Skocz do zawartości

Żwirownia kontratakuje.


Anty żwir

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość napisał:

Dziwi mnie,że wielu mieszkańców pomimo ewidentnych zagrożeń chce żwirowni w Ińsku.Przecież to co napisał powyżej gość jest prawdą." Pozytywne opinie RDOŚ i innych instytucji "dbajacych o naturę" są ewidentną pomyłką.Osoby to czyniące nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej,ani żadnej innej.Najzwyczajniej przejda już na emeryturę i będą osobami prywatnymi..W opiniach tych instytucji bardziej dba się o żabki i inne stworzenia,niż o ludzi.Najwyższy czas zmienić opinię w temacie żwirowni na krytyczną.

Ja bym powiedział, że żwirowni chce kilku oszołomów już tu wymienianych z nazwiska, mieszkańcy wiedzą, ze ze żwirowni będą mieli jedno wielkie utrapienie

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Gość napisał:

Ja bym powiedział, że żwirowni chce kilku oszołomów już tu wymienianych z nazwiska, mieszkańcy wiedzą, ze ze żwirowni będą mieli jedno wielkie utrapienie

Zgadza się wszyscy byli tu wymienieni chcą bo mają w tym swój interes 

Odnośnik do odpowiedzi
O 30.05.2016o19:13, Gość napisał:

Tak Olo.Przeciwnicy powstania żwirowni powinni uczestniczyć w spotkaniach,lub wypełnić ankietę i pozostawić w urzędzie gminnym.Nie ma innego wyjścia.

Ale mnie nie o ankietę chodziło tylko o fakt w jaki sposób umiecie ludzi oszukać że jesteście przeciw żwirowni...Przecież wiadomo że kopalnia jest zaklepana tylko czeka na bzdurne konsultacje na które nikt nie pójdzie i koniec gwizdka. Wy zawsze się wybronicie że nie mogliście nic zrobić. Bo co przeciw żwirowni zrobił taki Liwak, Kupczyński a tym bardziej Szafran. Co możecie powiedzieć na temat swoich działań żeby ta inwestycja nie powstała? NIC...Więc uważam konsultacje za działania szkodliwe i ochronne dla siebie. Tak panowie tak to jest...

Odnośnik do odpowiedzi

Niby dla czego przeciwnicy żwirowni powinni ankiety wypełniać.Złamaliście obietnice wyborczą i to wasza porażka.Teraz innego wyjścia nie macie.Najpierw układ z kopalnią a teraz psełdo konsultacje.

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Olo napisał:

Ale mnie nie o ankietę chodziło tylko o fakt w jaki sposób umiecie ludzi oszukać że jesteście przeciw żwirowni...Przecież wiadomo że kopalnia jest zaklepana tylko czeka na bzdurne konsultacje na które nikt nie pójdzie i koniec gwizdka. Wy zawsze się wybronicie że nie mogliście nic zrobić. Bo co przeciw żwirowni zrobił taki Liwak, Kupczyński a tym bardziej Szafran. Co możecie powiedzieć na temat swoich działań żeby ta inwestycja nie powstała? NIC...Więc uważam konsultacje za działania szkodliwe i ochronne dla siebie. Tak panowie tak to jest...

No właśnie nic nie zrobili a teraz pseudo konsultacje.

Odnośnik do odpowiedzi
24 minut temu, Gość napisał:

Niby dla czego przeciwnicy żwirowni powinni ankiety wypełniać.Złamaliście obietnice wyborczą i to wasza porażka.Teraz innego wyjścia nie macie.Najpierw układ z kopalnią a teraz psełdo konsultacje.

Pełna zgoda...nawet ja na to nie wpadłem..

18 minut temu, Gość napisał:

Szafran zrobił bardzo dużo i tylko on

Wymień chociaż jedną jego zasługę!!!! Bynajmniej ja jej nie znam może coś przespałem?!

Odnośnik do odpowiedzi

Kto nosi WĄSA to ma zawsze coś pod nim do ukrycia.Szafran takiego właśnie ma i to świadczy o nim ze jest największym kłamczuchem .Nic nie zrobił i nie zrobi.Rozwala gminę z Michasiem Liwakiem i Mazurkiem .Teraz żwirownie zafundują mieszkańcom z w drugiej części roku znaczne podwyżki podatków.Obsadzają stołkami kolesi rodzin spierających ich w wyborach.To im tylko wychodzi.KOLESIOSTWO I NEPOTYZM.

Odnośnik do odpowiedzi

f43eec119d2ddfca9dfa300d078e9f35.png

Na końcu info o zaczynających się konsultacjach społecznych od dzisiaj. Potem szybko dziesięć innych nieważnych rzeczy...A to powinno od dzisiaj lecieć na pierwszej stronie gminnej.Władza świadomie ukrywa przed mieszkańcami możliwość brania udziału w konsultacjach. Potem będzie miała argument żeby zgodę na żwirownie wydać. Taki sposób na wzbogacenie się głupich rządzących kopertą kopalnianych cwaniaków.

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy że większość mieszkańców jest głupia jak "Olo" bo takie jak jego jest myślenie wszystkich nas. Gdzie tu głupota raczej fakt! Przecież widać że ta informacja jest ukryta.Ma ktoś wątpliwości. 

Odnośnik do odpowiedzi
Obudź się Ińsko

https://pl-pl.facebook.com/Portal-Ińsko-263447830416131/

Pan Szafran ma rację. Czy mieszkańcy to rozumieją? Nie mieszkańcy się kłócą którą drogą ma jechać wanienka ze żwirem. Ludzie opamiętajcie się na żwirowni pracuje pięć osób i więcej nie będzie a widmo katastrofy jest porażające. Do tego przykłada rękę Michał i Jacek. Obu tych panów na drugą kadencję już nikt nie wybierze bo oszukać można tylko raz. Drugi raz nie wchodzi się do tej samej wody i obaj panowie muszą to sobie uświadomić.Panowie zawiedliście na całej linii i mieszkańcy będą o tym pamiętać w nadchodzących wyborach. Przynajmniej wiadomo kto jest przeciw tej inwestycji. Sami widzicie co się dzieje na Storkowie w Ińsku będzie dużo gorzej.  Ale zwolenników żwirowni może już w Ińsku nie być bo sowicie opłaceni przez SKSM stać ich będzie na zmianę miejsca zamieszkania. Ludzie ratunku OBUDŹCIE się!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Gość napisał:

Spełnią.Innj radni też im w tym pomogą.Spokojna Baśka.

Dlaczego wam nie wierzę bo jesteście wyborczymi kłamcami. Wszystko tylko umiecie zepsuć nic nowego zrobić. Patałachy nic więcej!

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Obudź się Ińsko napisał:

https://pl-pl.facebook.com/Portal-Ińsko-263447830416131/

Pan Szafran ma rację. Czy mieszkańcy to rozumieją? Nie mieszkańcy się kłócą którą drogą ma jechać wanienka ze żwirem. Ludzie opamiętajcie się na żwirowni pracuje pięć osób i więcej nie będzie a widmo katastrofy jest porażające. Do tego przykłada rękę Michał i Jacek. Obu tych panów na drugą kadencję już nikt nie wybierze bo oszukać można tylko raz. Drugi raz nie wchodzi się do tej samej wody i obaj panowie muszą to sobie uświadomić.Panowie zawiedliście na całej linii i mieszkańcy będą o tym pamiętać w nadchodzących wyborach. Przynajmniej wiadomo kto jest przeciw tej inwestycji. Sami widzicie co się dzieje na Storkowie w Ińsku będzie dużo gorzej.  Ale zwolenników żwirowni może już w Ińsku nie być bo sowicie opłaceni przez SKSM stać ich będzie na zmianę miejsca zamieszkania. Ludzie ratunku OBUDŹCIE się!!!!

CZUB !

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Gość napisał:

Oj tam,oj tam. Jeszcze ociupinkę i zmienisz zdanie.Fanfary będą zbyteczne.Wiekszość radnych ma podobne zdanie jak Szafran.

Kaziu ty się umiałeś ustawić i za Racinowskieg tak jak i za Liwaka.Nie wyszło Ci tylko za Teresy.Czytałem protokół z kwietnia i widzę że nawet chcesz kopać na wyspie.Co za bzdurny wniosek złożyłeś aby wyspę skomunalizować a Liwak jak tak prostacko odpowiada że to jest do rozważenia.Wy to faktycznie nadajecie się z tym Szafranem i całą ekipą doły kopać.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...