Skocz do zawartości

Ślamazarnie to Liwakowi idzie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 988
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Żwirownia to najgłupszy pomysł stulecia! Nikomu do głowy nie przyszedł przez dziesiątki lat. Przyszła wieża i burak i rozdwojenie jaźni zrobiło co zrobiło. Nie ma żadnych przesłanek pozytywnych żeby powstała więc o nich nie piszę. Szkód będzie tyle że zabraknie strony do wyliczania. A co? Zmieniłeś zdanie zasiadając na salonach? Wasze krzyki w wyborach że nigdy żwirowni jak zostaniecie wybrani słyszę w uszach do dzisiaj. Czyżby się coś zmieniło po wizycie na komisjach Grzesiaka??? Nie mówiłem że opozycja się sprzeda za każdą obiecankę? hahahaah chyba nie domy z piasku hahahah

A wysłuchałeś elaboratu Grzesiaka na komisjach ? Z kilka lat SKSM będą nosić ińszczan w lektykach ! I co mają zrobić biedni Jacek ,Włodek, Michał i inni ? Muszą dać pozwolonko na żwirek. Nie mają wyjścia, chyba że IFS to zablokuje ! Poproś teraz wkrętaka a może zlituje się nad tobą ty wieczny stękający dziadygo !

Odnośnik do odpowiedzi

Żwirownia to najgłupszy pomysł stulecia! Nikomu do głowy nie przyszedł przez dziesiątki lat. Przyszła wieża i burak i rozdwojenie jaźni zrobiło co zrobiło. Nie ma żadnych przesłanek pozytywnych żeby powstała więc o nich nie piszę. Szkód będzie tyle że zabraknie strony do wyliczania. A co? Zmieniłeś zdanie zasiadając na salonach? Wasze krzyki w wyborach że nigdy żwirowni jak zostaniecie wybrani słyszę w uszach do dzisiaj. Czyżby się coś zmieniło po wizycie na komisjach Grzesiaka??? Nie mówiłem że opozycja się sprzeda za każdą obiecankę? hahahaah chyba nie domy z piasku hahahah

No Olo to jeszcze posłuchaj co mówił grzesiak na komisjach to szeroko oczy otworzysz :)

ty jakis psychopata jestes ja pytam o konkrety a ty mi o salonach głupi h** jesteś i wal sie na ryja jak nie potrafisz DYSKUTOWAĆ a ja jestem anty polityczny baranie

Co ty tak srasz żarem dobrze ci napisał :P siedzisz tam i sadzisz się jak potłuczony :angry:

Odnośnik do odpowiedzi

A wysłuchałeś elaboratu Grzesiaka na komisjach ? Z kilka lat SKSM będą nosić ińszczan w lektykach ! I co mają zrobić biedni Jacek ,Włodek, Michał i inni ? Muszą dać pozwolonko na żwirek. Nie mają wyjścia, chyba że IFS to zablokuje ! Poproś teraz wkrętaka a może zlituje się nad tobą ty wieczny stękający dziadygo !

Słuchać obecnej władzy to krzywda dla moich uszu.....Do tej pory nikt mnie w lektyce nie woził co najwyżej musiałem jechać do myjni jak przejeżdżałem przez żwirownię....Co mi za różnica czy to zrobi IFS ale jeśli tak to niech opozycja się pakuje w następnych wyborach ....Nie wiem kto to w końcu jest ten wkrętak ale ja poproszę "rajcę" i On na pewno grzeczniej mnie potraktuje chociaż nieraz na niego wiadro pomyj wylałem. Dziadygą się nie czuję w moim wieku to by był wstyd - młoda żona dzieci kwitnące czego chcieć od życia.. Ale cpn koło boiska to pierwsza głupota opozycji .....planuje się na wiele wiele lat i plan przestrzenny jest dobrze przygotowany .....bzdury piszesz bo ci tyłek pęka .

Odnośnik do odpowiedzi

NO NIC WIEDZIAŁEM ZE JESTESTEPY I NIC NIE WIESZ A TYLKO PROPAGANDE WAŁESOWSKOM SIEJESZ nic nie potrafisz konkretnietylko oset siać,wiem już czemu cie nie lubie

Ty "kolo" popiłeś czy prochy łykasz!!! Nerwy ci puszczają to zła oznaka. Opozycja nie wytrzymuje ciśnienia. Czego nie rozumiesz jak piszę wprost NIE DLA ŻWIROWNI bo nie ma żadnego pozytywnego uzasadnienie dla tej inwestycji. Jeśli zmieniłeś zdanie albo jesteś za żwirownią to raczej ty powinieneś nas przekonać o jej słuszności. Pytam czy grzesiak cię dzisiaj przekonał co to tej inwestycji że zacząłeś ten temat. Do czego zmierzasz i co chcesz osiągnąć!

Odnośnik do odpowiedzi

CHCEM WIEDZIEC nie wiem nawet kto to ten Grzesiak co jeszcze a konkretnie,będzie dziura,woda z jeziora spłynie ,lasy wyschną,bedzie szarańcza słońce zgaśnie no co?

Krótko i na temat dla ciebie "kolo" exstra i bez dopłaty co?????GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten kto pisze o żwirowni i nie wie kto to grzesiak to znaczy żeś pastuch.

Odnośnik do odpowiedzi

NIE ZMIENIAJ TEMATU a właściwie ide se działe walne jak bede najebany moze CIE pokumam,robisz z siebie bochatera a nie potrafisz na proste pytanie odpowiedzieć siej dalej ten oset i pisz pod paroma nikami dalej ja odpadam jestem za tepy by z takim saloniarzem pisac DOBRANOC

Odnośnik do odpowiedzi

Banda ciągle ta sama a i dążenia do budowy żwirowni te same.obiecanki jak przystało dla baranów przygotowane.Koryto to samo, forsa też a więc wkrętaki ze złodziejskiego IFS-u i reszta nowej kliki do roboty.Bo żwirownia się śpieszy.A wy i tak nie będziecie mądrzejsi.Wieża dalej robi swoje, ataman swoje.Zresztą nagle zrobił się aktywny jak cyborg. Może mu wpadnie do głowy wyjechać pomóc braciom. Jesteście tą samą bandą do kręcenia lodów a 2-3 osoby jeszcze nie sprofanowane załatwicie przy najbliższej okazji.Zbyt wiele mądrości dotychczas nie widać w waszej nowej klice,dalej będziecie niszczyć tę gminę dla swoich stołków i diet..

Odnośnik do odpowiedzi

stawki ceny za wody.Ponton ,krokus wkretak i oczywiscie slimak robili tak zwane negocjacje,tak wynegocjowali że mamy jak mamy.Wogóle nie rozliczyli PUWiS z realizacji zadań jakie miał on wykonać ,nie wiedzieli o co chodzi,tym bardziej ślimak nie mówiąc o pontonie,Materiał pytań do wglądu jakie Wieza zadawała ślimakowi na nagraniu jakie michał zamieścił,jak by nie ona to nawet byśmy nie wiedzieli że gamonie negocjacje prowadzili bez żadnego przygotowania.Tak oni działają.Słimak miał dwa miesiące się przygotowac.Tak jak komisja dobrana do negocjacji to te osoby rządzą gminą ,ślimak jest marionetką.W Węgorzynie się ciesza że w szkole go nie ma że wrócił do Ińska,to teraz my będziemy się męczyć

Odnośnik do odpowiedzi

A co terenia mieli ciebie zaprosić? Przecież to całe bagno z puwisem to twoja zasługa. Dałaś im umowę na 25 lat po czym twój krzyś znalazł tam pracę, a oni robią z mieszkańcami co chcą. Teraz "baby" zgrywają wielce oburzone gdzie byłyście wcześniej? Całe to bagno, wszystko co złe w Ińsku to głównie zasługa tereni

Odnośnik do odpowiedzi

A co terenia mieli ciebie zaprosić? Przecież to całe bagno z puwisem to twoja zasługa. Dałaś im umowę na 25 lat po czym twój krzyś znalazł tam pracę, a oni robią z mieszkańcami co chcą. Teraz "baby" zgrywają wielce oburzone gdzie byłyście wcześniej? Całe to bagno, wszystko co złe w Ińsku to głównie zasługa tereni

I tu gościu masz rację.Terenia rozliczyłaby PUWIS, ale za prace których nie wykonali,ale w rewanżu za zwolnienie Krzysia.Innych powodow nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi

Super Teresa splynala ze sciekami do puwis

Masz dziką satysfakcję! Ciesz się baranie z "Ińsko razem" tylko czy długo. Krokusowa gnida dopięła swego. Teraz będziecie mieć cyrk na kółkach. Pani Tereso nie dać im za wygraną patrzeć na wszystko co robią. Szafran przewodniczącym rady to dopiero śmiech na sali.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...