Skocz do zawartości

Żwirownia kontratakuje.


Anty żwir

Rekomendowane odpowiedzi

żwirowa kasa
20 minut temu, Olo napisał:

Dlatego obecnej władzy nie ma co ufać bo to zbieranina ciułaczy co chcą swoje budżety podreperować i kredyty pospłacać. A ci co tak latają popierać kopalnię to pijarowcy co już kasę wzięli i teraz już muszą te swoje teorie i "cudzie co nastanie jak kopalnia będzie" głosić. Nie dajcie się wypiórkować to wszystko kuieni ludzie żwirowni.

To jest prawda, ci co latali za podpisami mieli płacone 50 zł na godzinę! Przecież mi nikt nie powie,że córki smoły nagle zapałały miłością do żwiru! Ale za kase chodziły po domach! A ci co ze szczecina przyjeżdżają na spotkania wodę z mózgu robić to myslicie, że za darmo? Przecież samo paliwo kosztuje! Za pieniadze chcą na "uszczęśliwić" żwirownią, mówią to za co im zapłacono!

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, żwirowa kasa napisał:

To jest prawda, ci co latali za podpisami mieli płacone 50 zł na godzinę! Przecież mi nikt nie powie,że córki smoły nagle zapałały miłością do żwiru! Ale za kase chodziły po domach! A ci co ze szczecina przyjeżdżają na spotkania wodę z mózgu robić to myslicie, że za darmo? Przecież samo paliwo kosztuje! Za pieniadze chcą na "uszczęśliwić" żwirownią, mówią to za co im zapłacono!

Córki smoly same się chwalily że dobra kasę za to dostają tę plociury nie potrafią trzymać języka za zębami.  Tylko w tedy jak tata zabił człowieka ładowarka to cicho siedzaly 

Odnośnik do odpowiedzi

Tak bez interesownie nic się nie dzieje.Kasa goni kasę a my przez żwirownię będziemy smażyć się jak w piekle.Tyle z tej natury i jeziora pozostanie.Buraki poukładali się że żwirkami i teraz sztuczne zamieszanie robią.Tak rwali się do władzy aby dać przyzwolenie dla żwirowni.Szafran pierwszy rękę podnosił na sesji za odblokowaniem uchwały reszta obiboków za nim głosowała.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

Tak bez interesownie nic się nie dzieje.Kasa goni kasę a my przez żwirownię będziemy smażyć się jak w piekle.Tyle z tej natury i jeziora pozostanie.Buraki poukładali się że żwirkami i teraz sztuczne zamieszanie robią.Tak rwali się do władzy aby dać przyzwolenie dla żwirowni.Szafran pierwszy rękę podnosił na sesji za odblokowaniem uchwały reszta obiboków za nim głosowała.

Ciekawe ile zwiru dostałes za atakowania Szafrana? Dzisiaj dostałem jego ulotke, pisze krótko i zwięźle o szkodliwości żwirowni i ja jemu wierzę a nie tobie ty zdrajco Inska

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, ulotka napisał:

Ciekawe ile zwiru dostałes za atakowania Szafrana? Dzisiaj dostałem jego ulotke, pisze krótko i zwięźle o szkodliwości żwirowni i ja jemu wierzę a nie tobie ty zdrajco Inska

Ja też już dostałem i uważam że jest wporzo. Więcej takich rzeczy ludzie czytają i jeszcze bardziej są przeciwni.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie udawaj ze nie głosował za tym żeby procedować uchwałę o żwirowni.Ulotka ulotka papier wszystko przyjmie.kopalnia także wypuściła ulotkę.Ja zawsze byłam przeciw żwirowni i jestem  a on łgarz i oszust.Najlepiej mu wychodzi dzieci karmić cukierkami pod kościołem.O donosach jakie pisał i dzwonił już tu pisano.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Gość napisał:

Nie udawaj ze nie głosował za tym żeby procedować uchwałę o żwirowni.Ulotka ulotka papier wszystko przyjmie.kopalnia także wypuściła ulotkę.Ja zawsze byłam przeciw żwirowni i jestem  a on łgarz i oszust.Najlepiej mu wychodzi dzieci karmić cukierkami pod kościołem.O donosach jakie pisał i dzwonił już tu pisano.

Głosował przeciw zwirowni razem z Jackiem to pewne jak w banku, a jesli pisał i dzwonił to jako radny bo był najlepszym radnym poprzedniej kadencji, teraz tez się zachowuje wzorowo dlatego ludzie go wybieraja a ciebie lizodupie nie

Odnośnik do odpowiedzi
nerwy pacieja
10 minut temu, antyżwirowa napisał:

A jak żwirkowej bandzie poszły konsultacje w Ciemniku? Dzwoniłam do znajomej, mówiła mi że Paciej z nerwów nie wytrzymywał bo nie mogli przekonać mieszkańców

paciej po Studnicy ma takie nerwy że sie nie goli bo mu za bardzo reka lata i by się pociał

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, jest przeciw napisał:

Głosował przeciw zwirowni razem z Jackiem to pewne jak w banku, a jesli pisał i dzwonił to jako radny bo był najlepszym radnym poprzedniej kadencji, teraz tez się zachowuje wzorowo dlatego ludzie go wybieraja a ciebie lizodupie nie

Dla mnie był najgorszym a dla ciebie najlepszym.Jak razem piwko się cedziło to jak inaczej może być.Nie uczestniczył w niczym.Najlepiej wychodziło mu pisanie podczas obrad na cafe w telefonie i oczywiście donoszenie .Większego buraka jaki tu do tej gminy przybył to nie było.Jak by były stare czasy to na pewno przywieziono go by w teczce.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Gość napisał:

Dla mnie był najgorszym a dla ciebie najlepszym.Jak razem piwko się cedziło to jak inaczej może być.Nie uczestniczył w niczym.Najlepiej wychodziło mu pisanie podczas obrad na cafe w telefonie i oczywiście donoszenie .Większego buraka jaki tu do tej gminy przybył to nie było.Jak by były stare czasy to na pewno przywieziono go by w teczce.

Spadaj stąd baranie tu się pisze przeciw żwirowni

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Olo napisał:

Ja też już dostałem i uważam że jest wporzo. Więcej takich rzeczy ludzie czytają i jeszcze bardziej są przeciwni.

Olo jak smakuje browar z tym pajacem co niby nie chce żwirowni.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, gość napisał:

Włodek wraz z Mazurkiem pięknie dzisiaj punktowali żwirków, oczywiście wraz ze społecznością Ciemnika

 

Następny do kolekcji.U Racina był pierwszy za żwirownią ,ciekawe co teraz chce ugrać.Tam ugrał  mniejsze podatki i  to o 50%

 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też zadzwoniłam do koleżanki, paciej rzeczywiście wyglądał okropnie, chyba cały tydzień spędził w lesie w szałasie, przewodniczący z mazurkiem punktowali żwirków tak że nie wiedzieli co odpowiedzieć, a cała wieś była przeciw co się chwali i także zadawali kłopotliwe pytania. I jeszcze jedno, koleżankami powiedziała, że kierownik ze żwirowni zapowiedział pozew do sądu przeciw Szafranowi za ulotkę którą rozesłał do mieszkańców, co mnie zbulwersowało bo to jest zastraszanie mieszkańców. Oj żwirki nagrabicie sobie i to zdrowo!

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gość napisał:

Co spisz z nimi że im tak słodzisz.Kupili Cię.To buraki które są za żwirownią.Jak by było inaczej to juz dawno uchwałą by była na sesji aby zagłosować za nie,

Nie było cie na zebraniu to nie pyskuj

Odnośnik do odpowiedzi

a żwirki w swojej ulotce to dopiero kłamstwa wypisali

najlepiej jak się jeden mieszkaniec redaktorka prowadzącego zapytał ile mu żwirownia płaci hahaha to ten głupa palił, że za darmo to robi

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, antyżwirowa napisał:

a żwirki w swojej ulotce to dopiero kłamstwa wypisali

najlepiej jak się jeden mieszkaniec redaktorka prowadzącego zapytał ile mu żwirownia płaci hahaha to ten głupa palił, że za darmo to robi

To prawda, było takie pytanie, redaktorek powiedział, że to robi za darmo, ha ha ha ha ha ha, no takie rzeczy to tylko w Erze ha ha ha ha

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...