Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Może ten gość ze słownictwem przesadza a może i nie ale to co od kilku dni w Ińsku to totalna porażka. Szkoda tylko że żaden władza się nie wyrżnie. Tylko biedne dzieci albo osoby starsze. Hallooo zima jest czas posypać śliskie chodniki i drogi.

Odnośnik do odpowiedzi

Może ten gość ze słownictwem przesadza a może i nie ale to co od kilku dni w Ińsku to totalna porażka. Szkoda tylko że żaden władza się nie wyrżnie. Tylko biedne dzieci albo osoby starsze. Hallooo zima jest czas posypać śliskie chodniki i drogi.

O totottototo zapomnieli że zima przyszła od 21 grudnia. A jeszcze dwa lata temu szczekali jak kundle. Co role się odwróciły ha hahahah brać się do roboty gminne nieroby.

Odnośnik do odpowiedzi

Może ten gość ze słownictwem przesadza a może i nie ale to co od kilku dni w Ińsku to totalna porażka. Szkoda tylko że żaden władza się nie wyrżnie. Tylko biedne dzieci albo osoby starsze. Hallooo zima jest czas posypać śliskie chodniki i drogi.

Prawda, szkoda dzieciaków. Przy szkole też dramat. Właściwie cała gmina padła na kolana trio Ińsko Razem miało ją podnieść a co robi upada niżej.

Odnośnik do odpowiedzi

Urzedniku poslizg miałeś po stosunku. Należało się umyć a nie wjeżdżać zblazowanym do urzędu!!!

Pustaku przestań drwić z poważnych spraw i przekierunkowywać sprawy na d***. zboku j*****, cwelu popaprany.

Odnośnik do odpowiedzi

siedzisz głupku za granicą i nic nie wiesz, drugi to głupi urzędnik, któremu nikt nie pasuje. Sama rano widziałam jak posypują chodniki więc nie pier....ol głodnych kawałków, a głupi olo myśli, że burmistrz mu będzie pisam stenogramy ze swoich spotkań. Sprawozdanie ma być punktowe chcesz wiedzieć więcej pisz wniosek.

P.S. czy głupkowaty olo napisał już do wojewody żeby uchwałę w sprawie planu dla wisoli uwalili czy dalej będzie wymyślał swoje teorie spiskowe bo tylko na to "wielkiego" olo stać?

Odnośnik do odpowiedzi

siedzisz głupku za granicą i nic nie wiesz, drugi to głupi urzędnik, któremu nikt nie pasuje. Sama rano widziałam jak posypują chodniki więc nie pier....ol głodnych kawałków, a głupi olo myśli, że burmistrz mu będzie pisam stenogramy ze swoich spotkań. Sprawozdanie ma być punktowe chcesz wiedzieć więcej pisz wniosek.

P.S. czy głupkowaty olo napisał już do wojewody żeby uchwałę w sprawie planu dla wisoli uwalili czy dalej będzie wymyślał swoje teorie spiskowe bo tylko na to "wielkiego" olo stać?

Nie pisałem o chodnikach to po pierwsze. Po drugie nie potrzebuję wiele szczegółów ale pisanie "spotkanie z inwestorem" - jakim, po co, w jakiej kwestii. Takie tam sobie spotkanie z inwestorem w seminarium hahahahahahahahaaahahahahahhahahah. Buraku w sprawie planu dla wisoli chodziło czubie o inny fakt - fakt że NEPOTYZM to wasza specjalność. Wszystko robicie pod siebie i swój układ. Dla Ińska nic dobrego z tego nie będzie. Możecie pluć i rzygać na mnie ile się da a ja i tak będę wam świdrem wiercił. Nic głąbie nie poradzisz że będę ci patrzył na łapy i wytykał kłamstwa przedwyborcze. tak że nie wysilaj się bo ci żyłka w d**** pęknie. Swoją drogą chodniki za Burmistrza Racinowskiego nigdy tak nie wyglądały a zwłaszcza w święta i Nowy Rok. Wstydźcie się paprochy.

Odnośnik do odpowiedzi

olo pisz do wojewody !!!! napisz, że plan to nepotyzm hahaha większego idioctwa i krętactwa jak twoje wypociny nie czytałam w życiu, Racin miał opady śniegu Liwak marznące opady deszczu. Tyle wiesz co zjesz zawsze byłeś i będziesz głupi. Ty świdrem hahaha chyba swojego pustego łba sąsiedzie

Odnośnik do odpowiedzi

G..... cię to obchodzi głupku z jakim inwestorem ! Trzeba było przyjść na sesje gdzie sprawozdanie jest omawiane szczegółowo to byś wiedział mącicielu. Nikt takiemu osobnikowi jak ty nie ma zamiaru dawać pożywki do pisania tutaj, a według mnie burmistrz kto by nim nie był nie powinien publikować sprawozdań dla takiego olo, żaden burak tego nie praktykował i ten też nie powinien

Odnośnik do odpowiedzi

G..... cię to obchodzi głupku z jakim inwestorem ! Trzeba było przyjść na sesje gdzie sprawozdanie jest omawiane szczegółowo to byś wiedział mącicielu. Nikt takiemu osobnikowi jak ty nie ma zamiaru dawać pożywki do pisania tutaj, a według mnie burmistrz kto by nim nie był nie powinien publikować sprawozdań dla takiego olo, żaden burak tego nie praktykował i ten też nie powinien

Hmmmm miało być tak przejrzyście, czyste ręce, mieszkańcy o wszystkim powinni wiedzieć. Tak było w kampanii teraz jest szara rzeczywistość. Oj mówiłem że to lukrowane cukierki i nic z prawdziwym cukierkiem nie ma wspólnego. Ińsko Razem to sitwa najgorsza w dziejach gminy. Gratuluję wieśniakom.

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmmm miało być tak przejrzyście, czyste ręce, mieszkańcy o wszystkim powinni wiedzieć. Tak było w kampanii teraz jest szara rzeczywistość. Oj mówiłem że to lukrowane cukierki i nic z prawdziwym cukierkiem nie ma wspólnego. Ińsko Razem to sitwa najgorsza w dziejach gminy. Gratuluję wieśniakom.

Szkoda że władze miasta nie przejmują się wpisami na tym forum. Kimkolwiek jest Olo zwraca uwagę na wiele problemów gminy. Olo to olo tamto a mieszkańcy myślą podobnie. Można oczywiście się śmiać, prześmiewać ale to jest prawda o naszej gminie.

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda że władze miasta nie przejmują się wpisami na tym forum. Kimkolwiek jest Olo zwraca uwagę na wiele problemów gminy. Olo to olo tamto a mieszkańcy myślą podobnie. Można oczywiście się śmiać, prześmiewać ale to jest prawda o naszej gminie.

Ja pamiętam jak na portalu bez przerwy były wpisy o Racinie. Cokolwiek zrobił dla trzech pajaców z Ińsko XXI był wrogiem. Wyśmiewali , szydzili, kalumnie rzucali a On wcale taki zły nie był. I ja też się podpisuję pod wpisy "Olo". No cóż nikt mnie tu nie wyrzuci.

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmmm miało być tak przejrzyście, czyste ręce, mieszkańcy o wszystkim powinni wiedzieć. Tak było w kampanii teraz jest szara rzeczywistość. Oj mówiłem że to lukrowane cukierki i nic z prawdziwym cukierkiem nie ma wspólnego. Ińsko Razem to sitwa najgorsza w dziejach gminy. Gratuluję wieśniakom.

Ostatnie zdanie dotyczyło wieśniaków z Ińsko Razem oczywiście.

"Gratuluję wieśniakom". Wieśniacy to nic złego,jeśli nie pisze tego zgryźliwie Olo.Popatrz na swoja metrykę i sprawdź z jakiej jesteś metripolii.

Z miasta IŃSKO panie Szafran i Liwak oraz Mazurek....To było świadomie prześmiewczo o was....Michał już ich dogania...

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnie zdanie dotyczyło wieśniaków z Ińsko Razem oczywiście.

Z miasta IŃSKO panie Szafran i Liwak oraz Mazurek....To było świadomie prześmiewczo o was....Michał już ich dogania...

Brawo szanowny panie "Olo" ! Ktoś tym kamaszom musi prawdę mówić. Rozpasali się jak bezpański bicz.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...