Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Olo nie pier*dol o kolorach, mów dlaczego tobie będą wywozili co tydzień a innym co dwa tygodnie? Załatwiłeś sobie chody u ślimaka?

Wszędzie jest tak samo. Zarówno na wsi jak w mieście więc nie marudź. Dobrze czytaj.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli myślisz o tych czterech ulicach to jesteś małostkowy. To bloki i wywożenie raz w tygodniu sprowadziłoby szczury na wielka skalę. Tak więc ul. Boh. Warszawy, Zielona, Spółdzielcza i Szewska to nie takie cudo odkrywcze. Reszta miasta i wsie będą zasypane brudem. Taki oto ślimakowe decyzje przy podwyżce 3 złotych od osoby i w domkach jednorodzinnych na stałe nie zamieszkałych. Obdzieracie ludzi na wszystkie sposoby i jeszcze gorszy komfort życia.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli myślisz o tych czterech ulicach to jesteś małostkowy. To bloki i wywożenie raz w tygodniu sprowadziłoby szczury na wielka skalę. Tak więc ul. Boh. Warszawy, Zielona, Spółdzielcza i Szewska to nie takie cudo odkrywcze. Reszta miasta i wsie będą zasypane brudem. Taki oto ślimakowe decyzje przy podwyżce 3 złotych od osoby i w domkach jednorodzinnych na stałe nie zamieszkałych. Obdzieracie ludzi na wszystkie sposoby i jeszcze gorszy komfort życia.

Olo dodaj że te ulice to też tylko wybrane numery. Ale gospodarkę śmieciową prowadzą. Od odejścia Racina z 15 zł gdzie trio Ińsko XXI wrzeszczało do 18 zł po 1.5 roku rządzenia. Wy kłamliwe oszusty.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli myślisz o tych czterech ulicach to jesteś małostkowy. To bloki i wywożenie raz w tygodniu sprowadziłoby szczury na wielka skalę. Tak więc ul. Boh. Warszawy, Zielona, Spółdzielcza i Szewska to nie takie cudo odkrywcze. Reszta miasta i wsie będą zasypane brudem. Taki oto ślimakowe decyzje przy podwyżce 3 złotych od osoby i w domkach jednorodzinnych na stałe nie zamieszkałych. Obdzieracie ludzi na wszystkie sposoby i jeszcze gorszy komfort życia.

Hańba!!! Nie dość że drogo to jeszcze mniej wywozu. Zobaczymy Ińsko na wiosnę i co zobaczymy na polach, w lasach i przydrożnych rowach. Wtedy zatrudnimy Jacka, Michała i włodka dołączy do nich Zbyszek. I posprzątają w ramach sprzątania świata.

Odnośnik do odpowiedzi

w blokach beda szczury a na domkach nie bedzie? olo zastanow sie co ty mowisz i przestan bronic slimaka

No popatrz jakiś ty mądry uchwaliłeś bubel za kasę mieszkańców i smędzisz cienkie kawałki. Puknij się w czoło matole bo sam nie wiesz co piszesz.

Odnośnik do odpowiedzi

No popatrz jakiś ty mądry uchwaliłeś bubel za kasę mieszkańców i smędzisz cienkie kawałki. Puknij się w czoło matole bo sam nie wiesz co piszesz.

Co ma pisać! Już niedługo ojawi się ich głupota. Patafiany pluli na Endriu a sami obdzierają nas ze skóry. To jedne z droższych cen w okolicy. I z pewnością nie w systemie raz na dwa tygodnie. I te judasze z Insko Razem teraz nie krzyczą że drogo.

Odnośnik do odpowiedzi

No popatrz jakiś ty mądry uchwaliłeś bubel za kasę mieszkańców i smędzisz cienkie kawałki. Puknij się w czoło matole bo sam nie wiesz co piszesz.

Olo to ty uchwaliłeś ten bubel i się cieszysz, że tobie będą wywozili co tydzień, nie zasłaniaj się szczurami to sam nim jesteś, podnosisz ręke w górę a tu udajesz greka
Odnośnik do odpowiedzi

olo jestes radnym i probujesz to strzetnie ukryc

Co cię obchodzi kim jestem. Sam pisałeś że śledzą i szukają kto pisze- teraz sam szukasz. Jak ci się podobają podwyżki śmieci, podatku rolnego i dużo więcej to chwal tą jedyną słuszną Ińsko Razem. Kto ci broni ale ode mnie się od piórkuj.

Odnośnik do odpowiedzi

Co cię obchodzi kim jestem. Sam pisałeś że śledzą i szukają kto pisze- teraz sam szukasz. Jak ci się podobają podwyżki śmieci, podatku rolnego i dużo więcej to chwal tą jedyną słuszną Ińsko Razem. Kto ci broni ale ode mnie się od piórkuj.

Racja............................

Odnośnik do odpowiedzi

mój sąsiad olo na forum jest "wielkim przeciwnikiem" żwirowni a mi i sąsiadom całkiem inaczej śpiewa-taki to prawdomówny olo

Kiedy ci mówiłem? Ciągle powtarzam, że już niedługo to Jacek podniesie rękę za żwirownią i całe Ińsko Razem. Nawet nie mrugną okiem. Tak jak to zrobili z podatkiem rolnym i śmieciami. zbiera się fala nienawiści wokół obozu rządzącego.

Odnośnik do odpowiedzi

Co cię obchodzi kim jestem. Sam pisałeś że śledzą i szukają kto pisze- teraz sam szukasz. Jak ci się podobają podwyżki śmieci, podatku rolnego i dużo więcej to chwal tą jedyną słuszną Ińsko Razem. Kto ci broni ale ode mnie się od piórkuj.

Olo przed chwilą wmawiałeś mi że jestem z ińsko razem i głosowalem za bublem, a to ty nim jesteś i ty glosowałes za, którym radnym jestes to mi wisi koło jajec, tyle w tym temacie
Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy ci mówiłem? Ciągle powtarzam, że już niedługo to Jacek podniesie rękę za żwirownią i całe Ińsko Razem. Nawet nie mrugną okiem. Tak jak to zrobili z podatkiem rolnym i śmieciami. zbiera się fala nienawiści wokół obozu rządzącego.

W sklepach już ludzie plotkują że zamienili nieroba na lenia czy to się czymś wielkim różni?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...