Skocz do zawartości

Żwirownia kontratakuje.


Anty żwir

Rekomendowane odpowiedzi

Ty i Burmistrz już to widzę.Ciśnienie Ci BURAKU  podskoczyło. bo ostatnio jadem plujesz.Widać jesteś komuch pierwszej maści.Głosowałeś na Liwaka to niech tą żwirownię Ci załatwi.Widać że tęsknisz za nią.Ponadto ta cała ekipa to Twoi kolesie a oni dla żwirowni TAK tylko działają od tyłu.Ponadto widzę że to Ty jestes tym z jednych agentów co śledzi kto tu i jak pisze.Pozostało Ci coś albo odziedziczyłeś po rodzicach.

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Gość napisał:

Ty i Burmistrz już to widzę.Ciśnienie Ci BURAKU  podskoczyło. bo ostatnio jadem plujesz.Widać jesteś komuch pierwszej maści.Głosowałeś na Liwaka to niech tą żwirownię Ci załatwi.Widać że tęsknisz za nią.Ponadto ta cała ekipa to Twoi kolesie a oni dla żwirowni TAK tylko działają od tyłu.Ponadto widzę że to Ty jestes tym z jednych agentów co śledzi kto tu i jak pisze.Pozostało Ci coś albo odziedziczyłeś po rodzicach.

Jesteś jeszcze zbyt daleko żeby podskakiwać. Na razie skacz wokół podopiecznych w pampersach. Dobrze wszyscy wiemy kim jesteś bałwanie. Ty też już teraz jesteś jednym z nas i pewnie już byś banerów nie woził. Taki śmieszny mały ludzik co fiuta ma jak mały paluszek a pluje jakby miał sikawkę hahahahahaha Uspokój się biała myszko. Tak tak może zostanę Burmistrzem wszystko przede mną a co przed tobą? Podcieranie d** hi hi hi się ubawiłem łysolu.

Odnośnik do odpowiedzi
O 20.4.2016o19:04, radny napisał:

olo co z twoją ziemią , co będziesz na tych 50 ha teraz robił które wydzierżawiłeś ? braknie ci czasu na gminę

ty radny , mnie już jest niedobrze jak się tak podpisujesz z pychą  . Wy wszyscy zostaniecie kupieni

Odnośnik do odpowiedzi

Zadający: Krzysztof

Pytanie: Witam Panie Burmistrzu mam pytanie odnośnie Pana Michała Zinko który w dniu wczorajszym zbierał podpisy zwolenników żwirowni na ulicy Zielonej. Pan ten oszukiwał starszych mieszkańców mówiąc że oddane podpisy są za żwirownią oraz przywróceniem stacji paliw w Insku! Mieszkańcy nie świadomi ukrytego haczyka podpisywali listy sądząc że podpisują petycję na budowę stacji paliw! Czy zamierza Pan coś z tym zrobić czy będzie się Pan temu biernie przyglądał? Pytanie drugie na czyje zlecenie działa ten pan?

Odpowiedź:

Witam Panie Krzysztofie,

Nie jest w mojej jurysdykcji aby zabronić komukolwiek chodzić i ankietować. Jeżeli faktycznie są sytuacje, w których wprowadza się mieszkańców naszej gminy w błąd to pozostaje mi tylko powiedzieć, kłamstwo ma krótkie nogi.

Ankieta czy jak Pan nazwał zbieranie podpisów nie jest moją inicjatywą i po raz kolejny pozostaje mi napisać, że moje zdanie jest niezmienne jestem przeciwny kopalni w pobliżu Ińska

Pozdrawiam

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość napisał:

Zadający: Krzysztof

Pytanie: Witam Panie Burmistrzu mam pytanie odnośnie Pana Michała Zinko który w dniu wczorajszym zbierał podpisy zwolenników żwirowni na ulicy Zielonej. Pan ten oszukiwał starszych mieszkańców mówiąc że oddane podpisy są za żwirownią oraz przywróceniem stacji paliw w Insku! Mieszkańcy nie świadomi ukrytego haczyka podpisywali listy sądząc że podpisują petycję na budowę stacji paliw! Czy zamierza Pan coś z tym zrobić czy będzie się Pan temu biernie przyglądał? Pytanie drugie na czyje zlecenie działa ten pan?

Odpowiedź:

Witam Panie Krzysztofie,

 

Nie jest w mojej jurysdykcji aby zabronić komukolwiek chodzić i ankietować. Jeżeli faktycznie są sytuacje, w których wprowadza się mieszkańców naszej gminy w błąd to pozostaje mi tylko powiedzieć, kłamstwo ma krótkie nogi.

 

Ankieta czy jak Pan nazwał zbieranie podpisów nie jest moją inicjatywą i po raz kolejny pozostaje mi napisać, że moje zdanie jest niezmienne jestem przeciwny kopalni w pobliżu Ińska

 

Pozdrawiam

 

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

Wreszcie jakiś konkret Panie Burmistrzu już myślałem że się nie doczekamy jawnej deklaracji. Jeszcze niech Pan to wcieli w czyny i będzie extra.......

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Olo napisał:

Wreszcie jakiś konkret Panie Burmistrzu już myślałem że się nie doczekamy jawnej deklaracji. Jeszcze niech Pan to wcieli w czyny i będzie extra.......

Brawo dla Pana burmistrza tak trzymać jestem jak najbardziej za panem 

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Gość napisał:

Co za bzdury tu piszą.Może Pan burmistrz napisze jak swoje mieszkanie upłynnił i wyjaśni to.

A kogo to obchodzi?Zapytaj go o to prywatnie,a nie na publicznym forum.Na szczęście w Polsce mozna kupić mieszkanie i sprzedać."A komu do domu,gdy chałupa nie jego?"

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

A kogo to obchodzi?Zapytaj go o to prywatnie,a nie na publicznym forum.Na szczęście w Polsce mozna kupić mieszkanie i sprzedać."A komu do domu,gdy chałupa nie jego?"

Kogo to obchodzi co burmistrz prywatnie sprzedaje!  Ważne żeby zadania służbowe wykonywał wzorowo! 

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Gość napisał:

Mega pozdrawiam burmistrza tak trzymać panie Jacku miłego weekendu życzę wszystkim przeciwnikom żwirowni a kielich nie się zadławi piaskiem 

Kielich niech zacznie pracowników z inska szanować bo ma nas za gówno 

Odnośnik do odpowiedzi
22 minut temu, Gość napisał:

Kielich niech zacznie pracowników z inska szanować bo ma nas za gówno 

Brzmi jak wołanie o pomoc przez władzę do żwirowni o kasę. Żwirownia w tym roku będzie hojna...dołoży starań aby gminie spodobała się kopalnia...władza udaje że nie popiera żwirowni a tak na prawdę dała zgodę na Studnicę i przeciągnie tę w Ińsku do wyborów...Dostaną od żwirków na kampanię i zaraz po wyborach dokończą dzieła. TO MACIE IŃSCY WYBORCY JAK W BANKU. To nie jest wyssane z palca to prawdziwe metodologia Jacka Michała i Włodka na przetrwanie. MÓWIĘ WAM TO JEST NA BANK. Kto wierzy w tych kłamców jest naiwny i głupi.Pozdrawiam prawdziwych przeciwników żwirowni.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, wizjoner napisał:

Brzmi jak wołanie o pomoc przez władzę do żwirowni o kasę. Żwirownia w tym roku będzie hojna...dołoży starań aby gminie spodobała się kopalnia...władza udaje że nie popiera żwirowni a tak na prawdę dała zgodę na Studnicę i przeciągnie tę w Ińsku do wyborów...Dostaną od żwirków na kampanię i zaraz po wyborach dokończą dzieła. TO MACIE IŃSCY WYBORCY JAK W BANKU. To nie jest wyssane z palca to prawdziwe metodologia Jacka Michała i Włodka na przetrwanie. MÓWIĘ WAM TO JEST NA BANK. Kto wierzy w tych kłamców jest naiwny i głupi.Pozdrawiam prawdziwych przeciwników żwirowni.

Wcale się nie zdziwię a to dopiero news dnia. To dlatego tak mąci ta władza po się dogadują i doprowadzić do sytuacji bez wyjścia. Zatem buraki czyste i żwirownia cała. To już wiemy co knują kłamcy i oszuści wyborczy z Ińsko XXI. Gratulacje łgarze.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Olo napisał:

Wcale się nie zdziwię a to dopiero news dnia. To dlatego tak mąci ta władza po się dogadują i doprowadzić do sytuacji bez wyjścia. Zatem buraki czyste i żwirownia cała. To już wiemy co knują kłamcy i oszuści wyborczy z Ińsko XXI. Gratulacje łgarze.

Olo, Olo...baran wypluł z siebie plowcinę a ty już zasuwasz za nim ją zlizywać ! Opanuj się, nie bądź taki narwany. Wczoraj całujesz po du+ie a dzisiaj ciskasz gromy. Coś nie tak dzieje się z twoją psyche ! Szanowny Pan Jacek Burmistrz Liwak publicznie złożył deklarację nie tylko na plotkarskim caffe i trzymaj się tego a nie wpisu zwolennika żwirowni, bo to że on to napisał to jest pewne jak w BANKU !!! 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...