Skocz do zawartości

Żwirownia kontratakuje.


Anty żwir

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, przyjezdny napisał:

W Ińsku wszyscy są przyjezdni, nie ma tu autochtonów, ale niektórzy ci, co się tu urodzili twierdzą że mają większe prawa od tych co tu się osiedlają sami z miłości do Ińska. To jest totalna bzdura, niech oni tylko pomyślą skąd się tu wzięli i jak przyjechali ich rodzice, których przywieziono siłą i którzy przez całe życie marzyli o powrocie.

O powrocie dokąd?Dokończ.Do Bieszczad,czy na Syberię?Bo ja widzę różnicę.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak komus przeszkadza zwirownia, to w kazdej chwili moze sie spakowac i wyprowadzic. Zwirownia byla, jest i bedzie.

Zamieszania w Insku nie potrzebujemy. Chcemy spokoju, tak jak zawsze bylo. 

Nikt Was na sile tutaj nie trzyma. Nie podoba sie to wynocha.

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, Mieszkaniec napisał:

Jak komus przeszkadza zwirownia, to w kazdej chwili moze sie spakowac i wyprowadzic. Zwirownia byla, jest i bedzie.

Zamieszania w Insku nie potrzebujemy. Chcemy spokoju, tak jak zawsze bylo. 

Nikt Was na sile tutaj nie trzyma. Nie podoba sie to wynocha.

Przeszkadza wszystkim i niech Grześkowiak sobie kopie w stronę ginawy i tak zamierza tam kupić sto hektarów ziemi na której obecnie są posadzone jabłka tylko czeka asz właściciela skończy się dotacja z Uni czemu kieliszkowski Grześkowiak nie mieszkają w insku tylko chcą nas na uszczęśliwić na siłę że żwirownia. Do tej pory gmina nie miała żadnego pożytku z funkcjonowania żwirowni. Tylko ci pracownicy co tam pracują z inska mają podwójne pensje bo każdy z nich handluje ropą kradzioną że żwirowni 

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Mieszkaniec napisał:

Jak komus przeszkadza zwirownia, to w kazdej chwili moze sie spakowac i wyprowadzic. Zwirownia byla, jest i bedzie.

Zamieszania w Insku nie potrzebujemy. Chcemy spokoju, tak jak zawsze bylo. 

Nikt Was na sile tutaj nie trzyma. Nie podoba sie to wynocha.

No i wkurwiłeś mnie do żywego...JA byłem pierwszy i żwirowni tu nie było....zmartwię cię I NIE BĘDZIE...ku twojemu zmartwieniu...chcesz żwirowni to wypad z Ińska WOOONNNN ptasi móżdżku...spokoju nie będzie już nigdy jak powstanie twoja żwirownia...weź łopatkę i wiadereczko i w********** z naszego IŃSKA durniu skretyniały....

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, won napisał:

No i wkurwiłeś mnie do żywego...JA byłem pierwszy i żwirowni tu nie było....zmartwię cię I NIE BĘDZIE...ku twojemu zmartwieniu...chcesz żwirowni to wypad z Ińska WOOONNNN ptasi móżdżku...spokoju nie będzie już nigdy jak powstanie twoja żwirownia...weź łopatkę i wiadereczko i w********** z naszego IŃSKA durniu skretyniały....

Dokładnie niech spierdalają razem z zinko paciejem smołom grubą świnia i resztą tej choloty 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, won napisał:

No i wkurwiłeś mnie do żywego...JA byłem pierwszy i żwirowni tu nie było....zmartwię cię I NIE BĘDZIE...ku twojemu zmartwieniu...chcesz żwirowni to wypad z Ińska WOOONNNN ptasi móżdżku...spokoju nie będzie już nigdy jak powstanie twoja żwirownia...weź łopatkę i wiadereczko i w********** z naszego IŃSKA durniu skretyniały....

Popieram -brawo!

Odnośnik do odpowiedzi

Piszcie, piszcie tylko tyle wam pozostało.

Za wyzwiska Bóg Was skara.

Ińsko ma być miasteczkiem rozwijającym się w przemysł. Na turystykę jest za późno. Po turystach to tylko wysokie ceny w sklepach zostają i kupę śmieci. Ińsko obumiera i tutaj trzeba zastanowić się dlaczego.

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, mieszkaniec napisał:

Piszcie, piszcie tylko tyle wam pozostało.

Za wyzwiska Bóg Was skara.

Ińsko ma być miasteczkiem rozwijającym się w przemysł. Na turystykę jest za późno. Po turystach to tylko wysokie ceny w sklepach zostają i kupę śmieci. Ińsko obumiera i tutaj trzeba zastanowić się dlaczego.

Tobie obumarł mózg i nic już tego nie zmieni. Starym komuchom i ich niedorozwinietym dziećmi dziękujemy. Pan Bóg  patrzy i widzi was  ułomy i odeśle do piekła. Jest śmieć i to najgorszego sortu. Takim ludziom jak Ty nie tylko Pan  Bóg  powinien odbierać rozum ale i wyrwać język żebyś nie pirdolił głupot cwelu.

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, mieszkaniec napisał:

Jestem pewien na 100% , że żwirownia będzie. Większość mieszkańców jest za.

Co to ma do rzeczy czy mieszkańcy głupcy chcą czy nie chcą. Niemoty nie mają głosu to specyficzne miernoty nie wiedzące o co chodzi. Jakby tak wszytko oddać w ręce takich baranów jak te w kinie to Ińska już by dawno nie było. Ale możecie marzyć o żwirowni za nie akurat nic nie płacicie.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gość napisał:

Tobie obumarł mózg i nic już tego nie zmieni. Starym komuchom i ich niedorozwinietym dziećmi dziękujemy. Pan Bóg  patrzy i widzi was  ułomy i odeśle do piekła. Jest śmieć i to najgorszego sortu. Takim ludziom jak Ty nie tylko Pan  Bóg  powinien odbierać rozum ale i wyrwać język żebyś nie pirdolił głupot cwelu.

Tak trzymać. Bucom zachciało się uszczęśliwiam większość mieszkańców na siłę. Cieszę się że przeciwnicy żwirowni są i mam nadzieję zostaną z mieszkańcami do końca.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Tobie sie nie podoba do Inska nie musisz przyjezdzac. Nikt za Toba nie bedzie plakal. 

Insko ma sie rozwijac. Trzeba zatrzymywac mlodych ludzi. Wokolo gminy sie rozwijaja a Insko stoi. Z turystyki kasy nie bedzie. Dzisiaj zwirownia a pozniej nastepne zaklady.

Jezeli ta wladza sie nie zgodzi to za dwa lata przyjdzie inna. Predzej czy pozniej zwirownia bedzie.

A turystyka do kosza.

Odnośnik do odpowiedzi

A co z turystyki maja mieszkancy. Ceny wysokie w sklepach.

Burmistrz inwestuje w infrastrukture turystyczna dla turystow z pieniedzy mieszkancow. Najlepiej robic obcym dobrze a swoim utrudniac.

A pracy jak nie ma tak i nie bedzie.

Odnośnik do odpowiedzi
24 minut temu, Mieszkaniec napisał:

A co z turystyki maja mieszkancy. Ceny wysokie w sklepach.

Burmistrz inwestuje w infrastrukture turystyczna dla turystow z pieniedzy mieszkancow. Najlepiej robic obcym dobrze a swoim utrudniac.

A pracy jak nie ma tak i nie bedzie.

Dla ciebie leniu śmierdzący pracy w Ińsku nie było, nie ma i nie będzie. Ten co chce pracować to pracę ma, posłuchaj co mówią w TV pracowników wszędzie brakuje. W turystyce pracy jest mnóstwo do obsługi turystów.

Co ty leniu chciałeś robić na żwirowni? Tam potrzebują wykwalifikowanych pracowników których już mają, łopatą żwiru nie będziesz kopał, przyjedzie kopara z Waliszewa i w jeden dzień nakopie tyle żwiru, że cie może zasypać.

Praca będzie tylko w turystyce, nie będzie jej na żwirowni.

Odnośnik do odpowiedzi

Pomyliłeś się,bo ja to pracę mam i nie mam zamiaru zmieniać. Kiedyś w Ińsku był PGR, 2 tartaki,żwirownia, zakłady z usługami transportu itd i turystyka też dobrze funkcjonowała.

I wszyscy byli zadowoleni. Dlaczego teraz ma być inaczej. A jak turystom się nie podoba to ich nikt nie zmusza żeby przyjeżdżali.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, mieszkaniec napisał:

Pomyliłeś się,bo ja to pracę mam i nie mam zamiaru zmieniać. Kiedyś w Ińsku był PGR, 2 tartaki,żwirownia, zakłady z usługami transportu itd i turystyka też dobrze funkcjonowała.

I wszyscy byli zadowoleni. Dlaczego teraz ma być inaczej. A jak turystom się nie podoba to ich nikt nie zmusza żeby przyjeżdżali.

No rzeczywiście pojechałeś jak  stary komunista, jak ci się tak marzy to prosze bardzo, otwieraj z powrotem PGR. Zwirownia była, jest i bedzie ale w Storkowie, Ińsko było przed wojna kurortem, po wojnie było turystyczne i dalej turystyczne będzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Róbcie co chcecie. Poczekamy 2 lata i mieszkańcy ocenę wystawia przy urnie wyborczej. Zobaczymy ile się zmieni na korzyść mieszkańców.

Chciałbym, aby naszym mieszkańcom starszym i młodszym żyło się lepiej.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...