zadac przeprosin za obraze ......poprzez Sad. Tez dobry pomysl. icon_mrgreen.gif

wladza, wydaje mi sie ze propagandowe baczki wypuszczasz z ktorych smrodem czuc az tu na drugiej polkuli. Szczerze, chcialbym aby tak sie stalo jak piszesz. Bedzie o czym pogadac z prokuratorem. icon_cool.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ po co te nerwy Państwa internautów.Mam nadzieję, że jesteście Państwo w posiadaniu dokumentów potwierdzających, korupcyjne zachowania radnych i Burmistrza.Z taką swadą piszecie o tym na tym fotum, że i ja prawie uwierzyłem w te wasze insynuacje !!

Pan Burmistrz, jak mi mówił, wcale się nie obraża za nazywanie go burkiem, burakiem, pegerusem itd.Tylko mówi, że jak się nie ma argumentów, to łatwo przejść do inwektyw - państwo przybysze do tej gminy !!

Odnośnik do odpowiedzi

Przejedź durniu uliczkami a raczej drogami polnymi pomiędzy domami za budynkiem P. Bednarka. A zobaczysz sam baranie jak twój kłapołuch dba o ulice. Zabrali ludziom pieniądze na rzekome uzbrojenie i inne działania a sami zostawiliście polne ścieżki, po których jeździ się jak po PGR-wskim folwarku. Chyba twój burak wie jak to było, coś z tej swojej ówczesnej kariery powinien pamiętać. Sądzisz ,ze jak uprzątnie trochę plażę to jest to rozwój turystyczny. Ja bym go na taczkach woziła po tych polnych drogach. Miałby okazję najeść się trochę pyłu a przy okazji zobaczył by co to jest żwirownia.Bo efekt podobny tępy baranie.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty władzo chyba ze zgryzoty spać nie możesz a kapowanie to chleb powszedni.Przecież musimy wiedzieć też kto to władza jak pieniaczu odkryjesz swoje karty dopiero zaczniemy dyskutować.Rozumiem ,że ty władzo byłeś Z burkiem i wspierałeś go w tej genialnie wymyślonej inicjatywie .Tyle osób myślało jak dotrzeć z tymi materiałami o gminie do prokuratora a tu masz władza sama chce żeby w końcu ją prześwietlić.Bosko Ty baranie jak ta twoja prokuratura coś spieprzy to my już mamy inną i zobaczymy kto komu na rączki będzie patrzył.Jesteś bidulek zniszczyłeś forum vcity teraz chcesz zniszczyć to jeszcze bardziej tobie nie wygodne.Tam na forum ty rządziłeś tu twoje łapy nie sięgają.Lepiej ,żeby twoja prokuratura zaczęła od twoich wpisów takie krasomówcze ,że mucha nie siada .A co słowo to bardziej obraźliwe.Czas pokaże kto na tym fałszu lepiej wyjdzie .Liczcie się też ,że sprawa poleci daleko w Polskę po to aby takich jak ty i tobie podobni wraz z prokuratorem głośno powiedzieli jakie to obrazy dokonali miłośnicy tego forum i co zrobili takiego ,że w demokratycznym kraju nie mogą napisać prawdy o władzy.Zresztą szkoda z tobą matole dyskutować jesteś tu anonimowy i mogę pisać co mi ślina na język przyniesie.A straszenie wsadź sobie tam gdzie u ciebie słonko nie dochodzi.Mam nadzieję ,że moderator strony nie jest jak jego kolega z vcity i nie będzie rozdawał IP komputerów bo to nasze dana osobowe.I nie życzę sobie ujawniania przez jakiegokolwiek łacha moich danych.A jesli prokurator na każde szczeknięcie kundla z władzy będzie grzebał w danych do ja też znam swoje prawa i ośmieszę ten wasz wymiar ścigania o łamanie zasad funkcjonowania forum.Zapamiętaj kretynie ,że jeśli chodzi o władze to nawet jak ktoś pisze bo tak uważa to też nie jest obrażanie ani pomawianie bo to wyborcy słowo i zdanie o władzy.PROSZĘ TO ZAPAMIĘTAĆ.

Odnośnik do odpowiedzi

Ponadto Pan burmistrz zwócił się do prokuratury o udotępnienie danych IP komputerów, piszących min. pod nickami olo,oko, gaga, kontrast itd., w celu złorzenia wyjaśnień, na temat przyjmowania korzyści majątkowych od SKSM przez Burmistrza I Radnych IFS.

wladza.....tak tylko w ps , gumowa glowo.....

aby dobrac sie do tej strony internetowej gumiaku , Burmistrzowi Prokuratura NIE pomorze. Musi byc nakaz z Uni Europejskiej i to SADOWY. Na to Was nie stac golasie.
To udawadnia nam ze w d..... byles i gowno widziales a pozniej sie wycalowaliscie. Ty g.... w czolo, g.... ciebie po polikach itd. Smrod zostal po tym spotkaniu do dzisiaj. To do ciebie podobne gumiaku. :o icon_e_confused.gif

Wiec, prosze Panstwa, prosze spac spokojnie i dalej isac prawde na te tematy i zdradzieckiej postawy Burmistrza Inska jak i jego Rady Miejskiej.

Czy ktos moze mi podac nazwoska tych Radnych co wstrzymali sie od glosu bo stchorzyli powiedziec NIE jezeli chodzi o ZWIROWNIE? Prosze.

Tym dwom nalezy sie chociaz polowe szacunku. icon_idea.gif

Dziwi mnie ze nikt nie byl przeciw. Jezeli sie myle to prosze mnie poprawic. icon_eek.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Ależ po co te nerwy Państwa internautów.Mam nadzieję, że jesteście Państwo w posiadaniu dokumentów potwierdzających, korupcyjne zachowania radnych i Burmistrza.

Na pewno nie miały miejsce pewne spotkania, w pewnych okolicznościach, w pewnych miejscach? Aż tak pewni siebie jesteście, że nie popełniliście żadnego błędu? No ale skąd ja mogę to niby wiedzieć przecież ja TYLKO jestem głupim "mieszkańcem - przyjezdnym" :).

Odnośnik do odpowiedzi
Na pewno nie miały miejsce pewne spotkania, w pewnych okolicznościach, w pewnych miejscach? Aż tak pewni siebie jesteście, że nie popełniliście żadnego błędu? No ale skąd ja mogę to niby wiedzieć przecież ja TYLKO jestem głupim "mieszkańcem - przyjezdnym" :).

Zapomniales dodac, ze oprocz tego, ze jestes glupim "mieszkancem - przejezdnym" to jeszcze nie masz prawa krytykowac wladzy bo jej wolno wszystko.

A tak wracajac do referendum to chodzi mi cos po glowie. Jak mieszkancom sie spodoba taka forma decydowania o gminie to moze i buraka ze stołka wypieprza. Ale by bylo smiesznie jak by przez swoje wlasne klamstwa wyborcze stracil stolek :D.

Odnośnik do odpowiedzi

Pan Burmistrz, jak mi mówił, wcale się nie obraża za nazywanie go burkiem, burakiem, pegerusem itd.Tylko mówi, że jak się nie ma argumentów, to łatwo przejść do inwektyw - państwo przybysze do tej gminy !!

To dobrze świadczy o tym,że zdaje sobie sprawę z zasobu wiedzy i umiejętności. Zapomniałeś tylko dodać do tej grupy , podległych mu urzędników. A tutaj nie był bym taki pewny tej kryształowej przejrzystości działania i zapewniam cię dupolizie ,że potrafię udowodnić przekręty. Mogę jedynie nieświadomość buraka zwalać na jego słabe poruszanie się w sferze praw i obowiązków samorządowych. Co jednak nie zwalnia go od odpowiedzialności, gdyż zgodnie z prawem za błędy pracowników odpowiada ich przełożony. Byłbym rad , aby naprawdę prokuratura raczyła ruszyć do pracy, łatwiej będzie uświadomić mieszkańcom, co z czego wynika.Łamanie prawa, to nie tylko koperty pod biurkiem, są też inne formy tej działalności "gospodarczej". Szanowni mieszkańcy gminy Ińsko, zwróćcie uwagę, że dla dobra naszych dzieci burak przy pomocy SKSM zorganizował huczną imprezę dla dzieci. Co prawda 5 dni po terminie ale dla propagandowej fikcji liczy się FAKT. Będzie go można wykorzystać na dalszym etapie udowadniania mieszkańcom, jaki to cud spłynie na gminę jak powstanie nowa EKOLOGICZNA ŻWIROWNIA.Szkoda gadać, samochody 30 tonowe będą cichutko fruwały przez Ińsko a pył piaskowy oczyści okna i stare fasady domów, pod warunkiem ,że te od wstrząsów szybciej się nie zawalą.. Ińszczanie nie liczcie na mądrość buraka i jego radnych, oni już wybrali PRZYSZŁOŚĆ GMINY i to na ponad sto lat. Liczcie się też z elementami straszenia podległych pod UMiG ludzi, których los często jest zależny od wsparcia z zasobów finansowych Skarbu Państwa, nie gminy.Jeszcze sporo wody upłynie w Inie, zanim dojdzie do rozstrzygnięć ostatecznych, a więc bądźcie cierpliwi i korzystajcie ile się da z hojności sponsora. Dla Was to powinien być czas dobrych niespodzianek. Coś na wzór wyborów parlamentarnych. Wszyscy geniusze , przyszli posły i osły, też jeżdżą, załatwiają i prowizji nie pobierają. Do wyborów, potem wraca szara rzeczywistość Pamiętajcie o tym przy okazji zabawy.Proponuję Wam także "zaklepać" sobie , najlepiej na piśmie miejsce pracy w żwirowni.Bo potem może być jak z bioetanolem. Wozili, szkolili, pracą mamili. Jak widzicie prawie "setka" ludzi tam pracuje. Pamiętajcie ,że poparcie REFERENDUM jest nie tylko oznaką odwagi lecz także mądrości. Tym bardziej, że potem nikt Wam za koszulę nie będzie zaglądał i trzeba liczyć ,że zwycięży demokracja a nie wino,piwo i kiełbaski . Przy okazji chciałoby się usłyszeć z ust burka przeprosiny, za WYBORCZE KŁAMSTWA. lub jak pisze jego lizodup władza, zagrywkę na poziomie "krowy". Te kłamstwa zadecydowały o zdobytych głosach lecz ukazały jednocześnie perfidność Racinowskiego. Skoro on widzi jedyny ratunek w żwirowni a inne dziedziny gospodarcze dla niego nie istnieją i nie przynoszą dochodów, to może powinien objechać podobne gminy w Polsce i zobaczyć jak one gospodarzą. Tylko czy po prawie 5 latach "rządzenia" warto jeszcze inwestować w takiego giełdowego nieudacznika.Cdn.

Odnośnik do odpowiedzi
Skoro on widzi jedyny ratunek w żwirowni a inne dziedziny gospodarcze dla niego nie istnieją i nie przynoszą dochodów, to może powinien objechać podobne gminy w Polsce i zobaczyć jak one gospodarzą. Tylko czy po prawie 5 latach "rządzenia" warto jeszcze inwestować w takiego giełdowego nieudacznika.Cdn.

Huble, zgadzam sie 100% i popieram.

Z tego co wiem to od 5 lat jedyne co Burmistrz najlepiej zrobil to pojechal na Ukraine z Radnym poswiecajac ponad 30 godzin w autobusie w jedna strone aby sie tam znalesc. icon_question.gif

Pytanie, czy potrzebne to bylo dla dobra Gminy aby zajmowac sie takimi sprawami zamiast zajac sie i poswiecic ten czas Gminie. Od rozwijania Stowarzyszen Przyjazni Ukrainsko - Polskiej, powinni byc wyznaczeni delegaci z tego Stowarzyszenia. Jezeli trzeba bylo jechac aby ta przyjazn rozwijac to mozna bylo wyslac innych delegatow.

Pisze to po to aby udowodnic jak A. Raqcinowski dziala. Sam jedzie nie pytajc sie spoleczenstwa, czy czlonkow tego stowarzyszenia. TYLE RACINOWSKI zrobil aby objechac inne gminy w Polsce od 5 lat. icon_idea.gif

Inaczej piszac : " Maly napoleon". Czego mozna sie wiecej spodziewac? Burmistrz jest i byl ograniczony w swoich mysleniach i dzialaniach poniewaz nigdy nie mial wizji. Jezeli za duzo dla niego jest slowo "myslec" , "zwiedzac" to wystarczy poczytac co zrobil Prezydent miasta Wroclawia.

Wiele lat temu ten wlasnie Prezydent postawil na rozwoj miasta. NIE dawal budowac ZWIROWNI ale pozwalal na wprowadzenie kapitalu wszystkiemu co nie szkodzi przyrodzie i spoleczesntwu. Nikt praktycznie nie mogl sie przeciwstawic jego decyzja. Od czasu przejecia stolka Prezydenta miasta Wroclaw, nie bylo mozliwosci zachamowac jakakolwiek inwestycje w obrebie Wroclawia. Powstalu nowe osiedla mieszkaniowe, powstala multi miliardowa infrastruktura, hotele , kurorty, magazyny, drogi dojazdowe, shoppingi, centra handlowo uslugowe w oparciu o najnowsza technologie ekologiczna. Mozna bylo, tak ...mozna , ale trzeba chciec. Trzeba dac sie rozwijac i pozwolic inwestorom inwestowac bez ograniczen, jezeli dana inwestycje nie szkodzi spoleczenstwu.

WIZJA NA NAJBLIZSZE 5 LAT

INsko , jest takim miejscem. Jednak nikt nie mysli o infrastrukturze ktora moze Wladza zbudowac dzieki funduszom Unijnym!

Racinowski chce zbudowac ta infrastrukture,.......nie watpie............., ale za te nedzne datki ze ZWIROWNI , ktora co roku bedzie sadzic Gmine bo drogi rozwalone......przez wlasnie ZWIROWNI ciezarowki. icon_idea.gif

Czyli , nastepna kleska Gminy bedzie udoskonalenie wszystkiego co nazywa sie infrastruktura DLA DOBRA TYLKO I WYLACZNIE ZWIROWNI!!!! O tym Racinowski nie mysli.

Ta prywatna i duza firma nie popusci bo im sie nalezy aby drogi publiczne byly w stanie takim aby mozna bylo kozystac.

To ze wyschnie wiele oczek wodnych, zabraknie wody gruntowej i samo jezioro Insko opadnie .... to nie ma znaczenia dla Racinwskiego , Rady za co wlasnej piersi nastawili jak Zawisza. W imie tej zguby.

Nastepne pytanie jest; Na co Racinowski i Rada liczy pozniej po otwarciu ZWIROWNI? Przeciez zaden bank , zadna intytucja finansowa nie pozyczy nawet zlamanego grosza na rozwoj tej Gminy poniewaz ten rozwij niszczy i zabija.

Jedyne co napewno bedzie to jest to ze Racinwski i Rada bedzie borykac sie z finansami ktore beda MUSIALY BYC WYDANE na naprawe tego co nalezy do GMINY tj napewno drogi , ktore zostaly zrojnowane przez wiecznie jezdzace ciezarowki ZWIROWNI. Do tego zmusza Gmine aby dostosowala sie Gmina i dala im to co im sie nalezy np. prad, wode, kanalizacje. Gmina NIE BEDZIE MIALA WYJSCIA ALE BEDZIE ZMUSZONA PRZEPISAMI ABY TO ROBIC. Jak juz to powstanie, z czego Racinowski naprawi to skoro dzisiaj jeczy z Rada ze nie ma KASY. TEJ KASY W BUDZECIE GMINY NAPEWNO BEDZIE MNIEJ NIZ DZISIAJ. Dobrym punktem strategicznym obranym przez wlascicieli ZWIROWNI bedzie to aby zbankrutowac Gmine i zamknac wladze raz na zawsze aby robic sobie co chca. Pozniej okaze sie , ze aby splacic dlugi bedziemy sprzedawac wlasne grunty za grosze do wlascicieli ZWIROWNI abu kopali ZWIR na ktory chetni zawsze sa aby kupowac. Dlaczego? Poniewaz jest to miejsce polodowcowe i na kazdych gruntach jest zwir przykryty kumusem. Jezeli tak to niech Burmistrz sprzeda wszystko , wlacznie z gruntami prywatnymi dzisiaj. Np. grunty w Mialce, Sciennym sa b b b dobre na ZWROWNIE. Jedyne co moze sie stac to brzeg jeziora bedzie przy drodze powiatowej w wylocie z Inska na Chociwel. Niestey, taka jest prawda.

Okaze sie ze nie ma tam przyrody, ptakow, zab, jakis chronionych roslin, jezioro nie jest miejscem strategicznym.... a pozniej IPK zostanie zniesiony .....znajac realia przykre i Polskie na dzisiaj?............. Taki wstretny obraz dzisiaj Burmistrz, Przewodniczacy Rady , Rada Miasta z planista Kozlowskim , z radami Pana Z. Kudla tworza wspolnie.....i TAKI TESTAMENT PO SOBIE ZOSTAWIA JAKO WLADZA!!! To jest pewne. icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

To nie jest maszyna ktora pozniej spoleczesntwo Gminy i Wladza potrafi zatrzymac!!!! Tylko dzisiaj jest jedyna szansa dla spoleczenstwa aby tam jeszcze zyc. Z tym dzisiaj musi liczyc sie kazdy mieszkaniec Gminy Insko idac na REFERENDUM w sprawie zwirowni. Dlatego tez zawsze i wszedzie pisze ze JEST TO ZBRODNIA wobez Gminy oparta na KLAMSTWIE BURMISTRZA I RADY , WOBEC SPOLECZENSTWA I TYM CO IM ZAFALI!!!! TAKA JEST JEDYNA I PRZYKRA PRAWDA. Reszta w rekach madrosci spolecznej.
Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry!!!!! No proszę jak władza zaszalał!!! Sam zapomniał jak obrażał i posądzał innych o działanie na szkodę gminy posługując się kłamstwami i pomówieniami wg przepisów które nie obowiązywały jaszcze lat kilka temu.Zadałam sobie trudu i odnalazłam panie władzo prawdziwe pomówienia przez ciebie osób które opluwałeś.Mam nadzieję ,że jak prokuratura prześledzi wpisy władzy i innych forumowiczów to bez problemu dojdzie do wniosku kto pomawiał a kto snuł domysły a to proszę pana ślepego władzy całkiem inne formy wypowiedzi. Już się też nie mogę doczekać spowiedzi przed prokuratorem.Pisałeś nie na temat tylko w swój bezczelny sposób plułeś ile się dało byleby zniechęcić do referendum.Szedłeś po trupach do celu inni tu piszący tylko snuli domysły dlaczego władza po wyborach zmieniła tak diametralnie front.Bo już dawno przed wyborami o tym wiedziała ,potrzebowała tylko swoich posłusznych radnych i ludzie uwierzyli !!!!! czy uwierzą teraz??????Czy jeszcze raz dadzą się oszukać i dać zniszczyć NASZE SERCE????? wydaje mi się ,że chyba nie.Chyba ,że imprezy jak ta wczoraj z odpowiednim sponsoringiem będą teraz tak jak władza napisał chlebem powszednim.A sumienie???????

Odnośnik do odpowiedzi

Do władzy walka się dopiero zaczyna ,to co zaczęliście to przedsmak tego co zbierzecie.Jak to władza pisał kto sieje wiatr.......Będzie tyle do udowodnienia ,że się w pale nie mieści .Głupia władza to niestety też władza ale głupia władza też odpowiada za brak wiedzy tak jak obywatel wprowadzony w błąd albo gdy urzędnik manipuluje faktami.Da się wszystko udowodnić tylko niech prokurator zajmie się w rzetelny sposób kłamcą władzą.Władzo od dzisiaj ty się bój o odpowiedzialność na szkodę gminy.Dobrze ci radzę, a to forum sobie odpuścicie tu nikt jak widać nie kasuje niewygodnych postów ,nie manipuluje i jak widać nikt nie boi co może świadczyć ,że pieniacz władza może spić piwo które sam naważył. icon_evil.gif

Odnośnik do odpowiedzi

KLARA i OLO.

Ja wam obiecuje ze zadnego prokuratora nie bedzie i zadnego dochodzenia. Oni nie maja na to wplywu bo strona internetowa jest i bedzie oplacana za granicami Polski!!! :D

Wiec , nie ma co mowic. Zadne nazwiska i inne szczegoly NIE BEDA ujawnione. Ta strona jest demokratyczna i kozysta jak najbardziej z tajemnicy prywatnej co sie tej stronie nalezy. Jedynie, Racinowski moze mnie ruszyc bo ja sie nie ukrywam..., ale na podstawie czego? PRAWDY!!!???

Niech sie obudza te pseudo gumowe geniusze i przestana straszyc, bo to tutaj nie pracuje. Ja jestem gotowy isc do Sadu , Prokuratury i Bog raczy wiedziec co oni jeszcze wymysla. Czekam na to i powiem to oficjalnie przed mediami ze Burmistrz A. Racinwski i Rada Gminy Insko to KLAMCY I OSZUSCI SPOLECZNI!!! Co tu mozna dodac lub odjac. Oni wiedza ze oszukali spoleczesntwo i tylko kopniaki to oni moga i dostana. Tak ze KLARA i OLO.... wyluzujcie i zacznijmy pisac o czym bardziej konstrukcyjnym. :)

Odnośnik do odpowiedzi

Ale niespodzianka mamy nowe możliwości.Wszyscy radni jak na dłoni zobaczymy ile spraw pomogą nam załatwić ,jak będą się starać swego wyborce udobruchać.Dobry to pomysł jeszcze nigdy na te oświadczenia nie patrzyłam.Dzięki za nowe możliwości. :D

Odnośnik do odpowiedzi

Kwiatek, ......... fajne i nowe. Da nam to zeczywisty obraz jak naprawde jestesmy ustosunkowani do Wladzy i co o nich myslimy. Oswiadczenia majatkowe sa tez dobre bo bedziemy bacznie obserwowac przez lata co dzieje sie u Radnych , Burmistrza w prywatnych zagrodach. Ich personalna i rodziny stopa zyciowa przez najblizsze lata da nam obraz co i za ile.

Jestem osobiscie przekonany ze stanowiska w ZWIROWNI juz sa podzielone. Dlatego nie zdziwilo by mnie gdyby , w przypadku jak zwirownia powstanie , nastepny Burmistrz zostal by tam prezesem jak to bylo z poprzednia Pania Burmistrz i bioetanolem.

Odnośnik do odpowiedzi

Twierdzisz "gołodupcu" z Austrii, że obecny burmistrz Pan Racinowski, ma załatwiona posadę u nas w zwirowni ??!

Żal ci d..ę ściska, że jesteś cienki !!

Wiesz co mówią u nas o twoich pomyślunkach i kasie na nie.Ze ty masz kszywe nogi jak sr.sz !!!Ha ha ha

Odnośnik do odpowiedzi

Tobie kopacz należy dokopać i to ostro Ten człowiek pisze z Australii a więc baranie do szkoły. trzeba się uczyć.zresztą czy takich jak wy można jeszcze czegokolwiek nauczyć??? Mnie się wydaje ,że jesteście ze swoim burakiem niereformowalni i to pod każdym względem.Przy tym nic przez 5 lat obijania się nie pokazaliście, oczywiście poza nieudolnością zarządzania, która zamienia się w upadek gminy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...