Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

Do kościoła droga posypana chociaż tyle co kot napłakał. Dalej to już tylko tragedia. Ścieżka nawet nie tknięta, droga do plaży ślizgawka, koło szkoły również kicha. Takiego syfu nie było w naszej gminie. Za buraka trzeba było śnieg wywozić i dał radę a tu nawet parę centymetrów przed WOŚP nie zgarnęli. I cieszą się nie wiem z czego.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

powinien za cwaniactwo dostać Nobla dobrze ze swojej leniwej siostry i kuzyneczki nigdzie nie wpycha

Poczekaj dopiero się rozkręcają. Tam ich jak psów więc wcześniej czy później wepchnie.

ma ambicje że zmywaka i chłopca na posylki został zastępca burka

Ale poczuje smak krytyki a będzie się lała strumieniami. Bo przecież program wyborczy to zapomniana historia. Nawet drogi posypać na czas nie potrafią.Lodowisko bez kosztów.

Odnośnik do odpowiedzi

Na sypanie ścieżek nie mają ale na fajerwerki dla WOŚP mają. I jak pajace stali z ręką w kieszeni zadowoleni. Takie rządy we fleszach fajerwerków.

Mogłeś przyjść i bawić się z innymi mieszkańcami kretynie no ale ty z PiSu więc orkiestra ci nie pasuje. Nie chcesz nie pomagaj ale przynajmniej nie przeszkadzaj. Orkiestra ma wielu sponsorów w Ińsku i nie potrzeba im jeszcze ciebie. No ale ty wolałeś siedzieć w domu przed komputerem

Odnośnik do odpowiedzi

powinien za cwaniactwo dostać Nobla dobrze ze swojej leniwej siostry i kuzyneczki nigdzie nie wpycha

Poważnie? ten pulchny chłoptaś test takim cwaniaczkiem?no popatrzcie ludzie niepomyslal bym a prezentuje sie na takiego gapcia pozory mylą:-)
Odnośnik do odpowiedzi

Mogłeś przyjść i bawić się z innymi mieszkańcami kretynie no ale ty z PiSu więc orkiestra ci nie pasuje. Nie chcesz nie pomagaj ale przynajmniej nie przeszkadzaj. Orkiestra ma wielu sponsorów w Ińsku i nie potrzeba im jeszcze ciebie. No ale ty wolałeś siedzieć w domu przed komputerem

Cieciu nie pisałem o orkiestrze w znaczeniu że jest nie potrzebna tylko że najpierw zrób dla mieszkańcow a potem dla fleszy kamer pajacu. Skacz, skacz patataj , patataj KODowcu.

Odnośnik do odpowiedzi

Trela na sekretariacie nie mam nic przeciwko może będzie bardzo dobrym pracownikiem, kogo nie zatrudnià to i tak doszukacie sie powiązań z dziada pradziada. Jednak mam pytanie do burmistrza co do zmian w ops pracownik z zewnątrz, kościańska kierownik nie podejrzewałem że pan może coś takiego zrobić, a gdzie jest Iza dlaczego pozbyliscie się tak dobrego pracownika! Ja i moja rodzina glosowalismy na pana liczyliśmy na zmiany, bo mieszkamy w Ińsku od pokoleń i wiemy że gmina ma potencjał, który wierzymy pan wykorzysta, co do pana zastępcy to radził bym rozmowę bo dziecko uroslo w piórka coraz bardziej swoim zachowaniem irytuje mieszkańców .A co do WOŚP to udała się w tym roku, poszliśmy całą rodziną .

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem Izę na WOŚP sprzedawała ciasto fajna miła babka, nie wygladala na smutną wcale bym się nie zdziwił jakby to Michaś kopał pod nią dołki z tego cp wiem to między nimi nie jest wesoło Iza babka z jajami nie da sobie w kaszę dmuchać, Izę widziałem dwa tygodnie temu w galaxy jak piła kawe z Panią prezes tpd tą rudą

Odnośnik do odpowiedzi

Trela na sekretariacie nie mam nic przeciwko może będzie bardzo dobrym pracownikiem, kogo nie zatrudnià to i tak doszukacie sie powiązań z dziada pradziada. Jednak mam pytanie do burmistrza co do zmian w ops pracownik z zewnątrz, kościańska kierownik nie podejrzewałem że pan może coś takiego zrobić, a gdzie jest Iza dlaczego pozbyliscie się tak dobrego pracownika! Ja i moja rodzina glosowalismy na pana liczyliśmy na zmiany, bo mieszkamy w Ińsku od pokoleń i wiemy że gmina ma potencjał, który wierzymy pan wykorzysta, co do pana zastępcy to radził bym rozmowę bo dziecko uroslo w piórka coraz bardziej swoim zachowaniem irytuje mieszkańców .A co do WOŚP to udała się w tym roku, poszliśmy całą rodziną .

Zawsze zatrudnia się swoich. Jacek nie będzie inny. Dopiero się rozkręca. Za to chodniki do dzisiaj nie oczyszczone, studzienki ściekowe zapchane lodem i śniegiem i na ulicach tworzą się kałuże. No przecież taka sytuacja za Burmistrza Racinowskiego byłaby przez Ińsko XXI niedopuszczalna. Komu dzisiaj potrzebny dobry pracownik - nepotyzm ciągle ma się dobrze.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważam że żaden pisowiec tylko baczny obserwator. Niestety jego uwagi w sprawie urzędniczej buty mogę potwierdzić też. Cieszę się że to zauważa. Myślałem że bezgranicznie popiera kolegów.

Którzy urzędnicy ?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...