Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Godzinę temu, Olo napisał:

d71c0655b26655f63e464c3b42f19a04.png

Fajnie mamy w tej naszej gminie - gamonie rządzą co miesiąc inkasują pensyjki a gmina stoi w miejscu!

d85b1de08105e9e430d3eca859541520.png

Hahahahahah niech mnie kule biją co ta rada uchwala!!! Andrzej! Wracaj bo gmina upada.

Olo nie pitol tylko olewaj rozstrzygnięcie wojewody. Jeszcze są procedury odwoławcze, pamiętaj. A dzisiaj została powołana Młodzieżowa Rada.Na przekór upierdliwemu nadzorowi wojewody !!! Rada będzie działać a ty Olo tylko powinieneś być z tego kontent !!

 

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Gość napisał:

Olo nie pitol tylko olewaj rozstrzygnięcie wojewody. Jeszcze są procedury odwoławcze, pamiętaj. A dzisiaj została powołana Młodzieżowa Rada.Na przekór upierdliwemu nadzorowi wojewody !!! Rada będzie działać a ty Olo tylko powinieneś być z tego kontent !!

 

Ty chyba wszystkich sądzisz po sobie. Że jak jesteś głupi to wszyscy tacy muszą być.Co z tego ,że powołano jak wiadomo już chcieliście znów nawet młodym zafundować wirusa jak ten z Ukrainy.Dobrze że nie ma ofiar śmiertelnych bo Wojewoda ma na wszystko oko. Licz ile masz w plecy uchwał a nie że to wina Wojewody. Jaki przewodniczący taka rada i takie jej uchwały. 

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Olo napisał:

Ty chyba wszystkich sądzisz po sobie. Że jak jesteś głupi to wszyscy tacy muszą być.Co z tego ,że powołano jak wiadomo już chcieliście znów nawet młodym zafundować wirusa jak ten z Ukrainy.Dobrze że nie ma ofiar śmiertelnych bo Wojewoda ma na wszystko oko. Licz ile masz w plecy uchwał a nie że to wina Wojewody. Jaki przewodniczący taka rada i takie jej uchwały. 

Na spotkaniu z "młodzieżowki" Szafran wyglądał jak stary komuch na zabawie wiejskiej. Liwak chyba ze swoją świtą na rządzeniu się absolutnie nie zna. Czekamy zatem na dalsze błędy gamoni z Ińsko Razem.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość napisał:

 

Coraz lepszy mamy kabaret w Ińsku.

Władza może głupia ale ile radochy daje....

21 minut temu, Gość napisał:

Bylo ciulu wybrać innych lub siebie palo zakta  i nie narzekaj że ci zle

Masz jak w banku....Nie licz na lepszą przyszłość bo jej nie zobaczysz. To najgłupsza władza w dziejach gminy a sprzątania po niej długo nie ogarnie następca.

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Gość napisał:

Na spotkaniu z "młodzieżowki" Szafran wyglądał jak stary komuch na zabawie wiejskiej. Liwak chyba ze swoją świtą na rządzeniu się absolutnie nie zna. Czekamy zatem na dalsze błędy gamoni z Ińsko Razem.

szafran wieśniak nadaje się tylko na pasanie krówek i bieganie jako naganiacz odyńców

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się czy ta "nowoczesna" strona gminy ma służyć mieszkańcom czy też urzędnikom do udawania pracy.Wiadomo,że z gówna można zrobić obornik.Ale trudno z niczego zrobić coś pożytecznego.Komu ma służyć ta zabawa w ciuciubabkę? Petentom i mieszkańcom na pewno nie ale nieudolnym lub cwanym urzędnikom tak. Można ukryć swoje buble lub sprawy tak,że tylko dobry informatyk je znajdzie.To przejrzystość działania jakiej świat nie widział.Kupczyński czy ty tylko umiesz świnić i zazdrościć?

Odnośnik do odpowiedzi

Tych  burmistrzów było od cholery i każdy robil  interesy dla siebie .Zaczynając od ZIMICKIEGO  ZIEMI CO NIEMIARA KUPOWAŁ ZA GROSZE DLA SIEBIE I BRATA .DZIAŁOSZEWSKA  druga robiła co chciala i ten zakład co stoji i straszy to niby nic Racinowski to jeszcze w miare ,ale to nie gospodarz. Teraz zobaczymy co nowy zrobi ,ale jeszcz ja czekam

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję żebyście z rozliczeniami wrócili do 1945 roku.Będzie wam wówczas łatwiej ukryć waszą głupotę i nieróbstwo. Wy nie umiecie zarządzać tym co dostaliście w spadku a co dopiero z profitów UE. Wasz czas też minie bo nie dokonaliście tzw. otwartego podsumowania otrzymanego spadku po przednikach.Sami  też niewiele robicie.Pozostało wam więc sianie fermentu i cofanie się do czasów minionych. Swoją drogą to ciekawe,kto jest dla kogo? Odnoszę wrażenie ,że chcecie z mieszkańców zrobić swoich podwładnych.Oby tak dalej, chowajcie i ukrywajcie te tzw. informacje publiczne przed wyborcami. Zawsze to później Michałek może napisać,że każdy obywatel ma prawo wystąpić o takie.... To palant jakich mało...,Szkoda gadać...

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Gość napisał:

Tych  burmistrzów było od cholery i każdy robil  interesy dla siebie .Zaczynając od ZIMICKIEGO  ZIEMI CO NIEMIARA KUPOWAŁ ZA GROSZE DLA SIEBIE I BRATA .DZIAŁOSZEWSKA  druga robiła co chciala i ten zakład co stoji i straszy to niby nic Racinowski to jeszcze w miare ,ale to nie gospodarz. Teraz zobaczymy co nowy zrobi ,ale jeszcz ja czekam

Nie wspomnę jeszcze Masznicza jakie zrobił przekręty .

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ińszczanin napisał:

Nie wspomnę jeszcze Masznicza jakie zrobił przekręty .

H ahahaha Masznicz zrobił przekręty! Jakież to? Bo ja do dzisiaj nie wiem jakie cały czas tylko słyszałem i tylko słyszałem. Zrobił przekręty to zgłoś do prokuratury zawsze nas tam wysyłasz . Pamiętaj tylko że to co ty dzisiaj na sesji zrobiłeś to burdel na kółkach. Może byś pomartwił się o swoje przekręty?????

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Olo napisał:

Szafran dzisiaj odwala takie klocki że chyba tydzień w WC nie był! Co ty gościu wyczyniasz na tej sesji przecież śmieją się nawet widzowie na sali. 

Nie może odpalić komóry bo prowadzi sesję. Jakby siedział jako radny to by pisał jak zawsze. Dzisiaj przegina w zachowaniu. Nic nie wie a udaje jakby wszystkie rozumy zjadł. Czas gościa posłać na trawkę bo mu rogi rosną.

Odnośnik do odpowiedzi

c4ca0aa577ec3b9811e8c305317c7249.png

Michał gdzie zgubiłeś materiały na sesję.....Puszczanie nagrań zamiast protokołów to nie jest rozwiązanie......Gdzie są materiały które były i zniknęły???Co chcesz ukryć bando szafrana przed mieszkańcami... Ja wiem a ty.....

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

H ahahaha Masznicz zrobił przekręty! Jakież to? Bo ja do dzisiaj nie wiem jakie cały czas tylko słyszałem i tylko słyszałem. Zrobił przekręty to zgłoś do prokuratury zawsze nas tam wysyłasz . Pamiętaj tylko że to co ty dzisiaj na sesji zrobiłeś to burdel na kółkach. Może byś pomartwił się o swoje przekręty?????

Mało sobie ziemi przywłaszczył bez przetargu ? Na przykład ziemia na plaży i na przeciwko Miałki !

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, ińszczanin napisał:

 

Uśmiałem się po pępek! A kiedy przywłaszczył? Powiedz wszystko z detalami bo nie mogę się doczekać. Może jeszcze jest coś czego nie wiem. Każdy następny po nim tylko pluł na niego i mówił jak nakradł ale żaden nie powiedział ile i co ukradł i gdzie ten prokurator! Leć szybciutko donieść uprzejmie tam gdzie trzeba a nie szukasz tematu zastępczego.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Gość napisał:

A jak was przywłaszczy to co będzie.Podawanie na prywatną osobę zmyślonych oskarżeń jest karalne prawda? Myślisz ,że to ci ujdzie płazem.

słusznie - niech plociuchy wreszcie za puste słowa zapłacą. 

Odnośnik do odpowiedzi
do ińszczanin
11 minut temu, Gość napisał:

Uśmiałem się po pępek! A kiedy przywłaszczył? Powiedz wszystko z detalami bo nie mogę się doczekać. Może jeszcze jest coś czego nie wiem. Każdy następny po nim tylko pluł na niego i mówił jak nakradł ale żaden nie powiedział ile i co ukradł i gdzie ten prokurator! Leć szybciutko donieść uprzejmie tam gdzie trzeba a nie szukasz tematu zastępczego.

Czekam żeby ten "ińszczanin" coś więcej skoro wie tyle. Niech wie też że kto ma wiedze o przestępstwie a nie zgłosi jest tak samo odpowiedzialny.Najbardziej dziwi mnie czemu wyszedł ten temat gniot który wszyscy mają w d****. Może nam też to wytłumaczy kutwa "ińszczanin".

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, do ińszczanin napisał:

Czekam żeby ten "ińszczanin" coś więcej skoro wie tyle. Niech wie też że kto ma wiedze o przestępstwie a nie zgłosi jest tak samo odpowiedzialny.Najbardziej dziwi mnie czemu wyszedł ten temat gniot który wszyscy mają w d****. Może nam też to wytłumaczy kutwa "ińszczanin".

Kradli , kradną i będą kraść !

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...