Skocz do zawartości

Kompendium wiedzy o żwirowni i spółce SKSM S.A.


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ze sprawiedliwosci stanie sie zadosc. Mieszkancy Gminy Insko, to nie burmistrz i rada zadza ale oni tylko moga wykonywac i zarzadzac Wasza wola o czym przez lata te kalosze i wrogowie Gminy zapominaja. Nie dajcie sie ponownie oszukac.

Osobiscie jestem bardzo uradowany ze znalazla sie grupa inicjatywna ktora zajela sie ta napascia na Gmine i Wasze domy w imie prawa i demokracji. GRATULUJE I DZIEKUJE. :)

Pokazac nalezy WANDALOM Gminy , ze Wasz glos jest glosem ludu. Na tym polega demokracja.

Panie Burmistrzu, panskie i radnych prywatne rozgrywki za "bombonierke" przeciwko Gminie Insko i jej mieszkncom dobiegaja konca. Mam nadzieje ze bedzie pan Racin - Zwirowski mial na tyle honoru jezeli wygra glos ludu i przestiwstawi sie temu napadowi w postaci Zwirowni , ze poda sie Pan dobrowolnie do dymisji wraz z radnymi. Tego bym sobie zyczyl za te wszystkie oszustwa i napady na wyborcow ktorzy wam zaufali w 2010 roku w czasie wyborow. Mam nadzieje ze macie jeszcze troche wstydu a przynajmniej wasze rodziny powinny sie za wasze przekrety wstydzic. wstyd wam, wstyd z wami.

Studiujcie strone internetowa:

http://inskiereferendum.pl/

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 281
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Żwirownia, ty tępa,zakuta pało.Gdyby ten człowiek nie został oszukany przez twojego buraka, to do dzisiaj miałby Jerry prawdopodobnie o dom i hotel i kilkaset miejsc pracy dla normalnych mieszkańców. Was należałoby przesiedlić , tak jak to było po wojnie. Najlepiej na Sybir.A łomot to się należy wam obiboki i przejadacze naszych podatków, ludzie powinni was ukamieniować za wasze tępogłowe pomysły i działania.Gier może jest daleko ale bardziej szanuje ten rejon niż wy zafajdani dupki.

Odnośnik do odpowiedzi
Co ty za apele wygłaszasz pacanie ?! Przecież ty nawet tu nie mieszkasz !! Jacy "rodacy" ?

Życzyć to ty sobie możesz, aby ci tu mordy ktoś nie obił.

Apele glosze bo chce ratowac gnoju, to co chcecie zniszczyc nie wspominajac napad na moich rodakow. A poza tym w Insku bedzie wielki kurort i zrobimy z tego miasteczka czesc Polski a wizytowka bedzie moj hotel.

zwirownia , sluchaj. Jestem w hotelu Mariot - Warszawa, bucu. Jak chcesz mnie pobic , prosze przyjechac , spytac w recepcji o mnie i zejde. Bedziesz mial okazje kaloszu. wy wszyscy jak szczuru , chowacie sie w sciekach i to pod pseudonimem.

27 bede w Insku bucu. Powiedz mi jak sie mozemy spotkac. Tez bedziesz mial okazje. ZWIROWNI nie bedzie!!! icon_idea.gificon_idea.gificon_idea.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo Panie Inwestor tylko proszę jeszcze dotrzymać obietnicy budowy hotelu.Proszę nie zrobić jak burmistrz i nie wykołować mieszkańców.On obiecał przed wyborami ,że żwirowni nie będzie a co jest dzisiaj??? :(

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Olo, jak tylko beziemy gotowi , mi tak samo zalezy aby tak sie stalo. Jest to w moim intersie, ale muze isc do Sadu i walczyc o swoje w sadzie w przeciwienstwie do Burmistrza, Rady i Zwirowni. Racin- Zwirowski walczy za zwirownie samemu w imieniu Gminy za pieniadze podatnikow.

Ja musze sam do tego doprowadzic.

Odnośnik do odpowiedzi

A CO BĘDZIE JAK ZNIKNIE WODA W JEZIORACH I DO PICIA?

Wiesz jak zawaliła się droga do kopalni?

Dziura głęboka na ok. 30 metrów, a szeroka na 50 powstała na drodze asfaltowej prowadzącej do kopalni w Graczach

W nocy z poniedziałku na wtorek ok. godz. 2.30 strażacy zostali wezwani do zabezpieczenia dziury, która powstała w wyniku ruchów tektonicznych. - Udało się, zanim ktokolwiek tą drogą jechał, więc nikt nie ucierpiał - mówi kapitan Rafał Lisowski z opolskiej straży pożarnej.

Jak się dowiedzieliśmy, osuwanie się ziemi było monitorowane przez pracowników kopalni bazaltu w Graczach. - Od 2000 r. dysponujemy ekspertyzami, z których wynika, że do takich tąpnięć może dojść, dlatego tereny wokół kopalni są pod stałą obserwacją. W nocy z poniedziałku na wtorek pracownicy ochrony, widząc, co się dzieje z drogą, zablokowali ją już o godz. 1.50 - mówi nam Andrzej Miśta, prezes kopalni Bazalt - Gracze. Zaznacza, że w sąsiedztwie zawalonej drogi od wielu lat nie wykonywano żadnych wydobyć. - Cieszę się, że to, co nieuniknione, już nastąpiło. Teraz będziemy musieli skupić się na tym, jak rozwiązać sprawę drogi - mówi.

Na jutro zaplanowano spotkanie, w którym wezmą udział prezes kopalni oraz przedstawiciele opolskiego starostwa. - Ta droga już się do niczego nie nadaje i najprawdopodobniej nie będziemy jej odbudowywać. Ale musimy w związku z tym porozmawiać o tym, w jaki sposób będą mogli przemieszczać się mieszkańcy Gracz czy sąsiedniej miejscowości Góra - mówi Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolska.

- O tym, że będą problemy, starostwo było już wielokrotnie informowane. Pierwszy sygnał był osiem lat temu, gdy osunęła się część wyrobiska. Wtedy też eksperci z Wyższego Urzędu Górniczego zakazali wydobycia w stronę drogi. Kopalnia usłuchała, ale każde wystrzały czy ulewne deszcze wpływały na powolne osuwanie się ziemi. Starostwo jednak nie zastanowiło się nad tym, czy wybudować inną drogę, choć ja proponowałem np. przez Rutki. Teraz władze będą musiały o tym pomyśleć - przekonuje Jacek Walas, sołtys Graczy.

Sprawie przygląda się również prokuratura. - Na miejscu byli funkcjonariusze policji, którzy zabezpieczali teren i zbierali materiały. Po zapoznaniu się z nimi będziemy wiedzieli, czy jest podstawa do zajęcia się tym - powiedziała Lidia Sieradzka, rzeczniczka opolskiej prokuratury okręgowej.

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie ty mnie zapraszasz inwestor oszuście ? Ty jesteś w Mariottcie w Warszawie ? Wszami byś chyba płacił za pobyt. Ty widziałeś Mariott jak świnia niebo . Na vcity pisze gość, żę dzwonił do Mariotta i nikogo o swoiskim nazwisku Gier tam nie ma i nie było !!Drugi pisze, że kosisz trawę u P.Janka (chyba odrabiasz żabi dołek !!).

Odnośnik do odpowiedzi

Pana zadanie "żwirownia" to chyba odwracanie uwagi od problemu.Proszę przestać z tym atakiem na Giera i odnieść się do prawdziwego problemu.Jak to wszystko się czyta to wrażenie jest takie ,że macie oczy zasłonięte klepkami.Ja niestety nie mogę prowadzić takiej dyskusji .Dlatego ostatni nie pisałam bo szkoda czasu na takie teksty jak żwirownia czy władza i im podobni.Ludzie przestańcie w ogóle roztrząsać problem żwirowni bo to KATASTROFA i żadne pieniądze i kilka miejsc pracy nie uratuje tej gminy.A jedynie doprowadzi do zguby i zagłady.Nie ma się nad czym zastanawiać.To oczywista oczywistość ,że to zły pomysł i zła inwestycja.Ta gmina nie ma szczęścia do normalnych włodarzy.Szkoda takiej PERŁY dla takich prymitywów.Jedyna nadzieja w mądrych mieszkańcach.I na to liczę.

Odnośnik do odpowiedzi
Gdzie ty mnie zapraszasz inwestor oszuście ? Ty jesteś w Mariottcie w Warszawie ? Wszami byś chyba płacił za pobyt. Ty widziałeś Mariott jak świnia niebo . Na vcity pisze gość, żę dzwonił do Mariotta i nikogo o swoiskim nazwisku Gier tam nie ma i nie było !!Drugi pisze, że kosisz trawę u P.Janka (chyba odrabiasz żabi dołek !!).

Czyli każdy widzi Pana Giera wszędzie. Fajna nagonke sobie zorganizowaliście ale jakoś nie wiem co to ma wspolnego ze zwirownia czy referendum.

Pana zadanie "żwirownia" to chyba odwracanie uwagi od problemu.Proszę przestać z tym atakiem na Giera i odnieść się do prawdziwego problemu.Jak to wszystko się czyta to wrażenie jest takie ,że macie oczy zasłonięte klepkami.Ja niestety nie mogę prowadzić takiej dyskusji .Dlatego ostatni nie pisałam bo szkoda czasu na takie teksty jak żwirownia czy władza i im podobni.Ludzie przestańcie w ogóle roztrząsać problem żwirowni bo to KATASTROFA i żadne pieniądze i kilka miejsc pracy nie uratuje tej gminy.A jedynie doprowadzi do zguby i zagłady.Nie ma się nad czym zastanawiać.To oczywista oczywistość ,że to zły pomysł i zła inwestycja.Ta gmina nie ma szczęścia do normalnych włodarzy.Szkoda takiej PERŁY dla takich prymitywów.Jedyna nadzieja w mądrych mieszkańcach.I na to liczę.

Dobrze napisane Klara :). Ja nie wiem co ma 60 miejsc pracy do rzeczy przeciez i tak nikt tego nie dostanie w Insku bo wszystkie te stanowska przypadna pracownikom juz zatrudnianym w starej zwirowni. A gmina nie jest w stanie na papierku potwierdzic, ze jakas okreslona liczba ludzi z Inska znajdzie tam prace. Czysta propaganda :).

Na szczescie referendum sie odbedzie i to juz jest sukces wedlug mnie. Inicjatorom gratuluje! Teraz trzeba przekonać mieszkancow, ze zwirownia jest zla inwestycja i jest wiele innych mozliwosci rozwoju.

Odnośnik do odpowiedzi
A CO BĘDZIE JAK ZNIKNIE WODA W JEZIORACH I DO PICIA?

Bedzie nowe jezioro Racinowskie. Tego by sobie sam general zyczyl i tyle zyczy sobie dla Gminy. Woda w Jeziorze Insko opadnie do maksymum. Brzeg jeziora Inska przesunie sie o nastepne 100 metrow od dzisiejszego brzegu. Czyli ci co maja grunty nad jeziorem , beda mieli o nastepne 100 metrwo od jeziora. Na ryby bedziemy musieli chodzic dodatkowo 100 metrow a tam gdzie mielizna dzisiaj , bedzie jutro sucho.

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś tu napisał,że ten żwirownia ,gmina i władza to może być ten Kudłaty cwaniak.Coś mi również podpowiada że tak jest.On zawsze pierwszy wszystko wie co jest u sekretarki przed Racinem.Nie wierzę żeby Racin i Paluch tu pisali.To ten Kudłaty cwaniak wszystko wie najlepiej ,że podpisy nieczytelne ,że Szczecińska Kopalnia zapłaci za plan i czy Pan Jerry wybuduje swój hotel czy nie.No kto najlepiej może o tym wiedzieć jak nie on.Specjalista od wszystkiego.Problem w tym ,że wśród pracowników gminy uchodzi za papier toaletowy dla Racina.Dlatego gmina kuleje i kasy brakuje.On nie sprzedaje majątku gminnego on go rozdaje za psi grosz.W tej gminie nigdy nie będzie pieniędzy na inwestycje bo je przejadają tacy jak ten Kudłaty a inwestorów traktuje się jak złodziei albo golasów.Trza było najpierw dać pozwolenie na hotel a nie mówić ,że nie ma ktoś pieniędzy.Pan Jerry nie musi ich mieć on ma grunty a inwestora ściągnie do gminy.Tylko trzeba coś na ten temat rynku kapitalistycznego wiedzieć.Zresztą inwestorów też trzeba czymś zachęcić do inwestowania.Nie wystarczy powiedzieć CHODŹCIE!!!!!!Coś trzeba im zaoferować a co oferuje gmina vel Kudłata niespota?Hotel na 1.5 piętra 100m od jeziora działki minimum 3tys/m ludzie gdzie tu zachęcenie do inwestowania.Dlatego została nam najlepsza alternatywa wymyślona przez Kudłatego gniota ŻWIROWNIA na 100lat.I dziwią się ,że ludzie pytają kto ile i kiedy coś dostał.Bo z boku patrząc tak to wygląda- no niestety.Nie ma się co obrażać i latać do prokuratury tylko dorwać was za te Kudły i won.

Odnośnik do odpowiedzi

Tabu to może być każdy ale biorąc pod uwagę to, że piszą o rzeczach, których zwykły mieszkaniec nie wie można zawęzić krąg osób. W ogóle nasza władza się ośmiesza swoim zachowaniem i postawą. Jak mówi się o spadku poziomu wód pitnych a oni mówią utracie ważnych dla gminy pieniędzy przez zamknięcie żwirowni to gdzie jest logika :lol: ?

Dla nich ważniejsze są układy między sobą i pieniążki żeby mieli dla siebie niż dobro tej gminy. Racinowski z radnymi nic nie zrobili dla tej gminy. Oglądam regionalną czwórkę i co chwile słyszę o programach unijnych, o profitach wynikających z turystyki a nasi twierdzą, że trudno jest się wybić turystycznie :lol: . Mój wniosek: Debilna władza, która nic nie potrafi zrobić a cierpiącymi jesteśmy my mieszkańcy. Sugeruję sznownemu panu racinowskiemu zrezygnować ze stołka bo dodatkowe kilka tys. zł, które wpłynie do gminnego budżetu może być lepiej spożytkowane :lol: .

Odnośnik do odpowiedzi
Kukaj dalej Tabu.............

Co ci zostało "władzo"? tylko lukanie na datę referendum.Jeszcze musisz znaleźć kasę a bez Marysi cieniusko będzie.A na marginesie jeżeli dalej rzucasz się jak pchła nie widząc problemu żwirowni to nie zasługujesz na uwagę.To ty lukaj i lukaj może coś wylukasz.

Odnośnik do odpowiedzi

Oj olo olo czy ty myślisz, że Marysia przynosiła kasę z domu do Urzędu w teczce ? Zastanów się troszeczkę. Marysia a teraz Ela to tylko "dystrybutorki" określonych kwot pieniędzy. A nie "pozyskujące" kasę jak ty sugerujesz ! Urząd "pozyskuje" kasę z budżetu Państwa i z tzw. dochodów własnych !! Zadaniem Skarbnika Gminy jest umiejętne rozdysponowanie zawsze skromnych środków, na wszystkie zadania Gminy.

Co do referendum to zapraszam ciebie na komisje i sesję Rady 1 sierpnia, to zobaczysz i usłyszysz, czy i kiedy będzie referendum.

Problem żwirowni mnie osobiście dotyczy i to bardzo !! Tylko różnica między nami jest taka, że ty mówisz zdecydowane nie dla żwirowni bez rozpatrywania jakichkolwiek wniosków. A mnie interesuje czy może ona powstać i działać czy nie może.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Paluch wydaje mi się,że długo już żyjesz w tej gminie na koszt podatnika.Przez te wszystkie dziesięciolecia też nie wykazałeś się nadzwyczajną wiedzą lub działaniem.Nie pouczaj nikogo kto i jak zarządza budżetem.Bo to wszystko wiedzą mieszkańcy gminy. Na sesję zaproś raczej wszystkich mieszkańców gminy. Wy jako "władza' pokazaliście już swoje umiejętności,rad także wykazała się , jednogłośnie podnosząc ręce , rzekomo w imieniu mieszkańców!!!!

Tak czy inaczej spapraliście gminę i teraz zaczynają się problemy finansowe.Wstyd ,że nie ma wśród was nikogo normalnego.Układy i układziki , posady dla swoich, podwyżki wbrew logice, oczywiście dla siebie, to norma. A gdzie wykorzystywanie środków UE, które tak szumnie zapowiadaliście.Szkoda,że mieszkańcy byli tak cierpliwi i łatwowierni, bo tak naprawdę już dawno nie powinno was tam być.Tak odnośnie sierpniowej sesji, to trzeba powiedzieć ,że rola rady sprowadza się tutaj do wypełnienia obowiązków wynikających z ustawy. Rada już pokazała swoją mądrość razem z burmistrzem. Nie próbuj podnosić rangi roli powyżej jej rzeczywiste uprawnienia. Szkoda, że nie wykazała się mądrością wówczas , kiedy jeszcze wszystko można było powstrzymać bez zbędnych emocji i działań.Teraz to tylko mądrość mieszkańców zadecyduje co nas czeka. Jeśli wybiorą "zagładę" , to będą w niej żyli, potem ich dzieci i wnuki.Mam nadzieję ,że oni to bardziej rozumieją , niż wy ze swoimi poszukiwaniami nędznych srebrników do waszych podwyżek.Aha i jeszcze jedno. Nie kłam w TV ,że to 10% budżetu gminy, bo to jak w sam raz każdy wyliczy. Oby to było 3-5% i koniec. A gdzie miliony potrzebne na naprawę szkód jakie powstaną.Żwirownia zostawi nowe dziury i braki wody o zasięgu kilku powiatów.Sądzę też,że to referendum określi waszą rolę w rozwoju gminy,mam nadzieję ,że skutecznie.

Odnośnik do odpowiedzi
Oj olo olo czy ty myślisz, że Marysia przynosiła kasę z domu do Urzędu w teczce ? Zastanów się troszeczkę. Marysia a teraz Ela to tylko "dystrybutorki" określonych kwot pieniędzy. A nie "pozyskujące" kasę jak ty sugerujesz ! Urząd "pozyskuje" kasę z budżetu Państwa i z tzw. dochodów własnych !! Zadaniem Skarbnika Gminy jest umiejętne rozdysponowanie zawsze skromnych środków, na wszystkie zadania Gminy.

Co do referendum to zapraszam ciebie na komisje i sesję Rady 1 sierpnia, to zobaczysz i usłyszysz, czy i kiedy będzie referendum.

Problem żwirowni mnie osobiście dotyczy i to bardzo !! Tylko różnica między nami jest taka, że ty mówisz zdecydowane nie dla żwirowni bez rozpatrywania jakichkolwiek wniosków. A mnie interesuje czy może ona powstać i działać czy nie może.

A nad czym tu debatować?Nad chorobą psychiczną tych co podnieśli rękę na nasze wspólne dobro nie zastanawiając się wcześniej?Panie władzo miałeś dokumenty dużo wcześniej i co z nich zrozumiałeś jeśli jeszcze nie wiesz jakie skutki będą powstania tej inwestycji.Za długo myślisz!!!!jeśli w ogóle masz mózg.A co do Pań Marysi i Eli jako "dystrybutorek " to jest ogromna różnica.Pani Marysia trzymała budżet w klamrach by nie dopuszczać do dramatu naszej gminy a Pani Ela zrobi wszystko co burmistrz jej karze po wcześniejszym poparciu przez jej męża Jacka Chorego.A jakie wy pozyskujecie -Budżet pańswa i dochody własne to nie pozyskiwanie !!!! To dostajecie zawsze pozyskiwane to są wszelkiego rodzaju środki UE z funduszy obszarów wiejskich i wielu ,wielu innych z których można skorzystać ale trzeba przygotować odpowiednie wnioski.Specjalnością menu miał być specjalista Paluch .Ile z tych ofert skorzystaliście???No i przestań gadać o sesji i odrzuceniu referendum bo następnym etapem byłoby zbieranie podpisów o odwołanie rady i burmistrza a to nam na pewno wypali jak ludzie się dowiedzą.Dlatego swoje strachy zostaw dla siebie.Lepiej bój się o swoje miejsce pracy bo ludzie już teraz będą bezlitośni-GWARANTUJĘ.

Odnośnik do odpowiedzi
Kukaj dalej Tabu.............

Jest pewna roznica pomiedzy nami. Po pierwsze, .....Tabu i my kukamy dwoma oczyma i nie jednym paluchem. Niestety , Ty wladza patrzysz przez jedno oko , dlatego masz wizje b mala i ograniczona. Nie mozna widziec jednym okiem liczac srebrniki i w tym samym czasie widziec to co sie dzieje w Gminie z ich mieszkancami.

Tak samo z tymi paluchami. Jednym paluchiem nie da sie odbudowac tego co ta cala wasza banda zniszczyla i zamierza wyrownac z ziemia ta przygotowana bomba atomowa na Gmine i jej mieszkancow.

Jedno oko i jeden paluch napewno nie jest niczego naprawic ale jeszcze szkodza bo sa zajeci liczeniem srebrnikow.

Jedno oko obserwuje aby nikt nie przerwal tej smiercionosnej lini podlaczonej do bomby atomowej, a jeden paluch na rozkaz gen racina - zwirowskiego czeka w gotowosci , aby nacisnac juz przygotowany przycisk aby to wszystko wybuchlo i zniszczylo to co Bog dal Gminie od poczatku Swiata. Nie wiem jak ksiadz w Gminie do tego podchodzi. Mysle ze jak wchodzicie do kosciola w Niedziele to woda swiecona kipi.

Tak kochani rodacy to wszystko uklada sie w palacach racina - zwirowskiego. icon_eek.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja dobrze zrozumiałam ,że dochody gminy ze żwirowni to 20% budżetu.No Panie Krzysztofie jak Pan to obliczyłeś?No i dlatego właśnie źle się stało ,że stara skarbnik odeszła.Bo teraz z matematyką w tej gminie kiepsko.Budżet gminy 12mln- dostaną jak będą dobre wiatry 400tys. i to jest 20% budżetu!!!!! icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkańcy gminy Ińsko ze względu na oszustwa stosowane zarówno przez żwirownię jak i przedstawicieli władz gminnych zdecydowaliśmy się podjąć trud zorganizowania REFERENDUM. Nie jest to sprawa łatwa, nawet przy poparciu i zrozumieniu stałych mieszkańców jak mi też tych , nazywanych sezonowymi.Aby ludzie mogli zapoznać się z prawdziwymi badaniami,które unaoczniają istotne zagrożenia zarówno dla środowiska,mieszkańców i mienia z wielkim trudem umieściliśmy pełne dane naukowe. Śledząc zainteresowanie z przykrością stwierdzamy,że ponad 80 wejść , celem zapoznania się z podanymi badaniami, jest ilością zdecydowanie nieadekwatną do istniejącego problemu. Zdawaliśmy sobie sprawę, że domena będzie wolno otwierała strony celem ich przeczytania.Stąd prośba , aby zapoznawać się z działami mówiącymi o zagrożeniach na najbliższe sto lat.Niestety profil wchodzących na stronę , także wskazuje ,że ludzie wykształceni, oduczyli się czytać materiały naukowe.Można to wiązać z efektami nauki w szkole. Są poi prostu mierne. Podobnie do sprawy podeszli radni,którzy podejmując uchwałę nie przeczytali materiałów z badań.Można założyć ,że wówczas w gminie były nieosiągalne, bądź skrzętnie skrywane. Ale obecnie są dostępne na stronie" http://inskiereferendum.pl/ Szczególnie istotne są tutaj badania prof.dr hab.Stanisława Musielaka w zakresie "Opinii hydrogeologicznej"- to nie są te same fikcje, które dostarczyła w 2008r żwirownia.Druga pozycja, której głównym autorem jest prof. dr hab. Barbara Marska -"Ocena oddziaływania na środowisko" najistotniejsze konkluzje zawarte są od strony 27do 46 i tam należy doszukiwać się wszelkich istotnych stwierdzeń naukowców w zakresie zagrożeń. Zwracam się do mieszkańców z prośbą o zapoznanie się z tymi wynikami.Później ze względu na małą pojemność domeny zostaną one usunięte,celem pokazania innych bardzo istotnych dokumentów i materiałów.Można sobie także przenieść te badania do swoich komputerów lub wydrukować. Na gminę nie liczcie. Oni już zdecydowali za Was ,że żwirownia, to jedyny ratunek z długów gminy.A więc proszę potraktować daną możliwość poważnie.Nie liczcie na jakiekolwiek prawdziwe materiały z gminy. Tam ich po prostu nie ma. Bo tak było najwygodniej dla ówczesnych władz.Korzystajcie więc ,dopóki macie taką możliwość.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz "referendum" jakie jest zainteresowanie waszymi "wywieszkami". 80 wejść przez kilka dni !!!

Takie samo będzie zainteresowanie udziałem w referendum !!

Na 500 podpisów poparcia, które z taką pompą wwieźliście do Urzędu, ponad 70% to podpisy starszych ludzi z wiosek naszej Gminy !! Nawet w Ińsku macie tyły, ludzie olewają wasze "fobie" związane z żwirownią.

Przytaczane przez ciebie wyniki badań np. prof.Marskiej, pochodzą z 1994 roku.Czy na dystansie 17 lat nic się nie zmieniło ? Metodyka badań, narzędzia i najważniejsze zmiany klimatyczne, dostrzegalne gołym okiem.

A więc potrzebne są aktualne wyniki badań z 2011 roku .Radni wbrew temu co piszesz, znają wyniki badań, ale do podjęcia odpowiedzialnych decyzji potrzebują wyniki badań z 2011 roku !!

Odnośnik do odpowiedzi

gmina, czemu na mojej glebie nie bylo badan z 2011 roku tylko podjeliscie decyzje , oszukujac mnie i innych w Planie Zagospodarowania Przestrzennego? Bo wam nie pasowalo. pasowalo wam natomiast oszustwo i naduzycie wladzy.

Teraz nagle szukasz cwaniaku wykretow do tego co "referendum" pisze. Wydaje mi sie gmina, ze te same babcie was wszystkich wykopia z tego palacyku racinowskiego. Poza tym , kretynie.... nie mieszaj tutaj bo twoje dni sa policzone . Sprobuj popatrzec dwoma oczyma jak ci sie uda i przewracac strpny cala reka a nie jednym paluchem.

Poza tym Rodacy!

Zauwazcie jedna i tylko jedna sytuacje. gmina, wladza , kopacz , zwirownia..... wszyscy walcza przeciwko zdaniu mieszkancow. O czym to swiadczy??? Czy oni naprawde chca dobra dla Gminy Insko? Widac z tego wyraznie ze napewno nie i nie licza sie z glosem ludu. Taka oni reprezentuja demokracje. To jest Wasza wladza!!! WSTYD I ZYGAC sie chce z tego lobuzerstwa. icon_mad.gificon_e_confused.gificon_cry.gif
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...