Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Chyba nie każesz mi porównywać tego wykształconego człowieka do Michała. Poczytaj do końca ile ma fakultetów i gdzie pracował!!! ma doświadczenie, znajomość języka ech idioto do takiego śmiecia jak Kupczyński porównywać. Człowiek który ledwo ledwo skończył studia na dodatek jakąś politologię i pracował na zmywaku. Teraz się sadzi jako burmistrz porażka wyborców w Ińsku.

Ja się zgadzam. Ludzie w Ińsku nie spodziewali się że takiego peciarza można zrobić burkiem.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się zgadzam. Ludzie w Ińsku nie spodziewali się że takiego peciarza można zrobić burkiem.

Nie ujadać mi tu ińskie pieski ! Jest i będzie a wy możecie sobie tylko ździebko poszczekać ! Tylko nie za głośno ! A jutro nie zapomnijcie wrzucić coś do puszki.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ujadać mi tu ińskie pieski ! Jest i będzie a wy możecie sobie tylko ździebko poszczekać ! Tylko nie za głośno ! A jutro nie zapomnijcie wrzucić coś do puszki.

Widziałem dzisiaj psa na łańcuchu.Myślę spuszczę dziada bo szkoda patrzę bliżej a to szczekający kundel szafran. Pomyślałem niech marznie i dalej szczeka.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ujadać mi tu ińskie pieski ! Jest i będzie a wy możecie sobie tylko ździebko poszczekać ! Tylko nie za głośno ! A jutro nie zapomnijcie wrzucić coś do puszki.

Do puszek niech wrzuca władza dobrze zarabia okradając mieszkańców z podatków.

Odnośnik do odpowiedzi
obrońca Szafrana

Widziałem dzisiaj psa na łańcuchu.Myślę spuszczę dziada bo szkoda patrzę bliżej a to szczekający kundel szafran. Pomyślałem niech marznie i dalej szczeka.

Wszystko by się zgadzało oprócz tego, że Szafran tu nie pisze, ale wam to nie przeszkadza aby go obrażać.
Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...