Skocz do zawartości

Kompendium wiedzy o żwirowni i spółce SKSM S.A.


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

Olo, dzieki. Mysle ze pomimo tego , niech mieszkancy tez sie angazuja. Jak przyjdzie referendum , beda glosowac. Aby wiedzieli Ci biedni ludzie o co tu chodzi. Niestey, ja tylko moge korespondencyjnie .. z czego wladza sie cieszy, ale ich wesolosc nie potrwa dlugo. Obym tylko nie zostal sam w tej walce bo glosy sie licza a nie J Gier jako jednostak. Chcailbym tam byc przez moment i dzialac oficjalnie jak to robie na tych stronach internetu.

Dla Pana to jest tylko jeden glos. Dla mieszkancow to jest az jeden glos. Spojrzmy prawdzie w oczy jako jeden z niewielu imiennie potrafi Pan krytykowac ten motloch ktory teraz mamy. A skoro Pan moze to i inni mieszkancy moga.

To jest kwestia czasu az kazdy do tego dojrzy.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 281
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Panie Inwestor znów muszę zwrócić Panu uwagę ,że czyta nieuważnie posty.O ile ja zrozumiałem "kontrast "dał Panu do zrozumienia jak bardzo Pana jeden głos jest ważny w tej sprawie(nawet ten jeden z daleka).A motłochem nazwał tych co Panu przeszkadzali i utrudniali inwestycje.I,że to ten właśnie motłoch z gminy zniewala mieszkańców którzy czują się zaszczuci.W mojej opinii "kontrast jest po pańskiej stronie .To już kolejny raz kiedy pochlebne dla pana wpisy traktuje Pan jak krytykę swojej osoby.A tu wielu jest właśnie po Pana stronie jesli jestem w błędzie niech "kontrast to zripostuje.Jak dla mnie to pański wpis do "kontrasta " jest wielce krzywdzący.

Odnośnik do odpowiedzi
Panie Inwestor niech pan się nie łudzi ,że ktoś napisze tu ,że jest straszony imiennie,bo to nie realne w tej gminie.Ta gmina tak zniewoliła mieszkańców ,że boją się własnego cienia.

Panie Olo, ja sie nie ludze. Jakkolwiek oferuje 100% tajemnicy. Prosze pisac na moj email pod adres

[email protected]

Chce uslyszec i znac fakty. Musimy znac fakty i przestac sie bac jakiekolwiek bandy w Gminie. Moze Pan ma racje ale jakby skrocilo by to postepowanie prawne o sprawiedliwosc. Jezeli dowiedzialbym sie prawdy od wiecej osob, trzymamy ich za torby i nie puscimy. Potrzebuje jeszcze kilka skarg a gwarantuje ze nie bedzie zadnej szkody z tej strony ani z ich strony!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Oto przykład jak udowodnić można wszystko.

Czy żwirownia jest substancją organiczną.

Żwirownia to inwestycja. Inwestycja to potrzeba miejsca,

potrzeba miejsca to ziemia. Ziemia to matka, matka to anioł,

anioł to stróż, stróż to urzędnik państwowy, urzędnik państwowy

to Racinowski, Racinowski to burak a burak jest substancją

organiczną. Co należało dowieść. icon_e_geek.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro ludzie LUBIA zyc w zastraszeniu.....co ja moge...... napewno nie moge im pomoc bez ich zgody. Ludzie tylko niektorzy pisza do mnie, ale przydaloby sie wiecej takich faktow. Jak mozna dac sie tak zastraszyc. Z tego wynika ze ludzi doprowadzilo sie do takiej nedzy , ze boja sie jak desperaci o kawalek chleba. Oj Racinowski i Radni. To tak dluzej nie moze trwac.

ZWIROWNI NIE BEDZIE BO NIE MOZE BYC. Kto tylko moze wysfobodzic ten narod z tego strachu niech to robi. Dajcie mi wystarczajaca ilosc dowodow a oni juz niech sie pakuja. Jak sie spakuja , gwarantuje ze juz nikogo nie bedziecie sie bac. icon_idea.gif

Odnośnik do odpowiedzi
A tabu to kretyn i debil - czego nie ma potrzeby dowodzić , wystarczy poczytać jego posty!!!

Siedzisz godzinami tu na forum,

szukając wrogiemu burakowi wywodu,

zwarty i gotowy kiedy twój pan i władca,

gubi berło, fason i sygnet z palca,

kiedy staje się jednym wielkim pośmiewiskiem,

bo kłamie przede całym ińskim ludziskiem.

Głupiś ty kopacz i bardzo prosty,

a na dodatek i bardzo zazdrosny.

Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia,

działasz sam czy z czyjegoś polecenia?

W sumie nieważne bo mało mnie to obchodzi,

Racja nie jest buraka lecz mieszkańców, ludzi i Bozi.

Odnośnik do odpowiedzi

To jest lepsze oddaje CHWILĘ.

Oto przykład jak udowodnić można wszystko.

Czy żwirownia jest substancją organiczną.

Żwirownia to inwestycja. Inwestycja to potrzeba miejsca,

potrzeba miejsca to ziemia. Ziemia to matka, matka to anioł,

anioł to stróż, stróż to urzędnik państwowy, urzędnik państwowy

to Racinowski, Racinowski to burak a burak jest substancją

organiczną. Co należało dowieść. icon_e_geek.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Ty zakichana władzo już większego wazeliniarstwa jak u was to chyba nie ma nawet i tuska.Ty wy posrańcy z gminy , żerujący na naszych podatkach tworzycie wielkie gówno i to na zagładę całej gminy. Was należy wykopsać nie tylko z urzędu ale z całej gminy. Mam nadzieję ,że ludzie to w końcu zrozumieją i was pogonią na cztery wiatry. Nawet sto żwirowni nie uratuje gminy, skoro rządzi nią taka grupa oszołomów.

Odnośnik do odpowiedzi
Jeszcze raz przepraszam, ale zle zrozumialem "kontrast"

Nie ma problemu z cukru przecież nie jestem :)!

Nie całujcie się tak po d...ch, bo z daleka to śmierdzi wzeliniarstwem i głupotą !

To nie jest "wzeliniarstwo" tylko kultura wobec innych. Nie zycze ci zeby kiedykolwiek wyplynelo kim jestes bo tak niski poziom jaki ty prezentujesz to mozna w melinach zaobserwowac. Wyobrazam sobie juz naglowki gazet "pracownik gminy pozwany za brak kultury oraz obelgi na lokalnym forum". Komu ty tu chcesz zaimponowac powiedz mi? Myslisz ze jak bedziesz wymachiwal lapkami w kazda strone to ludzie sie zaczna ciebie bac? Na koniec jeszcze mam prosbe do ciebie. Nie oceniaj innych wedlug swoich kryteriow bo jestes juz tak spaczony ze nawet mucha na ciebie by nie siadla.

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ najmocniej przepraszam za niemiłe Państwu , słowa.Od tej chwili władza z pokorą i uniżeniem, będzie przyjmowała Państwa obelgi, kpiny i wyzwiska !!! Przecież od tego ona jest, aby wsłuchiwała się w "twórczą" krytykę

"obiektywnych" obywateli.

Odnośnik do odpowiedzi

Władza perfidia twojego wpisu dorównuje waszej głupocie.Oczywiście ,że władza ma nawet obowiązek wsłuchiwać się w głosy swoich wyborców, mało tego zanim wdepnie w gówno winna dziesięć razy pomyśleć a nie udawać "greka".Pamiętaj że żyjesz za nasze podatki. A więc staraj się działać dla dobra ogółu mieszkańców gminy a nie bardzo doraźnych, niepewnych naukowo, nastawionych na stuletnie łatanie dziury budżetowej dochodów.Przecież władzo nawet nie przeczytałeś tego co dała wam żwirownia w styczniu 2008 roku a jest przecież 2011rok.Chcesz mi wcisnąć ,że tak słabo czytacie, czy też macie tylko jedno opracowanie materiałów i dlatego do dzisiaj nikt z was nie przeczytał niczego.Przykro mi ale to nazywa się naprawdę głupota i nieudolność. Można też dodać jeszcze pazerność.

Odnośnik do odpowiedzi
Przecież od tego ona jest, aby wsłuchiwała się w "twórczą" krytykę "obiektywnych" obywateli.

Tworczosc to mozesz miec poetycka co najwyzej. A obywatele nigdy nie krytykuja obiektywnie tylko biora pod uwage to co im moze zaszkodzic wiec co cie dziwi subiektywizm wypowiedzi? Jak ci przeszkadza ze tutaj sie krytykuje dzialania gminy to zawolaj swoich kolegow z innych gabinetow i niech sie poudzielaja. Zabrania im sie?

Ależ najmocniej przepraszam za niemiłe Państwu , słowa.Od tej chwili władza z pokorą i uniżeniem, będzie przyjmowała Państwa obelgi, kpiny i wyzwiska !!!

Przypominam ci, ze nie kto inny jak ty w innym temacie podsumowales kilka osob, ze sa panienkami przydroznymi. Wyzywales tez innych uzytkownikow od debili, krytnow i podobnych. W sprawiedliwosc sie bawisz? Jezeli tak to odpusc sobie bo bladego pojecia o niej nie masz.

No i oczywiscie zeby podniesc ci cisnienie przed komputerem napisze jeszcze to.

ANDRZEJ RACINOWSKI OSZUKAL SWOICH WYBORCOW. JEST ZWYCZAJNYM KLAMCA.

Chcesz dowody? to masz:

http://ifs2010.za.pl/viewpage.php?page_id=1

Jesteśmy zdecydowanie przeciwni:

Powstaniu spalarni śmieci w Ińsku.

Lokalizacji kopalni surowców mineralnych na gruntach w pobliżu Ińska.

Dalszej lokalizacji dużych inwestycji przemysłowych w mieście.

Ustosunkuj sie do tego bo chyba zdazyles sie w przedszkolu nauczyc literek i czytac?

Chyba, ze znowu bedziesz sie wyplakiwal tutaj jaka to wladza w insku wielce poszkodowana przez obywateli jest.

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba przyznać "kontrast" ,że umiesz prowadzić konstruktywną wymianę zdań.Mnie się wydawało ,że ja jestem tu najlepszy w wytykaniu błędów i głupot urzędniczych.Ale przyznaję ,że nie dajesz szans "władzy"z czego się niezmiernie cieszę.Chłopina nie ma żadnych argumentów tylko jeden i ten sam -NIE OBRAŻAĆ WŁADZY BO NIETYKALNA.A ładnie tak okłamywać ludzi ???Jest demokracja i mogę swoje zdanie wypowiedzieć i nie być straszonym ,że mnie z pracy wyrzucą .Ludzie o tym w Ińsku już od dawna o tym mówią ."władzo " ludzie jedan nie są debilami ani głupolami jak o nich piszesz.To mieszkańcy którzy cię gadzie wybrali-ZAPAMIĘTAJ TO SOBIE DO USRANEJ ŚMIERCI.Burak dobrał sobie 13-cie brukwi i tak wygląda rządzenie pegeeru. icon_cry.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowny Panie olo pragnę Pana powiadomić,że nigdy w moim postach, nie nazwałem społeczności ińskiej debilami ,jak mi Pan impotuje. To Pan i Pańscy totumatcy, na ty forum, cały czas mówicie ..burak, złodziej, durny , brukwie itd.. czyli ci co ich wybrali z woli raczej swobodnej są tacy sami.... Panie olo. W myśl przysłowia "kto z kim przystaje takim............."

Pan Panie olo raczej z tą społecznością się nie identyfikuje. Jak się domyślam Pan jest tu przyjezdnym, ma Pan swoje "uroczysko" i zależy Panu tylko na tym, aby nic w tych okolicach się nie zmieniało, co by mogło wpłynąć na zmianę wartości Pana i innych nieruchomości, Ale tak się nie da Panie olo i inni posiadacze. Ta ziemia musi się rozwijać, to nie jest skansen, skazany na powolne umieranie.Jak nie można jej utrzymać z szeroko rozumianej turystyki, to należy szukać innych źródeł dochodów do kasy Gminy.Niestety dla Pana i innych na tym forum, takim źródłem są bogactwa ukryte po ziemią. I do nich należy sięgnąć. A że burmistrz zmienia zdanie..........tylko krowa nie zmienia zdania, Panie olo i inni.

Odnośnik do odpowiedzi

Człowieku ogłupiały w ułudzie zysków ze żwirowni.Nie można was inaczej nazywać , bo sami prowokujecie swoją głupotą do dobierania nazwy adekwatnej do tego co robicie.Jeżeli jedyna ratunek dla rozwoju gminy widzicie we budowie żwirowni na sto lat eksploatacji to z całą odpowiedzialnością stwierdzam,że jesteście naprawdę debilami, burakami i co tam jeszcze było.Wy nawet nie rozumiecie ,że budowa takiej żwirowni w stosunku do problemów miasteczka i całej gminy nie opłacała by się , gdyby dochody były wielokrotnie wyższe od tych obiecywanych.Cytuję:

"Ta ziemia musi się rozwijać, to nie jest skansen, skazany na powolne umieranie.Jak nie można jej utrzymać z szeroko rozumianej turystyki, to należy szukać innych źródeł dochodów do kasy Gminy."

To oznacza,że kolejne 5 ewentualnie+3 lata zostaną zmarnowane.A ludzie będą jeszcze bardziej cierpieć z powodu braku dobrej pracy i zarobków. Przecież wy nie wiecie jak inaczej można osiągać dochody dla gminy a na dodatek i te, które są też przeżeracie na swoje pensje, przy tym jest was jak wszy. O wiele za wiele. Nie obrażaj pan krowę , bo to pożyteczne stworzenia , sam piłeś mleko. Krowa wie , gdzie jeść trawę a gdzie nie. A wy nie wiecie jak się rozwijać i zaślepieni w obiecanki cwaniaków ze żwirowni, czekacie na kaszę mannę z nieba. Oni będą żyć jak w puchu, bo to jest S.A. i kilku cwaniaków obłowi się w miliony, kosztem lokalnej społeczności. Co do buraka , którego wy nazywacie burmistrzem, to jego zmiana słowa zasługuje tylko na jedno określenie -Judasz- chce sprzedać gminę. Sądzę ,że naprawdę jesteście porąbani, bo jako władza, uważacie ,że jesteście nieomylni. A przecież te 5 lat pokazuje ,że nic nie umiecie dokonać. Nawet plan spieprzyliście, RDOŚ z was zrobił baranów, bo na niczym się nie znacie. Kiedy zrozumiecie zakute pały,że władzą się tylko bywa. Że oszukiwanie ludzi miejscami pracy a nie katorgą , to wasz propagandowy wybieg. Ja osobiście mam nadzieję,że ludzie pokażą swoją mądrość i udowodnią wam waszą głupotę , pazerność i liczenie na drugi śląsk.To,że w danym terenie jest żwir( czytaj: węgiel) nie oznacza,że się go wydobywa. Gwarantuję ,że spełnienie waszych poronionych pomysłów, to zagłada dla gminy. I liczę ,że mieszkańcy to zrozumieją. Działkę można sprzedać i pojechać , hen w Polskę , gdzie jest normalnie. Ale nie da się cofnąć degradacji środowiska,przyroda rządzi się swoimi prawami i ma gdzieś takich mądralińskich jak wy. Tylko,że tzw. miejscowi nie uciekną, bo niby gdzie i za co. Oni nie są teka bogaci jak przyjezdni, to o nich właśnie chodzi.Jeden burak z przytępiałym umysłem i nie mniej głupimi 13 radnymi ma zniszczyć w imię niepewnych dochodów cała gminę!!!! Na to nawet Bóg nie pozwoli a co dopiero ludzi. Lepiej przestań siać tę buraczaną propagandę kłamcy udającego burka.Co do jego radnych, to można powiedzieć ,że dobrał sobie najgłupszych ludzi w gminie, dzięki nim chce tutaj zrobić księżycowy krajobraz. Lepiej dla gminy by było, gdyby sam odszedł,bo jeżeli prze tyle lat tylko tę biedę i stagnację powiększ, to nic dziwnego, że żwirownia dla niego stanowi rozwój.I to na dodatek JEDYNY.

Odnośnik do odpowiedzi

Posłuchaj mule bo nazywać cię Władzą jest żenadą !!!!!! Żeby wciskać kit ,że z turystyki się nie wyżyje trzeba się ciebie zapytać ciemniaku co zrobiłeś dla jej rozwoju?????? A w ogóle wiesz co znaczy robić interes na turystyce???? Mówiąc oględnie nie umiem dobrać słowa żeby ciebie określić z tą twoją filozofią myślenia.Jeśli KTOŚ mówi ,że żwirownia to rozwój a z turystyki się nie wyżyje to mam wrażenie ,że rządzą nami nie tylko głupcy ale też fanatycy władzy czyt.sekta.Te też piorą ludziom mózgi ,żeby guru się obłowił i rządził ogłupiałym narodem.Napisz jeszcze apel do tych co ich oszukaliście ,żeby posłusznie poszli wrzucić kartki za żwirownią ,przedtem daj powąchać trawki żeby byli na rauszu i guru znów wyjdzie na swoje.A co do turystki co ty cieciu możesz o niej wiedzieć .Żeby wiedzieć trzeba bywać lub czytać mądre książki a ty człeku masz problem i z jednym i z drugim.ŻWIROWNIA TO ROZWÓJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAtko jedyna ,Królowo Mądrości zlituj się bo głupcy bnie wiedzą co czynią.

Odnośnik do odpowiedzi

wladza, ty malpogrodzie przyziemny. Dzieki kwiatek ze wypowiedziales sie na ten temat z fadroma co 100% popieram. Z turystyki sie nie wyzyje, tak napisal wladza!!!!! JAK SIE OKLAMUJE INWESTORA PRZEZ PONAD 3 LATA ZE BEDZIECIE POPIERAC INWESTYCJE BUDOWY HOTELU o warosci EU$280 milionow inwestycje, ktora umieliscie wygonic to zeczywiscie wladza.......... z turystyki sie nie wyzyje bo opluliscie EU$280 mln ktore bylo przeznaczone na budowe kurortu w Mialce. TAK MI ZAL ZE OSZUKALISCIE .

GDYBYSCIE TAK ZACIEKLE BRONILI TYCH INWESTYCJI DLA ROZWOJU TURYSTYKI W INSKO JAK TERAZ BRONICIE ZWIROWNI, BYLO BY INACZEJ W INSKO I TO NA WIOSNE 2011.
icon_exclaim.gif

OCZYM TY PISZE ZAKLAMANCU??? STRESUJESZ LUDZI BO TAKIE MASZ ZADANIE DEBILU. Powiedz ile ci placa, zaplace podwojnie i spadaj gnojku na swoje.

Odnośnik do odpowiedzi
Szanowny Panie olo pragnę Pana powiadomić,że nigdy w moim postach, nie nazwałem społeczności ińskiej debilami ,jak mi Pan impotuje. To Pan i Pańscy totumatcy, na ty forum, cały czas mówicie ..burak, złodziej, durny , brukwie itd.. czyli ci co ich wybrali z woli raczej swobodnej są tacy sami.... Panie olo. W myśl przysłowia "kto z kim przystaje takim............."

Pan Panie olo raczej z tą społecznością się nie identyfikuje. Jak się domyślam Pan jest tu przyjezdnym, ma Pan swoje "uroczysko" i zależy Panu tylko na tym, aby nic w tych okolicach się nie zmieniało, co by mogło wpłynąć na zmianę wartości Pana i innych nieruchomości, Ale tak się nie da Panie olo i inni posiadacze. Ta ziemia musi się rozwijać, to nie jest skansen, skazany na powolne umieranie.Jak nie można jej utrzymać z szeroko rozumianej turystyki, to należy szukać innych źródeł dochodów do kasy Gminy.Niestety dla Pana i innych na tym forum, takim źródłem są bogactwa ukryte po ziemią. I do nich należy sięgnąć. A że burmistrz zmienia zdanie..........tylko krowa nie zmienia zdania, Panie olo i inni.

Ignorujesz mnie a ja ciebie i twoje wywody nie bede ignorowal.

Z pierwsze czescia twoich wypocin juz wczesniej sie rozprawilem i udowodnilem ci jakim hipokryta jestes. Teraz czas na czesc druga twoich bzdur ktore tu wypisujesz.

Od kiedy to na podstawie wybranego przedstawiciela wladzy mozna generalizowac calosc wyborcow? Widac nie wiesz nawet co to przyslowie oznacza. Zeby bylo tak jak ty piszesz to kazdy z wyborcow racinowskiego musialby z nim wchodzic w ciagly kontakt to jest sedno czesci "kto z kim przystaje...". Nie wciskaj tutaj przejezdnym i mieszkancom tego, ze olo obraza mieszkancow. Wybrali go w wyborach ale w programie wyborczym co innego jest napisane a co innego robi. OTO CHODZI a nie o obrazanie mieszkancow... Tak wolno myslisz czy masz klapki na oczach jak kon, ktory ciagnie karete racinowskiego?

A co do czesci zwiazanej z turystyka... Wyjezdzasz czasem do okolicznych miejscowosci? Co w insku oprocz plazy i lasow jest? Nic. Robi sie inskie lato filmowe i nic poza tym. W innych miejscowosciach odbywaja sie imprezy z rozna tematyka a u nas nic. Jakim prawem krytykujesz turystyke jak na dobra sprawe nic nie poczyniono w tym kierunku zeby ta turystyka dawala zyski dla gminy? Na jeziorze mozna by bylo rozne rzeczy zamontowac zeby zwiekszyc atrakcyjnosc tego miasta a WY drogi wladzo gowno w tym kierunku robicie.

Skoncz gadac o malejacej wartosci czyichs gruntow bo kazdy ma obowiazek i przywilej dbac o swoja wlasnosc. Chyba nawet zapominasz, ze insko nie skalda sie tylko z przejezdnym osob tylko osob, ktore tu na stale mieszkaja. Co z ich mieszkaniami co z ogrodkami? Ty chcesz ludziom tutaj wcisnosc ze tylko przejezdni cos straca? Straca wszyscy bez wyjatku. To bedzie trzeci duzy zaklad przemyslowy w insku. Jakos do takich inwestycji to wladza miala pieniadze ale zeby cos zrobic w kierunku turystyki to pieprzycie ze nie macie forsy?

Na koniec. Wiesz czemu krowa nie zmienia zdania? Bo jest za glupia na to i kieruje sie instynktem. Czlowiek w odroznieniu do niej ma rozum i potrafi myslec. Wiec nie przyrownuj ludzi do krów bo to ty ich teraz obrazasz. Mieszkancy nie sa bydlem, ktore slepo bedzie wykonywac wasze polecenia.

Trzeba przyznać "kontrast" ,że umiesz prowadzić konstruktywną wymianę zdań.Mnie się wydawało ,że ja jestem tu najlepszy w wytykaniu błędów i głupot urzędniczych.Ale przyznaję ,że nie dajesz szans "władzy"z czego się niezmiernie cieszę.Chłopina nie ma żadnych argumentów tylko jeden i ten sam -NIE OBRAŻAĆ WŁADZY BO NIETYKALNA.A ładnie tak okłamywać ludzi ???Jest demokracja i mogę swoje zdanie wypowiedzieć i nie być straszonym ,że mnie z pracy wyrzucą .Ludzie o tym w Ińsku już od dawna o tym mówią ."władzo " ludzie jedan nie są debilami ani głupolami jak o nich piszesz.To mieszkańcy którzy cię gadzie wybrali-ZAPAMIĘTAJ TO SOBIE DO USRANEJ ŚMIERCI.Burak dobrał sobie 13-cie brukwi i tak wygląda rządzenie pegeeru. icon_cry.gif

Meczy mnie to juz. Ja swoje on swoje i udaje ze nic nie napisalem. O czym to swiadczy...

Strasza? To w sumie tak jak na vcity w rezultacie kogos szlag trafil i zrobil forum. Moze ktos dobierze sie tym straszakom tez do pupy :P

Odnośnik do odpowiedzi

kontrast, najlepiej tego wladza ignorowac i nie komentowac a sam zginie w tym tlumie komentarzy. Tutaj jest forum i zwirowni. Robimy forum na temat odpowiadania na debilne i klamliwe jak i prowokacyjne komentarze wladzy, kopacza. To sa te metody propagandowe ktore widac pracuje. Nie sadzicie Panstwo? Dlatego na kazdy komentarz wladzy i kopacza , nie odpowiadac. Umowmy sie ze przez tydzien nie komentujemy tych jego opini. Niech sobie pisze slugus co chce. Przeciez wszyscy wiedza tutaj ze ten slugus prowokuje, broni klamstwa, broni czegos co nie zasluguje na obrone. Wiec, rodacy.... do dziela...nie komentujemy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...