Skocz do zawartości

Dlaczego Gmina Ińsko ma problemy finansowe


Rekomendowane odpowiedzi

Jasne jeszcze stoi .A pamiętacie Zdzicha.On też nie padał na pysk.A lał w pysk jak w cysternę.

Ale pojechałeś, jesteś pewnie z siebie bardzo dumny, bo ty na pewno lejesz i wydaje ci się że nikt nic nie wie. Gratuluję on już się nie obroni.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem gościem tylko płacącą podatki obywatelką.Nie żądam nic ponadto co gwarantują mi przepisy na które tak chętnie się powołujecie.Proponuję wam obniżenie zarobków o 500 zł i znajdą się środki na potrzeby mieszkańców.Cierpliwi to my już byliśmy 26 lat.teraz należy was wypieprzyć na zbity pysk bo nie nadajecie się nawet do sprzątania...

Tak gamonie- jak by na przeczekanie jak tu sugerują obniżyli sobie pobory ,radni z diet by zrezygnowali oraz zatrudnienie w gminie i w szkole zredukowali oraz pozbawili by się nagród to kryzysu by nie było.Tak wydaja tylko środki sobie na wypłatę i to się liczy dla nich a nie gmina czy obywatel.Niech założą konto dobroczynne to może ktoś ich wspomoże aby żarówkę wymienić ,czy ozdób dokupić dla miasta i na sołectwa bo niby dlaczego tam ozdób nie ma być.Sołtysi odpuścili fundusz sołecki dla poprawy finansów gminy a oni oczywiście ciągle mało.

Chwalą się że w Storkowei zrobili odbiór centralnego ogrzewania w Świetlicy TPD.Tam już tyle przez te lata co istnieje Świetlica wydano kasy na centralne że można było by stan surowy małej nowej świetlicy postawić.Nasza władza jednak woli łatać.ZUBiK na tym zawsze najlepiej wychodził bo naprawy wykonywał.

Centralne oczywiście wykonała Żwirownia a nie gmina .Nie wiem czyj to sukces bo trudno jest określić.

Wiem tylko jedno że coś za to musi być.

Odnośnik do odpowiedzi

już zubik napraw nie dokonuje Terenia a to ty ładowałaś im kasę za darmo do kieszeni m.in. zlecając dokończenie ocieplenia bloków. Pieniądze poszły a tynki jak gniły tak gniją twoi poplecznicy zarobili

Odnośnik do odpowiedzi

Tak gamonie- jak by na przeczekanie jak tu sugerują obniżyli sobie pobory ,radni z diet by zrezygnowali oraz zatrudnienie w gminie i w szkole zredukowali oraz pozbawili by się nagród to kryzysu by nie było.Tak wydaja tylko środki sobie na wypłatę i to się liczy dla nich a nie gmina czy obywatel.Niech założą konto dobroczynne to może ktoś ich wspomoże aby żarówkę wymienić ,czy ozdób dokupić dla miasta i na sołectwa bo niby dlaczego tam ozdób nie ma być.Sołtysi odpuścili fundusz sołecki dla poprawy finansów gminy a oni oczywiście ciągle mało.

Chwalą się że w Storkowei zrobili odbiór centralnego ogrzewania w Świetlicy TPD.Tam już tyle przez te lata co istnieje Świetlica wydano kasy na centralne że można było by stan surowy małej nowej świetlicy postawić.Nasza władza jednak woli łatać.ZUBiK na tym zawsze najlepiej wychodził bo naprawy wykonywał.

Centralne oczywiście wykonała Żwirownia a nie gmina .Nie wiem czyj to sukces bo trudno jest określić.

Wiem tylko jedno że coś za to musi być.

to jest kwestia negocjacji jak by burmistrz miał to gdzieś to by nie rozmawiał i nawet ktoś by tego centralnego nie zrobił a tak w Storkowie dzieci mają ciepło w świetlicy i dobrze. Za to będą sobie kopać 10 lat koło Storkowa zapominając o Ińsku

Odnośnik do odpowiedzi

Co tutaj negocjować,wyrzucić niedouczonych partaczy z gminy,poczynając od szefa i tak po kolei.przecież utrzymujemy grupę głupich ludzi.

Jeśli to potrafisz,to wyrzuć przy okazji prezydenta i wszystkich ministrów.Marzyciel...

Odnośnik do odpowiedzi

ponoć mają być zrobione wszystkie lampy przy chodniku na plażę przed świętami

Powinien o to zadbać osobiście Pan Szafran- przecież w ostatniej kadencji na każdej sesji nie omieszkał o nich mówić. Tak tylko kwoli przypomnienia faktów.

Odnośnik do odpowiedzi

ten chodnik to nie tylko miejsce spacerowe mieszkańców Ińska ale także jedyna droga dla tzw. nowych mieszkańców Ińska, którzy mają swoje domy na tym osiedlu więc powinno to być jak najszybciej zrobione. Jeżeli władza faktycznie chce tam robić oświetlenie to dobrze jeżeli nie to będą jak racin

Odnośnik do odpowiedzi

ten chodnik to nie tylko miejsce spacerowe mieszkańców Ińska ale także jedyna droga dla tzw. nowych mieszkańców Ińska, którzy mają swoje domy na tym osiedlu więc powinno to być jak najszybciej zrobione. Jeżeli władza faktycznie chce tam robić oświetlenie to dobrze jeżeli nie to będą jak racin

Ludzie przebąkują że ta władza to pomyłka demokracji. Ale zdarzają się przecież błędy w sztuce....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...