Skocz do zawartości

Kompendium wiedzy o żwirowni i spółce SKSM S.A.


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie mysle "przegladarka". To juz taka rasa ludzi. Jak zostali Radnymi to juz wszystkich i wszystko w tyle maja. Poza tym tacy jak Pan W , lubia macic a do tego wymyslili sobie grupe inna aby nas tu wkurzac i mieszac na tych stronach. Oni nigdy nic nie wymysleli. Dzisiaj troche cisza z wladza, zwirownia, gmina....napewno na urlopie bez laptopa.

PYTAM SIE WIELU SPECJALISTOW W SPRAWIE KOPALN, ZWIROWNI I NIE MAM WATPLIWOSCI ZE DZIURA TAKA JAK ZWIROWNIA NA 30 METROW W DOL O WIELKOSCI 200 HEKTAROW, SPOWODUJE NIE ODWRACALNE STRATY, KTORE BEDA KOSZTOWALY GMINE MILIONY ZLOTY ROCZNIE, BANKRUCTWO GMINY, W ZAMIAN ZA NEDZNE 400,000 ZLOTY DLA GMINY Z PODATKOW. NIKT NIE ZAGWARANTUJE ZE STRATY W OBNIZENIU WOD JEZIORA INSKA CO ZABIJE PRZYRODE W TYM JEZIORZE MOGA BYC ODWRACALNE!!!! ON TYLKO MOZE ZAGWARANTOWAC TYM, ZE JAK ZWIROWNIA POWSTANIE, NAPEWNO PODNIESIE SOBIE WYNAGRODZENIE NA TYLE ABY SIE NACHAPAC ZANIM ODEJDZIE!!!! JAK RACINOWSKI I RADNI MOGA I CZYM ZAGWARANTOWAC ZE TAK SIE NIE STANIE. WYPOWIEDZI SPECJALISTOW SWOJE MOWIA ZE RACINOWSKI I TA JEGO ELKIPA RADNYCH TO JEDNA WIELKA NAPASC NA ZYCIE ZWIERZAT I BALANS BIOLOGICZNY JEZIORA INSKA I OKOLIC. TO NAPASC NA SPOKOJNE ZYCIE MIESZKANCOW W IMIE ZATRUDNIENIA "TYLKO SWOICH 30 LUDZI"! WIEC JAK MOZNA INACZEJ NAZWAC TA GRUPE RZADZACA GiM INSKA, INACZEJ JAK LOBUZERIA KTORA PROBUJE NAPASC Z NIE ZNANYCH NAM PRZYCZYN, NA TO CO ZYJE W SYMBIOZIE POMIEDZY CZLOWIEKIEM I PRZYRODA??? TO SIE NIE DA INACZEJ OKRESLIC!!! ONI , O TYM DOKLADNIE WIEDZA, NIE WSPOMINAJAC ZE SA OSZUSTAMI KTORZY KLAMIAC W CZASIE WYBOROW MIESZKANCOW GMINY, Z ZIMNA KRWIA OSZUKALI NAS WSZYSTKICH. ONI ODEJDA , A GMINA ZOSTANIE Z TYM PIEKLEM NA DZIESIATKI LAT icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

Niech ktos merytorycznie wypowie sie tutaj i na sesji , ze to co ja pisze jest nie prawda. Ze oszusci wyborczy z 2010 roku, maja racje. Racinowski i Radni to nie kompetentni ludzie , ktorzy od 2006 roku szykowali ten zamach na Gmine Insko i jej mieszkancow. Nie ma w tym nic przesady!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Rodacy, drodzy mi mieszkancy GiM Insko,

Nawet wczoraj w TVP "Wydarzenia" w programie o pojezierzu Mazurskim , Pan Wojciech Mann - Prezenter Szansy na Sukces, powiedzial o Mazurach:

" Pojezierze Mazurskie sie nie zmienia i nie straci swego piekna, bo maja madra wladze jak i ludzi ktorzy dbaja o to piekno pojezierza. Mam nadzieje ze w innych regionach naszej pieknej ojczyzny jest i bedzie tak samo i to ze ludzie o to zadbaja"

Nam nie wystarczy powiedzic , ze mamy glopia wladze , ale nasz wspolny obowiazek jest zadbac o to aby ta zdradliwa wladza nie spuscila tej bomby atomowej na nasze piekne Jezioro Insko i jedyny skarb tej okolicy jakim jest piekna przyroda i jej pejzarze. O to MUSIMY wspolnie zadbac w czaie zblizajacego sie referendum licznie w nim uczestniczac. Nie dajmy sie i nie pozowolmy aby pare debili zrujnowalo to co Bog nam podarowal za darmo jako wielki SKARB tego zakatka naszej planety dla wszystkich mieszkancow GiM Insko.

Odnośnik do odpowiedzi

Inwestor piszesz .. "straty w obniżeniu wód jeziora Ińsko...mogą być nieodwracalne.."

Przecież w twoim interesie jest aby wody jeziora Ińsko się obniżyły !! Wtedy linia brzegowa się cofnie i będziesz mógł swój hotel wybudaowć w wymaganej odległości od wody Jerrry !! Po co tak pyszczysz ? Może zmienisz front walki.

Odnośnik do odpowiedzi
Inwestor piszesz .. "straty w obniżeniu wód jeziora Ińsko...mogą być nieodwracalne.."

Przecież w twoim interesie jest aby wody jeziora Ińsko się obniżyły !! Wtedy linia brzegowa się cofnie i będziesz mógł swój hotel wybudaowć w wymaganej odległości od wody Jerrry !! Po co tak pyszczysz ? Może zmienisz front walki.

Jezeli ty masz byc reprezentantem ludzi to ja mam powazne obawy co do ciebie. Najpierw piszesz, ze nic zlego sie w gminie nie stanie a teraz piszesz, ze poziom wody sie obnizy. Posiadasz mozg, ktory potrafi analizowac fakty? Czy tam w srodku przechodzi tylko cienka nitka laczaca uszy? Wiesz co to znaczy jak poziom wody w jeziorze spadnie? To moze na zawsze wplynac na Insko, cala okolice ale przede wszystkim na jego mieszkancow. Bedziemy beczkowozami dowozic wode bo gmina ma dostawac 400 tys. zl od zwirowni? I to tez nie jest pewnie bo zanim ruszy eksploatacja i produkacja to minie dobrych kilka lat. Gdzie macie ekspertyzy jakies, ktore zapewniac maja mieszkancow, ze beda mieli dostep do wody pitnej? Powiedziec ci? Nic nie macie, radni nic nie wiedza a zajmuja sie czyms co zniszczy te gmine. A czemu tak jest? Bo jeden rozkapryszony racinowski nie potrafi nic zorganizowac. Prawda jest taka, ze nie umiecie nawet pozyskac pieniedzy z unii europejskiej. A zeby tego bylo malo to bronicie sie stwierdzeniem, ze brakuje wkladu wlasnego.

Jak nie umiecie nic zrobic jak nalezy to nie pchajcie sie do stolkow?

Chcecie zarabiac pieniadze? Masz kilka sugestii:

- wyremontujcie most

- zrobcie promenade albo deptak w poblizu plazy i do tego kilka budek zeby potencjalni sprzedawcy mogli tam rozkrecic interes

- zainwestujcie w wyciag wodny

- zrobcie cos z osrodkami wypoczynkowymi

- dajcie inwestorowi mozliwosc wybudowania hotelu

- lepiej organizujcie to lato filmowe

Ja moglbym wymieniac w nieskonczonosc mozliwosci naszej gminy.

Prawda jest taka, ze NIKT NIE WYKORZYSTUJE CHOCIAZBY JEZIORA ZEBY ZAROBIC.

Czekam gmina na twoja odpowiedz. Nie migaj sie od odpisywania na moje posty. To ci nic nie da.

Za kazdym razem kiedy sie udzielasz pleciesz bzdury bo na niczym sie nie znasz a myslisz, ze ludzi da sie zwodzic w nieskonczonosc. Powiem jeszcze jedno. Jezeli naprawde jestes w gminie "kims" to po pierwsze jest mi wstyd za twoja niekompetencje i tupet. Nasmiewasz sie z waznych dla gminy spraw. Po drugie, niczego nie zrobiles dla gminy zeby czerpala z tego zyski. Dowodem moze byc chociazby to, ze kurczowo trzymacie sie tak idiotycznego pomyslu jakim jest zwirownia. Po trzecie, nie masz zadnego poczucia zobowiazania czy moralnosci wobec mieszkancow co oznacza, ze jestes bardzo ale to baaaardzo smutnym i zalosnym czlowiekiem, ktory poprzez wypisywanie idiotyzmow probuje nadrobic niska samoocene. Chciales pracowac w gminie to pracuj a nie placz, ze ci zle.

Odnośnik do odpowiedzi

Gmina , idz do doktora, cos ci sie na poddaszu rabie.

Nie chce mi sie zdebilami i prowokatorami prowadzic zadnej konwersacji. Spadaj malpo na drzewo razem z Twoim kumplem Wlodkiem Sz. Jestem przekonany ze Wy jestescie bardziej prziebiegle gnojki jak sie was czyta. Czyli mieszacie aby zrobic haos na tych stronach internetowych. Wracajcie na swoje poletka i rubcie swoje lobuzerio Gminy. icon_cool.gificon_exclaim.gif :o

Odnośnik do odpowiedzi

Hej hejka!!! Co tam w trawie piszczy?Słyszałem,że żwirownia jest na wczasach w Ińsku.Widziano go jak kosił trawę nie u Janka ale obok.A ja myślałem ,że on żwir wybiera!Niemiaszek czy ślązak na jedno wychodzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Kto mi to wytłumaczy?Pirwszy czy drugi?Drugi czy pierwszy?Na dodatek za 13/zł/m.Wszystko to do d*** nie podobne.

OGŁOSZENIE

BURMISTRZA IŃSKA O PRZETARGU

z dnia 03 sierpnia 2011 roku

Burmistrz Ińska ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż na własność działki niezabudowanej.

Przetarg odbędzie się w dniu 05 września 2011 roku o godzinie 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Ińsku

ul. Bohaterów Warszawy 38.

Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż na własność ww. działki odbył się w dniu 30 czerwca 2011 roku.

Bliższe informacje na temat przetargu można uzyskać w Urzędzie pok. Nr 4, tel. 915621018.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo, trawa tak szybko rosnie ze nie mam problemu z ztrudnieniem. Kosze i bede kosil. NIE , masz absolutna racje ...zwirownia nie kosi trawy u Janka , prawdopodobnie u kopacza. :lol: To moja robota, PAMIETASZ co gmina pisal??? Ja nie oddam roboty u Janka. Za dobry Pan. ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dlatego gmina jest dziadem, bo od lat sprzedaje na drugim lub trzecim przetargu działki gminne za bezcen, oczywiście ludziom z lokalnych układów. Wystarczy wiedzieć za ile swoje działki kupili ludzie z Ińska powiązani na przestrzeni kilku kadencji z kolejnymi burmistrzami nie wyłączając z tego radnego powiatowego. To nigdy nie był interes dla gminy ale dla danej osoby owszem. A było ich kilkadziesiąt. Wystarczy pomnożyć te kwoty przez 2 lub 3 i wyjdzie ile set tysięcy gmina straciła.Szefem tych pomysłów był nienaganny pracownik Zdzisiu.On zawsze robi zgodnie z prawem i nikt , niczego mu nie udowodni. Zresztą tak jak obecnemu burmistrzowi. On zawsze ma rację, nawet jak głupio się uśmiecha!!!

"Kto mi to wytłumaczy?Pierwszy czy drugi?Drugi czy pierwszy?Na dodatek za 13/zł/m.Wszystko to do d*** nie podobne."

[OGŁOSZENIE

BURMISTRZA IŃSKA O PRZETARGU

z dnia 03 sierpnia 2011 roku

Burmistrz Ińska ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż na własność działki niezabudowanej.

Przetarg odbędzie się w dniu 05 września 2011 roku o godzinie 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Ińsku

ul. Bohaterów Warszawy 38.

[

Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż na własność ww. działki odbył się w dniu 30 czerwca 2011 roku.

Bliższe informacje na temat przetargu można uzyskać w Urzędzie pok. Nr 4, tel. 915621018.]

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za poprawienie ogłoszenia Panie Marku- :lol:

OGŁOSZENIE

BURMISTRZA IŃSKA O PRZETARGU

z dnia 03 sierpnia 2011 roku

Burmistrz Ińska ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż na własność działki niezabudowanej.

Przetarg odbędzie się w dniu 05 września 2011 roku o godzinie 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Ińsku

ul. Bohaterów Warszawy 38.

Odnośnik do odpowiedzi
"Referendum" tzw. "głosy mieszkańców", które przejął Pan Paluch, nie są dokumentami tajnymi. W tej chwili są one weryfikowane pod względem zgodności danych w nich zawartych.Weryfikacji dokonują osoby, które będą podejmowały

decyzję o ogłoszeniu referendum. A czy wszystko na tych listach "głosów mieszkańców" jest w porządku ........???

Ja się zastanawiam dopiero teraz jak to możliwe ,że "radny"napisał o weryfikowaniu 21lipca o godz.21.47.Komisja została powołana na sesji 1 sierpnia i rzekomo wczoraj obradowała.Kto pozwolił oglądać listy przed komisją skoro powinny być przekazane do przewodniczącego rady.Komu jeszcze przewodniczący pokazywał listy,że pisano o ludziach ze wsi i starszych.wszystko to daje pogląd,że niektórzy radni to zwykli krętacze i prowokatorzy.O głupocie nie wspomnę.Ja uważam ,że gmina zbankrutuje a takie ciecie jak górnicy i pseudo rolnicy zostaną rozpędzeni na sto wiatrów.Zgadzam się ,że niektórzy radni są szczególnymi intrygantami-na pewno radny ze Ściennego bywa tu przy wieży ciśnień u radnego.To dwa łobuzy nie wiem czy razem nie kapowali.Ale coś w tym jest.A tego od bmwicy też widzę u Pomcia.Może z nim wódkę pije?

Odnośnik do odpowiedzi

To nic innego jak przekazywanie sobie po kumotersku danych osobowych przez grupę popierdolonych cwaniaków którzy uważają się za bogów tego miasteczka.Pogonimy was psychole kwestia czasu.Odechce wam się okłamywania ludzi i życia w luksusach za nasze pieniądze.Żądam obniżki pensji dla nierobów i obniżenia diet radnym tylko za to ,że podnoszą ręce ZA.Niestety nie ma wyjątków!!!!!!!!! icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif

Odnośnik do odpowiedzi

wladza, podpuszczaczu....ty to powiniennes juz dawno wiedziec co mozesz zrobic u kopacza z posilkami lebku....trawe mu zgolic. te strachy zdrajco, to wiesz gdzie sobie wsadzic, nastepnie naciagnij sie sam na haczyk i wzuc sie do jeziora......nie wiem czy nawet wegorz z takiej padlini skozysta.

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawialem sie czemu nagle tyle delikwentow sie pojawilo. Ladnie ktos urzadzil ich parszywe gniazdko.

Do zwirowni: Zajmuj sie lepiej propaganda zeby wam tej zwirowni przypadkiem ludzie nie zablokowali.

Do wladzy: Masz dziwne fantazje wladza. Po co chcesz wysylac kopacza z jedzeniem dla innych? Dzieciom w szkolach lepiej rozdawajcie. Takie akcje na pewno beda pozytywnie odbierane przez mieszkancow bo nie marnujecie pieniedzy na poronione pomysly jak na przyklad: zwirownia. Chyba, ze to jakas nowa forma pozyskiwania poparcia to nie bylo sprawy icon_rolleyes.gif .

Odnośnik do odpowiedzi

Panie W.Sz., koledzy gmina, zwirownia, kopacze i sracze.

Ja wam mowilem ze bylem jak obiecalemw Insky 27 lipca , ale was nie bylo aby mnie przywitac. Poza tym z takimi gnojkami nie podaje sobie reki jak wy. Nastepnie, latwo sie pyskuje wystepujac pod pseudonimami...., takie szczury inaczej nie umieja. Scinajcie sobie dalej trawe i jak powiedzialem, nabijcie sie na chaczyki i do jeziora....moze wegorz na taka padline sie skusi. Gdzie ja jestem to na dzisiaj was nie stac, poza tym, szczurow i zdrajcow tutaj gdzie jestem nie wpuszczaja. Poza tym ,nawet jak piszecie to smrod po Polsce daje kim naprawde jestescie. Juz ludzie was rozpracowali.

Tak mysle , co bedziecie lepki robic po przegranym referendum?? Oj, chyba zacznie sie naprawde kopanie po zadach wszystkich zdrajcow Gminy Insko.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...