Skocz do zawartości

Żwirownia kontratakuje.


Anty żwir

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, głupie zwirki napisał:

żwirki są za głupi żeby kogoś kupić, zwłaszcza olo

To  jest właśnie moja dewiza....przeciwnikiem byłem, jestem i będę....w tej sprawie popieram Pana Szafrana czy komuś się to podoba czy nie....Daje Pan czadu na fejsie TAK TRZYMAĆ....

Odnośnik do odpowiedzi

Liwak wredny śmieciu zapomniałeś co obiecywałeś przed wyborami.Już ciebie kupili baranie. Nie reprezentujesz mieszkańców skoro skumałeś się znowu z komuchami i żwirkami.Czas to uświadomić wyborcom.Niech wiedzą jaki judasz i przkupny dupek się z ciebie i twojego z-cy robi.Bierzesz pensję z naszych podatków więc wywiązują się z programu wyborczego wodoleju.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, wyborca napisał:

Liwak wredny śmieciu zapomniałeś co obiecywałeś przed wyborami.Już ciebie kupili baranie. Nie reprezentujesz mieszkańców skoro skumałeś się znowu z komuchami i żwirkami.Czas to uświadomić wyborcom.Niech wiedzą jaki judasz i przkupny dupek się z ciebie i twojego z-cy robi.Bierzesz pensję z naszych podatków więc wywiązują się z programu wyborczego wodoleju.

Brawo! Ja już od dawna Jacka i Michała olewam. Nic co obiecali nie robią nawet głupiej żwirowni nie potrafili zablokować. Można to było zrobić z milion pięćset sto dziewięćset razy zrobić. Ale tak by było gdyby obaj panowie byliby prawdziwie przeciwnikami żwirowni a nie przekupnymi h*****.

Odnośnik do odpowiedzi
dla mnie bomba!

Burzliwe konsultacje żwirowe w Studnicy.
Bardzo negatywne wrażenie wywarł na mnie pan Paciejewski, który uzurpował sobie być gospodarzem spotkania, za wszelką cenę nie chciał mnie dopuścić do głosu, chociaż już na samym początku posłużył się przekłamaniami, które ja chciałem sprostować. Powiedział, że w naszej gminie jest jedna żwirownia, a są przecież dwie, dodał sobie zasług stwierdzając, że jest szefem wojewódzkiego zrzeszenia LZS w Szczecinie, a przecież szefem nie jest, bo jest nim Pan Jarosław Rzepa. Powiedział, też że świat nam ucieka do przodu, co też jest nieprawdą, bo za oknem świetlicy latały śmigłowce, po drodze non stop jeździły ciężarówki z wojskiem, czyli świat właśnie do nas przyszedł i nikt nam nigdzie nie ucieka.
Państwo experci zdominowali całe spotkanie, przedstawiali oczywiście same zalety powstania kopalni, posługiwali się przy tym wygodnymi dla siebie argumentami, nie do końca prawdziwymi, ja je próbowałem prostować i myślę, że na następnym spotkaniu już będą się zachowywali inaczej.
Na koniec muszę powiedzieć, że jestem zawiedziony postawą burmistrza, w niewłaściwy sposób pełnił rolę gospodarza i organizatora konsultacji. Nie może być tak, że przeciwnicy powstania żwirowni muszą się wykłócać o możliwość wypowiedzi. 
Włodzimierz Szafran

Odnośnik do odpowiedzi
tam ich miejsce
6 minut temu, dla mnie bomba! napisał:

Włodek masz jaja chłopie! Pokazałeś paciejowi gdzie jego miejsce, slimakowi też! Piona!

Miejsce pacieja jest na złomowcu a slimak był dobrym nauczycielem i niech szybko wraca do tablicy

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, dla mnie bomba! napisał:

Burzliwe konsultacje żwirowe w Studnicy.
Bardzo negatywne wrażenie wywarł na mnie pan Paciejewski, który uzurpował sobie być gospodarzem spotkania, za wszelką cenę nie chciał mnie dopuścić do głosu, chociaż już na samym początku posłużył się przekłamaniami, które ja chciałem sprostować. Powiedział, że w naszej gminie jest jedna żwirownia, a są przecież dwie, dodał sobie zasług stwierdzając, że jest szefem wojewódzkiego zrzeszenia LZS w Szczecinie, a przecież szefem nie jest, bo jest nim Pan Jarosław Rzepa. Powiedział, też że świat nam ucieka do przodu, co też jest nieprawdą, bo za oknem świetlicy latały śmigłowce, po drodze non stop jeździły ciężarówki z wojskiem, czyli świat właśnie do nas przyszedł i nikt nam nigdzie nie ucieka.
Państwo experci zdominowali całe spotkanie, przedstawiali oczywiście same zalety powstania kopalni, posługiwali się przy tym wygodnymi dla siebie argumentami, nie do końca prawdziwymi, ja je próbowałem prostować i myślę, że na następnym spotkaniu już będą się zachowywali inaczej.
Na koniec muszę powiedzieć, że jestem zawiedziony postawą burmistrza, w niewłaściwy sposób pełnił rolę gospodarza i organizatora konsultacji. Nie może być tak, że przeciwnicy powstania żwirowni muszą się wykłócać o możliwość wypowiedzi. 
Włodzimierz Szafran

Włodek, skoro zarzucasz stronie SKSM i słusznie, że posługiwali się półprawdami, starymi danymi badań i twierdzeniami że pieniądze z kopalni uratują turystykę, wypoczynek i będzie tak jak w Wiśle (Małysza), że kuracjusze sanatorium sąsiadującego z kamieniołomem, radośnie podskakują w rytm wybuchów - to uczciwie i dokładnie opisz postawę burmistrza na tym spotkaniu. Moim zdaniem zachował się bardzo uczciwie i po gospodarsku, gdy na początku dyskusji, członkowie tego stowarzyszenia( na rzecz zagłady Ińska), nie chcieli Ci udzielić głosu a wręcz wrogo się do Ciebie odnosili ! Wstał i powiedział że on tu jest gospodarzem a więc i Tobie udziela głosu. Jeszcze kilkakrotnie w czasie dyskusji, przypominał, że Gmina jest gospodarzem konsultacji. W podsumowaniu dyskusji, gdzie także chciałeś zabrać głos, mieszkańcy Studnicy nie chcieli Ciebie słuchać a wręcz wrogo się odnosili i nie życzyli sobie twoich rad (bardzo dziwna postawa nawet sołtysa ), burmistrz także przerwał dyskusję i udzielił Tobie głosu. Niezależnie od treści tego co prezentowali przedstawiciele żwirowni, którzy posługiwali się starymi danymi, demagogicznymi hasłami i robili mieszkańcom tzw. wodę z mózgu a Twoje wystąpienie było słuszne i potrzebne, to postawę burmistrza oceniłeś bardzo nieuczciwie i nie chce mi się wierzyć, że to co powiedział w swoim podsumowaniu, przewodniczący stowarzyszenia inicjującego konsultacje o rozpoczęciu kampanii wyborczej, może być prawdą !??!

Odnośnik do odpowiedzi
O 8.06.2016 o 22:01, Gość napisał:

Paciej to wychowanek komuszej gnidy jej dupowlaz pijaczek stadionowy zawsze był krzykaczem szczególnie wtedy gdy nie miał racji bezmozg też jest prawdą że Jacek przespi całą kadencję nic nie robiąc tylko kasujac wypłatę na konto. Wygrał wybory tylko dzięki deklaracji żwirowni nie będzie Jacku czas wracać do oświaty bo burmistrzem będziesz tylko jedną kadencję ta którą właśnie przesypiasz. 

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, rajca napisał:

Włodek, skoro zarzucasz stronie SKSM i słusznie, że posługiwali się półprawdami, starymi danymi badań i twierdzeniami że pieniądze z kopalni uratują turystykę, wypoczynek i będzie tak jak w Wiśle (Małysza), że kuracjusze sanatorium sąsiadującego z kamieniołomem, radośnie podskakują w rytm wybuchów - to uczciwie i dokładnie opisz postawę burmistrza na tym spotkaniu. Moim zdaniem zachował się bardzo uczciwie i po gospodarsku, gdy na początku dyskusji, członkowie tego stowarzyszenia( na rzecz zagłady Ińska), nie chcieli Ci udzielić głosu a wręcz wrogo się do Ciebie odnosili ! Wstał i powiedział że on tu jest gospodarzem a więc i Tobie udziela głosu. Jeszcze kilkakrotnie w czasie dyskusji, przypominał, że Gmina jest gospodarzem konsultacji. W podsumowaniu dyskusji, gdzie także chciałeś zabrać głos, mieszkańcy Studnicy nie chcieli Ciebie słuchać a wręcz wrogo się odnosili i nie życzyli sobie twoich rad (bardzo dziwna postawa nawet sołtysa ), burmistrz także przerwał dyskusję i udzielił Tobie głosu. Niezależnie od treści tego co prezentowali przedstawiciele żwirowni, którzy posługiwali się starymi danymi, demagogicznymi hasłami i robili mieszkańcom tzw. wodę z mózgu a Twoje wystąpienie było słuszne i potrzebne, to postawę burmistrza oceniłeś bardzo nieuczciwie i nie chce mi się wierzyć, że to co powiedział w swoim podsumowaniu, przewodniczący stowarzyszenia inicjującego konsultacje o rozpoczęciu kampanii wyborczej, może być prawdą !??!

Jak łatwo jest was rozszyfrować panowie radni....Możecie mówić co chcecie o Włodku ale on jednak jest stanowczo przeciwko żwirowni i co? macie to jemu za złe?Tylko taka wyrazista postawa może być wśród mieszkańców doceniona a nie siedzenie jak na tureckim kazaniu......Już widać że Mazurkowi bliżej do Liwaka niż do Szafrana....szkoda bo Liwak to infantylny cichodawacz.....Ci mieszkańcy to ci sami co w referendum darli ryje i to nie znaczy że Szafrana nie chcieli słuchać tylko ta grupa chorych ludzi nie ma świadomości co zgotuje swoją głupotą pozostałym mieszkańcom...Liwak zachował jak by nie patrzeć bierną postawę co do zachowań Paciejewskiego....A teraz atak Mazurka na Szafrana pokazuje jasno że poparcie dla żwirowni od władzy jest...Czy to nazwiecie kampanią wyborczą czy jak inaczej to PAN SZAFRAN zachowuje się jak prawdziwy lew i walczy o to by żwirownia nie powstała....Nie zauważyłem takiej postawy u władzy i radnych....Może Ci "rajco" jednak odwagi brak czego nie można o Szafranie powiedzieć....Ocena Liwaka była jak najbardziej prawdziwa bo pokazał zero zaangażowania w tę sprawę....Panie "rajco" Panie Liwak trzeba było po wyborach uchylić uchwałę i dzisiaj śmiać się z żwirowni i pijaczków zinki, pacieja i kieliszka a teraz musicie oglądać i słuchać bredzenia głupot pacanów od jednej flaszki.......Brawo Włodek tak trzymać do utraty tchu......Rajco zawiodłeś mnie fujjjjj

Odnośnik do odpowiedzi

Olo powinieneś sobie zdać sprawe i z tego,że nie jest najważniejszą postawa radnych podczas "konsultacji",ale podczas głosowania nad uchwałą dotyczacą żwirowni. I tu się z Mazurkiem zgadzam.Klub "Ińsko RAZEM" to radni,ale też burmistrz i wice.Wspólnie stanowimy siłę,ktora oprze się zwolennikom powstania żwirowni w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, wiem napisał:

Olo powinieneś sobie zdać sprawe i z tego,że nie jest najważniejszą postawa radnych podczas "konsultacji",ale podczas głosowania nad uchwałą dotyczacą żwirowni. I tu się z Mazurkiem zgadzam.Klub "Ińsko RAZEM" to radni,ale też burmistrz i wice.Wspólnie stanowimy siłę,ktora oprze się zwolennikom powstania żwirowni w Ińsku.

Wy się opieracie jak te dziewice "co chciałby a boją się" . Ciągle czytam że radni to radni tamto Ińsko Razem a dla mnie to wy jesteście banda jak każda inna która rżnie mieszkańców na ciemnotę. Szafran niech poczuje smak plucie przecież z Mazurkiem razem na całe referendum pluli jadem. Od lat to samo czekam kiedy Grzesiak zepchnie fadromą to miasto i niech się w końcu stanie. Przynajmniej dla takich darmozjadów jak Szafran, Mazurek,Liwak czy Kupczyński nie trzeba będzie co miesiąc datków dawać. Życzę wam żeby te konsultacje wam się nie udały żebyście ponieśli sromotną klęskę i żeby was ludzie już nigdy nie wybrali. Tak mi dopomóż BÓG.Bo na to szczerze zasługujecie. A ty olo nie chwal dnia przed zachodem słońca bo oni wszyscy siebie warci.

Odnośnik do odpowiedzi

Odczepcie się od Burmistrza bo to że nie rzuca jadem na spotkaniach nie znaczy że jest za żwirownią, jego postawa jest jasna i klarowna nie będzie codziennie wam udowadniał że  jest przeciwko żwirowni.  A jego postawa świadczy o wysokiej kulturze osobistej bo szanuje zdanie wyborców i tych którzy są za i tych którzy są przeciw

Odnośnik do odpowiedzi

Kajetan ma rację. Jacek Liwak jest burmistrzem wszystkich Ińszczan.Zachowuje się taktownie,ale gdy będzie potrzeba-zrobi swoje,tzn. "oleje żwirownię".Cierpliwości.Jacek nikogo nie wyzywa,więc i wy tego nie róbcie Jackowi.

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, wiem napisał:

Kajetan ma rację. Jacek Liwak jest burmistrzem wszystkich Ińszczan.Zachowuje się taktownie,ale gdy będzie potrzeba-zrobi swoje,tzn. "oleje żwirownię".Cierpliwości.Jacek nikogo nie wyzywa,więc i wy tego nie róbcie Jackowi.

taaa, tak samo jak duda jest prezydentem wszystkim polaków, ha ha. twój jacek to bezbarwny, bez ikry, be jaj slimak co nic nie robi oprócz dogadywania się z grzesiakiem

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, wiem napisał:

Kajetan ma rację. Jacek Liwak jest burmistrzem wszystkich Ińszczan.Zachowuje się taktownie,ale gdy będzie potrzeba-zrobi swoje,tzn. "oleje żwirownię".Cierpliwości.Jacek nikogo nie wyzywa,więc i wy tego nie róbcie Jackowi.

A my wyzywamy? My stwierdzamy tylko fakt że jacek jest tak prosty w budowie jak cep. Można go rozumem porownać do ińskiej protokolantki lub sołtysa z Linówka. To ten sam poziom intelektualny no i popierają żwirownię. Jacuś żwirowy kłamca he he he.

Odnośnik do odpowiedzi
przecież pisze jak wół
20 godzin temu, wiem napisał:

cep,żwirowy kłamca,Można go rozumem porownać do ińskiej protokolantki lub sołtysa z Linówka. Rzeczywiście wymieniliście same pozytywy. Jakie zatem są negatywne cechy?

 

Jak ktoś widzi w tym pozytywy to może oznaczać tylko że sam jest prymitywem. Szkoda dyskusji na pacana.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to jest że Paciej w PSL i Szafran .Graja na dwa fronty ale w jedna bramkę.Szafran to gra pozorów.Zawsze wietrzy tylko swój interes jak i Paciej.Nic bezinteresownie się nie dzieje.Ci wszyscy z ulotki o pikniku i cudach jakie żwirownia nam oferuje mają coś do ugrania.Najlepszy jest Antoni -człowiek który nigdy nic nie zrobił.zawsze coś zaczynał ale nigdy nie kończył i podpisał sie jako Burmistrz Ińska.Pan Zinko śmiechu warte,na ośrodku łączności pokazał jak się gospodaruje,Młody piłkarz który chce kasy dla klubu.Każdy coś chce aby tylko żwirownia powstała.Rada jest taka zbojkotować piknik.Kto będzie na pikniku przez kopalnię zorganizowanym to znaczy że KRYCIARZ

 

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Gość napisał:

Jak to jest że Paciej w PSL i Szafran .Graja na dwa fronty ale w jedna bramkę.Szafran to gra pozorów.Zawsze wietrzy tylko swój interes jak i Paciej.Nic bezinteresownie się nie dzieje.Ci wszyscy z ulotki o pikniku i cudach jakie żwirownia nam oferuje mają coś do ugrania.Najlepszy jest Antoni -człowiek który nigdy nic nie zrobił.zawsze coś zaczynał ale nigdy nie kończył i podpisał sie jako Burmistrz Ińska.Pan Zinko śmiechu warte,na ośrodku łączności pokazał jak się gospodaruje,Młody piłkarz który chce kasy dla klubu.Każdy coś chce aby tylko żwirownia powstała.Rada jest taka zbojkotować piknik.Kto będzie na pikniku przez kopalnię zorganizowanym to znaczy że KRYCIARZ

 

To logiczne myślenie.

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Gość napisał:

Jak to jest że Paciej w PSL i Szafran .Graja na dwa fronty ale w jedna bramkę.Szafran to gra pozorów.Zawsze wietrzy tylko swój interes jak i Paciej.Nic bezinteresownie się nie dzieje.Ci wszyscy z ulotki o pikniku i cudach jakie żwirownia nam oferuje mają coś do ugrania.Najlepszy jest Antoni -człowiek który nigdy nic nie zrobił.zawsze coś zaczynał ale nigdy nie kończył i podpisał sie jako Burmistrz Ińska.Pan Zinko śmiechu warte,na ośrodku łączności pokazał jak się gospodaruje,Młody piłkarz który chce kasy dla klubu.Każdy coś chce aby tylko żwirownia powstała.Rada jest taka zbojkotować piknik.Kto będzie na pikniku przez kopalnię zorganizowanym to znaczy że KRYCIARZ

 

Paciej niech idzie na odwyk ten pijus dzieci naklepał po pijaku a żona nauczą matki w szkole. Szmaciarska rodzina a sam paciej to degenerat. Takich pijaczków jak zinko paciej i konewka kubić można kupić za flaszkę. Niech ludzie nie wierzą tym dupkom w ani jedno słowo.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

Paciej niech idzie na odwyk ten pijus dzieci naklepał po pijaku a żona nauczą matki w szkole. Szmaciarska rodzina a sam paciej to degenerat. Takich pijaczków jak zinko paciej i konewka kubić można kupić za flaszkę. Niech ludzie nie wierzą tym dupkom w ani jedno słowo.

 

 

Kiedyś paciej po pijaku wjechał w skrzynkę elektryczną koło remizy! Michał spuszczal olej opałowy na ośrodku do ciężarówek i swojego pasata 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Piotrek napisał:

Kiedyś paciej po pijaku wjechał w skrzynkę elektryczną koło remizy! Michał spuszczal olej opałowy na ośrodku do ciężarówek i swojego pasata 

Dlatego obecnej władzy nie ma co ufać bo to zbieranina ciułaczy co chcą swoje budżety podreperować i kredyty pospłacać. A ci co tak latają popierać kopalnię to pijarowcy co już kasę wzięli i teraz już muszą te swoje teorie i "cudzie co nastanie jak kopalnia będzie" głosić. Nie dajcie się wypiórkować to wszystko kuieni ludzie żwirowni.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...