Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

Ty górnicza kurwo to o to tobie chodzi! Nie ściągasz tego co powinieneś bo to twoja praca i obciążasz pozostałych uczciwych płacących? Ty łajzo ty kurwo sprzedajna, koryciarzu i bycze łajno. Teraz już mieszkańcy wiedzą czemu sa podwyżki bo łajza taka jak michał, jacuś i włodek nie umieją ściągnąć należności od nierzetelnych. s********* i pojeby. Niech ci ten haracz bokiem wyjdzie. A wyjdzie na sto procent.

PRAWDA!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ty górnicza kurwo to o to tobie chodzi! Nie ściągasz tego co powinieneś bo to twoja praca i obciążasz pozostałych uczciwych płacących? Ty łajzo ty kurwo sprzedajna, koryciarzu i bycze łajno. Teraz już mieszkańcy wiedzą czemu sa podwyżki bo łajza taka jak michał, jacuś i włodek nie umieją ściągnąć należności od nierzetelnych. s********* i pojeby. Niech ci ten haracz bokiem wyjdzie. A wyjdzie na sto procent.

Żadna kpina.Niepłacacych jest sporo i nagle należności nie można ściągnąć.Władza znalazła na to sposób. W międzyczasie odbył się kolejny przetarg(takie sa wymogi prawne) i przetarg wygrała dotychczasowa firma(nikt inny nie zgłosił sie do przetargu),ale niestety na mniej korzystnych nam mieszkańcom naszej gminy warunkach.Płaczę i płacę.A tak szczerze,to jeszcze nie jest tak źle.

Odnośnik do odpowiedzi

Żadna kpina.Niepłacacych jest sporo i nagle należności nie można ściągnąć.Władza znalazła na to sposób. W międzyczasie odbył się kolejny przetarg(takie sa wymogi prawne) i przetarg wygrała dotychczasowa firma(nikt inny nie zgłosił sie do przetargu),ale niestety na mniej korzystnych nam mieszkańcom naszej gminy warunkach.Płaczę i płacę.A tak szczerze,to jeszcze nie jest tak źle.

To znaczy że władza nie wykazała determinacji w obronie mieszkańców. Jakby teraz był Endriu to by na plugawym portalu takie śmiecie jak Ińsko XXI pisaliby że nic nie zrobiono dla lepszych negocjacji. Tak! to jest HIPOKRYZJA rządzących. Podwyższać tylko dlatego że nie umieją ściągnąć z innych ale łatwizna. Nic tylko nakłamać mieszkańcom a potem robić gorzej niż poprzednik. Złodzieje, złodziej, złodzieje.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty górnicza kurwo to o to tobie chodzi! Nie ściągasz tego co powinieneś bo to twoja praca i obciążasz pozostałych uczciwych płacących? Ty łajzo ty kurwo sprzedajna, koryciarzu i bycze łajno. Teraz już mieszkańcy wiedzą czemu sa podwyżki bo łajza taka jak michał, jacuś i włodek nie umieją ściągnąć należności od nierzetelnych. s********* i pojeby. Niech ci ten haracz bokiem wyjdzie. A wyjdzie na sto procent.

Popieram!

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy że władza nie wykazała determinacji w obronie mieszkańców. Jakby teraz był Endriu to by na plugawym portalu takie śmiecie jak Ińsko XXI pisaliby że nic nie zrobiono dla lepszych negocjacji. Tak! to jest HIPOKRYZJA rządzących. Podwyższać tylko dlatego że nie umieją ściągnąć z innych ale łatwizna. Nic tylko nakłamać mieszkańcom a potem robić gorzej niż poprzednik. Złodzieje, złodziej, złodzieje.

Kłamczuchy i hipokryci taka prawda.

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy że władza nie wykazała determinacji w obronie mieszkańców. Jakby teraz był Endriu to by na plugawym portalu takie śmiecie jak Ińsko XXI pisaliby że nic nie zrobiono dla lepszych negocjacji. Tak! to jest HIPOKRYZJA rządzących. Podwyższać tylko dlatego że nie umieją ściągnąć z innych ale łatwizna. Nic tylko nakłamać mieszkańcom a potem robić gorzej niż poprzednik. Złodzieje, złodziej, złodzieje.

Zgadzam się z Tobą. Tak by było.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty górnicza kurwo to o to tobie chodzi! Nie ściągasz tego co powinieneś bo to twoja praca i obciążasz pozostałych uczciwych płacących? Ty łajzo ty kurwo sprzedajna, koryciarzu i bycze łajno. Teraz już mieszkańcy wiedzą czemu sa podwyżki bo łajza taka jak michał, jacuś i włodek nie umieją ściągnąć należności od nierzetelnych. s********* i pojeby. Niech ci ten haracz bokiem wyjdzie. A wyjdzie na sto procent.

No to ktoś pojechał.....lepiej niż ja. Ale jest ok.

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj wcześniejsze komentarze, Była osoba w gminie co brała kase za ściąganie .....długów ale tylko brała kase :) i teraz są rezultaty ha ha

Jak brała a nie ściągała to trzeba było zmienić osobę ściągającą a nie wszystkim podwyższać cenę śmieci na i tak już bardzo wysoką. Zmniejszyć przy tym częstotliwość wywożenia.Wmaiwać dzisiaj że to wina poprzedniej władzy. Nie wierzę! Czyli wg. nowej władzy jak mi zdechnie kot to zabiję kota sąsiadowi. Tak to działa?

Odnośnik do odpowiedzi
przeczytałem

Ty górnicza kurwo to o to tobie chodzi! Nie ściągasz tego co powinieneś bo to twoja praca i obciążasz pozostałych uczciwych płacących? Ty łajzo ty kurwo sprzedajna, koryciarzu i bycze łajno. Teraz już mieszkańcy wiedzą czemu sa podwyżki bo łajza taka jak michał, jacuś i włodek nie umieją ściągnąć należności od nierzetelnych. s********* i pojeby. Niech ci ten haracz bokiem wyjdzie. A wyjdzie na sto procent.

To znaczy że władza nie wykazała determinacji w obronie mieszkańców. Jakby teraz był Endriu to by na plugawym portalu takie śmiecie jak Ińsko XXI pisaliby że nic nie zrobiono dla lepszych negocjacji. Tak! to jest HIPOKRYZJA rządzących. Podwyższać tylko dlatego że nie umieją ściągnąć z innych ale łatwizna. Nic tylko nakłamać mieszkańcom a potem robić gorzej niż poprzednik. Złodzieje, złodziej, złodzieje.

Kłamczuchy i hipokryci taka prawda.

Tyle wyczytałem co mi się spodobało. A gdzie podana osoba ściągająca te długi bo nie doszedłem.

Odnośnik do odpowiedzi

Z kogo wy chcecie zrobić idiotów???????????? siedzi jeden baran obok drugiego i udają że nie wiedzą kto jest zarządcą wisoli????

Przewodniczący komisji rozwoju gospodarczego zatwierdza sobie plan zagospodarowania przestrzennego na swój biznes?????????

Zgodnie z prawem powinien być wykluczony z jakichkolwiek posiedzeń komisji czy sesji mających wpływ na zatwierdzenie tego planu................

Mało tego finansowanie przez zainteresowanego planu nosi znamiona korupcji o czym mówi ustawa.

http://wisola.pl/pl/...-i-kontakt.html

Prawda dobitna .Ten Pan powinien już dawno mandat złożyć.Jak radni patrzą mu w oczy wiedząc że taki przy nich siedzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Krzysztof Kusz napisał hamom na Facebooku o podwyżce za śmieci to Michał z Jackiem odpowiedzli że może do nich na mail napisać boją się szmaty publicznej krytyki! A szafran jak gdyby nigdy nic już zdrowy po lesie gania dewizowcom zwierzynę a jak podatek podnieść i opłatę za śmieci to obłożone chory szmata śląska

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Krzysztof Kusz napisał hamom na Facebooku o podwyżce za śmieci to Michał z Jackiem odpowiedzli że może do nich na mail napisać boją się szmaty publicznej krytyki! A szafran jak gdyby nigdy nic już zdrowy po lesie gania dewizowcom zwierzynę a jak podatek podnieść i opłatę za śmieci to obłożone chory szmata śląska

Też czytałem i właśnie wtedy tu na forum Go pochwaliłem bo chłopak mądrze napisał.Pamiętam jak kazali pisać na swojego maila. To jest prawda. Teraz jak ludzie muszą płacić to się ocknęli. Bo widzą jak drogo. Drogo dlatego że uczciwi muszą zapłacić za tych co nie płaca bo gmina nie umie ściągnąć należności. Wstyd i poniżenie uczciwych mieszkańców. Znów będzie pełno śmieci w rowach i lasach bo władzy się nie chce pracować. Gmina wygląda coraz gorzej miasteczko dawno nie było tak zaniedbane, nie odśnieżone. Co tu dużo mówić upadamy a władza ma się dobrze co miesiąc ślimak 12 patoli, Michał trochę mnie, Szafran 1800 + emerytura+dopłaty =150tys. No to już jak burżuj.Niech żyje się lepiej ludziom nepotyzmu i hipokrytom.

Odnośnik do odpowiedzi

Też czytałem i właśnie wtedy tu na forum Go pochwaliłem bo chłopak mądrze napisał.Pamiętam jak kazali pisać na swojego maila. To jest prawda. Teraz jak ludzie muszą płacić to się ocknęli. Bo widzą jak drogo. Drogo dlatego że uczciwi muszą zapłacić za tych co nie płaca bo gmina nie umie ściągnąć należności. Wstyd i poniżenie uczciwych mieszkańców. Znów będzie pełno śmieci w rowach i lasach bo władzy się nie chce pracować. Gmina wygląda coraz gorzej miasteczko dawno nie było tak zaniedbane, nie odśnieżone. Co tu dużo mówić upadamy a władza ma się dobrze co miesiąc ślimak 12 patoli, Michał trochę mnie, Szafran 1800 + emerytura+dopłaty =150tys. No to już jak burżuj.Niech żyje się lepiej ludziom nepotyzmu i hipokrytom.

Już tak jest. Teraz będzie tylko gorzej. Panowie z Ińsko Razem tylko inkasują co miesiąc daninę od głupich mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze nie widziałem władz gminy które miały inny cel w walce o stołki jak tylko kasa , a szczytem chamstwa i arogancji jest michał i szafran . Oni sprzedaliby rodzoną matkę dla paru miedziaków więcej . Było ostatnią bezczelnością powołać tego aroganckiego smarkacza michałka który był i jest ZEREM i który niczym się w gminie nie wykazał od początku na stanowisko zastępcy burmistrza . To stanowisko młokosa zaraz po szkole bez doświadczenia jest gminie niepotrzebne i tym demonstruje Liwak tzw. kolesiostwo i brak rozwagi i kompetencji w sytuacji kiedy brak kasy na każdym kroku . O szafranie nie wspomnę bo wszystkim jest wiadome co z niego za szumowina .

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze nie widziałem władz gminy które miały inny cel w walce o stołki jak tylko kasa , a szczytem chamstwa i arogancji jest michał i szafran . Oni sprzedaliby rodzoną matkę dla paru miedziaków więcej . Było ostatnią bezczelnością powołać tego aroganckiego smarkacza michałka który był i jest ZEREM i który niczym się w gminie nie wykazał od początku na stanowisko zastępcy burmistrza . To stanowisko młokosa zaraz po szkole bez doświadczenia jest gminie niepotrzebne i tym demonstruje Liwak tzw. kolesiostwo i brak rozwagi i kompetencji w sytuacji kiedy brak kasy na każdym kroku . O szafranie nie wspomnę bo wszystkim jest wiadome co z niego za szumowina .

Właśnie tego im wyborcy nie wybaczą. Masz słuszną rację. Oni patrzą tylko na dzisiaj o jutrze już nie myślą. Bo to tacy ludzie jak napisałeś.

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie tego im wyborcy nie wybaczą. Masz słuszną rację. Oni patrzą tylko na dzisiaj o jutrze już nie myślą. Bo to tacy ludzie jak napisałeś.

Nie mów tu za mnie, ja sobie nie życzę abyś w mim imieniu krytykował/a kogokolwiek. Potrafię się sam w ważnych sprawach wypowiadać i nie potrzebuję twojej pomocy.

W imieniu wyborców i tzw. suwerena możesz wypowiadać się na spędach pisowców !

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mów tu za mnie, ja sobie nie życzę abyś w mim imieniu krytykował/a kogokolwiek. Potrafię się sam w ważnych sprawach wypowiadać i nie potrzebuję twojej pomocy.

W imieniu wyborców i tzw. suwerena możesz wypowiadać się na spędach pisowców !

Oj czubie a ty wielki suweren KODowy. Zresztą tfu jaki z ciebie suweren. Bandyto i zdzirco kasy z mieszkańców. Kłamco wyborczy i koperto.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mów tu za mnie, ja sobie nie życzę abyś w mim imieniu krytykował/a kogokolwiek. Potrafię się sam w ważnych sprawach wypowiadać i nie potrzebuję twojej pomocy.

W imieniu wyborców i tzw. suwerena możesz wypowiadać się na spędach pisowców !

Włodek znasz pojęcie "suweren"??? zapoznaj się bo pleciesz farmazony.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze nie widziałem władz gminy które miały inny cel w walce o stołki jak tylko kasa , a szczytem chamstwa i arogancji jest michał i szafran . Oni sprzedaliby rodzoną matkę dla paru miedziaków więcej . Było ostatnią bezczelnością powołać tego aroganckiego smarkacza michałka który był i jest ZEREM i który niczym się w gminie nie wykazał od początku na stanowisko zastępcy burmistrza . To stanowisko młokosa zaraz po szkole bez doświadczenia jest gminie niepotrzebne i tym demonstruje Liwak tzw. kolesiostwo i brak rozwagi i kompetencji w sytuacji kiedy brak kasy na każdym kroku . O szafranie nie wspomnę bo wszystkim jest wiadome co z niego za szumowina .

Trafny wpis - gratuluję!

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko w Ińsku jest taki cud możliwy , szczeniaka prawie z wózka dziecinnego jeszcze z gilami pod nosem , który nigdy nie zaznał smaku normalnej ciężkiej pracy i nie wie jak ona wygląda obdarzono stanowiskiem zastępcy burmistrza . W normalnych warunkach i miastach na taką pozycję trzeba pracować latami lub nawet całe życie . U nas mamy jak zwykle cud... ?? w tej materii nie mamy sobie równych gmin w Polsce

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie każesz mi porównywać tego wykształconego człowieka do Michała. Poczytaj do końca ile ma fakultetów i gdzie pracował!!! ma doświadczenie, znajomość języka ech idioto do takiego śmiecia jak Kupczyński porównywać. Człowiek który ledwo ledwo skończył studia na dodatek jakąś politologię i pracował na zmywaku. Teraz się sadzi jako burmistrz porażka wyborców w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...