Skocz do zawartości

Żwirownia kontratakuje.


Anty żwir

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Olo napisał:

Kimkolwiek jesteś człowiecze nie znasz ludzi z Ińska. ZAPAMIĘTAJ - oszust dwa razy traci. Ja się zgadzam i od początku krytykuję głupotę obecnej władzy. To dla mnie klauni i pajace, kukiełki....Ale nikt nas na tanie spędy sąsiedzkie i żarcie darmowe nie nabierze....Zinko, Kieliszkowski, Grzesiak czy Paciej z Działoszewską nikt z was nie ma mocy żeby nas mieszkańców przekonać do żwirowni.....NIKT!!!!! Może niech SKSM zainwestuje w tik taki bo z paszczy wam jedzie jak z szamba. A władzy przypominam że od długiego czasu pisałem tu jako jedyna niezłomny że żwirownia głupcom dobierze się do odbytu i to jest ten czas.....Przykro że władza zniweczyła rolę i istotę referendum. Jestem ciekawy jaką taktykę obrony przyjmie władza bo "rajca", "radny" i wielu im podobnych wyzywało mnie że jestem krzykaczem, czarnowidzem, że ulegam emocjom. Chciałby wiedzieć co czuł Liwak, Kupczyński, Szafran , Mazurek jak wpłynęło pismo żądania przeprowadzenia konsultacji. Panowie warto było czekać na taki moment?! Jestem w głębokim szoku na takie wydarzenia i nie znajduję słów na określenie władzy.

Pisałeś i to nie raz o żwirowni ale i byli też tu tacy co pisali o niej że powstanie i z jakiego powodu.Nie dowierzałeś że tak się stanie.Od samego początku grali z mieszkańcami oszukując ich.Dla marnej kasy zrobią wszystko.Piszą że uruchomienie kopalni gminę uzdrowi i gmina będzie się rozwijać ponadto są  stowarzyszenie które cały czas liczą na kasę nie myśląc już o żadnym środowisku i mocno lobbują jej powstanie.Na bieżące funkcjonowanie kasy nie ma a co mówić o zaległościach wymagalnych.Niech zamieszczą całe uzasadnienie uchwały budżetowej co teraz gamonie poprawiali .RIO wszystko pięknie wypunktowała jaki jest z tym budżetem.Oczywiście jak to u nas bywa musieli tabelki dopasować aby znów uchwałę odesłać.Jak nieumią gospodarować to niech wyjadą do Waliszewa i tam kopalni budżety obrabiają.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość napisał:

A tak, żeby temperatura nie wzrosła do temperatury wrzenia,informuję,że w czerwcu radni podejmą definitywnie uchwałę w sprawie żwirowni.

Nic nie zrobicie bo JA czytam to na tym forum od dwóch lat....Teraz jak żwirki zaczęli działać to wy znów wyskakujecie z uchyleniem uchwały .....gońcie się na drzewo kłamczuchy...Będziecie pierwszymi co ich ludzie na taczkach z gminy wywiozą...Tego ćwoka Miśka i lewuska Jacka....To ich i tylko ich wina że taki dzisiaj jest problem że jakieś lewackie stowarzyszenie powiązane z kopalnią robi to co tych dwóch powinno zrobić dawno temu....Na drzewo z wieśniakami....Jakiś kuzwa Zinko czy Paciejewski będzie mi niszczył moje naturalne środowisko do bytowania....jeden już dzwony słyszeć powinien a drugi zesłany jak ongiś kiedy nastał Racin...Nie rzadko rodzą się niepełnosprawni taki paciej i zinko są tego przykładem....ułom jeden z drugim będzie dyktował mi co mam robić...

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, Olo napisał:

Nic nie zrobicie bo JA czytam to na tym forum od dwóch lat....Teraz jak żwirki zaczęli działać to wy znów wyskakujecie z uchyleniem uchwały .....gońcie się na drzewo kłamczuchy...Będziecie pierwszymi co ich ludzie na taczkach z gminy wywiozą...Tego ćwoka Miśka i lewuska Jacka....To ich i tylko ich wina że taki dzisiaj jest problem że jakieś lewackie stowarzyszenie powiązane z kopalnią robi to co tych dwóch powinno zrobić dawno temu....Na drzewo z wieśniakami....Jakiś kuzwa Zinko czy Paciejewski będzie mi niszczył moje naturalne środowisko do bytowania....jeden już dzwony słyszeć powinien a drugi zesłany jak ongiś kiedy nastał Racin...Nie rzadko rodzą się niepełnosprawni taki paciej i zinko są tego przykładem....ułom jeden z drugim będzie dyktował mi co mam robić...

 

 

Tak trzymać gonić dziadów Paciejewski mieszka na zlomowisku to mu już nic nie przeszkadza niech se przypomni jak zbierał podpisy na zielonej żeby wprowadzić zakaz ruchu samochodów ciężarowych bo mu przeszkadzają a teraz idiota jest za żwirownią paranoja. On już od dobrych 20 lat trzyma sztame z kieliszkowskim bo jak był wychowawcą mojej córki to jego klasa sadzila drzewa dla żwirowni za glodowe stawki ciekawe ile on przytulił? ! To jest wychowanek grubej wieży. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Trzeba przekierowac ruch ciezarowek z drewnem na ulice przybrzezna i zieloną niech te oszolomy przekonaja sie na wlwsnej skórze jak to jest. 

A zgupialemu zince ronda pod domem zrobić! 

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie wpisy trafne.

Odwołują się do budżetu a ja pytam się dla kogo dla nauczycieli i urzedasów a co reszta zostanie to dla stowarzyszeń.O to im tylko chodzi w tych podatkach.Dziadów trzeba gonić.Koryto wyschło to znów chcą je napełnić aby tylko doić

Odnośnik do odpowiedzi

Żwirownia to samo zło. Niszczenie wód podziemnych, niszczenie ekosystemów, niszczenie dróg, niszczenie gruntów wokoło- pustynnienie.

Co da żwirownia Ińsku ? - nic !!  ot parę osób znajdzie pracę , a jezioro wysycha. Spójrzcie na rzeczkę - wody w niej nie ma . Poziom wód drastycznie spada tak w jeziorze Ińsko jak i w zamczysku. Wina za to ponosi żwirownia która coraz głębiej kopie. Ci ludzie dla zysku dla kasy są w stanie zniszczyć wszystko.! 

"Od dawna wiadomo, że wydobycie kruszywa naturalnego w negatywny sposób wpływa na środowisko"

Powszechnie uważa się ,że wydobycie kruszywa naturalnego metodą odkrywkową wysoce negatywnie wpływa na środowisko w tym również na krajobraz- rozprawa doktorska Anna Kowalska Akademia Górniczo-hutnicza 

 

dalszy ciąg nastąpi

Odnośnik do odpowiedzi

http://insko.pl/konsultacje

Nie wierzę! Taki komunista co z ciotką razem do dzisiaj rządzi rozwodnik, facet który nie umiał się przyzwoicie z żoną, który oskubał i zostawił ją bez środków do życia, żyjący w konkubinacie śmie mówić że część duchowa była najważniejsza. Pytanie ciśnie się na usta dlaczego Liwak uważa że wszyscy musieli iść na mszę wtedy kiedy on? Może byłem wcześniej a może chodzę później. Od kiedy władza decyduje o której godzinie mam chodzić do kościoła? Na akurat tej mszy byli sami komuniści i to w całej rozciągłości z Grzesiakiem na czele. Może dlatego msza została skrócona bo mury w kościele zaczęły się sypać?! Czym kierował się proboszcz że skrócił mszę dla wiernych czy może niewiernych komuchów! Na mszy nie było zwykłych mieszkańców widać nie po drodze im z "takim zespołem" jaki byli biorący udział zwolennicy żwirowni. Ale to nie przeszkadzało proboszczowi, Liwakowi, Kupczyńskiemu oni cieszyli się z takich "wiernych" żwirowni bo sami ją popierają. Liwak śmieciu nie przywołuj Boga i Ducha zakało bo nie tylko mury kościoła się sypią ale runie cały kościół. Szemrane towarzystwo!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Olo napisał:

http://insko.pl/konsultacje

Nie wierzę! Taki komunista co z ciotką razem do dzisiaj rządzi rozwodnik, facet który nie umiał się przyzwoicie z żoną, który oskubał i zostawił ją bez środków do życia, żyjący w konkubinacie śmie mówić że część duchowa była najważniejsza. Pytanie ciśnie się na usta dlaczego Liwak uważa że wszyscy musieli iść na mszę wtedy kiedy on? Może byłem wcześniej a może chodzę później. Od kiedy władza decyduje o której godzinie mam chodzić do kościoła? Na akurat tej mszy byli sami komuniści i to w całej rozciągłości z Grzesiakiem na czele. Może dlatego msza została skrócona bo mury w kościele zaczęły się sypać?! Czym kierował się proboszcz że skrócił mszę dla wiernych czy może niewiernych komuchów! Na mszy nie było zwykłych mieszkańców widać nie po drodze im z "takim zespołem" jaki byli biorący udział zwolennicy żwirowni. Ale to nie przeszkadzało proboszczowi, Liwakowi, Kupczyńskiemu oni cieszyli się z takich "wiernych" żwirowni bo sami ją popierają. Liwak śmieciu nie przywołuj Boga i Ducha zakało bo nie tylko mury kościoła się sypią ale runie cały kościół. Szemrane towarzystwo!!!!

Jeden dobry uczynek jest więcej wart niż cały dzień spędzony w kościele! Katolicy to najbardziej faluszywi i zawistni ludzie 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Jeden dobry uczynek jest więcej wart niż cały dzień spędzony w kościele! Katolicy to najbardziej faluszywi i zawistni ludzie 

Prawda.....

Godzinę temu, Gość napisał:

Nie uogólniaj.Jest bardzo wielu katolików,którzy nie chodzą do kościoła,bo hierarchia kościelna dba jedynie o kasę i władzę,a nie o dobro swoich wiernych.

Prawda...

 

45 minut temu, Gość napisał:

Liwak był, jest i będzie za żwirownią! Amen!

Prawda....

Odnośnik do odpowiedzi

4af1063c17c2641ceae567d059df332d.png

Może mi ktoś wyjaśnić po co ten wpis na BIP o planie dla żwirowni? Dlaczego Pan Leśkiw to wbił i co miał na celu? Dlaczego są w kwietniu aktualizacje i w maju co się w zmówieniu przetargowym zmieniło od 2012 roku że się do tego wraca? Niech mądrzy tej władzy mi to wyjaśnią.Na zdrowy rozum wygląda że Liwak robi żwirownię szybciej niż ustawa przewiduje.

Odnośnik do odpowiedzi
do zdrajców
2 godziny temu, Olo napisał:

4af1063c17c2641ceae567d059df332d.png

Może mi ktoś wyjaśnić po co ten wpis na BIP o planie dla żwirowni? Dlaczego Pan Leśkiw to wbił i co miał na celu? Dlaczego są w kwietniu aktualizacje i w maju co się w zmówieniu przetargowym zmieniło od 2012 roku że się do tego wraca? Niech mądrzy tej władzy mi to wyjaśnią.Na zdrowy rozum wygląda że Liwak robi żwirownię szybciej niż ustawa przewiduje.

Olo milczenie też jest odpowiedzią. Uwikłani są w żwirowni jak dwa razy dwa jest cztery. Dupki z Ińsko XXI oszukali w białych rękawiczkach wyborców na szafot z nimi.

http://bip.insko.pl/unzip/insko_3745/04_05_2016_13_49_49201605041149.pdf

To dowód że im żyje się lepiej. Taki Michał jeszcze rok temu nie miał nic teraz ma oszczędności na koncie i auto a kto wie co jeszcze czego nie ujawnił. Ile źródeł dochodu?! W mieszkańcy na bezrobociu. Czekamy na oświadczenia przewodniczącego i burmistrza. Panie przewodniczący wszystkie dochody podajemy z emerytury też i to kwotowo tak jak składają wszyscy a jak ma Pan coś do ukrycia to są służby do kontroli sprawdzą ile razem ma dochodów.

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, Gość napisał:

Spokojnie."Ińsko RAZEM" jest przeciwne żwirowni.W czerwcu decyzja.

Hmmmm który raz to piszesz? Myślisz że damy się zwieść tobie liwakowi, miśkowi, grzesiakowi zinkom, paluchom ,manskim? Taczki dla wszystkich nie zlituj!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
O 20.4.2016o19:04, radny napisał:
O 10.5.2016o12:11, do zdrajców napisał:

Olo milczenie też jest odpowiedzią. Uwikłani są w żwirowni jak dwa razy dwa jest cztery. Dupki z Ińsko XXI oszukali w białych rękawiczkach wyborców na szafot z nimi.

http://bip.insko.pl/unzip/insko_3745/04_05_2016_13_49_49201605041149.pdf

To dowód że im żyje się lepiej. Taki Michał jeszcze rok temu nie miał nic teraz ma oszczędności na koncie i auto a kto wie co jeszcze czego nie ujawnił. Ile źródeł dochodu?! W mieszkańcy na bezrobociu. Czekamy na oświadczenia przewodniczącego i burmistrza. Panie przewodniczący wszystkie dochody podajemy z emerytury też i to kwotowo tak jak składają wszyscy a jak ma Pan coś do ukrycia to są służby do kontroli sprawdzą ile razem ma dochodów.

to jest tylko strategia , olo nie pisze jak szafran jest w gminie hahaha , Ińsko XXI od początku byli za żwirownią tylko jedna osoba była i jest zdecydowanie przeciw ale ją tępią . Gminny KRET kręci jak tylko może starając się w naiwny sposób trzymać wszystkie obcje , od odpowiedzialności za żwirownię uciekł , za podatek rolny uciekł , jak nie lata sam z kamerą to chętnie swoją judaszowską gębą sam się do niej nastawia . Zawsze był bardzo aktywny na tych stronach gdyż to psychol , teraz stara się kopać pod swoimi chlebodawcami i wypisuje swoje mądrości z pierwszej ręki , strategia tego naiwniaka jest prosta " on jest niewinny i był zawsze przeciw " ale także co miesiąc kasuje i na pewno liczy na więcej jak będzie żwirownia więc jest za ". Wie doskonale co zamierza Liwak tylko tego nie może powiedzieć bo by się ujawnił . Reasumując to nie ta władza , to nie ta polityka i ludzie , daliśmy się oszukać i zmanipulować . Pod koniec kadencji zaczną się oficjalnie gryźć i może nawet budować chodniki lub coś podobnego naturalnie na koszt następców gdyż zaciągną NOWY kredyt . Jest też pewne że ten wpis zepchnie innymi bez sensu aby za dużo wyborców nie zaczęło się zastanawiać .

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...