Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

4 minuty temu, jagoda napisał:

O Halejcie chodzi i jego hipopotamice, wstrentnego kaszalota z wąsami, Panią Renie, ha,ha,ha

Czyli ludzie zbierali na pogorzelców a oni za obiecany żwirek wypieli się na ludzi dobrej woli. No cóż - on był za żwirownią i pokazywał to ze swoim kaszalotem w referendum. A jak się w referendum zachowywał jak wspierał Racina i Włodka. wszyscy panowie cieszyli się z powstania kopalni nawet stęchłe świetlice im nie przeszkadzały dopiero olśnienie nastąpiło jak sami zostali radnymi.

Odnośnik do odpowiedzi

Pacieje i reszta ich stowarzyszenia miłosne listy piszą do mieszkańców w sprawie nie uznania im głosów które zdobyli na pikniku przy kiełbasce.....a było czytać jak brzmiało ogłoszenie! Osobiście trzeba być i brać druk z pieczątką....Gmina ze wszystkiego się rozliczy nie ma problemu....a ta szkoła z listami to od Racina wzięta??? Tylko po co się tak trudzicie jak Jacek chce wam walkowerem oddać zgodę na kopalnię.....Aż tak się kamuflujecie? Nic to nie da wszyscy wiedzą że trzech panów z Ińsko XXI oskubało wyborców .....ale to nie koniec walki.....

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

Pacieje i reszta ich stowarzyszenia miłosne listy piszą do mieszkańców w sprawie nie uznania im głosów które zdobyli na pikniku przy kiełbasce.....a było czytać jak brzmiało ogłoszenie! Osobiście trzeba być i brać druk z pieczątką....Gmina ze wszystkiego się rozliczy nie ma problemu....a ta szkoła z listami to od Racina wzięta??? Tylko po co się tak trudzicie jak Jacek chce wam walkowerem oddać zgodę na kopalnię.....Aż tak się kamuflujecie? Nic to nie da wszyscy wiedzą że trzech panów z Ińsko XXI oskubało wyborców .....ale to nie koniec walki.....

Widzisz Olo, gdybyś myślał głową a nie fujarą to takich bzdur o walkowerach byś nie bazgrał. Widzisz jak to paciejowe "gremium", panicznie boi się burmistrza Jacentego i jego posunięć. Moim nieskromnym zdaniem nie jest to ściema czy też wcześniejsze dogadywanie się. Nie naskakuj na "świecką" trójcę z gminy, bo to jest wywoływanie wilka z lasu w sytuacji gdy on jestt głęboko zakopany w norze ! Jak na razie, na ten czas ??!! Nara i nie klep na darmo ozorem !

Odnośnik do odpowiedzi
kto tu jest wrogiem?
3 godziny temu, Olo napisał:

Pacieje i reszta ich stowarzyszenia miłosne listy piszą do mieszkańców w sprawie nie uznania im głosów które zdobyli na pikniku przy kiełbasce.....a było czytać jak brzmiało ogłoszenie! Osobiście trzeba być i brać druk z pieczątką....Gmina ze wszystkiego się rozliczy nie ma problemu....a ta szkoła z listami to od Racina wzięta??? Tylko po co się tak trudzicie jak Jacek chce wam walkowerem oddać zgodę na kopalnię.....Aż tak się kamuflujecie? Nic to nie da wszyscy wiedzą że trzech panów z Ińsko XXI oskubało wyborców .....ale to nie koniec walki.....

Widzisz olo coś tu nie gra z twoim rozumowaniem, to po co żwirowcy listy piszą skoro się dogadali z burmistrzem? Według mnie sie nie dogadali dlatego dalej prowadzą żwirową propagandę w komuszym stylu. Ja bym wroga szukał nie w "trzech panach z Insko XXI" tylko w tych trzech zakichanych pijaczynach co im gorzała mózgi zamieniła z wapno.

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem ten "list" w skrzynce, autorów od razu posłał bym na korepetycje z polskiego, napisany bez składu i ładu, moja córka w gimnazjum lepiej by to napisała.

Są tam same bzdury, wręcz kłamstwa, zarządzenie burmistrza było jasne (można je przeczytać na BiPie) wiadomo było gdzie składać ankiety. Konsultacje nie rozwiały "obaw mieszkańców dotyczących spadku wód w jeziorach i studniach" oraz "wpływu na turystykę". Burmistrz mieszkańcom nie "odebrał prawa wypowiedzenia się w swojej sprawie" bo żwirownia to nie jest ich sprawa tylko grzesiaka. Tak panie paciejewski, kopalnia to jest sprawa grzesiaka, to on chce na tym zarobić a nie mieszkańcy, niech to sobie pan w końcu uświadomi!

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Olo napisał:

Pacieje i reszta ich stowarzyszenia miłosne listy piszą do mieszkańców w sprawie nie uznania im głosów które zdobyli na pikniku przy kiełbasce.....a było czytać jak brzmiało ogłoszenie! Osobiście trzeba być i brać druk z pieczątką....Gmina ze wszystkiego się rozliczy nie ma problemu....a ta szkoła z listami to od Racina wzięta??? Tylko po co się tak trudzicie jak Jacek chce wam walkowerem oddać zgodę na kopalnię.....Aż tak się kamuflujecie? Nic to nie da wszyscy wiedzą że trzech panów z Ińsko XXI oskubało wyborców .....ale to nie koniec walki.....

 

13 godzin temu, Obserwator napisał:

Znalazłem ten "list" w skrzynce, autorów od razu posłał bym na korepetycje z polskiego, napisany bez składu i ładu, moja córka w gimnazjum lepiej by to napisała.

Są tam same bzdury, wręcz kłamstwa, zarządzenie burmistrza było jasne (można je przeczytać na BiPie) wiadomo było gdzie składać ankiety. Konsultacje nie rozwiały "obaw mieszkańców dotyczących spadku wód w jeziorach i studniach" oraz "wpływu na turystykę". Burmistrz mieszkańcom nie "odebrał prawa wypowiedzenia się w swojej sprawie" bo żwirownia to nie jest ich sprawa tylko grzesiaka. Tak panie paciejewski, kopalnia to jest sprawa grzesiaka, to on chce na tym zarobić a nie mieszkańcy, niech to sobie pan w końcu uświadomi!

Gdybyś z uwagą przeczytał mój wpis nie tylko to co dotyczy ciebie to powielasz moją tezę na ten temat tego listu .

 

Odnośnik do odpowiedzi

http://insko.pl/aktualnosci/pokaz/206_oswiadczenie_burmistrza_inska

Dobrze liwak piszesz - wszystko im ułatwiałeś, pozwalałem głupoty opowiadać i ciemnotę wciskać prostym ludziskom, jednak niewielu się nabrało na twoje i stowarzyszenia banialuki. Dalej nie rozumiesz gumiaku że nie chodzi ludziom o drogę wywozu którą sugerujesz tylko zwyczajnie nie chcą wcale tego badziewia w gminie. Idź na spacer koło jeziora i zobacz ile wody znów ubyło.....bynajmniej nie chodzi o to czy ona ubywa z powodu żwirowni tylko że klimat się zmienia i śniegu nie ma deszczu nie ma a dół żwirowy tylko bardziej spowoduje ubytek wody....i o to się rozchodzi a nie gdzie i czy będzie alternatywna droga wywozu.....ROZUMIECIE TOWARZYSZE.....aż dziw że tylu pedagogów w tym sporze a jeden głupszy od drugiego.....

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Olo napisał:

http://insko.pl/aktualnosci/pokaz/206_oswiadczenie_burmistrza_inska

Dobrze liwak piszesz - wszystko im ułatwiałeś, pozwalałem głupoty opowiadać i ciemnotę wciskać prostym ludziskom, jednak niewielu się nabrało na twoje i stowarzyszenia banialuki. Dalej nie rozumiesz gumiaku że nie chodzi ludziom o drogę wywozu którą sugerujesz tylko zwyczajnie nie chcą wcale tego badziewia w gminie. Idź na spacer koło jeziora i zobacz ile wody znów ubyło.....bynajmniej nie chodzi o to czy ona ubywa z powodu żwirowni tylko że klimat się zmienia i śniegu nie ma deszczu nie ma a dół żwirowy tylko bardziej spowoduje ubytek wody....i o to się rozchodzi a nie gdzie i czy będzie alternatywna droga wywozu.....ROZUMIECIE TOWARZYSZE.....aż dziw że tylu pedagogów w tym sporze a jeden głupszy od drugiego.....

Prawda jest taka,że żaden nauczyciel nie nadaje się do władzy, powinien stać przy tablicy i tyle w tym temacie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...