Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, Gość napisał:

30f13c15794ba910cdc91eed9dc0c752.png

Krzysiek przepraszam że Cię cytuję ale ten tekst to głos wielu mieszkańców Ińska w tym mój! Narzekają że długi po poprzedniku otrzymali ale masz 100% rację byli u władzy i wiedzieli co w kasie. Wiedzieli wszystko od Liwaka, po Jacka i Michała ale jak zobaczyli "nocnik" to trzeba winę zrzucić na poprzednią władzę. Co do PSL tak tez uważam że to polityczna prostytutka. Bardzo lubię Ciebie czytać bo masz zdrowe podejście do tego co w gminie. Powinieneś tu założyć konto i nie koniecznie dyskutować ale pisać felietony. Szkoda że nie ma teraz blogów bo byłoby łatwiej. Przemyśl to bo warto z takimi mieszkańcami rozmawiać.

 

Bardzo mi sie ten głos społeczeństwa podoba. Bo do tej pory tylko ja uchodziłem za pieniacza. Już teraz nikt na komisje i sesje nie chodzi bo nie ma z kim rozmawiać. A tu naraz objaśniła nam się młodzieżówka no ciekawi mnie kto przyjdzie. Rodzina liwaka, Kupczyńskiego i reszty potomnych od Mazurka. http://insko.pl/aktualnosci/pokaz/72_pierwsza_sesja_mlodziezowej_rady_miejskiej_w_insku

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 minutę temu, Gość napisał:

różnica pomiędzy "pieniaczem olo" a Krzyśkiem jest taka, że on się nie boi podpisać imieniem i nazwiskiem, a "olo" najzwyczajniej w świecie nie ma jaj

O właśnie, olo to szambonurek, a Krzysiek to chłop z jajami co nie boi sie mówić prawdy i sie podpisać

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gość napisał:

O właśnie, olo to szambonurek, a Krzysiek to chłop z jajami co nie boi sie mówić prawdy i sie podpisać

Witam w świecie szambonurków - przecież jesteś bardziej anonimowy niż ja bo nawet swojego niku nie masz. Bynajmniej jak ja piszę to wszyscy wiedzą że to jednak "Olo" . Popraw lepiej nierobie błędy na BIP bo to juz o zawrót głowy idzie co z was analfabeci a burmistrz polonista i języki zna. Może tylko "francuzki" !!?

Odnośnik do odpowiedzi
53 minut temu, Gość napisał:

twoja próba obrony jest bardzo nieudolna, kloszardzi spod budki z piwem maja więcej honoru od ciebie, oni na pewno nie grzebia sie w takich brudach jak ty, twój autorytet jest mniejszy niż zero.

Niedawno siedziałeś u kloszardów i piłeś z nimi piwo zdecydowanie wiesz więcej o ich honorze niż ja. Tu ci przyznaję pierwszeństwo. Ale dla mnie to ty jesteś mniej niż zero.

38 minut temu, Gość napisał:

olo nie ma jaj bo to baba

Nie każdy kto jaja posiada jest facetem. jestes tym typem.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Gość napisał:

olo dalej popierasz żwirków czy już ci przeszło?

Nie popierałem, nie popieram i nie będę popierał. Taka gadka o niczym. Ja nie mam problemów z tym fantem ale ma go Jacek i reszta Ińsko Razem. Bo Decyzja SKO bezlitosna.

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, Olo napisał:

Nie popierałem, nie popieram i nie będę popierał. Taka gadka o niczym. Ja nie mam problemów z tym fantem ale ma go Jacek i reszta Ińsko Razem. Bo Decyzja SKO bezlitosna.

Olo i co ta decyzja SKO ma za konsekwencje ? Nie podpieraj się nią bo ona nie ma znaczenia dla Gminy, która sprytnie wykorzystuje jej słabe strony i możliwości jej blokowania.

Na chwilę obecną i późniejsze czasy, nie ma ona absolutnego znaczenia i zagrożenia !!!

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Olo napisał:

Bardzo mi sie ten głos społeczeństwa podoba. Bo do tej pory tylko ja uchodziłem za pieniacza. Już teraz nikt na komisje i sesje nie chodzi bo nie ma z kim rozmawiać. A tu naraz objaśniła nam się młodzieżówka no ciekawi mnie kto przyjdzie. Rodzina liwaka, Kupczyńskiego i reszty potomnych od Mazurka. http://insko.pl/aktualnosci/pokaz/72_pierwsza_sesja_mlodziezowej_rady_miejskiej_w_insku

Buraki wiedzieli co w trawie piszczy a głupa palili.W planie finansowym do 2025 wszystko było i jest rozpisane jakie datki będziemy płacić do banków.Każdy rok jest rozpisany-trzeba tylko czytać i rozumieć co się czyta.

Teraz porywają się z motyka na słońce i ścieżka wodna im się marzy.Chodnik przebudowywali na Młynarskiej i poprzecznej pół roku a ten na cmentarzu to masakra.Buractwo zielonego pojęcia nie ma w każdej dziedzinie.

 

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, as napisał:

 

Pierwszy cytat to mój reszt mi nie dopisuj bo nie moje słowa. Nie doklejaj mi pyska którego nie mam. Widać że to co Krzysiek napisał wielu tak myśli i dobrze pozosstałe akapity zaciągnąłeś od innych forumowiczów. Gratulują inwigilacji...

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Olo napisał:

Nie popierałem, nie popieram i nie będę popierał. Taka gadka o niczym. Ja nie mam problemów z tym fantem ale ma go Jacek i reszta Ińsko Razem. Bo Decyzja SKO bezlitosna.

Olo a gdzie tę decyzję można uzyskać/zobaczyć? Przypominam, ze na fb portaluińsko padały opinie że decyzja jest jałowa i nadaje się do uchyłki.....

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, byczek napisał:

Olo a gdzie tę decyzję można uzyskać/zobaczyć? Przypominam, ze na fb portaluińsko padały opinie że decyzja jest jałowa i nadaje się do uchyłki.....

Olo podaj gdzie decyzje mozna zobaczyć, a ty gosciu podaj gdzie na fb portalu ińsko decyzja była do uchyłki? Coś mi sie zdaje, że tu bajki piszecie.

Odnośnik do odpowiedzi
43 minut temu, Gość napisał:

olo to oszust i manipulator

Wiesz że mi to zwisa........powiem ci dlaczego tak piszesz.....wiesz że ja piszę prawdę a prawda boli.....Dlaczego oszust...dlaczego manipulator....wszystko co piszę to z pierwszej ręki wiedza....mnie się wydaje że nowa władza z Ińsko XXI to lekko mówiąc manipulanci nawet powiem że oszuści wyborczy. Tyle i aż tyle.

Odnośnik do odpowiedzi

  Mało powiedziane.BURAKI i niemoty.Nic przez rok nie zrobili a myślą że mieszkańcy na tę propagandę w formie biuletynu dadzą się nabrać.Jak można przez rok nie zwiększyć dochodów własnych gminy wiedząc że są zobowiązania a winę zwalić na poprzednika.
Jeśli Liwak tak to przedstawia to trzeba przypomnieć że też zostawił za kanalizę podciągnięta pod bioetanol 2mil długu,ośrodek zdrowia 570 tys,o zaległościach dla związku gmin Ińskiego Parku na planowaną inwestycję nikt już nie pisze.Ponadto Jacek dla siebie zrobił ekspertyzę mola które teraz będzie rozbierał.Tak budował ze pali zapomniał zaimpregnować o deskach i balustradach nie ma co już wspominać.Takim był dobrym radnym u Tereni..Wszystko się sypie co ta nasza władza robi.Niczym on nie odbiega od poprzedników wszystko się wali.Tak dba się o publiczne pieniądze a przy tym się kombinuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba jesteś ogrodnikiem,bo przesadzasz.Jeśli w radzie większość stanowią radni jednego klubu,to jeden radny nie może być przeciwny wszystkim i burmistrzowi.Taka jest rola opozycji,a nie radnego z klubu wspierającego burmistrza.W Dobrzanach się porobiło. Burmistrz nie ma wiekszości i uchwały nawet korzystne nie przechodzą,BO NIE.Jeszcze rok i troszkę i nasza gmina ma szansę wyjścia z kryzysu po warunkiem,że opozycja nie powiększy stanu posiadania.

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Gość napisał:

Chyba jesteś ogrodnikiem,bo przesadzasz.Jeśli w radzie większość stanowią radni jednego klubu,to jeden radny nie może być przeciwny wszystkim i burmistrzowi.Taka jest rola opozycji,a nie radnego z klubu wspierającego burmistrza.W Dobrzanach się porobiło. Burmistrz nie ma wiekszości i uchwały nawet korzystne nie przechodzą,BO NIE.Jeszcze rok i troszkę i nasza gmina ma szansę wyjścia z kryzysu po warunkiem,że opozycja nie powiększy stanu posiadania.

Tak miało być wola wyborców w Ińsku ale Liwak wolał się zaprzedać z "rajcą" żeby tylko mieć pakiet większościowy. Wolą mieszkańców było też żeby Działoszewska była przewodniczącą i była ale co Liwak sam zrobi? Potrzebny mu był Michał jako zastępca i Szafran jako przewodniczący.Taki sposobem dobił targu z ludźmi Andrzeja za utrzymanie takich beztalenci jak Paluch, Jucha, Procyk czy choćby Leśkiw. Targu dobito i już. Czy to lepiej dla naszej gminy???? Uważam że NIE!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...